برنامه بودجه IBRD

ساخت وبلاگ

Image

2011 چهل سالگرد اولین شماره اوراق قرضه بانک جهانی در ژاپن است. این مسئله ، یک اوراق قرضه JPY 11 میلیارد که در ژوئن 1971 آغاز شد ، گام مهمی در تکامل روابط ژاپن با بانک جهانی نشان داد. ژاپن در سال 1952 عضو بانک جهانی شد و در طول دهه 1950 و 1960 ، هنگامی که ژاپن از ویرانی جنگ جهانی دوم بازسازی شد ، بانک جهانی بیش از 850 میلیون دلار وام را به این کشور تأمین کرد. در کل ، بانک جهانی در این مدت بیش از 30 وام به ژاپن داده است و بودجه پروژه های مهم توسعه اقتصادی در سراسر کشور ، از جمله ساخت خط قطار اول گلوله را تأمین می کند.

وام نهایی بانک جهانی به ژاپن در سال 1966 به امضا رسید ، و تا سال 1971 ، ژاپن انتقال از وام گیرنده از بانک جهانی به منبعی از انتشار اوراق بهادار افتتاحیه بانک جهانی در کشور ، ژاپن برای این کار انحراف داشتبانک جهانی. Sieloped به یکی از مهمترین بازارهای جهان برای اوراق قرضه بانک جهانی. طی چهل سال گذشته ، تقریباً 150 میلیارد دلار اوراق قرضه بانک جهانی به سرمایه گذاران نهادی و فردی ژاپنی فروخته شده است.

منوی در حال تغییر محصولات بدهی بانک جهانی برای سرمایه گذاران ژاپنی

اوراق قرضه سامورایی

اوراق قرضه ین ژاپنی که در بازار داخلی ژاپن توسط یک صادرکننده خارجی صادر شده است

  • اولین شماره سامورایی: بانک جهانی ، 1971
  • اولین شماره سامورایی حاکمیت: استرالیا ، 1972
  • اولین شماره سامورایی شرکت: سیرز ، 1979

اوراق قرضه شوگان

اوراق قرضه با ارزش ارزی که در بازار داخلی ژاپن صادر شده است

  • شماره اول شوگان: بانک جهانی ، 1985

اوراق قرضه دیمیو

یک پیوند با بیانیه ژاپنی که از طریق سیستم های پاکسازی اروپایی مستقر می شود

  • شماره اول Daimyo: بانک جهانی ، 1987
  • اولین باند جهانی با بیان ین (از طریق چندین سیستم پاکسازی در مکان های جغرافیایی متعدد مستقر می شود): بانک جهانی ، 1992

اوراق قرضه uridashi

به طور معمول اوراق قرضه با نرخ ثابت ساده که برای سرمایه گذاران خرده فروشی به ارز خارجی می پردازند.

یادداشت های ساختاری

یادداشت های سفارشی که برای سرمایه گذاران نهادی در نظر گرفته شده است که دارای پیچیدگی لازم برای درک خطرات بازار در ساختار هستند.

صندوق حامی جهان

یک صندوق اعتماد سرمایه گذاری باز که در سال 2007 آغاز شد. مدیریت Nikko Assett این صندوق را مدیریت می کند و به سرمایه گذاران ژاپنی می فروشد. این سرمایه گذاری در اوراق قرضه بانکی جهانی سرمایه گذاری می شود یا به طیف گسترده ای از ارزهای بازار در حال ظهور مرتبط است.

بانک جهانی بزرگترین منبع کمک به توسعه در جهان است که سالانه حدود 20 میلیارد دلار وام به کشورهای عضو خود تأمین می کند. بانک جهانی با استفاده از اهداف دوقلوی خود در کاهش فقر و افزایش رونق مشترک ، از منابع مالی ، کارکنان بسیار آموزش دیده و دانش گسترده دانش خود برای کمک به هر کشور در حال توسعه در مسیری از رشد پایدار ، پایدار و عادلانه استفاده می کند. از طریق فعالیت های خود در بازارهای سرمایه ، بانک جهانی قادر به تأمین بودجه پروژه ها در کشورهای عضو در زمینه هایی مانند بهداشت ، آموزش و زیرساخت های اساسی است. همچنین با کشورهایی در اولویت های مهم برش متقاطع مانند ایجاد اشتغال ، برابری جنسیتی ، حفاظت از محیط زیست و فعالیت های تغییر آب و هوا کار می کند.

در آگوست سال 2016 ، بانک جهانی اولین حقوق نقاشی ویژه ("SDR")-اوراق قرضه در بازار ملی اوراق بهادار PRC ("بازار بین بانکی") را قیمت گذاری کرد. بانک بین المللی بازسازی و توسعه اوراق قرضه SDR 2016 (سری 1) ("اوراق قرضه SDR" 500 میلیون SDR (تقریباً معادل 700 میلیون دلار) جمع آوری کرده است ، دارای 3 سال سررسید و کوپن 0. 49 ٪ در هر سال استبشرکلیه پرداخت ها در Renminbi چینی (RMB) انجام می شود.

اوراق قرضه SDR تحت برنامه جدید صدور نامیده شده SDR بانک جهانی صادر شد که در تاریخ 12 اوت 2016 توسط بانک مردم چین (PBOC) تصویب شد ، با اندازه کل SDR 2 میلیارد (تقریباً معادل 2. 8 میلیارد دلار)بشر

SDRS (حقوق نقاشی ویژه) یک دارایی ذخیره بین المللی است که توسط صندوق بین المللی پول (IMF) در سال 1969 ایجاد شده است تا ذخایر رسمی کشورهای عضو خود را تکمیل کند. ارزش SDR در حال حاضر بر اساس چهار ارز عمده است: دلار ایالات متحده ، یورو ، ین ژاپنی و پوند انگلیس. Renminbi چینی در تاریخ 1 اکتبر 2016 به سبد خرید SDR از ارزهای ذخیره می شود.

بانک جهانی (IBRD) هر سال 50-60 میلیارد دلار در بازارهای بین المللی سرمایه را با ارائه محصولات متنوعی در بیش از 20 ارز جمع می کند. برنامه جدید SDR در چین بخشی از استراتژی بانک جهانی برای باز و پشتیبانی از توسعه بازارهای جدید است و عرضه محصولات بانک جهانی را گسترش می دهد و سرمایه گذاران جدید داخلی و بین المللی را به اوراق قرضه بانک جهانی جذب می کند.

بانک بین المللی بازسازی و توسعه 2016 اوراق قرضه SDR (سری 1) اسناد موجود برای بازرسی طبق بخش 19 بخشنامه ارائه دهنده

در هر مدت (17) اوراق قرضه ، IBRD و نماینده محاسبه از این طریق به اوراق قرضه مبلغ دلار آمریکا ، مبلغ یورو ، مبلغ ین ، مبلغ استرلینگ و مبلغ Renminbi SDR را از اول اکتبر 2016 اطلاع می دهند.

این مبالغ ارز برای محاسبه سود قابل پرداخت به مدت (17) و اصلی پرداخت شده به مدت (25) اوراق استفاده می شود.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 22:20