مقدمه ای برای زنجیره هوشمند Binance (BSC)

ساخت وبلاگ

اگر همین حالا این مطلب را می خوانید ، باید از Binance Chain و نشانه محبوب BNB آن آگاه باشید. مبادله پیشرو رمزنگاری برای بسیاری ناشناخته نیست. Binance Chain پس از راه اندازی در آوریل 2019 با موفقیت طراحی توان خود را با موفقیت نشان داد. بنابراین ، هدف BSC چیست؟انگیزه پیش آمدن با blockchain موازی چیست؟چه مقدار در خدمت آن است؟بگذارید با تأمل در مقدمه BSC در پست زیر ، پاسخ همه این سؤالات را پیدا کنیم.

زمینه برای توسعه زنجیره هوشمند Binance

قبل از مرور کلی پاسخ به "شبکه زنجیره ای هوشمند Binance چیست؟"شما نیاز به درک پیشینه آن دارید. چه چیزی منجر به ایجاد BSC در وهله اول شد که زنجیره Binance سرعت و توان زیادی را ارائه می داد؟زنجیره Binance در درجه اول بر ارائه Binance DEX به عنوان کاربرد غیر متمرکز بومی خود متمرکز شده است. با این حال ، توجه به رابطه معکوس انعطاف پذیری و قابلیت استفاده با عملکرد مهم است.

تأکید بر یک مکان خاص برای صدور و تجارت دارایی های رمزنگاری ، سهم عادلانه ای از راحتی و همچنین محدودیت ها را به خود اختصاص می دهد. Binance Chain در مورد اضافه کردن یک ویژگی قرارداد هوشمند در یک معضل قرار دارد ، زیرا می تواند عملکرد DEX را کند کند. از طرف دیگر ، معرفی مشخصات جدید ماشین مجازی یا اجرای عمده RPC می تواند منحنی های یادگیری تندتر را برای جوامع DAPP موجود ایجاد کند.

بنابراین ، یک blockchain موازی مانند زنجیره هوشمند Binance به عنوان یک انتخاب ایده آل برای تسهیل راه حل های محدودیت های زنجیره دوتایی است. توسعه دهندگان در درجه اول بر حفظ سطح با کارایی بالا از blockchain بومی DEX در کنار معرفی ویژگی های قرارداد هوشمند متمرکز بودند. زنجیره موازی جدید یا BSC با Mainnet موجود ، یعنی زنجیره Binance به طور هم زمان اجرا می شود. آیا می خواهید در مورد نحوه عملکرد زنجیره هوشمند Binance اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

از طریق کارتهای اصلی blockchain اصول blockchain را بیاموزید و با آنها آشنا شوید و آشنا شوید

کار زنجیره هوشمند Binance

Binance Smart Chain یا BSC یک راه حل نوآورانه برای معرفی قابلیت همکاری و برنامه نویسی در زنجیره دوتایی است. از سیستم 21 اعتبار سنجی استفاده می کند که اثبات اقتدار Staked یا اجماع POSA را اعمال می کند ، از این طریق هزینه های پایین تر و کاهش زمان بلوک را امکان پذیر می کند.

بهترین راه برای درک استفاده از برنامه زنجیره هوشمند Binance ، مروری بر اصول طراحی اساسی است. در واقع ، اصول طراحی برای BSC درباره نحوه عملکرد آن و ارزش عملکرد آن چیزهای زیادی را بیان می کند. در اینجا برخی از نکات برجسته قابل توجه در اصول طراحی BSC آورده شده است.

سازگاری اتریوم

یکی از مهمترین جنبه های درک - شبکه زنجیره ای هوشمند Binance چیست؟ویژگی طراحی سازگاری اتریوم است. Ethereum بدون شک مهمترین بستر مشترک و عملی برای توسعه قراردادهای هوشمند است. BSC به منظور تسهیل دسترسی به جامعه خود و مجموعه های برنامه های نسبتاً بالغ ، سازگاری با Mainnet فعلی را تضمین می کند. در نتیجه ، Binance Smart Chain به راحتی دامنه استفاده از اکثر اجزای DAPP ها ، ابزار و اجزای اکوسیستم را بر اساس اتریوم باز می کند. بنابراین ، اجرای BSC می تواند چشم انداز بهتری برای جلب ارتقاء اتریوم آینده ایجاد کند.

بلاکچین مستقل

اگر از نزدیک به طراحی BSC نگاه کنید ، می توانید درک کنید که چگونه یک کیف پول زنجیره ای هوشمند Binance عملکرد بهتری را تضمین می کند. BSC در اصل یک blockchain مستقل یا یک محلول Layer 2 است که روی زنجیره Binance Mainnet اجرا می شود. بسیاری از کارکردهای اساسی فنی و تجاری در مورد BSC دارای خود هستند. در نتیجه ، می تواند در دسترس بودن حتی اگر زنجیره binance به طور موقت برای مدت زمان کوتاه متوقف شود ، اطمینان حاصل کند.

ارتباطات زنجیره ای بومی

نکته مهم بعدی در هر بحث در مورد برنامه زنجیره ای هوشمند Binance بدیهی است که به ارتباطات زنجیره ای بومی اشاره دارد. اجرای زنجیره Binance و BSC از پشتیبانی بومی برای ارتباطات زنجیره ای بین دو سیستم عامل برخوردار است. در چنین مواردی ، پروتکل ارتباطی بی اعتماد ، دو جهته و غیر متمرکز است.

تمرکز اصلی ارتباطات زنجیره ای بومی بر انتقال نشانه های BEP2 در لیست توکن زنجیره ای Binance بین BSC و زنجیره Binance استوار است. علاوه بر این ، لیست نشانه های سازگار در BSC همچنین بسیاری از نشانه های جدید BEP را به عنوان ورودی های بعدی اضافه کرد. این پروتکل می تواند از موارد دیگری که می توانید در ذخیره سازی حالت blockchain پیدا کنید ، مراقبت کند ، البته با استثنائات چند.

اجماع و حاکمیت مرتبط با استیک

تمرکز بر اجماع مبتنی بر استیک یکی دیگر از برجسته های مهم BSC است که توجه را به سمت ادغام های Metamask زنجیره ای هوشمند Binance جلب می کند. چرا BSC در بین کاربران Metamask محبوبیت پیدا می کند؟BSC یک رویکرد دوستانه محیط زیست برای دستیابی به اجماع و حاکمیت از طریق Staking ، در کنار اطمینان از پاداش از Staking ارائه می دهد.

رویکرد انعطاف پذیر برای حاکمیت جامعه از طریق Staking On BSC همچنین عملکرد شبکه بهتری را در مقایسه با blockchain های اثبات کار فراهم می کند. اجماع مبتنی بر استیک به عنوان یک برجسته مهم برای بهبود ظرفیت معامله و مسدود کردن زمان بدون هیچ گونه مرز است.

قوانین اجماع در زنجیره هوشمند Binance

پروتکل اجماع یکی از مؤلفه های اصلی است که عملکردهای زنجیره هوشمند Binance را هدایت می کند. اصول طراحی BSC در مورد کار خود چیزهای زیادی را نشان می دهد. با این حال ، شما می توانید با بررسی جزئیات پروتکل اجماع آن ، به نحوه کار BSC عمیق تر شوید. پروتکل اجماع BSC با هدف دستیابی به اهداف زیر است.

 • کاهش زمان مسدود کردن به 5 ثانیه یا کمتر ، در رقابت با شبکه اتریوم.
 • نیاز به زمان محدود برای تأیید نهایی معامله ، در محدوده 1 دقیقه یا کمتر.
 • آزادی کامل از تورم توکن بومی با توزیع پاداش های بلوک از هزینه معاملات به شکل توکن بومی.
 • پشتیبانی از حاکمیت اثبات مدرن سهام برای شبکه های blockchain.
 • سازگاری صریح با سیستم های اتریوم.

اهداف مختلف برای اجماع در BSC نشان می دهد که چگونه لیست نشانه های زنجیره ای Binance می تواند شامل تمام نشانه های مبتنی بر اتریوم باشد.

با اصطلاحات مربوط به اتریوم با کارتهای اتریوم آشنا شوید

اثبات اقتدار سهام

پاسخ دقیق برای چگونگی کار اجماع زنجیره ای Binance در اثبات مکانیسم اجماع اقتدار سهام مشهود است. اثبات اجماع کار به دلیل مصرف منابع ، تأثیرات مضر زیادی بر محیط زیست نشان می دهد. از طرف دیگر ، اثبات اقتدار در برابر 51 ٪ حملات ، کارآیی و ایمنی بهتری را ارائه می دهد ، که معمولاً در اثبات سیستم های کاری ذکر شده است.

با این حال ، اثبات پروتکل های اقتدار به دلیل عدم تمرکز در عدم تمرکز مورد انتقاد قرار گرفته است. در همین زمان ، اثبات اثبات سهام یا اجماع DPOS ، دارندگان توکن را قادر می سازد تا در مورد انتخاب اعتبار سنج ها رای دهند. بنابراین ، DPOS به عنوان یک مکانیسم اجماع مطلوب برای بهبود حاکمیت غیر متمرکز و جامعه عمل می کند.

 • BSC با تمرکز بر موارد زیر ، بهترین اثبات اقتدار و مکانیسم های اجماع DPO را معرفی می کند.
 • مجموعه محدودی از اعتبار سنج ها کار ایجاد بلوک را انجام می دهد.
 • اعتبار سنج ها با استفاده از نوبت ، باید با توجه به اثبات شیوه اقتدار ، طرحی شبیه به طراحی اجماع کلیپ اتریوم ایجاد کنند.
 • سرانجام ، یک مکانیسم حاکمیتی مبتنی بر استیک ، انتخاب مجموعه اعتبار سنجی را تسهیل می کند.

آیا اعتبار سنج ها در زنجیره هوشمند Binance قابل اعتماد هستند؟

پاسخ به "شبکه زنجیره ای هوشمند Binance چیست؟"و کار آن همچنین به Quorum اعتبار سنجی ارجاع می دهد. قوانین مربوط به اعتبار سنج ها در کار با پسوند زنجیره هوشمند Binance چیست؟در مرحله اولیه یا مرحله پیدایش ، فقط یک مجموعه انتخاب شده از گره های معتبر به عنوان اولین مجموعه اعتبار سنج است.

پس از شروع مسدود کردن ، هر فرد می تواند با پیوستن به عنوان نامزدها برای انتخابات به عنوان اعتبار سنج ، رقابت کند. وضعیت Staking وظیفه تعیین بالاترین گره های صاف را به عنوان مجموعه اعتبار سنج بعدی واجد شرایط دارد. روند انتخابات در فاصله هر 24 ساعت تکرار می شود ، و BNB به عنوان نشانه ای برای تحریک در BSC عمل می کند.

جالب اینجاست که زنجیره هوشمند Binance برای مدیریت استیک با یک ماژول اختصاصی در دومی برای BSC به زنجیره Binance متکی است. این پلتفرم در کنار تعیین بالاترین مجموعه گره ای ، BSC را که از دارندگان توکن BNB تهیه شده است ، می پذیرد. در صورت تولید بلوک های جدید ، اعتبار سنج های BSC موجود باید رله دوره ای پیام "ValidatorSetupDate" را به BSC تأیید کنند.

اقتصاد توکن زنجیره هوشمند Binance

اگر می خواهید از BSC blockchain برای دسترسی به همه نشانه های پشتیبانی شده از طریق کیف پول زنجیره ای Binance استفاده کنید ، باید در مورد اقتصاد نشانه BSC بدانید. زنجیره Binance و BSC دارای همان مؤلفه ها و ویژگی های توکن برای نشانه های BNB و BEP2 هستند. اقتصاد توکن BSC قوانین زیر را مشخص می کند.

 • یک نشانه می تواند در دو شبکه با یک جریان دو جهته از طریق مکانیسم های ارتباطی زنجیره ای متقابل گردش کند.
 • ورودی های پشتیبانی شده در لیست توکن زنجیره ای Binance می توانند در BSC با همان فرمت استانداردهای ERC-20 ایجاد شوند.
 • گردش کامل یک نشانه باید در طول دو شبکه مختلف مدیریت شود.

آیا می خواهید انواع مختلف استانداردهای ERC را بدانید؟بررسی: لیست نهایی استانداردهای ERC

خط پایین

نمای کلی از زنجیره هوشمند Binance نشان می دهد که چگونه می تواند به عنوان یک جایگزین مؤثر DEX عمل کند. این می تواند به عنوان یک تغییر دهنده بازی در دنیای Defi با مزیت برنامه نویسی و قابلیت همکاری کار کند. از همه مهمتر ، عملکرد BSC به عنوان یک blockchain مستقل با سازگاری اتریوم می تواند حفظ سطح با کارایی بالا زنجیره دوتایی را تضمین کند.

BSC به موازات زنجیره دوتایی ، پیشرفت های بسیاری از قبیل ارتباطات زنجیره ای و اجماع مبتنی بر استیک را ارائه داد. حتی در مراحل اولیه ، BSC با موفقیت موفق به ایجاد اعتیاد به مواد مخدره شد. جزئیات BSC و نحوه استفاده از آن را با منابع معتبر کشف کنید.

به برنامه عضویت سالانه/ماهانه ما بپیوندید و به 20+ دوره حرفه ای و 50+ وبینارهای تقاضا دسترسی نامحدود داشته باشید.

*سلب مسئولیت: مقاله نباید به عنوان تهیه شود ، و در نظر گرفته نشده است که هیچ مشاوره ای برای سرمایه گذاری ارائه دهد. ادعاهای مطرح شده در این مقاله مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد و نباید به این ترتیب انجام شود. 101 blockchains مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان ناشی از هر شخصی که به این ماده متکی است ، نخواهد بود. تحقیقات خود را انجام دهید!

درباره نویسنده

جیمز هاول یک مربی blockchain و مشاور رمزنگاری است. وی از سال 2016 مدافع فناوری blockchain بوده است. جیمز 15+ سال تجربه در فن آوری های مختلف از blockchain ، IoT ، هوش مصنوعی و واقعیت افزوده دارد. وی متعهد است كه به بنگاهها و همچنین افراد كمك كند ، در دنیای امروز تحولات فنی پراكنده پرشور پیشرفت می كند.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 31 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:39