اصطلاحات cryptocurrency: لغزش ، استیک ، FUD و DEFI

ساخت وبلاگ

این اطلاعات به منظور ارائه سرمایه گذاری یا مشاوره مالی نیست زیرا Howlader & Co متخصصان سرمایه گذاری نیستند. بازار ارز دیجیتال ممکن است درجه بالایی از نوسانات را تجربه کند. مشتریان باید از خطرات مرتبط با رمزنگاری آگاه باشند و قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری با یک سرمایه گذاری و یا حرفه ای حقوقی مشورت کنند. Howlader & Co نمی تواند عملکرد مالی آینده را تضمین کند.

لغزش در رمزنگاری چیست؟چطور در مورد فشار ، سهم در رمزنگاری چیست؟

اصطلاحات cryptocurrency زیادی در آنجا وجود دارد ، اما اگر در تلاش هستید تا سر خود را به اطراف خود برسانید ، نگران نباشید - ما شما را پوشش داده ایم.

برای هر تازه وارد Crypto ، ابتدا مقاله قبلی ما را در مورد انواع مختلف سکه ها و نشانه های رمزنگاری ، از جمله مروری بر سیستم عامل های دیجیتال طلا ، نقدی و نرم افزاری بررسی کنید.

علاوه بر توضیح لغزش و لکه دار شدن ، ما نمایش داده های اصطلاحات را در مورد برخی از مخفف های گیج کننده پوشش خواهیم داد - مانند ، FUD و DEFI در Crypto چیست؟

در واقع ، این بهترین مکان برای شروع است.

Defi در Crypto چیست؟

مفهوم ارزهای رمزنگاری این است که آنها غیر متمرکز هستند ، به عبارت دیگر هیچ مدیر یا بانک مرکزی به عنوان شخص ثالث درگیر نیست.

در عوض ، معاملات بر روی یک blockchain منبع باز یا سیستم فناوری لجر توزیع شده ثبت می شوند.

بنابراین ، دقیقاً در Crypto چیست؟این مخفف مالی غیر متمرکز است.

در حال حاضر ، رایج ترین پلتفرم نرم افزاری blockchain برای امور مالی غیر متمرکز ، اتریوم است که در سال 2013 ایجاد شده است.

مزایای استفاده از این فناوری مالی همتا به همسالان شامل دسترسی دموکراتیک شده به مبادلات غیر متمرکز سریعتر و بدون واسطه است. در اینجا معامله گران می توانند از طریق قراردادهای هوشمند یا معاملات اتوماتیک مبتنی بر شرط ، پول نقد دیجیتال ، استبلاین و غیره را خریداری و بفروشند.

همچنین سیستم عامل های وام دهی وجود دارد که به وام دهندگان اجازه می دهد وام های رمزنگاری را به وام گیرندگان ارائه دهند ، با نرخ بهره به صورت الگوریتمی و نه توسط شخص ثالث.

با این حال ، این استدلال وجود دارد که این عدم حضور یک مدیر یا بانک مرکزی خطر قابل توجهی در استفاده از Defi است.

مخروط ها استدلال می كنند كه عدم تنظیم و حراست به این معنی است كه محافظت از مصرف كننده بسیار محدود در برابر نوسانات قیمت و هكهای احتمالی یا کلاهبرداری وجود دارد.

اخیراً گزارش شده است که مبادلات Defi در انگلستان می تواند تحت مالیات 2 ٪ مالیات باشد که در نهایت ممکن است تحت مالیات خدمات دیجیتال اخیر به معامله گران منتقل شود.

لغزش در رمزنگاری چیست؟

معامله گران باتجربه با اوج و پایین ترین حرکات قیمت سهام که بین اجرای سفارش و تجارت واقعی اتفاق می افتد آشنا خواهند شد.

در DEFI ، این حرکات قیمت به دلیل نوسانات و نقدینگی می تواند مکرر و قابل توجه تر باشد.

بنابراین ، لغزش در رمزنگاری چیست؟این پول به دست آمده یا از دست رفته از این حرکات قیمت غیر منتظره است. لغزش مثبت به خریداران نرخ بهتری از حد انتظار می دهد ، در حالی که لغزش منفی وضعیت بدتری را فراهم می کند.

با تعیین سطح تحمل محدودیت سفارش ، می توان تأثیر لغزش منفی را کاهش داد. شما می توانید مشخص کنید که در صورت تغییر نرخ با درصد مشخصی ، معاملات نباید انجام شود و از حرکات قیمت ناخواسته محافظت می کند.

با این حال ، اگر آستانه را خیلی کم تنظیم کنید ، می توانید به دلیل تغییر قیمت فقط 0. 1 ٪ قبل از تغییر نرخ بعدی ، به طور چشمگیری از دست و پول نقد یا پول نقد را از دست دهید.

بنابراین معامله گران Crypto باید از قبل تصمیم بگیرند که چه میزان لغزش مایل به پذیرش آنها هستند ، تا سود طولانی مدت را حفظ کنند و ضررها را کاهش دهند.

چه چیزی در رمزنگاری است؟

به جای تجارت ، سهم در مورد واریز ایمن رمزنگاری برای دریافت "علاقه" به شکل پاداش است.

Stakers مقدار مشخصی از دارایی های رمزنگاری خود را برای قفل کردن و خارج شدن از گردش برای یک دوره از پیش تعریف شده واگذار می کند.

این با محدود کردن عرضه آن ، ارزش cryptocurrency را افزایش می دهد. علاوه بر این ، اگر شبکه آن از یک سیستم اثبات سهام استفاده کند ، از Stakings برای جعل بلوک های جدید blockchain استفاده می شود.

در حالی که Stakers بدون دسترسی به دارایی های خود می روند ، از دریافت سکه های اضافی و نشانه ها به صورت تصادفی - یا حق رأی ، مشابه داشتن سهام شرکت استفاده می کنند.

به عبارت دیگر ، چه چیزی در رمزنگاری است؟آن را به عنوان چیزی شبیه به اوراق قرضه پس انداز فکر کنید.

این راهی برای رشد منابع یا اساساً کسب علاقه است ، اما فقط با پذیرش یک دوره قفل بالقوه طولانی مدت.

این یک ریسک است و همچنین ، نوسانات قیمت بی ثبات می تواند به معنای این باشد که در نهایت ، Staking همیشه پرداخت نمی شود - مشابه خطر تغییر نرخ بهره غیر منتظره با اوراق بهادار پس انداز.

در مبادلات Defi اغلب هزینه های زیادی نیز وجود دارد که معمولاً درصد کمی از پاداش ها هستند.

FUD در Crypto چیست؟

تاکنون در این مقاله ، جوانب مثبت و منفی مرتبط با اصطلاحات مختلف رمزنگاری را مورد بررسی قرار داده ایم. با این حال ، FUD مخفف مخفف است که فقط در مورد طرف منفی است.

این برای ترس ، عدم اطمینان و شک است. FUD به "بدبینان رمزنگاری" درک شده که یا نگران خطرات رمزنگاری هستند ، یا از محبوبیت بالقوه طولانی مدت آن یا هر دو ، نگران هستند.

این یک اصطلاح توهین آمیز است که توسط طرفداران رمزنگاری برای مقابله با هرگونه منفی از مخزن های آن استفاده می شود.

هواداران cryptocurrency ممکن است هر کسی را که آشکارا بسیار مهم است ، متهم کند که هدف آنها گسترش ترس ، عدم اطمینان و شک و تردید است ، با این هدف که در نهایت رشد مداوم آن را به چالش بکشد.

اصطلاحات دیگر cryptocurrency

باور کنید یا نه ، ما به سختی سطح تمام اصطلاحات رمزنگاری را که از زمان اولین بار بیت کوین در سال 2008 ایجاد شده است ، خراشیده ایم.

اصطلاحات دیگر مرتبط با مباحثی که ما فقط پوشش داده ایم عبارتند از:

  • کشاورزی بازده: کشاورزی بازده ، راهی برای کسب "علاقه" به رمزنگاری شما ، شبیه به Staking است اما شامل وام های رمزنگاری شما به دیگران است.
  • پیشگیری: این زمانی است که شما از یک معامله آینده ، از طریق دانش غیر قابل دسترسی عمومی ، آگاهی دارید و با قرار دادن معاملات استراتژیک از آن سود می برید.

در اینجا یک واژه نامه طولانی از سایر اصطلاحات از CoinmarketCap CoinmarketCap از پایگاه داده قیمت رمزنگاری شده است.

افکار نهایی: اصطلاحات cryptocurrency

ما اکنون به برخی از متداول ترین سؤالات مربوط به اصطلاحات cryptocurrency پاسخ داده ایم:

  • Defi در Crypto چیست؟
  • لغزش در رمزنگاری چیست؟
  • چه چیزی در رمزنگاری است؟
  • FUD در Crypto چیست؟

برای درک بیشتر از مالیات cryptocurrency در انگلستان ، به مقاله اخیر ما در مورد تفسیر راهنمایی کامل HMRC نگاهی بیندازید. اگر به دنبال پشتیبانی هستید - خواه با مالیات رمزنگاری و حسابداری باشد ، یا فقط از اصطلاحات استفاده کنید - لطفاً با ما تماس بگیرید. تیم ما از حسابداران Crypto متخصص در انگلستان خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

با ما ارتباط برقرار کنید

Howlader & Co - حسابداران منشور در لندن ، سوئیت 1 ، خیابان 56 LEMAN ، WHITECHAPEL ، LONDON E1 8EU 020 7488 3614

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 35 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:34