یازده دوره رایگان برای یادگیری بیت کوین ، blockchain و cryptocur ارز

ساخت وبلاگ

پراگ ، جمهوری چک - ژوئن ، 2019: سکه های اصلی ارز رمزنگاری در کنار یکدیگر: بیت کوین ،.[+] Litecoin ، Ripple ، Monero ، Ethereum.

یکی از بهترین (و بدترین) موارد در مورد بیت کوین ، blockchain و cryptocur ارز ، دقیقاً چگونگی جدید فناوری و پیاده سازی های عملی آن است. حتی اگر آداپتورهای اولیه زیادی وجود داشته باشد ، اکوسیستم به طور کلی شامل یادگیری زیادی است ، به خصوص برای کسانی که به دنبال سرعت بخشیدن هستند.

این نشانگر یک فرصت عظیم و همچنین یک مشکل برای کسانی است که در خارج از کشور به دنبال آن هستند. من دوست دارم دوره های مختلف را در این فضا برای آموزش خودم و همچنین منابع برای اشتراک با دیگران نظارت کنم تا آنها را به عنوان بخشی از بحث بگنجانیمو یادگیری: من این لیست را به عنوان مجموعه ای از منابع قابل اعتماد برای انجام این کار گردآوری کرده ام.

این دوره آنلاین رایگان توسط آندریاس آنتنوپولوس (نویسنده Mastering Bitcoin) و Antonis Polemitis تدریس می شود و این اولین دوره در MSC در ارز دیجیتال ارائه شده توسط UNIC است. این دوره قبل از صحبت در مورد اجرای عملی بیت کوین ، سایر ارزهای رمزنگاری شده و روابط در حال تحول بین ارزهای دیجیتال و موسسات مالی و همچنین دنیای وسیع ، در چارچوب گسترده تر تاریخ پول قرار می گیرد.

برای غواصی به دانش لازم در مورد ارزهای رمزپایه نیاز ندارد. در پایان یک مؤلفه امتحان نهایی وجود دارد که درک شما از مفاهیم آموخته شده را آزمایش می کند.

2- Coinbase یاد بگیرید

این مجموعه ساده از مرتکب های تعاملی یک منبع عالی برای کسانی است که می خواهند اصول اولیه ارز را بپوشانند ، از خرید و فروش تا معدن در مدت زمان کوتاهی. به غیر از یک تبلیغ جزئی از Coinbase به عنوان ایمن و تنظیم شده ، مینی دوره یک منبع عینی است که زمین های زیادی را با روشی شگفت آور بصری و کوتاه پوشش می دهد. یک منبع عالی برای به اشتراک گذاشتن با مبتدیان مطلق که وقت کمی روی دست خود دارند و می خواهند سریع سرعت بگیرند.

این دوره رایگان Coursera مفاهیم اساسی رمزنگاری را معرفی می کند و سپس آنها را به اصول اولیه بیت کوین پیوند می دهد. از طریق فیلم ها ، مدرس دوره توضیح می دهد که چگونه عدم تمرکز در عمل ، نحوه کار استخراج بیت کوین و نحوه ذخیره بیت کوین ها توضیح می دهد. سپس توضیحات کوتاهی به Altcoins و آینده فضا داده می شود.

این دوره توسط دانشگاه پرینستون ارائه می شود ، و گرچه هیچ گواهی برای تکمیل ارائه نشده است ، دانش و شیوه ارائه شده به عنوان مقدمه مفیدی برای ارزهای رمزپایه و اصول بیت کوین ، با تأکید بر امنیت بیت کوین ، ارائه می شود. مربی ، Arvind Narayanan استادیار علوم کامپیوتر در پرینستون است که بر امنیت و ثبات بیت کوین تمرکز می کند - بنابراین به طور طبیعی جایی است که دوره Coursera او به سمت آن جا می گیرد.

شما می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بقیه اکوسیستم در خارج از بیت کوین در جای دیگر کسب کنید ، اما در غیر این صورت ، این یک منبع محکم است.

این دوره UC Berkeley EDX خود را با ارائه یک بخش اختصاصی به دستگاه مجازی Ethereum ، به همراه یک بخش خاص با تمرکز بر تئوری بازی در مورد آنچه که برای حمله به blockchain بیت کوین متمرکز شده است - یک رویکرد تازه برای شمارش مشکلات امنیتی نظری ، متمایز می کند. از سیستم

در یک پیچ و تاب جالب ، این دو مربی دانش آموخته بودند که بخشی از گروه blockchain @ Berkeley هستند. این دوره ، مانند سایر دوره های EDX ، برای ممیزی و گرفتن رایگان است اما در صورتی که می خواهید یک گواهی تأیید شده برای اثبات تکمیل خود داشته باشید ، هزینه (99 دلار USD) هزینه خواهد کرد.

این سری YouTube بر برخی از عناصر فنی خاص در بیت کوین ، از مؤلفه های کلیدهای خصوصی ، تا مقابله با خطرات مقیاس گذاری و متمرکز ، که گاه ذاتی در نحوه اجرای بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده است ، تمرکز دارد.

بخش یادگیری وب سایت Ethereum.org (وب سایت رسمی Ethereum) شامل مجموعه ای از منابع رایگان است که با جزئیات زیادی در مورد Ethereum ، دومین cryptocurrency بزرگ با سرمایه گذاری در بازار ، در کنار هم قرار می گیرند. این مرکز به سمت قراردادهای هوشمند اتریوم و همچنین اصول اولیه فرو می رود و همچنین بر دانش برای آخرین به روزرسانی ها و نقشه راه برای اتریوم متمرکز است. در پایان ، بخشی به انتقاد و دیدگاه های دیگر در مورد چگونگی بهتر شدن اتریوم اختصاص داده شده است-آن را به عنوان یک انتخاب نسبتاً متعادل از دانش در مورد اکوسیستم که مانند یک دوره سرپوشیده بسته بندی شده است ، ترک می کند.

یک دوره رایگان با حدود دو ساعت ویدیویی در مورد اصول سیستم های توزیع شده و قرار دادن آن در تاریخ پول. شاید یک منبع خوب برای افرادی که می خواهند با سرعت کمی کندتر از کارتهای Coinbase سرعت بگیرند ، اما نمی خواهند کاملاً در عناصر مختلف blockchain و قسمت های مختلف اکوسیستم غوطه ور شوند ، مانند دوره های کاملاً چشمگیر ارائه شده توسط EDXو کورسرا

این یک پیشنهاد رایگان در مورد Udemy است که توسط حدود 40،000 دانش آموز دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

این دوره EDX ، که از طریق بنیاد لینوکس ارائه می شود (که در حال ساخت چارچوب Hyperledger است) یک دوره مقدماتی را برای blockchain ارائه می دهد و چه نقشی در فضا و همچنین ابزارهای موجود دارد. این کشور برای مخاطبان تجاری غیر فنی ساخته شده است ، و یک دوره مقدماتی برای اصول blockchain خارج از بحث پیرامون بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزنگاری شده است. این دوره رایگان است ، اما یک گواهی تأیید شده از EDX 99 دلار هزینه خواهد داشت.

این دوره ویدیویی ، با همکاری IBM توسعه یافته و توسط دو توسعه دهنده در بخش فعال سازی blockchain IBM تدریس می شود ، به اصول اولیه blockchain می رود و سپس به یک نسخه ی نمایشی و آزمایشگاه منتهی می شود که در واقع می توانید با چارچوب Hyperledger کار کنید و با آن تمرین کنید. شما می توانید بعد از این دوره از آهنگساز Hyperledger استفاده کنید. اگرچه کمی فنی تر است ، سطح هنوز هم برای مبتدیان ، حتی موارد غیر فنی مشخص شده است.

چه چیزی بهتر از رایگان است؟کسب درآمد برای یادگیری. Coinbase مجموعه ای از دوره های مقدماتی و آزمونها را در ارزهای رمزپایه ارائه می دهد که اغلب یک دوره اختصاصی ندارند ، مانند DAI (یک Stablecoin) ، EOS و حریم خصوصی متمرکز بر حریم خصوصی. این امر به هر یادگیرنده این امکان را می دهد تا دیدگاه جامع تری از altcoin ها و ارزهای رمزنگاری شده مختلف نسبت به دوره های استاندارد متمرکز بر بیت کوین و اتریوم داشته باشد. برای پاسخ به سؤالات مسابقه در مورد موضوع ، مقادیر کمی از cryptocurrency مورد نظر را به دست می آورید ، بنابراین پس از آن مقدار کمی برای کار با آن خواهید داشت.

این دوره مینی متن کتاب ، که توسط دانشکده بازرگانی ایوی در کانادا (همراه با دانشگاه غربی انتاریو) ارائه شده است ، در یک دوره سقوط به بیت کوین در چارچوب تأثیر اقتصادی و جنبه های فعالیت های بیت کوین متمرکز است. آن را یک دوره مینی کراش در بیت کوین در نظر بگیرید که آن را به تأثیر اقتصادی گسترده تر آن نیز مرتبط می کند.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:01