نحوه فروش Tether Omni (USDT)

ساخت وبلاگ

در این دفترچه به عنوان نمونه به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید Tether (USDT) خود را برای بیت کوین (BTC) بفروشید. می توانید از یکی از روشهای راهنما (روش 1 یا روش 2) استفاده کنید و سپس مراحل روش انتخاب شده را دنبال کنید.

راهنمای روش 1: فروش Tether در صفحه اصلی

1. به صفحه اصلی alfacashier.com بروید ، جهت مبادله مناسب را انتخاب کنید (به عنوان مثال ، Tether → BTC):

selltet1en

selltet2en

2. چند مورد که باید قبل از شروع کار به خاطر داشته باشید:

selltet3en

الف) این نرخ ارز "خالص" بدون هیچ گونه هزینه خدمات یا هزینه های شخص ثالث ب) نرخ تضمین شده به این معنی است که نرخ ارز فقط 15 دقیقه پس از زمان ایجاد سفارش معتبر است. اگر پرداخت در فاصله 15 دقیقه دریافت نشد ، نرخ محاسبه می شود. نرخ ارز نیز برای سفارشات با معاملات تأیید نشده بیش از 24 ساعت دوباره محاسبه می شود. ج) هزینه سیستم (٪ به جهت مبادله بستگی دارد). د) تخفیف شخصی شما. تخفیف فقط برای کاربران ثبت شده (نحوه ثبت نام) ارائه می شود. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تخفیف کسب کنید. ه) نوع مبادله. اتوماتیک به این معنی است که هیچ انسانی درگیر نیست و به محض دریافت پرداخت تأیید شده شما ، مبادله به طور خودکار پردازش می شود. جهت مبادله اتوماتیک از چند ثانیه تا 5-10 دقیقه بسیار سریع است. ج) تعداد تأییدیه های مورد نیاز در blockchain. ز) محدودیت مبلغ مبادله.

3. اکنون باید مبلغ مورد نیاز ارز مقصد (2) (در مثال ما: بیت کوین) یا مقدار منبع (1) (به عنوان مثال ما: Tether) را وارد کنید. اگر مبلغ مقصد را تغییر دهید ، مبلغ منبع به طور خودکار محاسبه می شود و بالعکس.

selltet4en

4- آدرس ایمیل خود را وارد کنید (1) (اگر می خواهید هنگام اتمام سفارش مبادله یا خالی کردن آن ، نامه الکترونیکی دریافت کنید ، قسمت پست الکترونیکی کاملاً اختیاری است). آدرس cryptocurrency خود را وارد کنید (2) که در آن وجوه مبادله شده وارد می شود. حتما آدرس صحیحی را که در اختیار دارید ارائه دهید! در مثال ما آدرس cryptocurrency - آدرس بیت کوین است.

اگر وارد سیستم شده اید می توانید آدرس این کیف پول را برای استفاده مجدد در آینده ذخیره کنید یا از کیف پول ذخیره شده قبلی استفاده کنید.

en4

لطفاً توجه داشته باشید: اگر ارز مقصد شما XRP ، Monero یا NEM ، ستاره ای است و در حال انتقال Cryptocurrency به یک کیف پول آنلاین ، مبادله یا هر سرویس شخص ثالث دیگر هستید ، باید برچسب مقصد مناسب را برای XRP ، شناسه پرداخت برای Monero یا پیام تعیین کنید. برای NEM/Stellar ، در غیر این صورت می توانید روی "بدون برچسب مقصد" ، "بدون شناسه پرداخت" یا "بدون پیام" کلیک کنید و آن را خالی بگذارید.

5- شرایط سرویس (1) را بپذیرید ، Captcha (2) را حل کنید و سپس روی دکمه ارسال (3) کلیک کنید.

img5

6. صفحه بعد صفحه پرداخت است. شما باید مبلغ دقیق نمایش داده شده (2) را به آدرس سپرده ما (3) ارسال کنید.

selltet7en

7. بعد از اینکه معامله تأیید نشده را از شما دریافت کردیم - این صفحه به طور خودکار تازه می شود و سیستم نشان می دهد که ما پرداخت شما را دریافت کرده ایم ، اما در انتظار تعداد مورد نیاز تأیید در blockchain است. در مثال ما: پس از دریافت 2 تأیید ، سفارش به طور خودکار تکمیل می شود.

selltet8en

8. تبریک می گویم! سفارش شما به پایان رسیده است!

selltet9en

روش راهنما 2. فروش Tether در صفحه فروش

1. در صفحه اصلی ، منوی فروش را در منوی بالا انتخاب کرده و روی cryptocurrency مورد نظر برای فروش کلیک کنید (در مورد ما ، Tether).

selltet10en

2. ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید (1): USD ، CAD ، CNY ، مالش ، رمزنگاری (در مورد ما - Cryptocurrency) ، روش پرداخت (2) را انتخاب کنید: یکی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده (در مورد ما - بیت کوین). مقدار منبع (3) (در مثال ما: اتصال) یا مقدار مقصد (4) (در مثال ما: بیت کوین) را وارد کنید.

selltet11en

در بلوک سمت چپ می توانید همان شرایط و اطلاعات مبادله را مانند روش 1 (نقطه 2) در مورد نرخ تضمین شده ، حالت پردازش ، میزان تأییدیه مورد نیاز ، هزینه سیستم و تخفیف مشاهده کنید.

3. آدرس ایمیل خود را وارد کنید (1) (اگر می خواهید هنگام اتمام سفارش مبادله یا خالی کردن آن ، نامه الکترونیکی دریافت کنید ، قسمت پست الکترونیکی کاملاً اختیاری است). آدرس cryptocurrency خود را وارد کنید (2) که در آن وجوه مبادله شده وارد می شود. حتما آدرس صحیحی را که در اختیار دارید ارائه دهید! اگر وارد سیستم شده اید می توانید آدرس این کیف پول را برای استفاده مجدد در آینده ذخیره کنید یا از کیف پول ذخیره شده قبلی استفاده کنید.

در مثال ما آدرس cryptocurrency - آدرس بیت کوین است.

en4

لطفاً توجه داشته باشید: اگر ارز مقصد شما XRP ، Monero یا NEM Stellar است و Cryptocurrency را به یک کیف پول آنلاین ، مبادله یا هر سرویس شخص ثالث دیگر منتقل می کنید ، باید برچسب مقصد مناسب را برای XRP ، شناسه پرداخت برای Monero یا پیام تعیین کنید. NEM/Stellar ، در غیر این صورت می توانید روی "بدون برچسب مقصد" ، "بدون شناسه پرداخت" یا "بدون پیام" کلیک کنید و آن را خالی بگذارید.

4- شرایط سرویس (1) را بپذیرید ، Captcha (2) را حل کنید و سپس روی دکمه ارسال (3) کلیک کنید.

img5

5- صفحه بعدی صفحه پرداخت است. شما باید مبلغ دقیق نمایش داده شده (2) را به آدرس سپرده ما (3) ارسال کنید.

selltet7en

6. بعد از اینکه معامله تأیید نشده را از شما دریافت کردیم - صفحه به طور خودکار تازه می شود و سیستم نشان می دهد که ما پرداخت شما را دریافت کرده ایم ، اما در انتظار تعداد مورد نیاز تأیید در blockchain است. در مثال ما: پس از دریافت 2 تأیید ، سفارش به طور خودکار تکمیل می شود.

selltet8en

7. تبریک می گویم! سفارش شما به پایان رسیده است!

selltet9en

برای راحتی شما ، پیامی با اطلاعات دقیق از سفارش برای شما از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود. پس از پرداخت موفقیت آمیز ، لطفاً در مورد تجربه مبادله خود بازخورد بگذارید! نظرشما برای ما بسیار اهمیت دارد!

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 30 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:20