بهت زده

ساخت وبلاگ

به مدت دو هزار سال ، Atticus O'Sullivan تنها دروید روی زمین بود - ناگهان معلم قدیمی گمشده او ظاهر می شود. گرانویل دانش آموز آتیکوس نیز با پدرش مشکل دارد - روح یک Witcher او را در اختیار گرفته است.

معلم قدیمی Atticus Osullivan در یک جزیره زمانی برای Eons گرفتار شده بود تا اینکه توسط آتیکوس کشف شد. ای دو هزار سال Atticus O'Sullivan تنها دروید روی زمین بود - معلم قدیمی گمشده او ناگهان ظاهر می شود. گرانویل دانش آموز آتیکوس نیز با پدرش مشکل دارد - روح یک Witcher او را در اختیار گرفته است.

معلم قدیمی Atticus Osullivan در یک جزیره زمانی برای Eons گرفتار شده بود تا اینکه توسط آتیکوس کشف شد. اوون کندی ، که چگونه سنگ معدن تغییر نام داد ، باید چیزهای جدیدی از جمله زبان انگلیسی و برخورد با تلفن های همراه را بیاموزد. در همین حال ، آتیکوس مشکلات کاملاً متفاوتی را گرفتار می کند: برای او مشخص نیست که اوون کمک خواهد کرد - یا فقط یک بلوک روی پا. در مبارزه با اپیدمی ، بیک ن-باکتری Yetis ، روباه های پرواز بدخیم و جن های دیوانه فقط می توانند امیدوار باشند که همه چیزهای خوب سه نفر باشند. بشربیشتر

یک نسخه دریافت کنید

Shattered (The Iron Druid Chronicles, #7)

Shattered (The Iron Druid Chronicles, #7)

Shattered (The Iron Druid Chronicles, #7)

Shattered (The Iron Druid Chronicles, #7)

Shattered (The Iron Druid Chronicles, #7)

بررسی دوست

خواننده پرسش و پاسخ

آخرین کتاب بریتانی گورل در آوریل 2018 منتشر شده است که تأیید شده است که آخرین آن خواهد بود. 9 کتاب اصلی و چندین رمان برای به روزرسانی برخی از موارد اضافی وجود دارد ... آخرین کتاب بیشتر در آوریل 2018 منتشر شده است که تأیید شده است که من آخرین خواهم بود. 9 کتاب اصلی و چندین رمان وجود دارد تا برخی از اطلاعات اضافی را که برای همه چیز مورد نیاز نیست ، اما واقعاً خوب است (کمتر)

لیست با این کتاب

بررسی جامعه

آه خدای من! من عاشق اوله هستم که سرش چیست. خداوند! فراموش کردم. آن druid قدیمی. سلام چه خنده دار! سلام چه چیزی سعی می کند اکنون به زندگی سازگار شود و او وقت خود را سپری می کرد. سلام چه چیزی از هال پرسید که آیا او مجبور است یکی از آن تلفن های فجیع را بگیرد زیرا اگر او نیز سکه سایه بان کند. پلن سرمایه گذاری...

ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:33