5 راه برای حفظ سرمایه خود هنگام تجارت فارکس

ساخت وبلاگ

Trading Forex

حفظ سرمایه به همان اندازه مهم است که به عنوان یک معامله گر سود کسب می کند. بازار فارکس می تواند بی ثبات و غیرقابل پیش بینی باشد. بنابراین ، شما باید راه هایی برای محافظت از خود در برابر اثرات مضر شرایط بسیار بی ثبات پیدا کنید. به عنوان یک معامله گر فارکس یا صاحب مشاغل ، در اینجا پنج کار شما باید برای حفظ سرمایه تجاری خود انجام دهید.

یک کارگزار معتبر را انتخاب کنید

انتخاب کارگزار مناسب برای موفقیت شما در بازارهای مالی بسیار مهم است. کارگزار شما بستری را برای تجزیه و تحلیل بازارها ، اجرای معاملات و مدیریت آنها فراهم می کند. تجارت با یک کارگزار معتبر تضمین می کند که از سرمایه شما در همه زمان ها محافظت می شود زیرا آژانس های نظارتی مناسب این کارگزاران را تنظیم می کنند.

کارگزاران کنترل نشده از قوانین و مقررات مقرر پیروی نمی کنند و به همین ترتیب ، تجارت با این کارگزاران سرمایه شما را در معرض خطر قرار می دهد. فقدان مقررات ، پاسخگویی به آنها در صورت بروز اختلافات و بحران ها را دشوار می کند. همچنین این امکان را برای کارگزار فراهم می کند تا فرآیندهای تجاری و سفارشات تجاری شما را دستکاری کند و منجر به از دست دادن بودجه شود. همه عوامل کنترل نشده قصد مخرب ندارند ، اما تجارت با کارگزاران تنظیم شده مانند Oanda سرمایه شما را تأمین می کند و از منافع شما محافظت می کند.

تجارت با یک استراتژی سودآور

قبل از قرار دادن وجوه زنده در معرض خطر ، باید اطمینان حاصل کنید که استراتژی تجارت شما سودآور است ، به این معنی که باید بتواند برنده های کافی برای کاهش ضررها و سود خالص پس از یک سری معاملات ایجاد کند. صاحبان مشاغل فارکس غالباً به دلیل استراتژی های تجاری ناکافی که در بازار فارکس وجود ندارد ، بودجه خود را از دست می دهند.

شما می توانید استراتژی تجارت خود را با استفاده از پشتی در نمودارهای قیمت آزمایش کنید. این شامل بررسی داده های قیمت گذشته است تا ببینید که استراتژی تجارت شما چگونه به خوبی انجام می شود. داشتن این نتیجه به شما کمک می کند تا نرخ پیروزی و پتانسیل استراتژی تجارت خود را تخمین بزنید. همچنین می توانید استراتژی معاملات خود را با اجرای معاملات در یک حساب تجارت نمایشی ارزیابی کنید.

یک استراتژی معاملاتی به شما در بازار فارکس می دهد زیرا به شما کمک می کند تا محتمل ترین جهت حرکت قیمت را تعیین کنید. داشتن یک برنامه و رویکرد سیستماتیک همان چیزی است که تجارت را از قمار متفاوت می کند. یک استراتژی سودآور حدس و گمان را از بین می برد و تضمین می کند که شما فقط در معاملات با احتمال زیاد شرکت می کنید که احتمال قابل توجهی برای ارائه نتیجه مطلوب دارند.

از مدیریت ریسک مناسب استفاده کنید

در حین تجارت فارکس ، اطمینان حاصل کنید که از استراتژی های مؤثر در مدیریت ریسک برای محافظت از سرمایه خود در برابر ضرر و زیان که نمی توان کاهش یافت ، استفاده کنید. مهم نیست که یک استراتژی معاملاتی چقدر خوب باشد ، بدون مدیریت ریسک سود مداوم نمی کند. این کار را با پیش تعیین ریسک خود قبل از انجام معاملات انجام دهید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که قرار گرفتن در معرض خطر شما تا حدودی سازگار است ، و این باعث می شود که ضرر و زیان را آسان تر کنید. شما می توانید ریسک خود را با سفارشات از دست دادن متوقف کنید. سفارش ضرر توقف یک دستور است که به کارگزار اجازه می دهد تا معاملات شما را ببندد وقتی که قیمت به یک نقطه خاص که آنها را باطل می کند ، معاملات شما را ببندد.

در حین مدیریت ریسک ، شما همچنین باید یاد بگیرید که معاملات خود را مدیریت کنید. مدیریت تجارت به اقدامات انجام شده پس از انجام معاملات اشاره دارد - سود جزئی ، تعدیل ضرر و زیان و غیره. اینها به حداکثر رساندن نتایج معاملات شما و جلوگیری از برنده شدن معاملات به بازنده کمک می کند.

تجارت با اهرم بهینه

اهرم در فارکس به بازرگانان کمک می کند تا قدرت خرید سرمایه تجاری خود را افزایش دهند. کارگزاران فارکس غالباً اهرم بالایی تا 1: 1000 را ارائه می دهند ، به این معنی که هر 1 دلار که واریز می کنید دارای قدرت خرید 1000 دلار است. برای تأمین سرمایه تجاری خود ، باید با اهرم بهینه تجارت کنید زیرا اهرم بسیار بالا می تواند بر نتایج معاملات شما تأثیر منفی بگذارد.

معامله گران جدید فارکس یا صاحبان مشاغل احتمالاً با اهرم بیش از حد زیاد به فریب تجارت تسلیم می شوند و منجر به قرار گرفتن در معرض خطر بیشتر از سرمایه خود می شوند. بهینه سازی اهرم و حاشیه معاملات خود با محدود کردن قرار گرفتن در معرض خطر ، نظم و انضباط را القا می کند و اطمینان می دهد که برای برنامه ریزی معامله و ریسک خود قبل از اجرای تجارت وقت می گذارید.

دارایی های مایع تجارت

اگر در مورد حفظ سرمایه خود جدی هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که جفت های مناسب فارکس را معامله می کنید. دارایی های مایع برای تجارت ایمن تر هستند زیرا تعداد زیادی از شرکت کنندگان دارند و این امر اجرای و مدیریت تجارت را تسهیل می کند. نقدینگی همچنین با کاهش فراوانی نوسانات قیمت تصادفی که هنگام تجارت یک جفت ارز رخ می دهد ، به کاهش نوسانات بیش از حد کمک می کند. جفت های اصلی بیشترین جفت ارز هستند ، در حالی که جفت های عجیب و غریب کمتر مایع و بی ثبات تر هستند. مشارکت در این محیط تجاری بسیار بی ثبات می تواند خطرناک باشد.

تجارت در بازار مالی با ریسک قابل توجهی همراه است ، اما پیروی از این پنج نکته به شما کمک می کند تا امروز سرمایه خود را حفظ کنید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 489 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:50