گزینه

ساخت وبلاگ

Optionbit یک کارگزار گزینه های باینری است که سعی می کند تحولات نوآورانه را به معامله گران خود ارائه دهد تا در بازار باینری ها پیش ببرد. آنها معاملات کوتاه تری برای بازده بالاتر و برخی از فرصت های پشتیبانی و آموزش پیشرو در صنعت برای معامله گران جدید و باتجربه ارائه می دهند.

ویژگی های منحصر به فرد برای گزینه شامل ویژگی AutoTrader است که می تواند به معامله گران اجازه دهد گزینه های متوالی را انتخاب کنند و به آنها امکان می دهد از روندهای طولانی مدت به روشی خودکار سود ببرند. نرم افزار Algobit یکی دیگر از محصولاتی است که از گزینه گزینه ای استفاده می کند که می تواند سیگنال های گزینه های باینری را به معامله گران تحویل دهد. آنها همچنین اخیراً طیف وسیعی از مسابقات را منتشر کرده اند که معامله گران می توانند مهارت های خود را در مقابل سایر بازرگانان برای جوایز نقدی گودال کنند.

در اینجا جزئیات کلیدی در مورد گزینه بیت ارائه شده است.

 • حساب نسخه ی نمایشی - بله
 • حداقل سپرده - 200 پوند
 • حداقل تجارت - 10 پوند
 • سرویس سیگنال ها - بله
 • جزئیات جایزه - 100 ٪.
 • برنامه تلفن همراه - بله. Android و iOS برای آنها پذیرایی کردند.

بستر معاملاتی

Option Bit trading platform

Optionbit یک پلت فرم معاملاتی بسیار بصری - یا ‘Traderoom. همه چیز به روش روشنی ارائه شده است ، بنابراین آیا یک معامله گر کاملاً جدید برای گزینه های باینری یا یک جانباز باتجربه است ، تجارت ساده است.

نوع گزینه باینری مورد نیاز از طریق نوار منو در بالای منطقه تجارت انتخاب می شود (هر نوع در بخش "انتخاب معاملات" در زیر با جزئیات بیشتری پوشش داده می شود).

انتخاب بعدی برای معامله گران ، انتخاب دارایی است که می خواهند تجارت کنند. این می تواند با استفاده از فیلترها دقیقاً در زیر گزینه گزینه ساده شود - "همه" لیست عظیمی از تمام دارایی های موجود را نشان می دهد ، در حالی که زبانه های باقیمانده (ارزها ، کالاها ، شاخص ها و سهام) دارایی ها را فقط به مواردی که سقوط می کنند فیلتر می کنندبه گروه مربوطهلیست واقعی دارایی ها در سمت چپ نمایش داده می شود. معامله گران می توانند به سادگی بر روی دارایی مورد نظر کلیک کنند و بقیه منطقه تجارت به روز می شوند تا اطلاعات مربوط به آن دارایی را منعکس کنند. لیست دارایی ها را می توان به سمت بالا و پایین پیمایش کرد و همچنین می توان دوباره سفارش داد. معامله گران می توانند دارایی ها را بر اساس نام ، با زمان انقضا یا پرداخت بپردازند.

نمایشگر پیش فرض Traderoom یک پنجره تجارت را نشان می دهد. با این حال ، معامله گران این توانایی را دارند که دیدگاه "چند" را انتخاب کنند که به آنها امکان می دهد بیش از یک دارایی در یک زمان تجارت کنند.

پس از انتخاب دارایی ، منطقه تجارت اطلاعات مورد نیاز برای تجارت را نمایش می دهد. در بالا یک تعداد پایین است - این نشانگر نقطه ای است که باید در آن تجارت قرار داده شود ، در غیر این صورت یک معامله گر باید منتظر زمان انقضا بعدی باشد.

در مرکز صفحه دکمه های معاملاتی قرار دارد. اینها به وضوح مشخص شده اند ، و قیمت اعتصاب (برچسب قیمت ما) بین دکمه ها نمایش داده می شود. فقط در سمت راست نوار احساسات معامله گر است ، که نشان می دهد در چه مسیری آن دسته از دارایی ها فکر می کنند که قیمت در حال حاضر قیمت خواهد بود.

OptionBit advanced Charts

آخرین عنصر پلت فرم تجارت ، نمودار قیمت ، درست در سمت راست دکمه های معاملاتی است. اینها کاملاً قابل تنظیم هستند و بسیار انعطاف پذیر تر از نمودارهای موجود در کارگزاران رقیب هستند. در امتداد قسمت های بالا ، زبانه هایی وجود دارد که به معامله گر گزینه ای از نوع نمودار - خط ، شمعدان یا منطقه می دهند. در زیر این برگه ها گزینه های ‘بزرگنمایی وجود دارد که به معامله گران اجازه می دهد تا از یک بازه زمانی طولانی به نمودار نگاهی بیندازند. گزینه بیت گزینه همچنین به معامله گران برخی از گزینه های ‘Advanced Charts‘ (تصویر) ارائه می دهد- این موارد را می توان درست در پایین صفحه اتاق تجارت یافت. اینها در یک پنجره جداگانه باز می شوند (معامله گران را آزاد می کند تا به راحتی به صفحه معاملات برگردند). آنها مقدار زیادی از جزئیات و ابزارهای تحلیل فنی را ارائه می دهند.

در زیر منطقه تجارت ، پنجره "معاملات باز" قرار دارد. با این کار همه معاملات باز ، با جزئیات مربوط به هر یک ، لیست می شود. همچنین می تواند برای مشاهده معاملات تاریخی (بسته) یا برای بررسی پیشرفت در هر تورنمنت که ممکن است یک معامله گر وارد شده باشد استفاده شود. تحت این یک خبرنامه پیمایش است که در طول روز با عناوین مربوطه به روز می شود. سرانجام منو برای پیشنهاد بیت گزینه گزینه های اضافی ، از جمله دکمه Advanced Charts وجود دارد.

این یک منطقه تجاری بسیار جامع است و بازخورد بسیار مثبتی از معامله گران دریافت می کند.

انتخاب معامله گر

گزینه بیت گزینه گزینه های باینری زیر را ارائه می دهد.

 • دیجیتال - باینری سنتی/پایین سنتی.
 • دامنه - خواه قیمت دارایی در سطح "بالا" و "پایین" از پیش تعیین شده باشد.
 • لمس - این که آیا یک تجارت "قیمت از پیش تعیین شده" را لمس می کند. این گزینه به محض لمس قیمت "در پول" به پایان می رسد - به طور کلی یک مقدار لمسی "بالا" و یک مقدار لمسی "کم" وجود خواهد داشت. پرداخت این معاملات اغلب به دلیل حرکت بالاتر قیمت مورد نیاز برای به پایان رساندن "در پول" ، بیشتر از گزینه های سنتی/پایین سنتی بزرگتر خواهد بود.
 • توربو - همان تجارت "دیجیتال" اما در بازه های زمانی بسیار کوتاه (از 30 ثانیه تا 5 دقیقه).

این یک مجموعه نسبتاً کامل از انواع معاملات باینری است که از همه سبک های تجاری محبوب پذیرایی می کند.

از نظر دارایی ، گزینه های گزینه گزینه های موجود در فارکس ، کالاها و سهام و شاخص های منتخب را ارائه می دهند. قدرت اصلی OptionBit تمایل به تجارت ارز است. به دور از فارکس ، این شرکت کالاها و شاخص های محبوب تری را ارائه می دهد اما فارکس عمیق ترین محدوده بازار است و به دنبال آن لیست خوبی از سهام است. دامنه انواع معاملات ، همراه با لیست دارایی قوی ، میانگین معامله گران انتخاب معاملات زیادی دارند.

برنامه همراه

Option Bit mobile App

Optionbit یک برنامه موبایل را در هر دو Android (2. 3 و بالاتر) و iOS (نسخه 7. 0 و بعد) ارائه می دهد. این برنامه با اندیشه تدوین شده است - با توجه به اینکه به طور خاص نمودارها همان میزان توجه را در سایت کامل نشان داده اند.

طیف گسترده ای از انواع و دارایی های باینری از طریق برنامه تلفن همراه ، مانند مجموعه کاملی از گزینه های مدیریت حساب ، در دسترس است. این برنامه به سرعت پاسخ می دهد و به خوبی مشخص شده است - برخی از زمان و تلاش به طراحی رسیده است ، که همیشه در مورد برخی دیگر از سیستم عامل های معاملاتی تلفن همراه صورت نمی گیرد. بررسی ها تا به امروز مثبت شده اند ، که از احساس ما که بیت گزینه گزینه موبایل بسیار مفیدی را ارائه داده است ، ارائه می دهد که آنچه را که معامله گران می خواهند و نیاز دارند ، ارائه می دهد.(تصاویر iOS تصویر)

پرداخت

گزینه به طور معمول حداکثر بازده 85 ٪ را در گزینه ها ارائه می دهد. این نرخ بسته به دارایی و زمان انقضا می تواند متفاوت باشد. گزینه های باینری "Touch" به دلیل تغییرات بیشتر قیمت مورد نیاز برای به پایان رساندن "در پول" ، اغلب کمی بالاتر می پردازند. پرداخت 220 ٪ برای گزینه های لمسی طبیعی است. این منطقه ای است که گزینه های آن همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهند و پیشرفت در ماه های اخیر خوب بوده است ، اکنون آنها در پرداخت های بسیار رقابتی هستند.

گزینه های برداشت و سپرده گذاری

گزینه گزینه زیادی از گزینه های سپرده و برداشت را ارائه می دهد. روش اصلی سپرده از طریق کارتهای بدهی یا اعتباری خواهد بود ، اما لیست کاملی از گزینه های ‘پرداخت الکترونیکی‘ نیز از Skrill و Neteller گرفته تا Webmoney و Yandex در دسترس است. هیچ هزینه ای برای سپرده هزینه نمی شود ، اما حداقل سپرده در حال حاضر 200 پوند با گزینه گزینه است.

با توجه به راهنمایی پولشویی ، پس از آن که معامله گر حساب خود را به طور کامل تأیید کند ، می توان برداشت ها را انجام داد. این شامل اثبات اضافی مراحل هویت از جمله ؛

 • لایحه ابزار اخیر به عنوان اثبات آدرس
 • کپی جلو و پشت کارت اعتباری (در صورت وجود)
 • شناسه (به عنوان مثال گذرنامه)

Option bit withdrawal

این مراحل در همه کارگزاران متداول است ، اما می تواند منبع ناامیدی برای معامله گران باشد که قبل از نیاز به عقب نشینی از آنها آگاه نبودند. عاقلانه است که این چک ها را در اسرع وقت پس از باز کردن حساب انجام دهید - این هرگونه تأخیر را به حداقل می رساند و احتمال اختلافات را کاهش می دهد. برداشت ها یکی از بزرگترین دلایل شکایات در بین بازرگانان و تأخیر در پرداخت به دلیل تأیید ، مطمئناً بیشترین کمک را به این مشکلات می دهد - بنابراین توصیه این است که هرچه سریعتر تأیید کنید.

یک برداشت در ماه به صورت رایگان در گزینه بیت گزینه ، برداشت های اضافی 30 دلار (17 پوند) متحمل می شود. برداشت های انجام شده از طریق کارت اعتباری فقط می توانند به همان مبلغی که در آن کارت واریز شده است پرداخت شود - با استفاده از انتقال بانکی باید پول های اضافی پس گرفته شود. سپرده های Webmoney و Yanex را نمی توان از طریق همان روش برداشت کرد ، بنابراین هرگونه برداشت نیز باید از طریق یک بانک انجام شود. گزینه بیت ، تمام واریز و جزئیات برداشت خود را به وضوح در صفحه سؤالات متداول خود توضیح دهید (در زیر "راهنما" در پای صفحه موجود است) - همه کارگزاران چیزها را به طور واضح نمی سازند ، بنابراین BIT گزینه برای ایجاد همه گزینه ها برای آشکار بودن مورد ستایش قرار می گیردمعامله گران بالقوه.

ویژگی های دیگر

OptionBit می تواند ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه دهد:

 • Algobit - Algobit روندهای تازه شکل گیری را پیدا می کند و معامله گر را وقتی زمان مناسب ورود به تجارت است ، نشان می دهد. این یک محصول منحصر به فرد برای OptionBit و نوشته شده در خانه است.
 • ابزارهای بیت گزینه - گزینه بیت گزینه تسهیلات را برای معامله گران "بسته شدن" ، "گسترش" و "AutoTrade" فراهم می کند. این گزینه ها به بازرگانان انعطاف پذیری بیشتری می دهد ، و همچنین انتخاب خودکار برخی یا تمام معاملات آنها.
 • سیستم عامل موبایل - برنامه OptionBit به Trader اجازه می دهد تا حساب خود را مدیریت کند و همچنین معاملات و نمونه کارها خود را در حال انجام مدیریت کند.
 • هشدارهای ایمیل - معامله گران می توانند هشدارهای معاملاتی ایمیل را مستقیماً به صندوق ورودی خود تنظیم کنند
 • نمودارهای پیشرفته - نمودار در گزینه BIT اکنون یک قدرت واقعی است ، با نمودارهایی که توسط شخص ثالث ارائه می شود که در نمودارهای غنی و دقیق تخصص دارد. معامله گرانی که به دنبال استفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای انتخاب معاملات خود هستند ، مطمئناً باید بررسی ابزارهای نمودار را در گزینه BIT در نظر بگیرند.

گزینه بیت بیانگر یک کارگزار گزینه های باینری خوب "All Round" است ، و عمق خوبی از انواع و دارایی های تجارت و همچنین برخی از ویژگی های منحصر به فرد مانند سرویس Algobit و نمودارهای پیشرفته را ارائه می دهد. این شرکت همچنین مسابقات را اجرا می کند ، که به طور کلی در بین معامله گران محبوب هستند و یک برنامه تلفن همراه قوی ارائه می دهند. بنابراین آنها یک کارگزار هستند که در سراسر هیئت مدیره ارائه می دهند - به خصوص اکنون که پرداخت ها رقابتی تر هستند.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 124 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:58