بهترین پاداش ثبت نام رمزنگاری 2023

ساخت وبلاگ

Crypto Sign Up Promotions

افشای تبلیغات این مقاله/پست حاوی اشاراتی به محصولات یا خدمات از یک یا چند نفر از تبلیغ کنندگان یا شرکای ما است. ما ممکن است هنگام کلیک بر روی پیوندها به آن محصولات یا خدمات ، جبران خسارت دریافت کنیم

سرمایه گذاری Cryptocurrency برای چند سال گذشته روند سرمایه گذاری بوده است. و اگر می خواهید روی دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، با استفاده از صرافی ها یا کارگزاران مختلف ، شروع به کار بسیار آسان است.

و خبر عالی این است که شما حتی می توانید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را برای امتحان کردن سیستم عامل های جدید بدست آورید. با استفاده از پاداش های مختلف ثبت نام cryptocurrency ، به طور بالقوه می توانید هزاران دلار ارزش رمزنگاری رایگان را بدست آورید.

با این حال ، تبلیغات مختلف دارای نیازها و پرداخت های متفاوتی است. جزئیات تبلیغاتی نیز تمام وقت تغییر می کند. در زیر ، برخی از بهترین پاداش های ثبت نام آزاد رمزنگاری رایگان را پیدا خواهید کرد تا بتوانید به زمین بروید.

بهترین پاداش ثبت نام Crypto & Bitcoin

بیشتر پاداش های ثبت نام رمزنگاری رایگان نیاز به افتتاح حساب با بورس رمزنگاری یا کارگزار سهام آنلاین و تهیه سپرده خاص دارد. به طور معمول ، شما باید برای یک دوره برگزاری خاص نیز در حساب جدید خود بودجه نگه دارید.

حتماً اصطلاحات تبلیغاتی را با دقت بخوانید. و بدانید که به طور معمول با بیت کوین رایگان پرداخت می شوید ،

اگرچه برخی از تبلیغات جوایز رمزنگاری شده دلار یا جایگزین را ارائه می دهند.

Blockfi - حداکثر 250 دلار در BTC رایگان

پاداش رمزنگاری: حداکثر 250 دلار در بیت کوین حداقل سپرده برای کسب درآمد: 100 دلار دوره برگزاری: دو ماه و نیم

درباره Blockfi: Blockfi یک مبادله رمزنگاری است و بیشتر به خاطر حساب بهره خود شناخته شده است که به شما امکان می دهد درآمد منفعل کسب کنید. همچنین دارای یک کیف پول رمزنگاری رایگان و کارت اعتباری پاداش رمزنگاری است.

پاداش رمزنگاری: حداکثر 250 دلار در بیت کوین رایگان برای مشتری های جدید BlockFi که یک حساب کار می کنند. چه مقدار بیت کوین رایگان کسب می کنید به مبلغ بودجه شما بستگی دارد و شش ردیف مختلف وجود دارد:

 

ردیفتعادل حفظ شدهجایزه BTC
1100 دلار - 1،499 دلار15 دلار BTC
21500 دلار - 19،999 دلار20 دلار BTC
320،000 دلار - 39،999 دلار40 دلار BTC
440،000 دلار - 74،999 دلار75 دلار BTC
575،000 دلار - 99،999 دلار100 دلار BTC
6100000 دلار+250 دلار BTC

نحوه پرداخت: شما باید مانده 100 دلار+ رمزنگاری خود را تا 14th ماه و برای دو ماه و نیم حفظ کنید. به عنوان مثال ، اگر در ماه ژوئیه 150 دلار ارزش رمزنگاری را واریز می کنید ، بیت کوین رایگان خود را در 15 اکتبر دریافت می کنید.

برای به دست آوردن 250 دلار کامل در BTC رایگان ، باید دارایی های زیادی را واریز کنید. اما حتی سپرده های کوچکتر نیز می توانند برخی از رمزنگاری های آزاد را به دست آورند.

توجه: Blockfi حساب های جدید علاقه Blockfi را برای مشتریان ایالات متحده به حالت تعلیق درآورد و در آینده این پیشنهاد را با بازده جدید Blockfi خود در حال راه اندازی مجدد است.

اعلامیه ورشکستگی Blockf i-در 10 نوامبر 2022 ، Blockfi اعلام کرد که به دلیل بحران نقدینگی FTX ، مجبور است برداشت های خود را از سکوی خود به حالت تعلیق درآورد. در نتیجه ، مصرف کنندگان نباید از پلتفرم Blockfi استفاده کنند. از 28 نوامبر 2022 ، بلاکفی رسماً ورشکستگی اعلام کرد.

جمینی - 10 دلار رایگان BTC

پاداش رمزنگاری: 10 دلار در بیت کوین حداقل سپرده برای کسب درآمد: 100 دلار دوره نگهدارنده:

Gemini review

درباره Gemini: Gemini یک مبادله رمزنگاری ایالات متحده است که به دلیل امنیت آن شناخته شده است. همچنین از حدود 100 ارز رمزنگاری پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد با پاداش های استینگ درآمد منفعل کسب کنید.

پاداش Crypto: پس از باز کردن یک حساب جدید Gemini و خرید یا فروش حداقل 100 دلار دارایی ، 10 دلار در BTC رایگان دریافت کنید.

نحوه دریافت حقوق: هنگام ثبت نام در Gemini ، از کد تبلیغی استفاده کنید. در مرحله بعد ، در مدت 30 روز از باز کردن حساب خود ، حداقل 100 دلار به ارزش 100 دلار در ارز انتخاب خود ایجاد کنید.

celsius - حداکثر 2000 دلار در BTC رایگان

پاداش رمزنگاری: حداکثر 2000 دلار در حداقل سپرده بیت کوین رایگان برای کسب درآمد: 100 دلار دوره برگزاری: 30 تا 90 روز

درباره Celsius: مانند Blockfi ، Celsius یکی دیگر از ارائه دهنده های محبوب وام و پس انداز رمزنگاری است. در حقیقت ، از دارایی های بسیار بیشتری نسبت به Blockfi پشتیبانی می کند ، و می توانید با واریز برخی از رمزهای خاص ، 15 ٪ APY یا بیشتر کسب کنید.

پاداش رمزنگاری: Celsius برای باز کردن و تأمین اعتبار یک حساب جدید ، تا 2000 دلار در بیت کوین رایگان به شما پرداخت می کند. چقدر درآمد شما به مبلغ سپرده شما بستگی دارد و چهار ردیف وجود دارد:

 

رمز تبلیغیمبلغ پاداشسکه پاداشحداقل سپردهدوره قفل
HODL1010 دلارBTC100 دلار30 روز
HODL5050 دلارBTC400 دلار30 روز
HODL500500 دلارBTC25000 دلار90 روز
هودل 2K2000 دلارBTC250،000 دلار90 روز

Celsius همچنین جایزه های ثبت نام رمزنگاری دیگری را برای سکه های مختلف ، مانند نشانه CEL بومی آن و چند آلتکین دارد. اینها از ساختار پاداش مشابهی پیروی می کنند ، بنابراین انواع مختلفی وجود دارد که در آن ارزهای رمزپایه کسب می کنید.

نحوه دریافت حقوق: یک کد تبلیغی Celsius را وارد کرده و یک سپرده واجد شرایط برای اولین بار تهیه کنید. شما همچنین باید دارایی های خود را در حساب Celsius برای تعداد مشخص شده روزها برای کسب پاداش نگه دارید.

Coinbase - 5 دلار رایگان BTC

پاداش رمزنگاری: 5 دلار در بیت کوین رایگان حداقل سپرده برای کسب: دوره اول برگزاری تجارت کامل: هیچ کدام

درباره Coinbase: به عنوان یکی از مبادلات پیشرو در جهان ، Coinbase روشی دوستانه مبتدی برای سرمایه گذاری در Crypto است. همچنین پاداش های خفیف و کارت بدهی رمزنگاری را ارائه می دهد. به علاوه ، شما می توانید با تکمیل ماژول های آموزشی کوتاه ، از طریق Coinbase درآمد کسب کنید.

پاداش رمزنگاری: 5 دلار در بیت کوین رایگان به کیف پول Coinbase خود دریافت کنید.

نحوه پرداخت: Coinbase یکی از ساده ترین پاداش های ثبت نام بیت کوین را در آنجا دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری باز کنید ، یک روش پرداخت اضافه کنید و اولین تجارت خود را انجام دهید.

سلب مسئولیت: پیشنهاد پاداش 5 دلاری شخصی پس از ایجاد حساب نمایش داده می شود. پیشنهاد زمان محدود و در حالی که لوازم آن آخرین است. برای کاربران جدید که قبلاً شناسایی خود را تأیید نکرده اند ، در دسترس است. پیشنهاد کاربران جدیدی را که از طریق برنامه ارجاع به Coinbase مراجعه شده اند یا قبلاً با استفاده از اطلاعات مختلف تماس با آنها به Coinbase مراجعه کرده اند ، در دسترس نیست. Coinbase ممکن است شرایط لازم را برای واجد شرایط بودن در هر زمان و به صلاحدید خود به روز کند. شرایط و ضوابط را ببینید.

Kucoin - تا 500 دلار در USDT رایگان

پاداش رمزنگاری: حداکثر 500 دلار حداقل سپرده برای کسب درآمد: 500 دلار دوره برگزاری: هیچ کدام

KuCoin logo

درباره Kucoin: Kucoin یکی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری شده در سطح جهانی است و بیش از 500 سکه را برای سرمایه گذاری کاربران پشتیبانی می کند.

جایزه رمزنگاری: کاربران جدید Kucoin که سپرده می گیرند ، از "جعبه کور" ، سیستم قرعه کشی مبادله ، یک تساوی دریافت می کنند. این قرعه کشی می تواند تا 500 دلار به ارزش USDT بپردازد ، اگرچه جوایز تصادفی هستند و همچنین شامل کوپن های مبادله ای نیز می شوند. اما شما تضمین می کنید که چیزی کسب کنید.

نحوه پرداخت: یک حساب Kucoin جدید باز کنید و یک سپرده یا انتقال 50 USDT یا بیشتر انجام دهید.

Nexo - 100 دلار بیت کوین رایگان

پاداش رمزنگاری: 100 دلار در بیت کوین حداقل سپرده برای کسب درآمد: 1000 دلار حساب بالا به بالا نگه داشتن: 30 روز

درباره Nexo: Nexo یکی دیگر از بسترهای وام دهی رمزنگاری مانند Blockfi و Celsius است که به شما امکان می دهد با رمزنگاری خود عملکردی ایجاد کنید.

جایزه Crypto: شما برای باز کردن یک حساب جدید NEXO و در صدر آن با حداقل 1000 دلار دارایی ، 100 دلار در BTC رایگان دریافت می کنید. Nexo به شما امکان می دهد با رمزنگاری خود درآمد منفعل کسب کنید ، بنابراین می توانید این سپرده را نیز به کار بگیرید.

نحوه پرداخت: شما باید در حالی که این تبلیغ در حال اجرا است ، دارایی های پشتیبانی شده 1000 دلار را به حساب جدید NEXO خود اضافه کنید. همچنین یک دوره قفل حداقل 30 روزه نیز وجود دارد.

Robinhood - سهام رایگان

پاداش رمزنگاری: سهام رایگان حداقل سپرده برای کسب: پیوند حساب بانکی خود را پیوند دهید: هیچ کدام

Robinhood

درباره Robinhood: Robinhood یک برنامه معاملاتی بدون کمیسیون است که به شما امکان می دهد در سهام ، صندوق های مبادله ای (ETFS) ، گزینه ها و رمزنگاری سرمایه گذاری کنید. در حال حاضر از 11 دارایی cryptocurrency ، از جمله گزینه های محبوب مانند بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

جایزه رمزنگاری: Robinhood جایزه ثبت نام رمزنگاری آزاد ندارد. اما می توانید برای باز کردن یک حساب جدید و پیوند حساب بانکی خود ، یک سهام رایگان به ارزش در هر جایی از 2 تا 225 دلار بدست آورید. بنابراین اگر می خواهید Crypto و دارایی های دیگر را با Robinhood تجارت کنید ، زمان بسیار خوبی برای امتحان کردن برنامه است.

فقط توجه داشته باشید که 98 ٪ شانس سهام رایگان شما بین 2. 50 تا 10 دلار ارزش دارد.

نحوه دریافت حقوق: یک حساب جدید Robinhood را باز کنید و حساب بانکی خود را پیوند دهید. شما باید حداقل دو روز معاملاتی قبل از فروش آن صبر کنید.

معامله - حداکثر 1200 دلار در رمزنگاری

پاداش رمزنگاری: 10 تا 1200 دلار حداقل سپرده برای کسب درآمد: 0. 01 دلار دوره برگزاری: هیچ کدام

TradeStation

درباره Tradestation: Tradestation یک کارگزار آنلاین است که به معامله گران فعال می پردازد. این به دلیل ابزارهای تجاری و تحقیقاتی خود به علاوه منابع آموزشی شناخته شده است. و این کارگزار اخیراً سرمایه گذاری Cryptocurrency را برای چندین دارایی مانند بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin و USDC اضافه کرده است.

پاداش Crypto: Tradestation برای ثبت نام و تأمین اعتبار حساب خود ، 10 ، 120 دلار یا 1200 دلار رمزنگاری رایگان به شما پرداخت می کند. در اینجا سه مورد الزامات ردیف تبلیغاتی آورده شده است:

 

سپرده اولیهپاداش رمزنگاری
0. 01 دلار - 9،999. 99 دلار10 دلار
10،000 دلار - 99،999. 99 دلار120 دلار
100000 دلار+1200 دلار

نحوه پرداخت: تبلیغ آزاد رمزنگاری آزاد Tradestation چند اصطلاح مهم دارد. اولا ، این برای مشتریان جدید برای حساب های رمزنگاری غیر IRA و غیر مؤسسه است. شما همچنین از زمان باز کردن حساب خود 60 روز فرصت دارید تا سپرده ها یا معاملات واجد شرایط را انجام دهید.

معامله همچنین بیان می کند که تصمیم می گیرد پاداش رمزنگاری شما چیست ، که کمی عجیب است. با این حال ، این پلتفرم فقط از چند ارز رمزپایه و stablecoins پشتیبانی می کند ، و شما همیشه می توانید رمزنگاری رایگان خود را برای فیات یا رمزنگاری دیگری که ترجیح می دهید بفروشید.

Etoro - 10 دلار

پاداش رمزنگاری: 10 دلار در حداقل سپرده USD رایگان برای کسب درآمد: 100 دلار دوره برگزاری: هیچ کدام

eToro

سلب مسئولیت: اگر به برخی از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط Etoro USA LLC و/یا Etoro USA Securities Inc. دسترسی پیدا کنید ، سرمایه گذار جبران می شود. عملکرد آینده یا موفقیت.

درباره eToro: اگر می‌خواهید سهام، ETF و ارز دیجیتال معامله کنید، eToro یکی از بهترین برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که می‌توانید استفاده کنید. این پلتفرم همچنین از بیش از 30 ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند و کارمزد معاملاتی مشابه صرافی هایی مانند Coinbase و Gemini دارد.

پاداش کریپتو: eToro زمانی که یک حساب باز می کنید و حداقل 100 دلار ارز دیجیتال معامله می کنید، 10 دلار دلار رایگان به شما می دهد. این رمز ارز رایگان نیست، اما می‌توانید از پول نقد پاداش برای خرید ارزهای دیجیتال یا سایر دارایی‌های مورد علاقه خود استفاده کنید.

نحوه دریافت پول: یک حساب eToro جدید باز کنید و حداقل 100 دلار ارز دیجیتال معامله کنید.

اگر به برخی از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط eToro USA LLC و/یا eToro USA Securities Inc دسترسی داشته باشید، InvestorJunkie خسارت دریافت می کند. هر گونه توصیفات مندرج در این ارتباط ممکن است نماینده تجربه سایر مشتریان eToro نباشد و چنین توصیفاتی تضمین کننده آینده نیست. عملکرد یا موفقیت

وویجر – بیت کوین ۲۵ دلاری رایگان

پاداش کریپتو: 25 دلار به صورت رایگان بیت کوین حداقل سپرده برای کسب درآمد: 100 دلار دوره نگهداری: هیچ

درباره Voyager: Voyager یک برنامه تجارت رمزنگاری است که به دلیل کارمزدهای پایین معاملاتی شناخته شده است. برخلاف صرافی‌های کریپتو، وویجر یک کارگزار ارز دیجیتال است که با صرافی‌های متعددی کار می‌کند تا بهترین قیمت‌ها را به کاربران بدهد. همچنین از بیش از 100 دارایی پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا 12٪ APY با Voyager Ea کسب کنید.

پاداش کریپتو: اگر کسی شما را به Voyager معرفی کند، زمانی که حداقل 100 دلار معامله کنید، 25 دلار بیت کوین رایگان دریافت می کنید.

نحوه دریافت پول: با یک کد ارجاع از یک دوست یا آنلاین برای Voyager ثبت نام کنید. سپس، حداقل 100 دلار ارز دیجیتال را سپرده گذاری و معامله کنید.

ZenGo – 10 دلار بیت کوین رایگان

پاداش کریپتو: 10 دلار در بیت کوین رایگان حداقل سپرده برای کسب درآمد: 200 دلار دوره نگهداری: هیچ

ZenGo Logo

درباره ZenGo: Zengo یک کیف پول رمزنگاری نرم‌افزاری محبوب است که به شما امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال و ادغام با برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بازارهای NFT را می‌دهد. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که چک‌های حقوق خود را به رمزنگاری تبدیل کنید و از طریق مشارکت با Nexo، تا 8٪ APY در سپرده‌ها کسب کنید.

پاداش کریپتو: با باز کردن کیف پول ZenGo جدید و معامله حداقل 200 دلار دارایی، 10 دلار بیت کوین رایگان دریافت کنید.

نحوه دریافت پول: برای ZenGo ثبت نام کنید و کد ارجاع ZENX0B4G را وارد کنید. در مرحله بعد، حداقل 200 دلار دارایی پشتیبانی شده را از طریق کیف پول ZenGo خود معامله کنید.

خط پایین

با انبوهی از جوایز بیت کوین و سایر پیشنهادات ثبت نام رمزارز، کسب ارزهای دیجیتال رایگان هرگز آسان نبوده است.

فقط به یاد داشته باشید که تبلیغات فعلی رمزنگاری را با دقت بخوانید. و به حداقل مبلغ سپرده و حداقل دوره های نگهدارنده توجه کنید زیرا در صورتی که اصطلاحات را با دقت دنبال نکنید ، می توانید به طور تصادفی پاداش خود را باطل کنید.

افشای تبلیغات - این تبلیغات حاوی اطلاعات و مطالب ارائه شده توسط Robinhood Financial LLC و شرکت های وابسته به آن ("Robinhood") و InvestorJunkie ، شخص ثالثی است که به Robinhood وابسته نیست. تمام سرمایه گذاری ها شامل ریسک هستند و عملکرد گذشته یک امنیت یا محصول مالی نتایج یا بازده های آینده را تضمین نمی کند. اوراق بهادار ارائه شده از طریق Robinhood Financial LLC و Robinhood Securities LLC ، که اعضای FINRA و SIPC هستند. InvestorJunkie عضو FINRA یا SIPC نیست. "< Span> فقط به یاد داشته باشید که تبلیغات فعلی رمزنگاری را با دقت بخوانید. و به حداقل مبلغ سپرده و حداقل دوره های نگهدارنده توجه کنید زیرا در صورتی که اصطلاحات را با دقت دنبال نکنید ، می توانید به طور تصادفی پاداش خود را باطل کنید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:13