بهترین بررسی های چند ابزار نوسان 2022

ساخت وبلاگ

Best Oscillating Multi-Tool Reviews

انتخاب بهترین ابزار نوسان چند ابزار که برای جوشاندن فقط در چند مارک تجاری استفاده می شود. دیگر نه. پیشرفت در فن آوری های کنترل باتری ، موتور و لرزش گزینه های مناسب تری نسبت به همیشه ارائه می دهد.

همانطور که ما چشم انداز را در نظر گرفتیم ، تیم ما در انتخاب ما از چند ابزار نوسان بی سیم به اتفاق آرا بود. مدل های بند ناف کاملاً مرتبط هستند و گزینه های برجسته ای در دسترس است. با این حال ، هنگامی که ما الزامات کسب برچسب "بهترین" را بیان کردیم ، همه می خواستند از قدرت باتری استفاده کنند.

در کل بهترین نوسان چند ابزار

Milwaukee M18 سوخت چند ابزار 2836

Best Oscillating Multi-Tool Overall

بیایید هوا را در اینجا پاک کنیم - اگر سرعت برش بالاترین اولویت شما باشد ، میلواکی وجود دارد ، و سپس همه افراد دیگر وجود دارد. در یک برش واحد ، سوخت M18 میلواکی از این رقابت جلوتر است. به علاوه ، هنگام برش ، لرزش بسیار کمی وجود دارد.

همراه با طراحی فیزیکی ، کنترل کلی کنترل ابزار بهتر است و برش شما را حتی سریعتر می کند زیرا به شما در کاهش اشتباهات در طول برش کمک می کند.

در حالی که عملکرد میلواکی در صدر جدول آزمایش ما قرار دارد ، این یک فراری کامل نیست. این مدل هنوز از یک سیستم تغییر لوازم جانبی Clunkier استفاده می کند. چندین طرح رابط دیگر وجود دارد که ترجیح می دهیم از آنها استفاده کنیم.

بهترین کنترل لرزش چند ابزار نوسان

این نسل از چند ابزار دارای پیشرفت های برجسته ای در کنترل لرزش با چندین مارک است که پیشرفت های بزرگی را ایجاد می کنند. دو مدل در آزمایش ما با لرزش پایین تر از بقیه ایستاده بودند.

Makita 18V LXT بدون برسیت بدون برس نوسان چند ابزار XMT04

Best Oscillating Multi-Tool Vibration Control

XMT03 Makita از کیفیت خوبی برخوردار است اما مدتی به ارتقاء نیاز داشته است. وقتی برای اولین بار شاهد مدل XMT04-مدل فرعی به روز شده Makita بودیم-ما 100 ٪ مطمئن نبودیم که چه چیزی را انتظار داشته باشیم. سپس ما شروع به برش و شن و ماسه کردیم ... چه تفاوتی!

Makita کنترل لرزش را در این مدل میخکوب کرد و آن را به سطحی که تقریباً همه رقبای خود را شکست داد ، رها کرد. در عین حال ، آنها سرعت برش و شن و ماسه را به میزان قابل توجهی افزایش دادند. برای این همه ، این مدل دارای یک رابط StarlockMax است ، اگرچه هنوز یک پین دارد که تیغه را در جای خود نگه می دارد ، بنابراین کاملاً هندزفری نیست.

Milwaukee M12 سوخت چند ابزار 2526

Best Oscillating Multi-Tool Vibration Control

داستان بزرگ برای میلواکی این است که سرانجام طراحی آنها از فین غلبه کرده است. نسخه سوخت M18 آنها بسیار نزدیک است ، اما سوخت M12 Milwaukee با بهترین کنترل لرزش چند منظوره نوسان کننده گروهی که آزمایش کردیم به Makita می پیوندد.

ابزار نوسان سوخت M12 Milwaukee برنده بزرگ دیگری برای ارگونومی طراحی خود می شود. بنیاد 12 ولت آن از مدل های 18 ولت سبک تر است ، به اندازه کافی کوتاه است که می توانید به فضاهای محکم تر برسید ، و دسته باریک آن باعث می شود مانور در موقعیت های ناخوشایند آسانتر شود.

بهترین ابزار نوسان چند منظوره

Flex 24V بدون برس نوسان چند ابزار FX4111-1A

Best Value Oscillating Multi-Tool

Flex با عملکرد و طراحی که ما از یک ابزار نسل اول انتظار نداریم ، یک ابزار چند منظوره نوسان کننده سطح بی سیم را به میز می آورد. این یکی از سریعترین برش در تست های ما بود و دارای پنج سرعت الکترونیکی برای انتخاب است. طراحی سر منزوی آن کار خوبی برای کاهش لرزش انجام می دهد ، اگرچه به اندازه Fein ، Makita و Milwaukee کم نیست.

ارگونومی ابزار نیز بسیار عالی است. این یک دسته باریک تر از بسیاری از بسیاری از افراد دارای یک دست و پا گیر است که باعث می شود یک چنگال و راحتی امن باشد. به آن یک رابط لوازم جانبی هندزفری Starlock اضافه کنید و یک بسته قانع کننده دریافت می کنید.

بهترین قسمت قیمت است. 199 دلار به شما ابزار ، باتری 2. 5Ah و یک شارژر سریع می دهد و این بهترین انتخاب ارزش ما را برای جوانب مثبت می کند.

بهترین ابزار نوسان چند ابزار

DEWALT 20V MAX XR نوسان چند ابزار DCS356

removing grout with DeWalt oscillating multitool

بین ارزان ترین نوسان چند ابزار نوسان و یک ابزار خوب در بودجه تفاوت وجود دارد. ما زحمت آزمایش ارزان ترین مدل ها را نداریم. ما قبلاً آن جاده را پایین آورده ایم و ناامید شده ایم. چند ابزار بدون برس XR Dewalt چند سال است که از بین رفته است ، اما این یک طراحی عالی است. هر دو سرعت برش و کنترل لرزش به مراتب بهتر از مدل برس شده است که جایگزین آن شده است.

حتی اگر عملکرد بهتر باشد ، طراحی فیزیکی تغییر زیادی نکرد. دسته به راحتی در دست شما قرار می گیرد و ماشه دست و پا گیر سرعت متغیر به شما امکان کنترل هر دو سرعت و مکان گرفتن را می دهد.

بین این مدل و اتمی حداکثر 20 ولت ، ما هنوز DCS356 را ترجیح می دهیم. به جای یک و سرعت بالاتر از سطح بالا سه سرعت دارد. همچنین یک کیت 99 دلاری در دسترس است که این امر را به بهترین مقدار چند ابزار نوسان کننده در دسترس می کند.

قیمت: 159 دلار لخت ، ، کیت 99 دلار (باتری 1 1. 1. 5ah) ، کیت 219 دلار (باتری 1 x 2. 0ah)

Heads Up: DeWalt دارای 12 ولت xtreme چند ابزار در روشی است که یک طراحی حتی سبک تر و جمع و جور تر است.

بهترین تغییر تیغه چند منظوره نوسان

Starlock (مارک های مختلف و مدل)

Best Oscillating Multi-Tool Blade Change

در ارزیابی تغییر تیغه ما جای تعجب نداشت زیرا Starlock هنوز در سرعت و سهولت حاکم است. با فشار دادن رابط به تیغه ، قفل آن را روی آن می چسباند و شما آماده رفتن هستید. هنگامی که زمان آن رسیده است که آن را تغییر دهیم ، نسخه بدون کمک اضافی آن را از ابزار خارج می کند.

Bosch و Fein برای ایجاد رابط Starlock و استفاده گسترده از آن همکاری کردند. ما همچنین آن را در Vecturo بی سیم Festool ، 24V Flex و چند ابزار زیر مجموعه 18 ولت Makita مشاهده می کنیم.

حتی اگر Starlock از مزیت قابل توجهی برخوردار باشد ، صنعتگر و DeWalt دارای رابط سبک بستن هستند که استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

بهترین تیغه های چند منظوره نوسان

برای آزمایش خود ، ما در درجه اول از تیغه های چند ابزار نوسان کننده میلواکی استفاده کردیم. آنها خط بسیار عمیقی دارند که تقریباً در مورد هر چیزی که برای برش ، خراش و شن و ماسه نیاز دارید ، پوشش می دهد. تا آنجا که تیغه های متناسب با جهانی پیش می روند ، ما به چیزی که میلواکی به آن احتیاج نداریم ، روبرو نشده ایم. در اینجا عکس فوری وجود دارد:

 • تیغه های دو فلزی
 • تیغه های دو فلزی روکش شده تیتانیوم
 • تیغه های کربن بالا
 • تیغه های کاربید تقویت شده تیتانیوم
 • تیغه های دندان ژاپنی
 • تیغه های دیواری خشک
 • لنت
 • تیغه های الماس (حذف گروت)
 • رشوه دهنده ها
 • برش

آنچه در حال حاضر آنها ندارند ، تیغه هایی برای چند ابزار Starlock هستند. برای این مدل ها ، ما به تیغه های امپریال (متعلق به Milwaukee Tool) روی می آوریم تا تیغه های مربوطه را با رابط Starlock بدست آوریم.

فیل در اتاق: در مورد فاین چطور؟

فین مدتی است که چند ابزار مورد علاقه ما بوده است. ما هنوز از مدل های چندرسانه ای بی سیم و Supercut که سالهاست استفاده می کنیم استفاده می کنیم. با این حال ، فین به یک پیشنهاد بی سیم فقط چندمتر منتقل شد و ما نتوانستیم دست خود را به دست آوریم تا ببینیم که چگونه آنها با مدلهایی که داریم و دوست دارند مقایسه می کنند.

احتمال وجود دارد ، اینها هنوز جزو بهترین ابزار چند نوسان در دسترس هستند. تا زمانی که نتوانیم از آنها استفاده کنیم تا با اطمینان بدانیم ، فقط می توانیم به شهرت ستاره ای Fein برویم.

بهترین توصیه های چند ابزار نوسان از مارک هایی که به آنها اعتماد داریم

بهترین Bosch نوسان چند ابزار GOP18V-28N

بوش بخشی از تیمی بود که سیستم Stalock را توسعه داد ، بنابراین جای تعجب ندارد که مدل مورد علاقه Bosch ما از آن برخوردار است. با وجود هر دو مدل 12 ولت و 18 ولت ، این عملکرد بالاتر سیستم 18V است که در این مورد به آن کشیده می شویم.

در حالی که سرعت آن تا حدودی با زاویه نوسانات 2. 8 درجه خاموش است ، ما دوست داریم 8000 - 20000 OPM کنترل سرعت متغیر را کنترل کند و راندمان و عمر بهبود یافته موتور بدون برس را کنترل می کند. این یکی را با باتری 4. 0AH Core18V برای بهترین تعادل زمان اجرا و وزن جفت کنید.

قیمت: 199 دلار ابزار برهنه

بهترین ابزار چند منظوره نوسان کننده صنایع دستی

CMCE501 CRAFTSMAN CMCE501 چند ابزار بی نظیر از برخی از گزینه های دیگر ظاهری پالایش دارد ، اما واقعاً خوب کار می کند. دسته باریک استفاده از آن راحت است و یکی از سبکترین گزینه هایی است که می توانید دست خود را بگیرید. به علاوه ، سیستم تغییر تیغه یک سبک گیره است که ما فقط به Starlock دوست داریم. استفاده از آن بسیار ساده تر از سایر طرح ها است.

یک شماره گیری با سرعت متغیر به شما امکان می دهد دامنه 10000 تا 22000 OPM را تنظیم کنید. در حالی که موتور بدون برس ندارد ، تقریباً قادر به انجام هر کاری است که ما از سایر ابزار دیگر خود می خواهیم. برای دایارهایی که می خواهند بند ناف را قطع کنند ، بیش از حد کافی است. به طور معمول خرده فروشی با قیمت 99. 99 دلار ، ما این کیت را در چندین خرده فروش مختلف با قیمت فقط 79. 00 دلار پیدا کردیم!

قیمت: کیت 79. 00 دلار (باتری 1 x 2. 0ah)

بهترین ابزار چند منظوره نوسان فستیول

هنگامی که Festool نسخه بی سیم از چند ابزار Vecturo را ساخت ، تیم محصول با جابجایی از یک رابط لوازم جانبی اختصاصی به StarlockMax ، یک حرکت عالی انجام داد. بقیه Festool کلاسیک است. همانطور که از Festool انتظار داریم ، این یک سیستم بسیار تصفیه شده است که فراتر از ابزار است. این کار با یک طراحی فیزیکی ارگونومیک با عملکرد و زندگی یک موتور بدون برس شروع می شود.

از آنجا ، لوازم جانبی برای جمع آوری گرد و غبار ، موقعیت یابی دقیق ، یک توقف عمق و آداپتور OSC-A که به آنها وصل می شوند ، دارید.

قیمت: 375 دلار برهنه ، 599 دلار با لوازم جانبی ، 799 دلار با لوازم جانبی و باتری (2 x 4. 0ah)

بهترین ابزار چند منظوره فین

اکنون که هر ابزار چند منظوره در ترکیب Fein تحت نام Multimaster قرار دارد ، جای تعجب نیست که ما توصیه می کنیم Multimaster را امتحان کنید. اما کدام یک؟بهترین حالت Multimaster 700 بی سیم است. این فقط به این دلیل نیست که دارای تهاجمی ترین برش با قوس 4 درجه ای است (گاهی اوقات شما در واقع زاویه پایین می خواهید). بزرگترین مزیت موتور بدون برس آن است. در مقایسه با مدل های 300 و 500 ، شما از باتری و عمر ابزار طولانی تر استفاده می کنید.

تجارت؟700 بزرگترین از سه گزینه بی سیم است ، بنابراین اگر می خواهید چیزی جمع و جور تر باشد ، به مدل های دیگر نگاه کنید.

بهترین ابزار چند منظوره نوسان کننده هارت

هارت با HPMT01 یک مورد قانع کننده برای DIYers ایجاد می کند. از روند طراحی استاندارد با یک ماشه یک انگشت و یک طراحی دسته ای که استفاده از آن راحت است ، دور می شود. با استفاده از شماره گیری در مقابل ماشه ، می توانید در صورت نیاز به یک رویکرد کنترل شده تر ، 20000 OPM را برای یک رویکرد کنترل شده پایین تر تنظیم کنید.

فقط با 1. 6 پوند لخت ، یکی از مدل های سبک تر موجود است و باتری 1. 5Ah که در کیت قرار می گیرد ، یک تن به آن اضافه نمی کند. این همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه هایی است که ما توصیه می کنیم. ابزار لخت فقط 64 دلار و کیت 89 دلار است.

قیمت: 64 دلار لخت ، 89 دلار کیت (باتری 1 1. 1. 5Ah)

در وب سایت هارت بیشتر بدانید.

بهترین ابزار چند منظوره نوسان Kobalt

کوبالت بی سر و صدا یکی از بهترین ابزار چند منظوره نوسان برای پول را دارد. در آزمایش ما ، سرعت برش آن در سطح بالایی قرار داشت و طراحی سر منزوی آن کاهش خوبی در میزان لرزش شما دارد. موتور بدون برس آن در 20000 OPM (متغیر به 11000 OPM) و زاویه نوسان 3. 6 درجه به حفظ آن کمک می کند.

برای طراحی ، KMT 124B-03 تقریباً همه چیز را خوب انجام می دهد ، حتی اگر لزوماً مانند برخی از رقبای خود برجسته نباشد. تغییرات تیغه به طور قابل قبول آسان است و ارگونومی راحت است. اگر هنوز قانع نشده اید ، قیمت فقط ممکن است شما را بر روی لبه قرار دهد. با قیمت 99 دلار برای ابزار لخت و 169 دلار برای کیت ، این یک ارزش عالی است.

قیمت: 99 دلار لخت ، کیت 169 دلار (باتری 1 1. 1. 5ah)

بهترین Metabo HPT نوسان چند ابزار

Metabo HPT چند مورد قابل توجه در CV18DBLQ5 نوسان کننده نوسان کننده خود دارد. با استفاده از شماره گیری سرعت متغیر ، می توانید سرعت را از 6000 تا 20000 OPM تنظیم کنید و در صورت نیاز به بهترین کنترل ، سرعت کمتری نسبت به بیشتر آنها به شما می دهد. همچنین یک حالت خودکار وجود دارد که سرعت را بر اساس بارگذاری ابزار تنظیم می کند. نکته منفی این است که زاویه نوسان 3. 2 درجه آن باعث می شود برش کمی کندتر از برخی از رقابت های خود باشد.

این تنها مدل بی سیم در حال حاضر در ترکیب است و یک ابزار 18 ولت است ، بنابراین با باتری های چند ولت 18 ولت و 36 ولت سازگار است ، اما آداپتور AC نیست. در نظر داشته باشید که Metabo HPT با ضمانت عمر این و سایر ابزارهای لیتیوم یون را پشت سر می گذارد.

بهترین ابزار چند منظوره نوسان کننده

با جدیدترین نسل ابزارهای 18 ولت ، Ridgid برای مدلهای فشرده تر و سبک تر از اندازه بزرگتر اکتان جدا می شود. در مورد چند ابزار نوسان R86240 ، این یک استراحت از سیستم Mobmax نیز هست. آخرین چند ابزار فقط 2. 0 پوند بدون باتری و 3. 0 پوند با بسته خروجی حداکثر 2. 0AH است.

کنترل شده با سوئیچ اسلاید و شماره گیری سرعت متغیر ، زاویه نوسانات 10000 - 20000 OPM و 3. 6 درجه با آنچه انتظار داریم مطابقت دارد. در حالی که طراحی فیزیکی تغییری از ارگونومیك شغلی است ، Ridgid رابط لوازم جانبی محوری را نگه می دارد كه دوست داریم در آینده تغییر در چیز دیگری را ببینیم.

همانطور که ما این را می نویسیم ، کیت فقط 10 دلار بیشتر از ابزار لخت است ، بنابراین حتما از آن استفاده کنید!

قیمت: 139 دلار لخت ، کیت 149 دلار (باتری خروجی حداکثر 1 x 2. 0ah)

بهترین ابزار چند منظوره Ryobi

ارتقاء بدون برس 18 ولت Ryobi ، راه خود را به چند ابزار نوسان PBLMT50 تبدیل کرد و آن را به گزینه ای مشروعیت تر از گذشته تبدیل کرد. این یک مشخصات باریک و باریک است که زاویه دار است تا اطمینان حاصل شود که باتری در راه برش شستشوی شما قرار نمی گیرد.

این همان سرعت 10000 - 20000 OPM را مانند گذشته حفظ می کند ، اما به لطف افزایش زاویه نوسان 3. 6 درجه ، سرعت برش را افزایش می دهد. همچنین دارای یک رابط لوازم جانبی بدون ابزار به جای سبک آچار Hex P343 بود. به طور کلی ، این یک قدم بزرگ به جلو است.

قیمت: 119 دلار لخت ، کیت 144 دلار (باتری با کارایی بالا 1 x 2. 0ah)

بهترین ابزار چند منظوره نوسان کننده

اگر به دنبال یک بسته بدون برس در بودجه هستید ، OS5937-10 SKIL یک ارزش محکم است. با قیمت 149. 99 دلار ، شما یک ابزار بدون برس با باتری 2. 0AH ، یک شارژر Pwrjump به روز شده و یک مجموعه تیغه/شن و ماسه زیبا برای شروع کار دریافت می کنید. همراه با عملکرد برش جامد و طراحی کم لرزش ، این یک بسته محکم برای قیمت است.

قیمت: کیت 149. 99 دلار (باتری 1 x 2. 0ah)

راهنمای خرید چند ابزار نوسان |آنچه ما به دنبال آن هستیم

هر کس هنگام جستجوی بهترین چند ابزار نوسان کننده اولویت های مختلفی دارد. برخی از جوانب مثبت فقط سریعترین عملکرد را می خواهند ، برخی دیگر ممکن است ارتعاش را کنترل کنند. صرف نظر از این ، تیم ما حتی اگر به ترتیب دیگری باشند ، به دنبال همان ویژگی های کلی هستند.

برش و سرعت شن و ماسه

برای آزمایش سرعت ، ما مقایسه می کنیم که چقدر سریع می توانیم چوب ، دیوار خشک ، ناخن ها را برش دهیم ، نرده و ماسه را بردارید. ما همچنین آزمایش می کنیم که چگونه تیغه در هنگام جابجایی بین وظایف ، بر توانایی شما در کار تأثیر می گذارد.

کنترل ارتعاش

کنترل لرزش برای مدت طولانی تحت سلطه فین است. فناوری آنها تا آنجا از همه پیش رفته است که به هیچ وجه رقابتی نبوده است. این همه در حال تغییر است.

همانطور که سرعت آزمایش می کنیم ، اولین برداشت های خود را از کنترل لرزش هر ابزار ایجاد می کنیم. سپس ، تیم تست سه نفره ما وقت خود را صرف برش و ماسه زدن می کند تا آنها را به گروه ها رتبه بندی کند و نمرات نهایی خود را اختصاص دهد.

عکسبرداری

وقتی بهترین ارگونومی چند نوری نوسان کننده را در نظر می گیریم ، با وزن شروع می شود. مدل های بی سیم تمایل به سنگین تر از مدل های بند ناف دارند ، اما کار با یک باتری جمع و جور می تواند آن را کمی اصلاح کند.

اگر در فضاهای محکم تر کار می کنید ، طول می تواند به این ترتیب برسد ، بنابراین ما آن را اندازه می گیریم.

ما همچنین طرح دسته را در نظر می گیریم. بیشتر آنها از یک بشکه به سبک چرخ با قطرهای مختلف استفاده می کنند. طرحی که در دست ما احساس خوبی دارد عالی است. با این حال ، ما همچنین بررسی می کنیم که چگونه احساس می کنیم در هنگام استفاده از ابزار در انواع زاویه هایی که اغلب باید در این زمینه به آن تغییر کنیم.

مسئله چگونگی اتصال باتری به ابزار نیز وجود دارد. اگر در راه چنگال شما باشد یا شما را مجبور کند زاویه حمله خود را در یک برش تنظیم کنید ، می تواند یک نقطه درد باشد. ما به دنبال اتصالات باتری هستیم که ابزارها را بدون پرتاب تعادل یا تغییر نیروهای خود ، به ابزارها می اندازیم.

تغییر تیغه

Starlock چند سال پیش نوار جدیدی را برای نوسان چند ابزار با تغییر تیغه کاملاً دستی و فوق العاده سریع تنظیم کرد. هنوز هیچ سیستم دیگری وجود ندارد که به سرعت و راحتی آن نزدیک شود.

برای بقیه گروه ، چندین نسخه از تغییرات بدون ابزار وجود دارد. ما همه آنها را کار می کنیم تا ببینیم که آنها تیغه را چقدر ایمن نگه می دارند و تغییرات سریع و سریع هستند.

در حالی که برای برخی از افراد کار می کند ، ما به طور کلی از مدل هایی که به ابزاری برای تغییر تیغه نیاز دارند ، دوری می کنیم.

ارزش

هنگامی که این حساب بانکی شما بودجه خرید ابزار شما را تأمین می کند ، ما دریافت می کنیم که شما بیشترین میزان را برای جنجال خود می خواهید. برای ما ، ارزش بسیار بیشتر از هزینه چند ابزار است. این همان چیزی است که شما برای پول می گیرید و برخی از آنها بیشتر از سایرین به شما می دهند. ما برای محاسبه نمره ارزش ، قیمت گذاری را در برابر عملکرد و طراحی هر مدل وزن می کنیم.

ویژگی های اضافی برای جستجوی

 • سرعت متغیر
 • موتور بدون جارو

چرا می توانید به بررسی ابزار Pro Tool اعتماد کنید

تا به حال یک سایت "بررسی" را بررسی کرده اید و نمی توانید بگویید که آیا آنها واقعاً ابزار را آزمایش کرده اند یا اینکه فقط فروشندگان برتر آمازون را "توصیه می کنند"؟این ما نیستیمما چیزی را توصیه نخواهیم کرد مگر اینکه واقعاً خودمان از آن استفاده کنیم و واقعاً اهمیتی نمی دهیم که خرده فروش اصلی کیست. این همه در مورد ارائه توصیه مشروع و نظر صادقانه ما در مورد هر محصول است.

ما از سال 2008 در حال کار بوده ایم که ابزارها را پوشش می دهد ، بررسی می نویسد ، و گزارش خبرهای صنعت را در صنایع ساخت ، خودرو و مراقبت از چمن ارائه می دهیم. داوران حرفه ای ما در معاملات کار می کنند و مهارت و تجربه دارند تا بدانند که آیا ابزارها می توانند در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشند یا خیر.

هر ساله بیش از 250 محصول جداگانه را وارد و مرور می کنیم. تیم ما در طول سال صدها ابزار اضافی را در رویدادهای رسانه ای و نمایش های تجاری قرار می دهد.

ما با نوآوران در فناوری و طراحی ابزارها مشورت می کنیم تا درک گسترده تری از مکان مناسب این محصولات و نحوه کار آنها داشته باشیم.

ما با بیش از دو ده پیمانکار حرفه ای در سراسر ایالات متحده کار می کنیم که محصولات را برای ما در سایت های شغلی واقعی بررسی می کنند و در مورد روش های آزمایش ، دسته ها و وزنه برداری با ما مشورت می کنند.

ما امسال بیش از 500 قطعه محتوای جدید را برای خوانندگان خود ارائه خواهیم داد - از جمله ارزیابی های عینی ابزارها و محصولات فردی.

نتیجه نهایی اطلاعاتی است که می توانید به دلیل تجربه حرفه ای سرمقاله ، علمی و واقعی در دنیای واقعی به آنها اعتماد کنید که به طور جمعی از هر بار استفاده می کنیم و هر بار که یک ابزار را انتخاب می کنیم و آزمایش می کنیم.< Pan> هر سال ، ما بیش از 250 محصول جداگانه را وارد و مرور می کنیم. تیم ما در طول سال صدها ابزار اضافی را در رویدادهای رسانه ای و نمایش های تجاری قرار می دهد.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:42