بررسی بیرونی

ساخت وبلاگ

Exness یک نام تجاری کارگزار فارکس از شرکت کارگزاری جهانی است که خدمات خود را از طریق سه دفتر اصلی در سیشل ، BVI و آفریقای جنوبی ارائه می دهد. ماهیت تقسیم شده این شرکت مشتریان بین المللی را قادر می سازد تا به خدمات مالی و راه حل های سرمایه گذاری دسترسی پیدا کنند ، در حالی که برند جهانی خرده فروشی عمل می کند و به طور عمده راه حل ها یا مشارکت های شرکت ها.

  • Exness همچنین دسترسی جهانی خود را گسترش داد و یک نهاد مستقر در انگلستان Exness Uk Ltd را ایجاد کرد که به ترتیب و کاملاً تنظیم شده و بر روی پیشنهاد B2B نیز متمرکز شده است.

در واقع ، Exness جوایز بی شماری را به عنوان یک کارگزار خرده فروشی به دست آورده است زیرا خدمات کارگزاری پایدار و قابل اعتماد را با یک محیط تجاری راحت ارائه می دهد که ممکن است بیشتر معامله گران را با گسترش تنگ خود و بدون کمیسیون های پنهان متناسب کند. روند معاملات از طریق MT4 و امکان تجارت تعدادی از CFD و معاملات آتی در طیف وسیعی از بازارها انجام می شود. در زیر یک بررسی خلاصه از Exness مشاهده کنید.

جوانب مثبت و منفی

Exness محیط تجاری خوبی را فراهم می کند و توسط مقامات مختلفی از جمله آفریقای جنوبی مجاز است ، اما ما در طول زمان Exness قبل از داشتن CYSEC و FCA Liicense می بینیم ، در حالی که اکنون عمدتاً از طریق مجوز SA و شعب بین المللی فعالیت می کند. پایه اصلی فناوری Metatrader ، اجرای کیفیت را ارائه می دهد ، همچنین ما تحقیق ، آموزش و تحلیل خوب را می پذیریم ، که برای انواع مختلف معامله گران مفید است.

از طرف منفی ، محدودیت هایی در ارائه محصول با ابزارهای تجاری فقط بر اساس فارکس و CFD وجود دارد ، همچنین هیچ حساب چند ارز وجود ندارد در حالی که این پیشنهاد در هر حوزه قضایی متفاوت است. همچنین ، تغییر در مقررات و مجوزهای کارگزار افزایش تغییرات و اختلافات ممکن است در حسابهای معاملاتی مشاهده کند ، به همین دلیل بهتر است تأیید کنید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

مزایایمعایب
کارگزار جهانی با دفاتر در SA ، انگلیس و سیشلبدون حساب چند ارز
طیف وسیعی از سازها شامل طیف خوبی از فارکس و CFDشرایط بر اساس موجودیت متفاوت است
مناسب برای مبتدیان و متخصصان
بر اساس فناوری Metatrader
طیف پیشرفته ابزارهای تحقیق و تجزیه و تحلیل
خلاصه بررسی exness در 10 امتیاز
پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 15 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:28