معرفی پست تجارت!

ساخت وبلاگ

یک ویژگی جدید راهی World of Warcraft®* - پست تجارت است! فعالیت های ماهانه کامل برای به دست آوردن ارز به سمت تزئین شخصیت های خود در ترانسمهای آرایشی ، حیوانات خانگی و مونتاژ - با موارد و فعالیتهای جدید معرفی شده در هر ماه. شما می توانید به زودی این ویژگی جدید را در PTR تجربه کنید.

در گوشه معامله گر خرید کنید

Alliance T&W Trading Post Horde Zen

مجموعه جدیدی از معامله گران ، کالاهای خود را به سمت شهرهای پایتخت Stormwind و Orgrimmar - T & W (Tawny and Wilder) و پست های معاملاتی Zen'Shiri منتقل می کنند. T& W را فقط در خارج از منطقه Mage در Stormwind و پست معاملاتی ذن در کنار Grommash Hold در Orgrimmar پیدا خواهید کرد. دوستان معامله گر ما تمام توقف ها را بیرون آورده اند و فروشگاه خود را راه اندازی کرده اند تا بتوانید موارد جدید ماه را که به طور برجسته در فروشگاه آنها نمایش داده می شود ، مشاهده کنید. آنها روی مانکن ها ، حیوانات خانگی در پاهای خود ، دارای ترانشوگ هستند و در ثبات خود ایمن شده اند. برای دیدن کالاهای این ماه با معامله گران صحبت کنید.

Horde Tauren Trading Post Vendor

خانه ای برای لوازم آرایشی خلاق

تعداد زیادی از امکانات جالب ، PET و Mount در آزروت وجود دارد که فقط با تخیل محدود است. پست معاملاتی به عنوان خانه ای برای بسیاری از موارد دیگر از سراسر آذروت - و فراتر از آن - خدمت خواهد کرد و با محتوای بازی فعلی محدود نمی شود. می توانید انتظار داشته باشید که انواع مختلفی از موارد جدید سرگرم کننده را برای افزودن به مجموعه خود مشاهده کنید.

افتتاح امکانات باعث می شود طیف گسترده ای از کالاهای مختلف به پست معاملاتی آورده شود و بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که در کاتالوگ جدید هر ماه غیر منتظره!

چگونه کار می کند

برای به دست آوردن این موارد آرایشی و بهداشتی منحصر به فرد ، شما باید یک ارز جدید در سطح حساب به نام "مناقصه معامله گر" بدست آورید. این را می توان از دو طریق بدست آورد:

  • به طور خودکار هر ماه: فقط با ورود به سیستم و رفتن به پست معاملاتی ، می توانید هر ماه 500 مناقصه معامله گر را از قفسه سینه به نام حافظه نهان جمع آوری کنید.
  • با انجام فعالیت های ماهانه در ورود به سیستم مسافر: مجموعه ای از فعالیت های ماهانه فرصتی برای کسب درآمد 500 مناقصه معامله گر اضافی فراهم می کند.

ما در مورد آزمایش PTR در مورد این ویژگی جدید تکرار خواهیم کرد. مبلغ مناقصه نهایی معامله گر در معرض تغییر است.

هر ماه مناقصه کنید

در اولین بار هر ماه ، بازیکنانی که دارای یک حساب کاربری فعال در حالت خوب هستند ، مقدار مشخصی از مناقصه معامله گر را به صورت خودکار دریافت می کنند. اگر زمان بازی فعال در حساب خود ندارید یا در ابتدای ماه جدید مشترک نیستید ، نگران نباشید. مناقصه شما روز اول ماه که زمان بازی یا اشتراک فعال را دارید ، اهدا می شود. این بدون در نظر گرفتن نحوه پرداخت زمان بازی خود ، برای همه یکسان خواهد بود.

ورود به سیستم مسافر

دومین راه برای به دست آوردن مناقصه معامله گر ، انجام فعالیت های ماهانه ذکر شده در ورود به سیستم مسافر جدید است. هر ماه دارای مجموعه ای از فعالیت های با مضمون است. فقط مقدار مشخصی از مناقصه وجود دارد که می توانید هر ماه از طریق انجام فعالیت ها درآمد کسب کنید ، بنابراین نیازی به تکمیل همه موارد موجود در هر ماه نیست. شما قادر خواهید بود از بین انواع فعالیت های سرگرم کننده در بازی انتخاب و انتخاب کنید تا به راحتی مناقصه کسب کنید. بازیکنان می توانند با ادامه بازی ، همانطور که قبلاً انجام می دهند ، از جمله تکمیل Quests ، رقابت در میدان های نبرد ، شرکت در فعالیت های تعطیلات و حتی اجرای Mythic+ Dungeons انتخاب کنند. اما همچنین می توانید در فعالیتهایی که برای ماه طراحی شده است ، در فعالیتهایی که طراحی شده است نیز شرکت کنید.

Traveler

شما قادر خواهید بود این فعالیت ها و پیشرفت خود را در راهنمای ماجراجویی (Shift-J) در ورود به سیستم مسافر جدید مشاهده کنید. یک نوار در بالای رابط کاربری (UI) پیشرفت شما را در کسب مناقصه معامله گر نشان می دهد. در آستانه های خاص ، مناقصه معامله گر برای وانت به حافظه نهان جمع کننده شما سپرده می شود. مناقصه معامله گر اضافی نیز با پر کردن نوار به دست می آید ، اما این همه چیز نیست ...

چرخش ماهانه

در اولین ماه ، معامله گران موارد جدیدی را به دست می آورند و فعالیت ها را در ورود به سیستم مسافر برای ماه جدید به روز می کنند. مواردی که از موجودی خود دور می شوند ، به خوبی از بین نمی روند - آنها در ماه های آینده دوباره به موجودی می چرخند - بازیکنانی که اولین بار آنها را از دست داده اند تا آنها را به مجموعه های خود اضافه کنند. پست معاملاتی همچنین شامل لوازم آرایشی و بهداشتی از تبلیغاتی خواهد بود که دیگر در دسترس نیستند و همچنین مواردی که به طور معمول برای خرید نقدی در فروشگاه درون بازی در دسترس هستند به عنوان کالاهای قابل خرید با مناقصه معامله گر به جای آن. این یک روش جایگزین برای بازیکنان برای به دست آوردن این موارد فراهم می کند.

نگاهی اجمالی به آینده

این فقط شروع چیزی است که امیدواریم یک سیستم جدید پاداش دهنده برای بازیکنان باشد تا شخصیت و تجربیات خود را در World of Warcraft شخصی سازی کنند. ما به دنبال فرصت های اضافی خواهیم بود تا راه های بیشتری را برای اضافه کردن به مجموعه های خود به جامعه ارائه دهیم و خود را در هر کجا که در آذروت می روند بیان کنند.

به PTR آینده توجه داشته باشید و در آنجا فرصتی برای امتحان کردن ویژگی جدید برای خودتان پیدا کنید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم زیرا همچنان به توسعه این ویژگی جدید ادامه می دهیم.

*ویژگی Trading Post در عناوین Wow Classic در دسترس نیست.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:56