مشوق های عضو

ساخت وبلاگ

تمایل به کمک به کارکنان سالم تر یک چیز است ؛انجام آنها برای اقدام دیگری است. این جایی است که برنامه های تشویقی عضو وارد می شوند. با پاداش دادن به کارمندان برای تصمیم گیری در مورد شیوه زندگی سالم ، این برنامه ها ممکن است منجر به توانمندسازی کارمندان ، نتایج بهداشتی بهتر و هزینه های پایین تر شود.

برنامه های تشویقی برای کمک به تغییر رفتار کارمندان از 3 روش طراحی شده اند

آگاه کردن

آنها به شناسایی خطرات بهداشتی قابل اجتناب برای کارمندان مشتری خود کمک می کنند و به دنبال تأثیرگذاری بر تصمیمات فردی برای تشویق رفتارهای سالم تر هستند.

الهام بخشیدن

تصمیم گیری آگاه تر فقط اولین قدم است. این برنامه ها برای ایجاد اقدامات سالم به مرور زمان از طریق مشوق ها و آموزش طراحی شده اند.

تقویت کردن

ایجاد عادات سالم تر از طریق این برنامه ها - از جمله UnitedHealthCare Motion® در میان دیگران - ممکن است مسئولیت پذیری بیشتری را ایجاد کند و مالکیت سلامت را در بین کارمندان مشتری خود بهبود بخشد.

با مشتریان خود به اشتراک بگذارید

بیاموزید که چگونه مشوق ها و ابزارهای تعامل کارکنان را ترغیب کرده اند تا تصمیمات بهداشتی آگاهانه تری بگیرند.

کارفرمایان مشاغل کوچک (2 تا 99) را نشان دهید که چگونه یک رویکرد ساده و در عین حال جامع برای افزایش مالکیت سلامت طراحی شده است.

ببینید که چگونه تعامل در حرکت برای کمک به کارکنان در بهبود سلامت خود طراحی شده است.

جزئیات بیشتری در مورد برنامه های تشویقی کسب کنید

حرکت به کارمندان برای تحقق اهداف خاص فعالیت روزانه. حدود 60 ٪ از شرکت کنندگان بیش از 6 ماه فعال هستند ، 1 و شرکت کنندگان روزانه 12000 قدم می گذارند. 2 مؤلفه برنامه اصلی شامل موارد زیر است:

 • گزینه های تناسب اندام: کارمندان می توانند در راه کسب پاداش های مالی ، پیاده روی ، دوچرخه ، دویدن ، شنا یا استفاده از بیضوی استفاده کنند
 • جوایز مالی: کارمندان ممکن است هر سال بیش از 1000 دلار درآمد کسب کنند
 • مشارکت همسالان: کارمندان می توانند برای الهام بخشیدن به رقابت و مشوق های شرکت کننده ، چالش های تیمی ایجاد کنند

هدف برنامه بهبود سلامت کارمندان از طریق افزایش آگاهی ، اطلاعات ، منابع تغییر رفتار و مشوق ها است. اجزای کلیدی شامل موارد زیر هستند:

 • نظرسنجی: بررسی سلامت و فیلم مقدماتی پایه و اساس کارمندان شرکت کننده در برنامه را فراهم می کند
 • مربیگری: گزینه های مختلفی برای کارمندان به دنبال کاهش وزن ، ترک دخانیات یا کمک به بهبود سلامت کلی و سلامتی در دسترس است
 • تشویق تناسب اندام: ورود به یک مرکز تناسب اندام شرکت کننده حداقل 12 بار در ماه پاداش می دهد

کارفرمایان می توانند این برنامه را متناسب با نیازهای جمعیت خود برای تعامل و آموزش کارمندان و کمک به آنها در تصمیم گیری های بهداشتی بهتر تنظیم کنند. اجزای کلیدی شامل موارد زیر هستند:

 • اقدامات بهداشتی: کارکنان می توانند اقدامات بهداشتی مانند امتحان سالانه ، ثبت نام برنامه سلامتی یا تکمیل یک نظرسنجی بهداشتی را که به سن ، جنس و وجود برخی از شرایط شخصی انجام می شود ، انجام دهند
 • نتایج سلامت: برنامه به کارمندان کمک می کند تا نتایج خاصی را برای سلامتی مانند رسیدن به شاخص خاص توده بدن (BMI) یا سطح فشار خون بدست آورند
 • گزینه های پاداش: کارمندان می توانند کارت هدیه ، سپرده های حساب پس انداز سلامت یا بازپرداخت ها را از جمله سایر پاداش ها بدست آورند

برنامه متحرک اکنون شامل ویژگی ها و گزینه های بیشتر است

با شروع 1 ژانویه 2021 ، برنامه UnitedHealthCare Motion® شامل یک هدف مشارکت جدید و گزینه کارت بدهی پیش پرداخت و همچنین اهداف شدت و فرکانس به روز شده است.

 1. تجزیه و تحلیل داخلی 2018 از 20،330 شرکت کننده در حسابهای کلیدی که مراحل بین 1 اکتبر 2015 و 1 ژوئن 2018 را ثبت کرده اند.
 2. 2018 تجزیه و تحلیل داخلی 37،082 شرکت کننده در حال حرکت که حداقل 1 مرحله در سال 2018 ثبت کردند.

سلب مسئولیت

UnitedHealthCare Motion یک برنامه داوطلبانه است. اطلاعات ارائه شده فقط برای اهداف اطلاع رسانی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نه نباید به عنوان مشاوره پزشکی تفسیر شود. شما باید قبل از شروع هر برنامه ورزشی و/یا برای تعیین آنچه ممکن است برای شما مناسب باشد ، با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مناسب مشورت کنید. دریافت ردیاب فعالیت و/یا اعتبارات خاص و/یا خرید ردیاب فعالیت با درآمد ممکن است پیامدهای مالیاتی داشته باشد. شما باید با یک متخصص مالیاتی مناسب مشورت کنید تا در صورت کاربرد ، تعهدات مالیاتی تحت این برنامه داشته باشید. اگر هرگونه فعالیت کلاهبرداری تشخیص داده شود (به عنوان مثال ، فعالیت بدنی نادرست) ، ممکن است شما از برنامه به حالت تعلیق و یا خاتمه دهید. اگر قادر به رعایت استانداردی در رابطه با فاکتور بهداشتی برای دریافت پاداش تحت این برنامه نیستید ، ممکن است برای دریافت فرصتی برای دریافت پاداش از طریق وسایل مختلف واجد شرایط باشید. شما ممکن است با شماره 1-855-256-8669 یا با شماره کارت شناسایی برنامه بهداشتی خود با ما تماس بگیرید و ما با شما (و در صورت لزوم پزشک خود) کار خواهیم کرد تا راهی دیگر برای شما پیدا کنید تا بتوانید کسب کنیدهمان پاداشپاداش ممکن است به دلیل محدودیت های تشویقی طبق قانون قابل اجرا محدود باشد. مطابق با صلاحیت HSA ، در صورت کاربرد.

SimplyEngaged® یک برنامه داوطلبانه است. اطلاعات ارائه شده تحت این برنامه فقط برای اهداف اطلاع رسانی عمومی است و در نظر گرفته نشده است که به عنوان مشاوره پزشکی قابل تفسیر باشد. شما باید با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مناسب مشورت کنید تا تعیین کنید چه چیزی ممکن است برای شما مناسب باشد. پاداش ممکن است مشمول مالیات باشد. شما باید با یک متخصص مالیاتی مناسب مشورت کنید تا مشخص کنید آیا تعهدات مالیاتی از دریافت پاداش تحت این برنامه دارید یا خیر. اگر قادر به رعایت استانداردی در رابطه با یک عامل بهداشتی برای به دست آوردن پاداش تحت این برنامه نیستید ، ممکن است برای فرصتی برای کسب همان پاداش با روش های مختلف واجد شرایط باشید. با شماره 1-855-215-0230 با ما تماس بگیرید و ما با شما (و در صورت لزوم پزشک خود) همکاری خواهیم کرد تا راهی دیگر برای کسب همان پاداش پیدا کنیم.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:32