Coinbase vs Robinhood

ساخت وبلاگ

هنگامی که بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در سال 2017 جریان اصلی طوفان را گرفتند ، تعداد گزینه های موجود برای شروع کار در تجارت cryptocurrency منفجر شد. از آن زمان ، Coinbase و Robinhood به دو شناخته شده ترین مارک های معتبر در فضای معاملاتی Cryptocurrency تبدیل شده اند. می توان تشخیص داد که کدام یک از این دو گزینه برای شما مناسب خواهد بود ، بنابراین بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه هر پلتفرم برای ارائه کاربران خود دارد ، بیندازیم.

چه چیزی در این صفحه است
 • Coinbase vs Robinhood مقایسه شده است
 • بررسی اجمالی Coinbase
 • نمای کلی Robinhood
 • Coinbase vs Robinhood در یک نگاه

Coinbase vs Robinhood مقایسه شده است

پایه

 • UI دوستانه مبتدی ، خرید سریع را آسان می کند
 • یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین صرافی ها
 • پس از اتمام مراحل ثبت نام و تجارت اول ، 5 دلار در بیت کوین رایگان کسب کنید
 • انواع محصولات از جمله تبادل ، استیک ، کیف پول
 • گزینه های معاملاتی پیشرفته برای معامله گران باتجربه

رابین هود

 • یک فروشگاه عالی یک مرحله ای برای هر کسی که به دنبال سرمایه گذاری در Cryptocurrency یا سهام است
 • روش حمل و نقل آسان بسیار کمی از کاربر نیاز دارد
 • موسسه مالی کاملاً تنظیم شده در ایالات متحده
 • پشتیبانی از BTC ، ETH ، LTC ، BCH ، DOGE و غیره و BSV

بررسی اجمالی Coinbase

برند Coinbase مترادف با فضای بزرگ cryptocurrency در کل است. این نخستین مبادله مهم رمزنگاری بود که خرید اولین بیت کوین خود را برای کاربران خود ساده و آسان کرد و این شرکت در تمام طول امروز تمرکز خود را بر سهولت استفاده انجام داده است.

Coinbase homepage

جوانب مثبت و منفی Coinbase

Coinbase اولین سکویی بود که خرید بیت کوین را در سال 2012 آسان کرد

Coinbase با توجه به ماندگاری و تأیید تنظیم کننده ها ، Coinbase یکی از مبادلات نقدینگی در بازار است

Coinbase از نظر تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سکه ها برای اضافه کردن به سیستم عامل ها ، رویکرد اندازه گیری شده تری نسبت به برخی دیگر از صرافی ها انجام می دهد

این پلتفرم می تواند توسط تازه واردان و معامله گران پیشرفته تر استفاده شود

اگر از Coinbase Pro استفاده نمی کنید ، می خواهید هزینه های بالاتری بپردازید

Coinbase به دلیل ناتوانی در مقابله با سنبله در ترافیک وب و حجم معاملات هر زمان که فعالیت زیادی در بازار وجود داشته باشد ، بدنام است

نمای کلی Robinhood

Robinhood خیلی دیرتر از Coinbase وارد بازی Cryptocurrency شد. اگرچه Robinhood در سال 2013 راه اندازی شد ، اما آنها در ابتدا به جای بازار رمزنگاری ، روی سهام سنتی متمرکز بودند. با گفتن این موضوع ، تمرکز Robinhood بر سادگی با برنامه اصلی تجارت خود در بازار cryptocurrency به آنها خدمت کرده است.

Robinhood Homepage

جوانب مثبت و منفی Robinhood

علاوه بر دارایی های رمزنگاری ، کاربران همچنین توانایی تجارت سهام سنتی را دارند

Robinhood در مورد داشتن یک رابط کاربری آسان با استفاده از Coinbase مطابقت دارد

هزینه های کم (کاملاً رایگان نیست)

حداقل مبلغی وجود ندارد که بتواند واریز شود

شما نمی توانید منابع رمزنگاری خود را از مبادله خارج کنید

انتخاب Altcoin در این پلتفرم محدود است

Coinbase vs Robinhood در یک نگاه

مبادله توصیه شده ما برای خرید بیت کوین

دوستی مبتدی

هر دو Coinbase و Robinhood به مبتدیان Cryptocurrency هدف قرار می گیرند. با این حال ، یک تفاوت اساسی در این است که Robinhood همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا در سهام سنتی و ETF سرمایه گذاری کنند. در حالی که Robinhood را می توان به عنوان بستر مناسبی برای کسی که برای اولین بار در هر چیزی سرمایه گذاری می کند ، تلقی شود ، Coinbase گزینه بهتری برای کسی است که می خواهد کمی عمیق تر در دنیای رمزنگاری حفر کند.

یک فرد متوسط که فقط می خواهد در معرض قیمت بیت کوین یا یک رمزنگاری محبوب دیگر قرار بگیرد ، احتمالاً با Robinhood بهتر خواهد بود ، زیرا آنها قادر خواهند بود همه سرمایه گذاری های خود را در یک مکان مدیریت کنند. هر مبتدی که می خواهد تمرکز خود را بر روی بازار رمزنگاری حفظ کند ، با Coinbase بهتر خواهد بود ، زیرا ارزهای رمزنگاری بیشتری برای تجارت در دسترس است و کاربران نیز توانایی برداشت سکه های خود را از این سکو دارند.

اعتماد و امنیت

امنیت یک منطقه پیچیده از مقایسه بین سکه و رابین است. از یک طرف ، Coinbase ادعا می کند که آنها هرگز هک نشده اند ، اگرچه اخیراً مشخص شد که آنها ممکن است در روزهای ابتدایی خود با یک مسئله امنیتی جدی روبرو شده اند. از طرف دیگر ، Coinbase همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده را به کیف پول شخصی خود برگردانند ، این بدان معنی است که یک هکر قادر است راحت تر پول را از یک حساب سرقت کند و در واقع با آن دور شود.

Robinhood در طی سالها با تعدادی از موضوعات مختلف امنیتی روبرو شده است ، اما این مسائل با این واقعیت کاهش می یابد که این پلتفرم در سیستم مالی سنتی فعالیت می کند ، جایی که معاملات راحت تر می توانند معکوس شوند.

اگر برای اولین بار وارد دنیای ارزهای رمزنگاری شده اید ، از دیدگاه امنیتی با Robinhood بهتر خواهید بود ، زیرا این برنامه مانند حساب های سرمایه گذاری سنتی شما فعالیت خواهد کرد. کاربران پیشرفته تر باید Coinbase را انتخاب کنند ، زیرا این امر به شما کنترل بیشتری می دهد و به شما امکان می دهد دارایی های خود را بدون هیچ گونه خطر شخص ثالث (خاموش از مبادله) ذخیره کنید.

هزینه

Robinhood ادعا می کند که تجارت رمزنگاری صفر را ارائه می دهد ، اما واقعیت این است که هنوز هزینه ای برای تجارت در این پلتفرم وجود دارد. در حالی که هیچ هزینه مستقیم شارژ نشده است ، شما قادر به خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه با همان قیمت نخواهید بود. قیمت خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در مورد Robinhood تقریباً 0. 1 ٪ بالاتر از نرخ کلی پذیرش یافته در اکثر مبادلات دیگر خواهد بود ، بنابراین هنوز یک هزینه اضافی در اینجا وجود دارد.

با بیان این نکته ، این هنوز بسیار پایین تر از نرخ 1. 5 ٪ است که توسط Coinbase در سکوی پایه آنها شارژ می شود. حتی Coinbase Pro بیش از Robinhood هزینه خواهد کرد. برای اکثر معامله گران ، Robinhood قادر به ارائه هزینه های پایین تر از Coinbase خواهد بود.

مراحل ثبت نام

روند ثبت نام Robinhood کمی آسانتر از Coinbase است ، تا زمانی که روند تأیید کامل را در هر دو سیستم عامل انجام می دهید. در حالی که Coinbase به شما اجازه می دهد cryptocurrency را خریداری کنید که یک شماره تلفن تنها شکل جدی تأیید اضافی باشد ، این ردیف از این سیستم عامل به فعالیت 9000 دلار محدود می شود. اگر می خواهید محدودیت های خود را گسترش دهید ، باید انواع مختلفی از مستندات را تهیه کنید ، از جمله عکسی از خودتان که شناسه صادر شده توسط دولت خود را نگه دارید.

از طرف دیگر ، با Robinhood ، فقط برای تأیید هویت خود باید شماره تأمین اجتماعی خود را به اشتراک بگذارید.

ارزهای رمزپایه موجود

Coinbase چهار برابر ارزهای رمزپایه در دسترس برای تجارت نسبت به Robinhood است. گفته می شود ، بیت کوین SV در Robinhood اما در Coinbase موجود نیست. اگر می دانید که فقط به بیت کوین علاقه مند هستید ، Robinhood ممکن است در حال حاضر گزینه بهتری باشد ، اما اگر علاقه دارید که در طیف گسترده ای از دارایی های رمزنگاری شده باشید ، پس Coinbase بهترین شرط بندی شما خواهد بود.

ویژگی های ایستاده

این واقعیت که Robinhood به کاربران امکان می دهد تمام معاملات خود (رمزنگاری و سهام) را در یک برنامه انجام دهند ، یک تمایز دهنده بسیار بزرگ است که معمولاً در بازار مبادله رمزنگاری یافت نمی شود. اگرچه انتخاب دارایی رمزنگاری به نوعی محدود است ، اما این توانایی برای نگه داشتن همه چیز در یک برنامه واحد باید برای کسانی که قبلاً در بازار سنتی سرمایه گذاری کرده اند جذاب باشد و میلیون ها دلار برای پرتاب آنها نداشته باشد.

برای Coinbase ، ویژگی اصلی برجسته توانایی آن برای ورود کاربران جدید به اکوسیستم cryptocurrency است. بله ، Robinhood برای مبتدیان نیز آسان است ، اما با Coinbase ، شما این توانایی را دارید که کنترل واقعی دارایی های رمزنگاری خود را کنترل کنید. از نظر واقعاً یادگیری نحوه عملکرد این فناوری ضمن حدس و گمان در مورد قیمت های مختلف رمزنگاری ، Coinbase گزینه بهتری نسبت به Robinhood است.

نتیجه

هنگام مقایسه Coinbase در مقابل Robinhood اطلاعات زیادی وجود دارد ، و واقعیت این است که هیچ مبادله ای کامل وجود ندارد که بتواند به طرز جادویی تمام خواسته های هر کاربر ممکن را در خارج از کشور امروز در جهان برآورده کند. اگر شما کسی هستید که قبلاً یک حساب Robinhood دارید و برای اولین بار در مورد تجارت ارزهای رمزنگاری شده فکر می کنید ، احتمالاً بهتر است فعلاً با Robinhood بمانید. اگرچه اگر می خواهید دارایی های cryptocurrency خود را به کیف پول cryptocurrency شخصی خود برگردانید ، Robinhood بهترین گزینه برای شما نیست. اگر شما کسی هستید که می خواهد ارزهای رمزنگاری شده را تجارت کند ، در مورد cryptocurrency و سکه های مختلف دیگر در بازار اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این توانایی را دارید که در هر زمان دارایی های رمزنگاری خود را به کیف پول شخصی خود برگردانید ، پس Coinbase مناسب تر برای شما است.

درباره نویسنده

آرتور کروسون

Arthur Crowson یک نویسنده و ویراستار برنده جایزه است که از شمال غربی اقیانوس آرام استقبال می کند. فعالیت وی در رسانه های خبری سنتی آغاز شد اما او در اواسط دهه 2000 به رسانه های آنلاین منتقل شد و در مورد رونق پوکر آنلاین و ظهور cryptocurrency به طور گسترده نوشت.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 60 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:43