Binance ادغام Tether (USDT) را برای سپرده ها/برداشت های شبکه EOS اعلام کرد

ساخت وبلاگ

USDT (EOS) Listed on Binance

اکوسیستم EOS به نقطه عطف اصلی دیگری در جاده به سمت سوء استفاده گسترده دست یافته است ، با نسخه EOS USDT که اکنون در Binance ذکر شده است.

Binance یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در جهان با بیش از 76 میلیارد دلار در حجم معاملات 24 ساعته است که توسط بیش از 120 میلیون کاربر ثبت شده ایجاد شده است. داشتن ادغام های بومی Stablecoin در این پلتفرم اکوسیستم EOS را در معرض میزان گسترده ای از فعالیت های اقتصادی قرار می دهد که در گذشته در دسترس نبوده است.

این بخشی از یک ابتکار عمل در حال انجام توسط بنیاد شبکه EOS (ENF) برای لیست UST بومی EOS در صرافی های اصلی است. به روزرسانی اخیر را که مدیرعامل ENF ، ایو لا رز ، در این ابتکار عمل در زیر ارائه داد ، بررسی کنید.

مزایای یک سطح شیب دار Binance Stablecoin

کاربران Binance اکنون بدون نیاز به تبدیل منابع خود به EOS یا استفاده از یک پل شخص ثالث ، می توانند USDT را به داخل و خارج از شبکه EOS منتقل کنند. این تجربه به همان اندازه یکپارچه خواهد بود که USDT را به هر شبکه اصلی blockchain منتقل کنید.

این ویژگی در یک زمان عالی ارائه می شود ، زیرا ابتکارات جدیدی مانند بازده+ هدف افزایش TVL شبکه با ارائه مشوق های عملکردی به برنامه های EOS Defi بر اساس ارزش EOS و USDT قفل شده در پروتکل های آنها است.

بیش از هر زمان دیگری ، اکوسیستم EOS بهتر در معرض افراد مستقل قرار دارد که ممکن است بخواهند با یک onRamp ساده و یک ارز پایدار در برنامه های Web3 شرکت کنند ، زیرا کاربران ممکن است اکنون UST بومی EOS را در Binance بدست آورند.

بهبود جبران خسارت کارگران در EOS

ذکر کردن در Binance باعث می شود پروژه هایی که در EOS ایجاد می کنند ، جبران کارگران خود را نیز آسانتر کند و امکان پرداخت در یک Stablecoin را فراهم می کند که دارای یک رمپ خارج از فیات مناسب برای کاربران در سراسر جهان است. این احتمالاً منجر به افزایش تعداد پروژه ها می شود که تلاش های خود را به EOS منتقل می کند.

ارتقاء EOS به عنوان یک شبکه Go-to برای معاملات USDT

شاید جالب ترین این واقعیت باشد که هرکسی که USDT را در Binace نگه داشته باشد ، اکنون می تواند USDT را با تمام مزایایی که EOS ارائه می دهد ارسال کند. این شامل بسیار سریع ، ارزان برای انتقال و کم مصرف انرژی است. با توجه به این نکته ، EOS می تواند به شبکه پیشرو برای معامله USDT تبدیل شود و سایر سیستم عامل های اصلی را ترغیب می کند تا خود را در معرض فناوری ما قرار دهند.

با آمدن Antelope IBC در آینده نزدیک ، این نقطه عطف نیز به نفع سایر شبکه های آنتلوپ خواهد بود. EOS USDT که از طریق IBC به سایر زنجیره های آنتلوپ منتقل می شود ، به عنوان یک سطح بالقوه USD در سطح شیب دار نسبت به پل های سنتی استفاده می شود.

نتیجه گیری: رشد برای اکوسیستم EOS پایدار است

USDT ستون مهمی از چشم انداز Defi در داخل و خارج از اکوسیستم EOS است. در حالی که بسیاری از blockchains نسخه های USDT را در شبکه خود پیچیده اند ، تعداد کمی از آنها USDT رسمی ارائه می دهند و حتی تعداد کمتری نیز مستقیماً در Binance ادغام می شوند. این امر به این دلیل است که بازیگران اصلی صنعت مانند Binance & Tether از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار هستند که در مورد پروژه هایی که آنها انتخاب می کنند با آنها شرکت کنند.

این صحبت ها را بیان می کند که هر دو این پروژه تصمیم گرفته اند تا با چنین روشی برجسته با شبکه EOS درگیر شوند. شکی نیست که EOS در چشم انداز رقابتی Web3 در حال افزایش است و دیدن جامعه ما در نهایت به رسمیت شناخته شده ای که شایسته آن است ، بسیار هیجان انگیز است. به ما کمک کنید تا با به اشتراک گذاشتن این مقاله در رسانه های اجتماعی ، این کلمه را در مورد EOS به جامعه گسترده تر blockchain گسترش دهیم.

شبکه EOS

شبکه EOS یک پلت فرم blockchain نسل 3 است که از EOS VM استفاده می شود ، یک موتور وب با تأخیر کم ، بسیار عملکردی و قابل توسعه برای اجرای قطعی معاملات نزدیک به احساس. هدف ساخته شده برای فعال کردن تجارب کاربر و توسعه دهنده بهینه. EOS پرچمدار Blockchain و مرکز مالی پروتکل آنتلوپ است که به عنوان نیروی محرکه همکاری چند کن و بودجه کالاهای عمومی برای ابزارها و زیرساخت ها از طریق بنیاد شبکه EOS (ENF) خدمت می کند.

بنیاد شبکه EOS

بنیاد شبکه EOS (ENF) یک سازمان غیر انتفاعی است که پشتیبانی مالی و غیر مالی را برای تشویق رشد و توسعه شبکه EOS هماهنگ می کند. ENF قطب شبکه EOS است و از قدرت عدم تمرکز به عنوان نیرویی برای تغییر مثبت جهانی برای ترسیم آینده هماهنگ برای EOS استفاده می کند.

پست های مرتبط

ENF استراتژی کنفرانس جهانی را برای EOS با رویدادهای مهم در سراسر اروپا و آسیا راه اندازی می کند

مقیاس پذیری+ کاغذ آبی

ENF یک پیروزی بزرگ برای توسعه دهندگان در EOS کسب می کند!

مقوله های مرتبط

برچسب های مرتبط

پست های مرتبط

EOS Global Conference Strategy

ENF استراتژی کنفرانس جهانی را برای EOS با رویدادهای مهم در سراسر اروپا و آسیا راه اندازی می کند

مقیاس پذیری+ کاغذ آبی

Nathan James Director of Developer Relations

ENF یک پیروزی بزرگ برای توسعه دهندگان در EOS کسب می کند!

تنها منبع اخبار EOS که به آن نیاز دارید

امروز برای آگاه بودن و پیوستن به جامعه EOS ثبت نام کنید!

با بنیانگذار ما ایو لا رز ملاقات کنید

ایو لا رز مدیر اجرایی و بنیانگذار بنیاد شبکه EOS (ENF) است. او یک سازنده اجماع و اجماع در اکوسیستم EOS ، زندگی می کند و EOS را نفس می کشد و برای اطمینان از موفقیت شبکه تلاش می کند.

در سنین جوانی ، ایو به فناوری جذب شد. از طریق تجربه ساخت اولین رایانه خود و نوشتن اولین برنامه خود در سن هفت سالگی ، علاقه مادام العمر به پتانسیل فناوری متولد شد.

پس از اتمام تحصیلات در زمینه روانشناسی در دانشگاه اتاوا ، ایو به ژاپن نقل مکان کرد و در آنجا فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تجارت و آموزش آغاز کرد.

با داشتن ماهیت کارآفرینی و کنجکاوی ، شش سال گذشته ، زندگی و کار در حالی که به زبان و فرهنگ ژاپنی سر و صدا می شود. در همین زمان ، فتنه اولیه او با فناوری بیشتر توسط افشاگری های بیت کوین تقویت می شد. در سال 2010 ، او شروع به استخراج بیت کوین در لپ تاپ خود و بررسی پتانسیل شبکه های غیر متمرکز کرد.

با بازگشت به اتاوا در سال 2011 ، ایو آموزش دانشگاه خود را در علوم خالص از سر گرفت و با تمرکز بر عصب شناسی ادراکی و محاسباتی و مطالعات اضافی در اقتصاد رفتاری.

در سال 2017 ، با سالها برنامه ریزی برای برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل تجارت ، ایو به طور جدی با توجه به تلاش در صنعت در حال ظهور blockchain شروع کرد. وی در کنار تعداد معدودی از همکاران علاقه مند ، یک باشگاه کتاب blockchain را تشکیل داد و با بررسی کاملی از blockchain های نسل دوم و سوم ، آنها توجه خود را به سکوی امیدوار کننده منبع باز Blockchain ، Eosio انجام دادند. در فوریه سال 2018 ایو با همکاری EOS Nation و آن را به عنوان تولید کننده برتر بلوک در بزرگترین و با ارزش ترین شبکه با استفاده از EOSIO ، EOS Mainnet تبدیل کرد. بیش از سه سال به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل EOS Nation ، ایو به حرکت در شرکت از طریق عدم اطمینان عملیاتی کمک کرد. اجرای زیرساخت های شبکه ، فراهم کردن دسترسی به جامعه ، کاوش در مدل های حاکمیتی و تامل در رویکردهای مربوط به بودجه کالاهای عمومی. توجه غیرقانونی او به EOS بود.

Eosio در حاشیه خونریزی توسعه blockchain عمومی قرار داشت ، اما همچنین یک شبکه جهانی و غیر متمرکز بود که به طور فزاینده ای توسط رهبری دوردست و مبهم ، سوء تفاهم سرمایه و سوء استفاده از مشوق ها سرگرم می شد. تیم های مختلف به دنبال ایجاد یک بنیاد یا یک سیستم پیشنهادی کارگران بودند که می تواند برای توسعه کالاهای عمومی برای شبکه تأمین کند ، اما این تلاش ها متوقف شد و EOS از آن استفاده کرد. در ماه مه سال 2021 ایو به عنوان مدیرعامل EOS Nation استعفا داد و شروع به تامل در مسیر جدید به جلو کرد.

ایو در طول دوره تصدی خود به عنوان مدیرعامل EOS Nation ، روابط خوبی را در سراسر شبکه EOS برقرار کرده بود ، در میان BP در شرق ، غرب و در جنوب جهانی. ایو تشخیص داد که وی به طور منحصر به فرد برای انسجام ذینفعان شبکه EOS پیرامون بنیادی که به نمایندگی از همه دارندگان نشانه EOS کار می کند ، برای تحقق پتانسیل واقعی EOS قرار گرفته است. ایو با اطمینان از حمایت از ائتلاف ذینفعان ، بنیاد شبکه EOS را تأسیس کرد.

از زمان تأسیس ENF ، ایو ، خود را با تمرکز مجرد ، با روحیه یک سامورایی مدرن ، اختصاص داده است تا به نفع blockchain عمومی EOS و بسیاری از ذینفعان که آن را تشکیل می دهد ، کار کند. ایو به پرورش تیمی در ENF ادامه می دهد که می تواند با بالا بردن و توانمندسازی خود جامعه ، نیازهای جامعه EOS را تأمین کند.

ایو که در تجربه زندگی شده از اندیشه و سنت های شرقی از زمان زندگی و تحصیل در ژاپن و سفر به سراسر آسیا قرار گرفته است ، رویکرد جامعی برای متحد کردن جامعه جهانی EOS از طریق احترام متقابل و تمایل به دیدار با دیگران در هر کجا که در آن باشد ، به ارمغان می آورد.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 414 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:06