توکن SNT چیست؟

ساخت وبلاگ

ما از کوکی ها برای شخصی سازی محتوا و تبلیغات ، ارائه ویژگی های رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل ترافیک خود استفاده می کنیم. برای یادگیری بیشتر خط مشی کوکی های ما را بررسی کنید.

قیمت نقدی بیت کوین

خرید پول نقد بیت کوین

کیف پول نقدی بیت کوین

کیف پول طلای بیت کوین

قیمت وضعیت (SNT)

لطفا توجه داشته باشید: مانند اکثر سالن های معاملاتی ، ما نرخ فعلی بازار را در نمودارهای قیمت خود نمایش می دهیم. هنگام تجارت ، بسته به خرید یا فروش ، پیشنهاد فعلی را دریافت می کنید یا قیمت آن را می پرسید. همیشه تفاوت کمی بین بازار میانه و پیشنهاد فعلی یا قیمت ها وجود دارد. این یک نتیجه طبیعی از نحوه کار کتاب های سفارش مبادله است.

ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک هستند. پولی را که نمی توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید. لطفاً قبل از تجارت ، مناسب بودن رمزنگاری را برای موقعیت فردی خود در نظر بگیرید.

درباره وضعیت (SNT)

وضعیت یک برنامه پیام رسانی ایمن ، کیف پول رمزنگاری و مرورگر Web3 است که بر روی Ledger Ethereum ساخته شده است. SNT نشانه بومی وضعیت است. این مورد برای تسهیل حاکمیت ، ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان در شبکه و دسترسی به عملکردهای مختلف در سراسر سیستم عامل استفاده می شود.

وضعیت به عنوان دروازه موبایل به اکوسیستم غیر متمرکز در حال رشد Ethereum ، مجموعه ای از ترکیبات تکنولوژیکی را که برای تهیه یک رابط کاربری وب 3 و راه حل پیام رسانی قدرتمند همتا به همسالان طراحی شده است ، ترکیب می کند.

با امنیت کاربر در هسته اصلی خود ، برنامه اختصاصی تلفن همراه و دسک تاپ وضعیت به عنوان ابزاری است که از طریق آن کاربران پلتفرم می توانند با شبکه جهانی برنامه های غیر متمرکز ارتباط برقرار کنند ، وجوه را مدیریت کنند و با شبکه جهانی برنامه های غیر متمرکز ارتباط برقرار کنند.

پلت فرم پیام رسانی وضعیت هم از رمزگذاری پایان به پایان و هم یک معماری همتا به همتا برای پرورش یک شبکه ارتباطی غیر متمرکز و مقاوم در برابر سانسور استفاده می کند.

در این چارچوب پیام ها به جای سرورهای متمرکز به مجموعه جهانی گره ها پخش می شوند ، و اطمینان حاصل می کنند که یک نقطه از عدم موفقیت مستعد سانسور یا کنترل های دولت/شرکت ها وجود دارد. به همین ترتیب ، تمام مکاتبات خصوصی ابتدا با یک کلید عمومی منحصر به فرد رمزگذاری می شوند ، به این معنی که فقط فرستنده و گیرنده می توانند پیام و محتوای آن را مشاهده کنند. تمام حساب های موجود در وضعیت پیامبر کاملاً ناشناس هستند ، در طی مراحل ثبت نام ، نام ، ایمیل یا شماره تلفن لازم نیست.

یکی دیگر از کارکردهای اصلی مرورگر Web3 Status است که کاربران را قادر می سازد با برنامه های مختلف غیر متمرکز مبتنی بر اتریوم ارتباط برقرار کنند. در هر مستند ، مرورگر به یک مدل درمانی غیرمتمرکز پایبند است که به کاربران امکان می دهد نشانه های SNT را به برنامه هایی که از آنها مفیدترین آنها هستند ، بپردازند.

بخش نهایی ارائه خدمات سه جانبه وضعیت یک کیف پول اتریوم موبایل است که امکان ارسال ، دریافت و ذخیره دارایی های دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهد. در هر Messari ، کاربران می توانند به پلت فرم پیام رسانی غیر متمرکز در وضعیت Wallet دسترسی پیدا کنند و به آنها امکان ارسال پرداخت مرزی را می دهند زیرا متن یا شکل دیگری از مکاتبات دیجیتال را می دهند.

توکن بومی وضعیت SNT دسترسی به ویژگی های مختلف در سراسر سیستم عامل را فراهم می کند. نکته قابل توجه ، کاربران برای دریافت اعلان های فشار ، ثبت نام کاربری منحصر به فرد از طریق سرویس نام Ethereum ، استقرار گپ های گروه عمومی و شرکت در شبکه Teller ، P2P Cash-to Crypto Marketplace ، یک نام کاربری منحصر به فرد را دارند. SNT همچنین حق رأی را در وضعیت DAO اعطا می کند و به دارندگان این امکان را می دهد تا تغییرات جدیدی را در این سکو پیشنهاد دهند.

چه زمانی SNT ایجاد شد و چقدر ارزش آن را داشت؟

وضعیت مغز متفکر کارل بنتس و جاراد امید است که این سکو را در سال 2017 ایجاد کرد.

تیم توسعه وضعیت در حال حاضر در خارج از Zug ، سوئیس مستقر در بیش از 70 کارمند تمام وقت و مشاور با تجربه قبلی در بنیاد اتریوم و آراگون از جمله سایر نهادها است. Bennets و Hope هم به ترتیب در توسعه Staus شرکت می کنند و به ترتیب به عنوان مدیرعامل و CCO نیز فعالیت می کنند.

اندکی پس از راه اندازی وضعیت ICO 100 میلیون دلاری که نشان می داد توکن بومی خود ، SNT ، تقریباً 0. 04 دلار است.

داده های مربوط به Coingecko نشان می دهد SNT پس از توزیع عمومی خود قبل از انجام یک حرکت پارابولیک به رکورد بالا 0. 68 دلار در اوایل ژانویه سال 2018 ، یک ادغام نزدیک به پنج ماهه را به رسمیت شناخته است. در طی چند هفته از ارزش آن.

جدا از یک تجدید حیات کوتاه در آوریل 2021 ، SNT تلاش کرده است تا دوباره حرکت مثبت را به دست آورد.

قیمت SNT چگونه تعیین می شود؟

یک دارایی تورم ، عرضه SNT در 6. 8 میلیارد توکن بسته شده است که از این تعداد 3. 9 میلیارد در حال گردش است. از نظر توکنومیک ، حدود 44. 1 ٪ از عرضه از طریق ارائه سکه Intial SNT (ICO) توزیع شد ، در حالی که 20 ٪ دیگر به تیم توسعه اصلی وضعیت اختصاص یافته است. 6. 9 ٪ اضافی از عرضه به گروه دارندگان Token Token پروژه پروژه اعطا شده است و 29 ٪ از آنها برای استفاده های بعدی محفوظ است.

چرا SNT ارزش دارد؟

وضعیت یک دروازه موبایل را برای اکوسیستم غیر متمرکز در حال رشد اتریوم فراهم می کند. علاوه بر این ، تعهد پایدار این پلتفرم به حفظ حریم خصوصی و مقاومت در برابر سانسور می تواند این سکو را در یک دنیای فناوری که تحت سلطه بنگاه های بزرگی است که به دلیل بی اعتنایی به حریم خصوصی کاربران خود شناخته می شوند ، حک کند.

آیا SNT ایمن است؟

یک دارایی استاندارد ERC-20 ، SNT توسط تعدادی از کیف پول های برجسته اتریوم و راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر مبادله پشتیبانی می شود.

برنامه تلفن همراه وضعیت توسط پیشرو شرکت امنیتی Blockchain Trail of Bits در نوامبر سال 2019 حسابرسی شد.

فواید اصلی SNT چیست؟

  • کاربرد اختصاصی موبایل آن یک دروازه همه در یک اکوسیستم غیر متمرکز اتریوم را فراهم می کند.
  • پروتکل پیام رسانی این پروژه از یک معماری همکار به همتا به سانسور استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد بدون اعتماد به واسطه های متمرکز ارتباط برقرار کنند.
  • مرورگر ساده Web3 وضعیت کاربران را قادر می سازد تا با طیف وسیعی از برنامه های مبتنی بر اتریوم ارتباط برقرار کنند.

منتقدین در مورد SNT چه می گویند؟

این پلتفرم به اندازه کافی پیشرو با بانکهای تجاری بزرگ کار نکرده است.

  • وب سایت وضعیت (SNT)

نحوه خرید وضعیت (SNT)

با حمایت ، می توانید ارزهای دیجیتالی را فقط با 11 کلیک خریداری کنید - حتی اگر هنوز حساب کاربری ندارید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 611 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:25