افشای عمده فروشی مشتری های ارزی

ساخت وبلاگ

هدف از این اطلاعیه روشن کردن ماهیت رابطه ارز ("FX") بین شما و هر یک از نهادها در کالاهای گروه Macquarie و بازارهای جهانی است که با آن می توانید FX را تجارت کنید.

Macquarie به حمایت از سطح بالایی از صداقت در معاملات عمده فروشی FX ما با مشتریان و سایر شرکت کنندگان در بازار (در کنار هم ، "مشتری") اختصاص یافته است. این شامل پیروی از آنچه ما برای اصول می ایستیم (که می توانید در www. macquarie. com/about/company/what-we-stand-for) پیدا کنید ، و پیروی از قوانین ، مقررات و الزامات قابل اجرا توسط نهادهای نظارتی و بین المللی مربوطهگروه ها ، از جمله اصول قانون جهانی FX که توسط کمیته جهانی ارز صادر شده است. با انجام این کار ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هیچ ابهام یا سوء تفاهم در مورد شیوه های ما و رویکرد ما در برخورد با محصولات FX وجود ندارد.

اعلامیه افشای

ما از شما می خواهیم که این اخطار را بخوانید زیرا این امر شیوه های مربوط به تجارت و رویکرد مربوط به تجارت را ارائه می دهد ، از جمله نحوه برقراری ارتباط و معامله ، با مشتریان خود در معاملات عمده فروشی عمده فروشی FX اصلی (علاوه بر زمانی که شما به عنوان نماینده عمل می کنید ،اصلی دیگر). با این حال ، این اعلامیه در نظر گرفته نشده است که یک بیانیه جامع از قیمت گذاری یا شیوه ها یا خط مشی های مدیریت سفارش Macquarie باشد ، و همچنین هیچ توافقی را که شما با Macquarie قابل اجرا برای فعالیت های FX یا مطابق با مقررات قابل اجرا وارد کرده اید جایگزین نمی کند.

این اطلاعیه ممکن است هر از گاهی به روز شود تا بتواند به تغییر نظارتی ، صنعت و سایر شرایط یا الزامات بپردازد ، با بیشترین اخطار که همیشه در www. macquarie. com/about/disclosures/regulator-disclosures موجود است. اگر بعد از خواندن این اطلاعیه سؤال دارید ، لطفاً با نماینده ارشد Macquarie خود تماس بگیرید.

تا آنجا که شما همچنان به بحث و یا وارد کردن معاملات FX با Macquarie ادامه می دهید ، و مگر اینکه صریحاً بین Macquarie و خودتان یا مطابق با آیین نامه قابل اجرا توافق کنید ، بر اساس افشاگری ها در جدیدترین نسخه این اعلامیه خواهد بودبشربا این حال ، برای جلوگیری از شک ، این اعلامیه در نظر گرفته نشده است تا هرگونه تعهدات اجباری را که ما باید تحت هر قانون یا آیین نامه ای قابل اجرا انجام دهیم ، محروم کند.

سیاست ها و رویه های ما

MacQuarie دارای سیاست ها و رویه های خاصی است که برای کارکنان مربوطه مربوط به نحوه برقراری ارتباط ، مدیریت سفارشات و معامله می باشد. آموزش منظم و خاصی در مورد آنچه از کارمندان ما انتظار می رود ، نظارت بر مدیریت فعال و نظارت بر درگیری های واقعی یا احتمالی منافع و همچنین کانال های تشدید و حل و فصل روشن در صورت شناسایی هرگونه مسئله وجود دارد.

علاوه بر این ، این سیاست ها و رویه ها (و سایر) با هدف شناسایی و پرداختن به تضاد منافع ذاتی در روابط تجاری اصلی و مدیریت مشاغل ما به سمت بازده قابل قبول اجرا شده است. این سیاستها به طور گسترده به موارد زیر متمرکز شده اند:

 • تضاد منافع در رسیدگی به سفارش و دستورالعمل های خاص برای مدیریت و اجرای دستورات طرف مقابل.
 • رسیدگی به سفارشات و سفارش به صورت عادلانه ، به موقع و کامل پر می شود.
 • کانال های ارتباطی و ارتباطی مناسب ، از جمله دستورالعمل های مربوط به سیستم عامل های ارتباطی با فروشنده الکترونیکی. وت
 • دستورالعمل های خاص در مورد محتوای مناسب تفسیر بازار در داخل و خارجی.

این سیاستها و رویه ها با آموزش و بررسی خاص خاص در داخل تقویت می شوند و ما در انجمن های صنعت که به دنبال اجرای استانداردهای بالاتر در بازارهای عمده فروشی FX و سایر بازارها هستیم ، فعال هستیم.

تجارت اصلی

Macquarie یک فروشنده ، طرف مقابل و سازنده بازار در بازار عمده فروشی FX است. به این ترتیب ، Macquarie درگیر کشف قیمت ، نقل قول قیمت ، سفارش ، اجرای معامله و سایر فعالیت های مرتبط است.

مگر اینکه در غیر این صورت صریحاً موافقت کنیم که یک دستور به صورت آژانس اداره و اجرا شود ، Macquarie به عنوان اصلی به نفع Macquarie در این فعالیت ها شرکت می کند و به عنوان یک طرف طول بازو با شما معاملات می کند.

در این ظرفیت ، Macquarie به عنوان نماینده ، وفاداری ، مشاور مالی یا با هر ظرفیتی مشابه از طرف طرف مقابل عمل نمی کند و بنابراین هیچ یک از وظایفی را که طرفی که در آن ظرفیت عمل می کند ، انجام نمی دهد و به طور معمول در این شرایط مدیون است ، و نه Macquarieپرسنل فروش و بازرگانی به عنوان کارگزار یا نمایندگان طرف مقابل که با آنها در یک ظرفیت اصلی سر و کار داریم ، خدمت می کنند.

با توجه به ماهیت نقش Macquarie در معاملات خود با شما ، Macquarie ممکن است در بعضی مواقع منافع واگرا یا رقابتی از طرف مشتریان ما داشته باشد.

Macquarie در اظهارات خود در مورد هرگونه واقعیت مورد بحث با شما صادق خواهد بود ، اما اظهارات ما نباید به عنوان مشاوره در مورد سرمایه گذاری ، مالیات ، حسابداری ، حقوقی یا موارد دیگر تفسیر شود. از شما انتظار می رود که بر اساس موقعیت و شرایط خود ، از جمله ارزیابی شخصی خود از شایستگی های آن معامله ، مناسب بودن هرگونه معامله را برای شما ارزیابی کرده است.

قیمت گذاری

جایی که Macquarie به عنوان اصلی عمل می کند ، این کار را برای حساب خود انجام می دهد و هر قیمت نشانگر یا شرکت ارائه شده یک قیمت "همه" خواهد بود ، مگر اینکه به طور دیگری مشخص شده باشد. این بدان معناست که قیمت ممکن است شامل یک علامت گذاری باشد که عادلانه و معقول باشد و از جمله موارد دیگر ، ارز ، اندازه سفارش و شرایط بازار (مانند نقدینگی و نوسانات قیمت) و همچنین در نظر می گیرد. هزینه های مربوط به تجارت ، مانند هزینه های اعتباری ، هزینه های سرمایه ، محل اجرای و هزینه های تسویه حساب ، که ممکن است بین مشتری ها متفاوت باشد. Macquarie همچنین ممکن است بسته به موقعیت یابی سبد تجارت ما ، نیاز به در نظر گرفتن الزامات مدیریت ریسک داشته باشد.

Macquarie و یک طرف مقابل نیز ممکن است هر از گاهی در مورد قیمت ها در رابطه با پیشنهاد ، پیشنهاد یا سفارش که از قیمت بازار در زمان اجرا ساخته شده است به علاوه یک هزینه تعیین شده ، که ممکن است شامل هزینه اعتبار باشد ، بحث کنند. حاشیه و هزینه های مربوط به اجرای معامله (که در اینجا به عنوان "قیمت بازار به علاوه حاشیه توافق شده" گفته می شود). پذیرش و تلاش و تلاش برای انجام چنین پیشنهادها ، پیشنهادات یا سفارشات ، توافق نامه ای نیست که مک کواری به عنوان نماینده طرف مقابل عمل کند. در نتیجه Macquarie ، به عنوان اصلی ، ممکن است با طرف مقابل دیگری با قیمتی متفاوت از پیشنهاد ، پیشنهاد یا سفارش معامله کند و همچنین ممکن است جبران خسارت (مانند علامت گذاری یا مبلغ در سطح دیگر از این طرف مقابل) را در رابطه با تحقق چنین مواردی کسب کند. معامله یا سفارش طرف مقابل علاوه بر هر مقدار تعیین شده در سطح بالا و نیازی به افشای آن جبران خسارت به طرف مقابل نیست.

در هر دو مورد "All-in" و "قیمت بازار به علاوه حاشیه توافق شده" در بالا ، هنگامی که Macquarie مایل به انجام معامله با یک طرف مقابل است ، قیمتی که Macquarie در آن انجام می دهد ممکن است شامل گسترش یا علامت گذاری بر روی آن باشدقیمتی که Macquarie در آن معامله می شود ، یا ممکن است با سایر مشتری ها بتواند معامله کند. Macquarie اختیار دارد تا قیمت ها یا خدمات مختلفی را برای معاملات مشابه یا قابل ملاحظه مشابه ارائه دهد.

پرسنل فروش و بازرگانی Macquarie موظف نیستند میزان درآمد Macquarie را که انتظار دارد از یک معامله درآمد کسب کند ، افشا کند ، و همچنین نیازی به افشای اجزای قیمت همه جانبه Macquarie نیست. در حالی که ما هیچ وظیفه ای برای افشای هرگونه علامت گذاری در قیمت معامله نداریم ، اگر در مورد اینکه آیا و چه میزان نشانه گذاری در قیمت گنجانده شده است ، صادقانه خواهیم بود.

هنگامی که Macquarie موافقت می کند سفارش شما را با قیمت خاصی (مانند محدودیت یا سفارش از دست دادن) بپذیرد ، Macquarie حاکی از تمایل خود برای عمل به عنوان همتای اصلی برای شما است و سعی در تکمیل تجارت با قیمتی است که شما درخواست کرده ایدبشربا انجام این کار ، Macquarie ریسک بازار را در معامله در نقطه ای که در آن اجرا می شود ، می پذیرد.

مگر در مواردی که به طور خاص توافق نشده باشد ، Macquarie دستور را به صورت عادلانه و با شفافیت انجام می دهد و در تصمیم گیری در مورد سفارشات اجرای ، چه زمانی آنها را اجرا می کند و چگونه آنها را اجرا می کند ، اختیار معقول و منطقی خواهد داشت.

در رابطه با دستوراتی که با Macquarie قرار می دهید ، از جمله جایی که شما Macquarie را با درجه ای از اختیار در اعدام اعطا می کنید (از جمله اما محدود به محدود کردن سفارشات ، متوقف کردن سفارشات از دست دادن ، "در بهترین حالت" یا "در بدترین حالت" یا سفارشات کار شده است. یک دوره زمانی) ، باید آگاه باشید که:

 

 1. پارامترهای سفارش: برای مدیریت مؤثر سفارشات خود ، Macquarie شما را ملزم می کند تا از پارامترهای هر سفارش که با ما قرار می دهید ، از جمله اما محدود به قیمت ، مبلغ سفارش ، دوره زمانی و برای سفارشات از دست دادن ، سطح توقف را به Macquarie اطلاع دهید. بشر
 2. قبل از هادی: Macquarie ممکن است هنگام عمل در یک ظرفیت اصلی به منظور مدیریت موثر ریسک بازار ، دستورات پیش از آن را انجام دهد. Macquarie هنگام عمل به عنوان نماینده از طرف شما ، سفارش شما را از پیش تعیین نمی کند. Hedging شامل Macquarie است که خطرات مرتبط با یک یا چند سفارش مشتری را از طریق ایجاد موقعیت خطر ("موجودی") مدیریت می کند. این هدف قرار نیست مشتری ها را مختل کند یا بازار را مختل کند ، و ما متعهد هستیم که به طور عادلانه و شفاف قبل از مراقبت انجام دهیم. شرایط غالب بازار و همچنین اندازه و ماهیت هرگونه معاملات پیش بینی شده ، از جمله ملاحظات مربوطه به روشی که Macquarie پیش از آن را انجام می دهد ، خواهد بود. معاملات نزدیک به سطح توقف هر دستور از دست دادن توقف که شما به عنوان بخشی از رویکرد پیش از هددینگ ما قرار داده اید. این معاملات ممکن است بر قیمت های بازار تأثیر بگذارد که ممکن است منجر به توقف دستور از دست بدهد ، اما Macquarie با هدف ایجاد سفارشات از دست دادن توقف و نه مختل کردن بازار ، معامله نمی کند و متعهد به رسیدگی به همه سفارشات به طور عادلانه و مطابق با بهترین روش صنعت است. Standards. Macquarie ممکن است در حالی که پیش از هلدینگ انجام می شود ، به انجام مشاغل مداوم ، از جمله مدیریت ریسک ، ساخت بازار و اجرای سایر سفارشات مشتری ادامه دهد.
 3. مدیریت سفارشات طرف مقابل بالقوه رقابتی: Macquarie ممکن است سفارشات از چندین مشتری را در سطح قیمت مشابه در یک جفت ارز مشابه یا مرتبط با آن بپذیرد ، که تأثیر آن باعث می شود یک سفارش از یک طرف مقابل برای درگیری یا رقابت با منافع طرف مقابل دیگر باشد. سفارش. Macquarie متعهد است که تمام سفارشات را به طور عادلانه و مطابق با استانداردهای بهترین صنعت انجام دهد.
 4. سفارش پر می کند: Macquarie تلاش خواهد کرد ، اما موظف نیست ، اقدامات معقول و منطقی را برای به روزرسانی شما در مورد نقدینگی و شرایط بازار در ابتدای و در صورت لزوم در طول اجرای سفارش خود انجام دهد. Macquarie تلاش خواهد کرد تا سفارشاتی را که Macquarie قادر به پر کردن در پارامترهای سفارش است ، با توجه به شرایط غالب بازار و سایر ملاحظات تجاری مربوطه از جمله ، اما محدود به دستورالعمل های طرف مقابل ، خطوط اعتباری ، هزینه های اجرای و نیاز ، پر کند. برای اولویت بندی سفارشات طرف مقابل. هنگامی که Macquarie تصمیم می گیرد که آیا و چگونه می توانید سفارش خود را پر کنید ، از جمله پر کردن جزئی ، Macquarie تلاش خواهد کرد تا در اسرع وقت این تصمیم را با شما ارتباط برقرار کند.

   

ساخت بازار

به عنوان یک سازنده بازار که یک نمونه کارها از سفارشات مربوط به منافع رقابتی مشتری های متعدد و همچنین منافع خود Macquarie را مدیریت می کند ، Macquarie به عنوان اصلی عمل می کند و ممکن است قبل از یا در کنار معامله طرف مقابل برای انجام معاملات برای Macquarie ، برای تسهیل اعدام با سایر مشتری ها تجارت کند.، برای مدیریت ریسک ، نقدینگی منبع یا به دلایل دیگر. این فعالیت ها ممکن است در قیمت هایی که ما در معامله و در دسترس بودن نقدینگی در سطوح لازم برای اجرای سفارشات به شما ارائه می دهیم تأثیر داشته باشد. همچنین این خطر وجود دارد که این معاملات ممکن است باعث از بین رفتن سفارشات از دست دادن ، موانع ، حذفی ، ضربه زدن و شرایط مشابه شود. در انجام این فعالیت ها ، تلاش های Macquarie برای استفاده از وسایل طراحی شده منطقی برای جلوگیری از تأثیر بازار ناعادلانه ، عادلانه و شفافیت عمل خواهد کرد و از اطلاعات دریافت شده از شما استفاده نمی کند تا به طور نامناسب از مزایای Macquarie بهره مند شود. Macquarie برای رسیدگی به موضوعات ناشی از این فعالیت ها ، سیاست ها و رویه هایی را در دست دارد.

علاوه بر این ، به عنوان یک سازنده بازار ، Macquarie ممکن است درخواست های نقل قول ها و سفارشات متعدد را برای همان جفت ارز یا مرتبط باشد. Macquarie به عنوان اصلی عمل می کند و ممکن است به دنبال برآورده کردن درخواست های همه مشتریان ما و همچنین مدیریت اهداف مستقل مدیریت ریسک ما باشد. ما با توجه به نحوه برخورد با مشتریان خود ، از جمله با توجه به اجرای سفارش ، جمع آوری ، اولویت و قیمت گذاری ، اختیار خود را حفظ می کنیم. به طور خاص ، یک سفارش در سطح خاص ممکن است اجرا نشود ، تا حدودی یا کامل ، حتی اگر بازار قیمت را در آن سطح منتشر کند ، به دلیل عوامل مختلفی که ممکن است شامل این باشد که بازار در آن سطح به اندازه کافی تجارت نمی کند (یابه طور کلی) برای اجرای Macquarie ، یا اینکه اجرای سفارش به ترکیب یک علامت گذاری در قیمت نهایی بستگی دارد.

Macquarie در زمانی که می خواهید دستور دهید که Macquarie ممکن است سفارشات سایر مشتری ها یا نیازهای مدیریت ریسک FX Macquarie را به طور همزمان ، پیش از ، یا بر اساس جمع و یا با سفارش شما ، انجام دهد ، فاش کند. Macquarie هیچ تعهدی برای افشای طرف مقابل ندارد که چرا Macquarie قادر به اجرای دستور همتای به طور کامل یا جزئی نیست ، به شرط آنکه اگر ما موافقت کنیم چنین اطلاعاتی را فاش کنیم ، Macquarie صادق خواهد بود.

فروش ، تجارت و سایر پرسنل Macquarie مشورت خواهد کرد ، از جمله با توجه به علایق یک طرف مقابل ، رفتار و انتظارات ، نشانه گذاری ، گسترش ، گسترش و سایر عوامل مرتبط ، بر اساس نیاز به دانستن به منظور رسیدگی به موقعیت های ساخت بازار Macquarie، و به نفع موقعیت های تجاری Macquarie و رسیدگی به معاملات و سفارشات طرف مقابل.

معیار یا سفارشات ثابت

معیار یا سفارش تعمیر ، سفارش خرید یا فروش مبلغ مشخصی از ارز در معیار FX درخواست شده است. سفارشات مربوط به معاملات آنها با مراجعه به معیارهای خاص FX می تواند نگرانی های دیگری را برای اجرای معامله و مدیریت خطرات مرتبط ایجاد کند. برای توضیحات مربوط به شرایط مربوطه ، به گزارش نهایی هیئت ثبات مالی در مورد معیارهای ارزی اشاره شده است.

Macquarie دارای سیاست ها و رویه هایی است که به دنبال جلوگیری ، کاهش و مدیریت تضاد منافع است که ممکن است در هنگام اجرای سفارشات معیار FX ایجاد شود. Macquarie مطابق با اصول زیر سفارشات معیار را اجرا می کند:

 1. اطلاعات مربوط به سفارشات معیار غیر از نیاز به دانستن به کارمندان Macquarie یا اشخاص ثالث فاش نمی شود. وت
 2. پذیرش و اجرای سفارشات معیار به روشی عادلانه و شفاف انجام می شود.

در صورتی که یک معیار که قرار است در رابطه با سفارش مشتری مورد استفاده قرار گیرد ، در تاریخ قیمت گذاری مورد نیاز منتشر نشود ، بنابراین با توجه به شرایط هرگونه توافق بین طرفین ، Macquarie برای تعیین یک جایگزین با مشتری کار خواهد کردمکانیسم قیمت گذاری.

دست زدن به اطلاعات

محافظت از محرمانه بودن و امنیت اطلاعات شما بخش مهمی از نحوه انجام تجارت است. Macquarie دارای سیاست ها ، رویه ها و کنترل هایی است که برای محافظت از اطلاعات محرمانه شما طراحی شده است. اگر لازم است اطلاعات خود را در داخل یا خارجی فاش کنید ، از جمله برای انجام معاملات یا مدیریت ریسک ، Macquarie مطابق با این سیاست ها یا رویه ها این کار را انجام می دهد ، که شامل چنین افشای نیاز به دانستن است.

Macquarie از طریق ارتباطات واضح و دقیق که از یک بازار قوی ، منصفانه ، باز ، مایع و مناسب شفاف پشتیبانی و ترویج می کند ، از اطلاعات محرمانه محافظت می کند. این ممکن است شامل تجزیه و تحلیل ، اظهارنظر و افشای اطلاعات مربوط به معاملات اجرا شده ، در صورت لزوم و بر مبنای ناشناس باشد (به جز در مواردی که قبلاً اطلاعات مربوط به معاملات اجرا شده به طور عمومی فاش شده است) ، همراه با سایر اطلاعات مربوط به بازار مربوطه ، در داخل و شخص ثالث ، به عنوان بازاررنگبا توجه به معاملات اجرا شده ، Macquarie این اطلاعات را در داخل به صورت فردی و کل تجزیه و تحلیل می کند و ممکن است از اطلاعات برای اهداف مختلف از جمله استراتژی تجاری ، پوشش فروش و ریسک همتایان و مدیریت روابط استفاده کند.

Macquarie همچنین مشمول تعهدات نظارتی ، مانند تعهدات گزارشگری نظارتی است که ممکن است نیاز به افشای اطلاعات شما داشته باشد. Macquarie همچنین ممکن است در جریان تحقیقات نظارتی یا مراحل قانونی ، اطلاعات شما را مطابق با قانون قابل اجرا فاش کند.

سیستم عامل های تجارت الکترونیکی

در برخی موارد ، Macquarie ممکن است به شما امکان دسترسی به سکویی را فراهم کند که امکان خودداری از خود یا قرار دادن سفارشات را در رابطه با معاملات FX فراهم کند. در این مورد ، باید توجه داشته باشید که قیمت نمایش داده شده/نقل شده شامل یک قیمت اصلی همراه با یک علامت گذاری است که ممکن است از جمله موارد دیگر ، هزینه های اجرای ، در دسترس بودن اعتبار ، نقدینگی بازار و نوسانات را در نظر بگیرد.

همچنین باید توجه داشته باشید که به طور معمول قیمت اصلی یک قیمت جمع شده از Macquarie و سایر سیستم عامل های خارجی است که هدف آن فراهم کردن یک گسترش مداوم محکم برای شما است و امکان حذف چاپ های بد را فراهم می کند. اگر قیمت Macquarie را نمی توان تهیه کرد ، پس هیچ قیمتی در داخل سیستم عامل به شما نشان نمی دهد.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 69 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:59