امی پاکام پرونده ظلم کودک را در دادگاه تاج لوئیس دادرسی می کند

ساخت وبلاگ

در روز جمعه چهارم نوامبر ، دو متهم شش سال حبس هر یک برای بی رحمانه کودک دریافت کردند ، به دلیل غفلت عمدی 7 کودک در مراقبت از خود بین سپتامبر 2019 و ژوئن 2021 پس از خواسته های قبلی گناهکار.

ایمی پکهام به دادگاه لوئیس تاج گفت که در ژوئن سال 2021 پلیس به آدرس خانه خود فراخوانده شد. هنگامی که مأموران وارد خانه شدند ، تنها یکی از بچه ها حضور داشت ، یک کودک 7 ساله. او در اتاق نشیمن روی یک مبل در خواب بود که فقط یک لباس خواب پوشیده بود. همچنین در آن اتاق 35 سگ زنده و یک سگ مرده حضور داشتند. مأموران خاطرنشان كردند كه او بر روی پوست خود مدفوع داشت و موهایش به هم ریخته بود.

خانه با لباس های دور ریخته شده ، بستر ، مواد غذایی پوسیده و مدفوع حیوانات با کم و بدون غذا در کمد پخش می شد.

بچه های دیگر در همان نزدیکی و چهار جوانترین آنها در مراقبت از خدمات کودکان قرار داشتند. همه دندانهای پوسیده داشتند و کوچکترین فرزندان فاقد مهارتهای اساسی اجتماعی بودند. آنها نمی دانستند که چگونه دندان های خود را مسواک بزنند ، خود را بشویید یا با چاقو و چنگال بخورند. آنها در مدرسه شرکت نکرده بودند و به عنوان تحصیل در خانه ثبت نام کردند.

برای از بین بردن 13 دندان پوسیده خطرناک ، یکی از کودکان مجبور شد تحت بیهوشی عمومی قرار گیرد ، در حالی که دیگری فقط پس از شستشوی موهایشان ، بلوند بود. یک دختر دوم آنقدر ضعیف بود که روی پاهای خود ناپایدار بود و طوری عمل می کرد که گویی هرگز مجبور نشده است با افراد خارج از خانه خود در تعامل باشد.

ناتالی ترنر به ساختمان بره می پیوندد

ما خوشحالیم که اعلام کردیم که پس از تکمیل موفقیت آمیز ، ناتالی ترنر ، ناتالی ترنر ، دعوت به پیوستن به چمبرز را پذیرفته است. ناتالی علاوه بر استقبال از تیم های جرم و نظارتی ما خواهد بود.

اعضای ساختمان بره در حقوقی 500 2023 قرار گرفتند

چمبرز خوشحال است که گزارش می دهد که اعضای ما بار دیگر در نسخه 2023 نسخه Legal 500 به عنوان وکلای برتر رتبه بندی شده اند.

امی پاکام- ‘امی بسیار نزدیک ، مهربان و صبور است. او همیشه مایل به کمک است و 100 ٪ متعهد به مشتریان خود است. او در تهیه پرونده خود سرسخت است و به جزئیات توجه می کند. "

کریستوفر قبل- ‘کریستوفر یک وکیل باهوش و مفصل است. او به همان اندازه در آماده سازی پیش از محاکمه خود مانند حمایت از تیغ و تیز خود چشمگیر است. "

جاناتان اتکینسون- ‘جاناتان قادر است مشتری ها را راحت کند ، حتی اگر بسیار مضطرب باشد. او در مورد پرونده های مشتری کامل و آگاه است. قابل دسترسی و مفید. "

پارامجیت آهلووالیا- ‘پارامجیت یک جوان برجسته است. او مهارت های سازمانی عالی را با قضاوت خوب ، سخت کوشی و تعهد ترکیب می کند."

متیو لیبار دیگر یک جوان پیشرو برای مسکن اجتماعی در نوار لندن است.

راس تالبوت قاضی مدار را منصوب کرد

ما مفتخریم که اعلام می کنیم راس تالبوت به عنوان قاضی مدار منصوب شده است. او در CFC در لندن نشسته است.

از زمان پیوستن به ساختمان بره ، راس یک عمل عالی را توسعه داده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. توجه او به جزئیات ، مهارت حقوقی و توانایی کلی در دیدن طرف انسان در هر شماره ، وی را برای بسیاری از موارد به یک انتخاب آشکار تبدیل کرده است. همین مهارت ها او را به یک قاضی برجسته تبدیل می کند.

راس بخش مهمی از تیم ها و اتاق های جنایی و خانوادگی ساختمان بره به طور کلی بوده است. ما او را از دست خواهیم داد اما خوشحالیم که او قصد دارد در تماس باشد و به ویژه ، به ما در آموزش CPD کمک خواهد کرد.

Signaller از تلاش تجاوز جنسی و تجاوز جنسی در دادگاه رزمی تبرئه شد

جیمز هی نماینده یک فرد متقاضی است که این هفته از اقدام به تجاوز جنسی و تجاوز جنسی در دادگاه نظامی بولفورد تبرئه شد.

هیئت مدیره فقط 30 دقیقه طول کشید تا احکام گناهکار در مورد اتهاماتی که تقریباً دو سال قدمت داشتند ، برگردد.

این پرونده شامل توجه دقیق ، آماده سازی و استقرار رسانه های اجتماعی و مطالب تلفنی بود.

جیمز توسط Alphie Doran از Solicitors Levales آموزش داده شد.

ایمی پکهام در سالهای 9 و 10 در کالج معتبر Seaford در مورد توهین آنلاین و خطرات رسانه های اجتماعی صحبت می کند.

به عنوان بخشی از یک سری مذاکرات با کودکان مدرسه ، امی پاکام در مورد خطرات بسیار واقعی گپ زدن با غریبه ها به صورت آنلاین ، با نمونه های واقعی زندگی ، به نوجوانان خطاب کرد. تأثیر تحقیقات طولانی بر همه درگیر ؛اهمیت مسئولیت فردی برای به دست آوردن رضایت و پیامدهای احتمالی اتهامات کیفری ، حتی برای جوانان.

ساختمان بره و مدرسه تابستانی کیتینگ چمبرز 2022

پس از یک رویداد موفق در سال 2021 (به میزبانی ساختمان بره) ، مدرسه تابستانی امسال با میزبان های کیتینگ چمبرز باز می گردد. این برای دانشجویان دوره LLB ، GDL و BAR و همچنین کسانی که دوره نوار را گذرانده اند ، که علاقه ای به حقوق تجاری ، جنایی یا مدنی دارند ، باز است. ساختمان بره و اتاق های کیتینگ با ارائه جلسات به رهبری مستاجران و دانش آموزان از هر دو مجموعه ، در حال ارائه این فرصت منحصر به فرد هستند. و همچنین یادگیری آنچه در این زمینه ها انجام می شود ، جلسات دیگر برنامه های Pupillage ، مهارت های مصاحبه ، حمایت و زندگی را به عنوان دانش آموز پوشش می دهد.

جزئیات

  • از راه دور در بزرگنمایی
  • پنجشنبه 23 ژوئن 2022 - شنبه 25 ژوئن 2022
  • جلسات پنجشنبه و جمعه در طول عصر برگزار می شود و جلسات روز شنبه در طول روز برگزار می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه مدرسه تابستانی پس از ثبت نام شما دنبال می شود.

درخواست دادن

تا 10 ژوئن 2022 درخواست کنید.

هدف ما این است که جلسات را تا حد امکان دانش آموزان ارائه دهیم ، اما لطفاً توجه داشته باشید که در دسترس بودن برای جنبه وکالت بسیار محدودتر است ، بنابراین در صورت تمایل به شامل جعبه مربوطه را در فرم خود بکشید.

اگر در مورد این رویداد سؤالی دارید ، لطفاً آنها را به [email protected] هدایت کنید

جیمز هی نماینده Sapper تبرئه "خشونت آمیز" در دادگاه رزمی است

پس از یک دادگاه نظامی چهار روزه در دادگاه نظامی بولفورد ، این ساپپر به دلیل دو مورد تجاوز به یک سرباز دیگر مقصر نبود.

این پرونده پوشش مطبوعاتی ملی و بین المللی را دریافت کرد.

این ساپپر نوجوان متهم شد که قبل از قفل کردن درب پشت سر خود ، سرباز ناخودآگاه را به اتاق خود بازگرداند و اقدام به تجاوز به خشونت کرد ، در حالی که او بیهوش و محدود ماند. او همیشه اظهار داشت که او کاملاً آگاه است و یک شرکت کننده مایل و فعال در رفتارهای جنسی.

پس از گذشت بیش از یک روز ، هیئت مدیره 5 نفره این ساپپر را مقصر دانست که دو مورد تجاوز جنسی را مقصر نمی داند.

جیمز توسط Alphie Doran از Solicitors Levales آموزش داده شد.

ایمی پاکام به عنوان ضبط کننده منصوب شد

چمبرز خوشحال است که اعلام می کند که امی پکهام به توصیه پروردگار صدراعظم و لرد رئیس دادگستری به عنوان ضبط کننده اعلیحضرت ملکه منصوب شده است.

امی در جرم جنوب شرقی در جرم و جنایت قرار خواهد گرفت.

امی چهارمین عضو چمبرز است که به عنوان ضبط کننده منصوب می شود. پیوستن به برنارد ریچموند QC ، ژوئن Venters QC و راس تالبوت.

جوی دایکرز به عنوان معاون قاضی منطقه منصوب شد

ساختمان بره مایل است به جوی دایکرز به دلیل انتصاب به عنوان معاون قاضی ناحیه (دادگاه قضایی) تبریک بگوید.

ریچارد الیوت به ساختمان بره پیوست

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که ریچارد الیوت، سابقاً از 3 باغ معبد، به اتاق ها ملحق شده است. ریچارد تجربه زیادی را برای تیم جنایی ما در دفاع و دادستان به ارمغان می آورد.

یاا دانکوا آمپادو ساکی و یاسمین اوموتوشو به عضویت شورای وکلا انتخاب شدند

وکلای Lamb Building، Yaa Dankwa Ampadu-Sackey از تیم خانواده و Yasmin Omotosho از تیم مدنی و عمومی و نظارتی، به عضویت شورای عمومی وکلای انگلستان و ولز ("شورای وکلا") انتخاب شده اند.

یاا دانکوا و یاسمین از ژانویه 2022 به عنوان نماینده همه وکلای دادگستری در انگلستان و ولز به مدت سه سال خدمت خواهند کرد.

چمبرز موفقیت یائا دانکوا و یاسمین را در انتخابات تبریک می گوید.

Lamb Building به عنوان مجموعه پیشرو در Chambers UK Bar 2022 رتبه بندی شد

Chambers با خوشحالی اعلام می کند که بار دیگر Lamb Building به عنوان یک مجموعه پیشرو در Chambers UK Bar 2022 رتبه بندی شده است و پنج نفر از اعضای Chambers به صورت جداگانه رتبه بندی شده اند:

در مورد خدمات مشتری:

ساختمان Lamb یک تیم جنایی معتبر را در خود جای داده است که اغلب به عنوان مدافع و دادستان در پرونده های جنایی جدی آموزش داده می شود. کارهای اخیری که مستاجران مجموعه انجام داده اند شامل مواردی است که شامل اتهامات GBH، قتل، تجاوز جنسی، توطئه برای تهیه مواد مخدر و برده داری مدرن است. یکی از مصاحبه‌شونده‌ها می‌گوید: «من می‌توانم با آنها تماس بگیرم و حتی لازم نیست بپرسم چه کسی در دسترس است، زیرا می‌دانم که هر کسی که به دست آوریم خوب خواهد بود.»

"خدمات منشی برجسته است، ودیوید کورنبه طور خاص در رتبه دوم قرار دارد. هیچ چیز برای او دردسر زیادی ندارد. او به سرعت و کارآمد پاسخ می‌دهد و همیشه کارها را انجام می‌دهد تا مطمئن شود که پرونده‌ها توسط افراد دارای ارشدیت مناسب پوشش داده می‌شوند.»مکس گودگرمنشی در ضمیمه برایتون است.

در تیم جنایی:

برنارد ریچموند QC: «یک مختصر مناسب. او حضور دارد، می داند دارد چه می کند، صداهای درست می دهد و کار را انجام می دهد.»

امی پاکام: Amy Packham یک جوان محترم با تخصص قابل توجه در طیف گسترده ای از پرونده های جنایی است. او مرتباً به امور مربوط به جرایم جنسی، از جمله مواردی که مربوط به اتهامات تاریخی است، رسیدگی می کند. او در دادگاه مهربان، دلسوز و خشن است."او در همه موارد بسیار با تجربه است، به سرعت به سوالات پاسخ می دهد و حجم پرونده خود را بسیار کارآمد مدیریت می کند. او همیشه در برابر چالش‌هایی که با آن روبروست قد علم می‌کند.»

جیمز هی: جیمز هی یک جوان شناخته شده است که به دلیل رسیدگی تخصصی خود به طیف وسیعی از موارد خشونت جدی، اسلحه گرم و تجاوز جنسی مشهور است. او قدرت خاصی را در دفاع از پرونده های مربوط به اتهامات رانندگی خطرناک نشان می دهد. او جوان فوق‌العاده‌ای است که تحقیقات زیادی انجام می‌دهد و توصیه‌های مفصلی برای پرونده‌هایش آماده می‌کند. او نتایج درخشان غیرمنتظره ای به دست می آورد و رابطه خوبی با مشتریانش دارد."کار اخیر: اتهامات دفاع شده بر اساس قانون برده داری مدرن (قاچاق با هدف استثمار) در اولین خطوط شهرستان غرب کشور و محاکمه برده داری مدرن.

راس تالبوت:راس تالبوت یک جوان شناخته شده است که جرایم جدی جنسی و پرونده های جرایم سازمان یافته را تحت تعقیب قرار می دهد و از آن دفاع می کند. او به طور منظم در مورد مسائل جنایی پیچیده مانند اتهامات تجاوز جنسی فعلی و تاریخی آموزش می بیند. او رفتاری آرام و متفکر در مورد خود دارد که هیئت منصفه آن را دوست دارند و رویکردی مؤثر دارد. او همیشه یک راه حل معقول برای مشکل پیدا خواهد کرد.»او مودب، دقیق، سریع در انجام کارهای مشاوره و بسیار قوی در قانون است.»کار اخیر: از یک نوازنده ارگ کلیسا که متهم به سوء استفاده جنسی گسترده تاریخی از یک کودک دختر که برای او مربی و معلم بود و همچنین برادرش که او نیز به او تدریس می کرد، دفاع کرد.

در تیم مدنی:

متیو لی: متیو لی یک جونیور قوی است که به خاطر حضورهای اخیرش در موارد قابل توجه گزارش شده در بازار به رسمیت شناخته شده است. او در پرونده های مالکیت و ادعاهای رفتار ضد اجتماعی، از جمله اختلافات مربوط به قانون برابری 2010، اقدام می کند. او به بیرون از جعبه نگاه می کند و دانش حقوقی عالی دارد. او از فشار دادن مرزها نمی ترسد، اما وقتی این کار را می کند واقع بین است."او فوق‌العاده سخت‌کوش است و می‌تواند ارتباطی فوری با مشتری ایجاد کند. متیو قابل دسترس است و توجه شگفت انگیزی به جزئیات دارد.»کار اخیر: در یک درخواست تجدیدنظر برای رد ادعایی مبنی بر اینکه پناهجوی که توسط یک مقام محلی تحت طرح «همه در داخل» اسکان داده شده بود، مورد بحث برانگیزی مبنی بر اینکه به او اجاره ای مطمئن داده شده بود، عمل کرد.

آن فاول در دادگاه به اتفاق آرا تبرئه می شود

اکتبر 2021

آن فاول ، به دستور آقای اندی اسمیت از SBS Solicicors ، پس از محاکمه دو هفته ای در دادگاه تاج کمبریج ، تبرئه متفق القول را برای مشتری خود تضمین کرد. متهم با یک اتهام تجاوز جنسی در رابطه با وقایعی که گفته می شود یک دهه پیش اتفاق افتاده است ، روبرو شد. دادستان یازده شاهد را صدا کرد. دفاع از برنامه های طولانی از پیام های متنی مبادله شده بین متهم و شاکی خدمت کرد و فقط متهم و یک شاهد دیگر را برای ارائه مدارک فراخواند. هیئت منصفه پس از 3 ساعت مشورت به یک حکم متفق القول رسید.

می توانید نمایه آن فاول را در اینجا مشاهده کنید

اعضای ساختمان بره در رتبه 500 UK BAR 2022 قرار گرفتند

چمبرز خوشحال می شوند اعلام کنند که اعضای زیر ساختمان بره به عنوان نوجوانان پیشرو در نسخه 2022 دایرکتوری نوار Legal500 در انگلستان قرار گرفته اند:

در تیم جنایت:

راس تالبوت-‘یک مدافع درجه یک با شیوه ای بسیار قانع کننده و قانع کننده در دادگاه. او با قضات و هیئت منصفه گزارش خوبی ایجاد می کند. واضح است که او پرونده های خود را کاملاً کامل آماده می کند و مقالات خود را در داخل می شناسد."

PARAMJIT AHLUWALA - ‘PARAMJIT یک جوان برجسته است. او مهارت های سازمانی عالی را با قضاوت خوب ، سخت کوشی و تعهد ترکیب می کند."

کریستوفر قبل - ‘یک مدافع واقعاً با استعداد که بسیار مورد توجه و مفصل قرار دارد. کریستوفر به دلیل تسلط بر خلاصه های خود مشهور است و هیچ سنگی را در موارد پیچیده باقی نمی گذارد."

ایمی پکهام - ‘او یک مدافع آزمایشی است که به طور مداوم نتیجه می گیرد. اخلاق کاری او خارق العاده است و توجه او به جزئیات برای هیچ یک دوم نیست."

جاناتان اتکینسون - ‘یک مدافع متفکرانه و در نظر گرفته شده که همیشه درک فوق العاده ای از مختصر خود دارد. او با شاهدان و هیئت منصفه او را دوست دارد."

در تیم مدنی:

متیو لی - ‘متیو ستاره ای در ساخت است ، او فکر می کند خارج از جعبه است و نقاط قانونی را به چالش می کشد که دیگران می ترسند به چالش بکشد. متیو دانش فوق العاده خوبی از قانون دارد و کاملاً تعیین شده و برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن برای مشتریان ما اختصاص یافته است."

ژوئن Venters QC نامزد قانون خانواده QC سال است

Chambers خوشحال است که اعلام می کند که ژوئن Venters QC به عنوان حقوق خانواده QC سال در جوایز حقوق خانوادگی Lexis Nexis 2021 معرفی شده است. این رویداد معتبر در 24 نوامبر 2021 در بالای Big Big Bloomsbury برگزار می شود.

اعضای جدید به ساختمان بره بپیوندند

ما خوشحالیم که اعلام کردیم که امی پکام ، جاناتان اتکینسون ، ادوارد هند و کریستوفر قبل به چمبرز پیوسته اند.

Yaa Dankwa Ampadu-Sackey به ساختمان بره می پیوندد

ما خوشحالیم که اعلام کردیم که یاا دنکوا آمپادو-ساکی به اتاق های ساختمان بره پیوست!

مدرسه تابستانی ساختمان بره 2021

اکنون ثبت نام برای مدرسه تابستانی Lamb Building Chambers 2021 باز است.

آن فاول در پرونده تجاوز جنسی جدی ، تبرئه اتفاق آراء را تضمین می کند

ژوئن 2021

آن فاول ، به دستور اندرو اسمیت از SBS Solicicors ، تبرئه هایی را برای موکل خود که به جرم تجاوز جنسی (با نفوذ) یک دختر زیر 14 سال متهم شده است ، تضمین می کند. هیئت منصفه پس از محاکمه هفت روزه در دادگاه تاج لوتون ، متهم را به اتفاق آرا تبرئه کرد.

می توانید نمایه آن فاول را در اینجا مشاهده کنید

مقاله: به ناشناخته

تیم جونز از تیم مدنی ساختمان بره در مورد تأثیر پرونده اخیر لندن از پارس و داگنهام و دیگران در مقابل افراد ناشناخته و دیگران [2021] EWHC 1201 (QB) بحث می کند.

جیمز Oliveira-Agnew نماینده مشتری در دادگاه تجدیدنظر در مورد تجدیدنظر است

جیمز Oliveira-Agnew به تازگی در آنچه به عنوان حكم دادگاه تجدیدنظر در نظر گرفته شده است ، درگیر شد. جیمز نماینده یک مشتری در یک دادگاه تجدید نظر ویژه به ریاست LJ Fulford بود که به مجازات مجرمان جنسی پرداخته است. در نتیجه این پرونده اکنون مشاوره ای توسط شورای مجازات وجود خواهد داشت که به دنبال منظم اجرای مجازات در این زمینه پیچیده هستند.

مقاله: برای چشم پوشی یا عدم چشم پوشی؟مساله این است

تیم جونز از تیم مدنی ساختمان بره در مورد تصمیم اخیر دادگاه تجدید نظر در فیض و دیگران در مقابل شورای Buley Borough [2021] EWCA Civ 55 و تأثیر آن بر صاحبخانه ها بحث می کند.

مقاله: حیوان خانگی Peeves

تیم جونز از تیم مدنی ساختمان بره در مورد اجاره مدل جدید معرفی شده توسط وزارت مسکن ، جوامع و دولت محلی بحث می کند.

معرفی

به تازگی ، گزارش های خبری در رسانه های مختلف وجود دارد که ادعا می کنند (حداقل در نگاه اول) مبنی بر معرفی "قوانین" جدید به مستاجران اجازه داده شده است تا حیوانات خانگی را در املاک خود نگه دارند. به عنوان مثال ، بی بی سی گزارش می دهد که "اجاره دهنده ها در انگلیس مجاز به نگه داشتن" حیوانات خانگی خوب "هستند ، و روزنامه دیلی آینه گزارش می دهد که" قوانین جدید به این معنی است که صاحبخانه ها دیگر نمی توانند به طور خودکار مستاجران را از داشتن حیوانات خانگی ممنوع کنند. "در معرض خطر ناامید کردن برخی از دوستداران حیوانات ، این تحولی است که به وضوح و زمینه نیاز دارد!

اندرو سلبی به عنوان مشاور ملکه منصوب شد

اتاق های ساختمان بره خوشحال هستند که اعلام می کنند اندرو سلبی در درخواست خود برای ابریشم موفق بوده است. ما گرمترین تبریک خود را به وی در مورد منصوب شدن به عنوان مشاور ملکه ارائه می دهیم.

راس تالبوت به بالاترین سطح هیئت مدیره CPS منصوب می شود

ما خوشحالیم که اعلام کردیم که راس تالبوت به سطح چهار ، بالاترین سطح از هیئت مدیره CPS منصوب شده است. این قرار ملاقات به رسمیت شناختن عمل راس با تمرکز بر جدی ترین مواردی که در دادگاه ها آمده است.

راس همچنین عضو پانل تجاوز جنسی CPS و جرائم جنسی جدی است و به عنوان یک ضبط کننده قرار دارد.

چمبرز مفتخر است که در تعدادی از وکلا در پانل های مدافع CPS در تمام سطوح قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

مقاله: یک دروازه باز می شود - چگونه یک اجاره نامه را در مورد مرگ مستاجر خاتمه دهیم

در این مقاله ، پرونده دادگاه تجدید نظر اخیر انجمن مسکن گیتوی محدود در مقابل نمایندگان شخصی محمد نوروج علی (متوفی) و دلرا بگوم [2020] EWCA Civ 1339 ("Begum") در نظر گرفته شده است.

مسئله اصلی در بگوم این بود که صاحبخانه در شرایطی که مستاجر در روده درگذشت و صاحبخانه آرزو داشت اجاره نامه را خاتمه دهد ، کاری را انجام داد.

مقاله: احکام مدنی تحت قانون رفتارهای ضد اجتماعی ، جرم و پلیس 2014-یک فرصت از دست رفته؟

در 8 ژوئیه 2020 ، شورای دادگستری مدنی ("CJC") گزارشی ("گزارش") (منتشر شده در 8 اکتبر 2020) که منعکس کننده اثربخشی رژیم حکم مدنی در قسمت 1 از رفتار ضد اجتماعی ، جرم و جنایت است ، تکمیل کرد. و قانون پلیس 2014 ("قانون 2014"). گزارش را می توان در اینجا یافت. هدف از این مقاله خلاصه و اظهار نظر در مورد نکات کلیدی گزارش است که به نظر می رسد تعدادی از زمینه هایی که رژیم جدید حكم مدنی طبق قانون 2014 به نظر نمی رسد مطابق آنچه در نظر گرفته شده است ، کار کند.

ساختمان بره مجموعه پیشرو/افراد در دایرکتوری 500 حقوقی 2021

ساختمان بره دوباره گروه ها و افراد متعددی را در نسخه 2021 حقوقی 500 در سراسر جرم ، مهاجرت و مسکن اجتماعی ذکر کرد.

در جرم ما به عنوان "یک مجموعه قوی ... ، با تعدادی از نوجوانان قوی که در Sussex و جنوب شرقی کار می کنند" توصیف شده است و گفته می شود که "تنوع کافی برای پوشش تقریباً هر نوع مورد و درجه پیچیدگی متفاوت وجود دارد". راس تالبوت به ویژه مورد ستایش قرار می گیرد.

در مهاجرت گروه ما یک "تیم مهاجرتی نیرومند" و "مجموعه" واقعاً به مشتریان خود اهمیت می دهد ". Sandra Akinbolu ، Bojana Asanovic ، Emma Daykin ، Eric Fripp و Keelin McCarthy همگی به عنوان نوجوانان پیشرو درج شده اند.

در مسکن اجتماعی متیو لی یک جوان پیشرو است ، با "قضاوت عالی و ... لذت کار با او".

در نظرات هر دو منشی و وکلا مورد ستایش قرار می گیرند. منشی های ما با یک نگرش می توانند بسیار دوستانه و قابل دسترسی باشند. این همیشه عالی است و آنها گروهی از حل کننده های مشکل واقعی هستند ... "،" ما با منشی ها به عنوان همکاران خودمان آشنا شده ایم ... ما به طول موج رسیده ایم که نیازهای یکدیگر را بدون توضیحات زیاد درک می کنیم. "گفت: "ساختمان بره در بین بنگاه ها به دلیل تنوع و رویکرد دوستانه آن مورد احترام است. آنها واقعاً به مشتری اهمیت می دهند و به نتایج عالی برای بهترین منافع مشتری می رسند. ما با ساختمان بره رابطه طولانی و دوستانه برقرار کرده ایم و به بسیاری از وکلای آنها برای کارهای طبقه بالا که تولید می کنند و نمایشی محترم که آنها به مشتریان ما ارائه می دهند ، دستور داده ایم. "

دایرکتوری اتاق ها و شرکا 2021- ساختمان بره

ساختمان بره مجدداً در نسخه 2021 از فهرست اتاق ها و شرکا در سراسر جرم ، مهاجرت و مسکن اجتماعی استناد به بسیاری از آنها داشت.

در جرم برنارد ریچموند QC یک ابریشم برجسته ، راس تالبوت یک جوان پیشرو و جیمز هی در رده بالا و آینده است.

در مهاجرت چهار عضو به عنوان نوجوانان پیشرو ، ساندرا آکینبلو ، بوجانا آسانوویچ ، اما دایکین و اریک فریپ نامگذاری شده اند.

در مسکن اجتماعی متیو لی یک جوان پیشرو است.

چمبرز دوباره به عملکرد منشی ها و وکلای خود افتخار می کند ، که خدمات عالی را با تمرکز بر قابلیت دسترسی ، حل مسئله و "مراقبت واقعی از منافع مشتریان حرفه ای و غیر روحانی خود ارائه می دهند" ارائه می دهند.

برنارد ریچموند QC دعوت از دانشگاه کنت را به عنوان استاد افتخاری می پذیرد

چمبرز خوشحال است که اعلام می کند معاون معاون صدراعظم دانشگاه کنت این توصیه را تأیید کرده است که برنارد ریچموند QC عنوان و وضعیت استاد افتخاری را در دانشکده حقوق کنت دریافت می کند.

جانیس برنان برای تشکیل بخشی از یک تیم آموزشی انتخابی برای مدیر دادرسی های عمومی نیجریه

این آموزش هر پنجشنبه در ماه آگوست با استفاده از ارائه فیلم ، کار گروهی و بحث و گفتگو انجام می شود.

Paramjit Ahluwalia در حال صحبت در دادگستری در مورد کنترل اجباری توسط دانشگاه د مونتفورت (30-31 ژوئیه 2020)

Paramjit با کتی سوئین ویلیامز و دکتر جنی ارل از اعتماد اصلاحات در زندان و همچنین هریت ویستریچ از مرکز عدالت زنان در مورد کاوش در دفاع قانونی جدید برای کسانی که جنایات آنها در زمینه مشمول رفتار اجباری و کنترل کننده است ، صحبت می کند.

برای رزرو مکانی ، لطفاً برای جزئیات بیشتر در مورد برنامه در www.iccln.org با [email protected]. ac. uk تماس بگیرید یا به وب سایت مراجعه کنید.

"محافظت از بازماندگان سوءاستفاده خانگی که توسط Paramjit Ahluwalia توهین می کنند

مقاله Paramjit Ahluwalia "محافظت از بازماندگان سوءاستفاده خانگی که توهین می کنند" در روزنامه انجمن حقوقی این هفته منتشر شده است.

ساختمان بره از دو عضو جدید استقبال می کند

چمبرز خوشحال است که اعلام می کند که تیم جونز ، که قبلاً با Capsticks بود ، دعوت به عضویت در تیم مدنی و مسکن ما را پذیرفته است. تیم ، که در سال 2010 فراخوانده شده بود ، پیش از این با دو ارائه دهنده بزرگ ثبت شده مسکن اجتماعی و اخیراً در Capsticks Solicitors LLP مشاور داخلی بوده است. ما به همان اندازه خوشحالیم که اعلام کردیم که پس از اتمام موفقیت آمیز دانش آموز او ، گابریل کامپتون دعوت به پیوستن به تیم جنایی چمبرز را پذیرفته است.

Yasmin Omotosho در The Archbold Review منتشر شد

Yasmin Omotosho ، عضو تیم مدنی Building Lamb ، در شماره 10 از Archbold Review 2019 منتشر شده است. در مقاله خود در مورد رابطه مهم بین نوار مستقل و حاکمیت قانون اظهار نظر می کند و در مورد مشاهدات شخصی وی در مورد عدالت تأمل می کندسیستم در روسیه. برای بارگیری مقاله کامل لطفا اینجا را کلیک کنید: https://www.archbolde-update. co. uk/pdf/2019/archbold٪20Review٪20ISSUE٪2010٪20Press. pdf

دیپلمات سابق سریلانکا در محاکمه مجدد محکوم شد

سرتیپ فرناندو ، دیپلمات سابق سریلانکا به انگلستان ، در یک دادگاه مجدداً به جرم اقدامات عمومی دستور عمومی در 6 دسامبر 2019 در دادگاه دادستان وست مینستر محکوم شد. وی 2000 پوند جریمه شد و دستور داد تا به هر یک از قربانیان جبران خسارت بپردازد. قاضی همچنین تصمیم خود را در مورد 1 مارس 2019 تأیید کرد که سرتیپ فرناندو از مصونیت دیپلماتیک باقیمانده برای حرکات بریده شده گلو او که نسبت به معترضین تامیل در خارج از کمیسیون عالی سریلانکا در 4 فوریه 2018 ساخته است ، لذت نمی برد.

شانتی سیواکومران ، به رهبری پیتر کارتر QC ، و به دستور مرکز حقوق منافع عمومی برای دادستان خصوصی اقدام کرد.

رویکرد SSHD در موارد ECAA ترکیه که ناعادلانه است

در پرونده اصلی Karagul & Ors v وزیر امور خارجه برای بخش خانه [2019] EWHC 3208 (مدیر) (27 نوامبر 2019) https://www.bailii.org/ew/cases/ewhc/admin/2019/3208.html نتیجه گرفت که با توجه به عدم رضایت SSHD که متقاضیان آرزوی واقعی یا قصد برای ایجاد مشاغل را در اختیار داشتند ، رد برنامه های ECAA آنها بدون آنکه یک روند عادلانه را در قانون عادی فراهم کند ، حاصل شد.

گوردون لی و اما دایکین برای مدعیان عمل کردند ، که توسط ابراهیم آیتاک از استوارت و شرکت وکلا انجام شد.

شش عضو اکنون در نسخه 2020 Chambers and Partners شناخته شده اند

تعداد اعضای شناخته شده در نسخه 2020 چمبرز و شرکا به شش نفر افزایش یافته است. برنارد ریچموند QC در گروه 4 جنایت در لندن است. راس تالبوت در گروه 2 و جیمز هی برای "Up and Coming" نیز در گروه جنایت برای جنوب شرقی نمایش داده شده است. در داخل مهاجرت لندن ، اریک فریپ در گروه 2 و Bojana Asanovic در گروه 4 و در بخش لندن برای مسکن اجتماعی متیو لی در گروه 4 قرار گرفته است.

ژوئن Venters QC نامزد "جایزه زن در قانون" شد.

ما بسیار خوشحالیم که گزارش دادیم که ژوئن Venters QC در جوایز حقوقی انگلیس امسال نامزد دریافت جایزه "زن در قانون" شده است.

چهار عضو جدید پس از اتمام Pupillage به اتاق ها می پیوندند

چمبرز خوشحال است که اعلام می کند پس از اتمام دانش آموزان مربوطه ، آنی یوگیکیان ، یاسمین اوموتوشو ، کریستوفر بیتس و لورا بیلیس همگی دعوت نامه هایی را برای پیوستن به اتاق ها پذیرفته اند. آنی و کریس به تیم جنایتکار ما خواهند پیوست ، یاسمین به تیم مدنی می پیوندد و لورا بیلز هم به خانواده و هم برای تیم جنایتکار می پیوندد.

راس تالبوت به عنوان ضبط کننده منصوب شد

چمبرز خوشحال است که اعلام می کند که راس تالبوت به توصیه پروردگار صدراعظم و لرد رئیس دادگستری به عنوان ضبط کننده اعلیحضرت ملکه منصوب شده است.

راس چهارمین عضو چمبرز است که به عنوان ضبط کننده منصوب می شود. پیوستن به برنارد ریچموند QC ، ژوئن Venters QC و نیکولا شانون.

اخبار اخیر

  • امی پاکام پرونده ظلم کودک را در دادگاه تاج لوئیس دادرسی می کند
  • ناتالی ترنر به ساختمان بره می پیوندد
  • اعضای ساختمان بره در حقوقی 500 2023 قرار گرفتند
  • راس تالبوت قاضی مدار را منصوب کرد
  • Signaller از تلاش تجاوز جنسی و تجاوز جنسی در دادگاه رزمی تبرئه شد

ساختمان بره مجموعه ای قوی در جرم است ، با تعدادی از نوجوانان قوی که در Sussex و جنوب شرقی کار می کنند Legal 500

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 19 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:43