20 بهترین ابزار طراحی گرافیک که توسط هنرمندان برتر دیجیتال توصیه می شود

ساخت وبلاگ

Rob Hooks

هری پاتر غیر مسلح یک جادوگر عالی است. اما مسلح به ققنوس خود را با گرگ هالی وود ، او G. O. A. T است! شما همچنین ممکن است یک طراح گرافیک بسیار با استعداد یا هنرمند دیجیتال باشید ، اما با استفاده از ابزارهای مناسب می توان نیروی استعداد خود را به صورت نمایی ضرب کرد.

در اینجا لیستی از بهترین ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری در این زمینه وجود دارد که توسط طراحان گرافیک درجه یک که چیزهای خود را می شناسند بسیار توصیه می شود. این ابزارها مورد آزمایش و آزمایش قرار می گیرند و می توانند با ریختن بزرگترین طلسم های طراحی گرافیک خود ، مشتری ها را خیره کنید. دست و پنجه نرم کنید و آماده شوید تا هنر دیجیتالی را با سرعت فکر کنید!

نرم افزار -

1. تولید

illustration for blog post

طراحی توسط Fe Melo ایجاد شده در Procreate.

این برنامه تصویرگری که صرفاً برای iPad ساخته شده است ابزاری درخشان است زیرا مراحل یک طراح گرافیک را هنگام نشان دادن هر چیزی ساده می کند. این بسیار بصری است و یک انتخاب عالی از برس ها دارد.

 • به طراحان این امکان را می دهد تا از مداد اپل استفاده کنند تا مستقیماً روی صفحه بکشند تا نتایج شگفت انگیز کسب کنند
 • کار را به عنوان . psd یا . pdf ذخیره می کند که کاملاً با Adobe ادغام می شود
 • کل فرآیند ترسیم را ثبت می کند
 • به طراحان این امکان را می دهد تا لایه های مختلف را ترسیم کنند و ویرایش کار را بعد از آن آسان تر کنند

مداد اپل خود را آماده کرده و سپس این آموزش YouTube را بررسی کنید:

در فروشگاه App iPad Procreate پیدا کنید.

از آنجا که هزینه آن 9. 99 دلار است ، بدون نیاز به اشتراک ، Procreate برای طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتالی در تمام سطوح مقرون به صرفه است.

2. myfonts.com

Technique Brochure

طراحی توسط YaseenArt برای شرکت تکنیک با استفاده از myfonts.com.

نه تنها MyFonts.com وب سایتی با فونت های گالور ، ویژگی "WhatThefont" آن یک مشکل اساسی برای هنرمندان گرافیک را حل می کند.

 • بایگانی خود را با مجموعه بسیار بزرگی از قلم ها تهیه کنید (بسیاری از آنها رایگان هستند ، برخی از آنها قابل خریداری هستند)
 • منشأ یک قلم خاص را با بارگذاری آن در ابزار WhatThefont پیگیری کنید

به MyFonts.com مراجعه کرده و ناوبری آنها را دنبال کنید یا برنامه رایگان WhatThefont را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید. از انتخاب فونت های رایگان ، فونت های وب انتخاب کنید یا مشترک شوید.

دکمه WhatThefont را در ناوبری انتخاب کنید ، سپس یک تصویر از متن را بارگذاری کنید تا قلم را شناسایی کنید. یا به سادگی یک عکس بگیرید یا یکی را از تلفن خود بارگذاری کنید ، روی قلم مورد نظر برای شناسایی و رونق ضربه بزنید - همه شما تنظیم شده اید.(نکته: تا حد امکان از یک تصویر تمیز استفاده کنید تا برنامه بتواند آن را بخواند. ترجیحاً متن سیاه روی پس زمینه سفید).

این برنامه با فونت های رایگان یا فونت های اشتراک اختصاصی ، برای طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتالی در تمام سطوح بسیار عالی است.

3. رنگ استودیوی کلیپ

deer illustration

طراحی توسط Heyeksa! با استفاده از Clip Studio Paint.

هنرمندان دیجیتال به دلیل سادگی ، ویژگی آینه و قیمت مناسب ، مجموعه ساده ای از برنامه های تصویرگری Clip Studio Paint را حفر می کنند.

 • یک جایگزین ارزان تر برای Adobe Suite - Great برای طراحان گرافیک با بودجه
 • برای Mac یا PC موجود است
 • در iPad با آزمایش 6 ماهه رایگان موجود است

برای خرید یا دریافت آزمایش رایگان یا خرید از Amazon.com به Clip Studio. net مراجعه کنید. چند ساعت را صرف فریب دادن بر روی آن کنید و سپس این آموزش YouTube را تماشا کنید:

اگر یک آیپد دارید و تعجب کرده اید که چگونه از آن برای طراحی استفاده کنید ، این قلاب شما است.

4. برس های رون

Clown T-shirt design

طراحی توسط GFX با استفاده از برس های ران.

یک مجموعه جلوه های دیجیتالی عالی برای نقاشی ها و تصاویر دیجیتالی ، برس های ران همچنان بخش لازم از جعبه های ابزار پیشرفته طراحی گرافیک است.

برس های ران می توانند:

 • جلوه های با کیفیت بالا برای هنر دیجیتال ایجاد کنید
 • انتخاب زیادی از محیط های دیجیتال و جو را ارائه دهید

این که آیا این انرژی دیجیتالی ، همجوشی سبک ، WISP ها ، ذرات یا ظاهری دیگر است که حتی هرگز در نظر نگرفته اید ، طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتالی که جوهای ظریف را انجام می دهند ، توسط برس های رون جارو می شوند. ما را باور نکنید؟از دوستان در جامعه طراحی یا در طراحی گرافیک و گروه های پشتیبانی هنری دیجیتال سؤال کنید. بسیاری از هنرمندان عالی با برس های ران سوگند می خورند. آنها را بررسی کنید و همانطور که GFX گفت ، "فقط بکشید ، رها کنید و بروید."

برس های ران را در daz3d.com پیدا کنید.

Adobe Creative Cloud Tools

Australian election infographic

طراحی توسط Tomcept در Adobe Creative.

این طراحی گرافیک ، ویرایش ویدیو و توسعه وب به یک استاندارد در صنعت طراحی گرافیک تبدیل شده است. هیچ لیستی از ابزارهای طراحی بدون ذکر Adobe Creative Cloud کامل نخواهد بود. برای طراحانی که از Adobe برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با سایر متخصصان خلاق استفاده می کنند بسیار ساده تر است.

در میان دیگران ، Adobe Ceative Cloud سه ابزار طراحی معروف را ارائه می دهد:

 • Photoshop (ویرایشگر گرافیک Raster)
 • Illustrator (ویرایشگر گرافیک بردار)
 • InDesign (برنامه چیدمان صفحه)

برای خرید Adobe یا یک آزمایش رایگان یا خرید از Amazon.com به Adobe.com مراجعه کنید. مدتی وقت بگذارید تا با آن آشفتگی کنید و از صفحه ابر Creative Adobe Cound استفاده کنید.

این طراحان گرافیک به دنبال استفاده از برنامه های استاندارد صنعت برای پیوستن به جهان Adobe هستند.

5. Adobe Photoshop

design with animal heads created in Photoshop

طراحی بسته بندی توسط اندروز با استفاده از فتوشاپ ایجاد شده است.

برنامه های ویرایش گرافیک Raster وجود دارد ، سپس Photoshop وجود دارد. این استاندارد صنعت برای دستکاری در عکس های دیجیتالی و هنر رایانه ای عکسبرداری است. حتی وارد واژگان مدرن مدرن طراحان غیر گرافیک شده است ، "به هیچ وجه واقعی نیست! کاملاً فتوشاپ است. "

 • دستکاری تصویر 2D
 • دستکاری تصویر سه بعدی
 • آهنگساز
 • ویراش ویدیو
 • تجزیه و تحلیل تصویر

برای خرید فتوشاپ یا شروع آزمایش رایگان - یا آن را از Amazon.com بخرید ، به Adobe.com مراجعه کنید.

Photoshop بخشی از طراحی گرافیک Zeitgeist است. هنرمندان دیجیتالی که فتوشاپ را نمی شناسند اما می خواهند هنر مبتنی بر پیکسل ایجاد کنند ، باید برنامه ریزی کنند که آن را بیاموزند یا از آن باقی بمانند.

6. Adobe Illustrator

Tribal T-shirt design

طراحی توسط Heyeksa! در Adobe Illustrator.

از نقشه ها گرفته تا آرم گرفته تا عکس های واقعی ، Illustrator انواع تصاویر را تولید می کند. هنرمندان دیجیتال عاشق سهولت در تنظیم لایه ها و تابلوهای هنری در این برنامه ویرایش گرافیک وکتور هستند.

Adobe Illustrator می تواند ایجاد کند:

یک آزمایش رایگان یا خریدار خرید را از Amazon.com تجربه کنید. مدتی را با آن صرف کنید ، سپس این آموزش YouTube را تماشا کنید.

Illustrator سنگ بنای طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتالی است که هنر مبتنی بر وکتور را ایجاد می کنند. کسانی که مایل به تحمل منحنی یادگیری هستند ، ارزش آن را پیدا می کنند.

7. فانتاز حیرت انگیز برای Adobe Illustrator

Subsidized hype airdashclub t shirt

طراحی توسط GFX ™ با استفاده از Astute Phantasm Adobe Illustrator.

Phantasm Astute for Adobe Illustrator یک ابزار افزونه ای است که در سازنده الگوی ساخته شده است. آیا می خواهید شیب خود را به نیمه های خود اضافه کنید و اضافه کنید؟این برنامه شماست.

با Adute Phantasm Adobe Illustrator:

 • اثرات را می توان ذخیره و بارگیری کرد
 • جلوه ها بعداً از طریق پانل "ظاهر" کاملاً قابل ویرایش هستند

هر طراح گرافیک یا هنرمندان دیجیتالی ایجاد جلوه های سه بعدی و تنظیم رنگ به چالش کشیده در بهشت هفتم با این ابزار خواهد بود.

سخت افزار -

8. MacBook Pro با نوار لمسی و شناسه لمسی

Macbook pro 13 inch

MacBook Pro 13 "با نوار لمسی و شناسه لمسی ، از طریق Apple.com.

دفتر قابل حمل شما رسیده است! این لپ تاپ با کیفیت بالا را به کوله پشتی خود بکشید و آن را با خود ببرید. این یک اثر هنری زیبا است که یک ابزار کاربردی است.

ویژگی های MacBook Pro 13 ″:

 • پردازنده 3. 1 گیگاهرتز
 • ذخیره 256 گیگابایتی
 • حداقل آسیب محیطی

خواهر و برادر بزرگتر قدرتمندتر Macbook Pro 13 "15 ″ است که دارای یک نوار لمسی و شناسه لمسی به علاوه یک صفحه نمایش بزرگتر است. و چکمه های سیستم SSD سریع رعد و برق در عرض چند ثانیه ، بنابراین آن برف های برفی زودگذر می توانند قبل از ذوب شدن اسیر شوند.

ویژگی های MacBook Pro 15 ″:

 • پردازنده 3. 9 گیگاهرتز
 • ذخیره سازی 512 گیگابایتی
 • حداقل آسیب محیطی

برای بهترین معامله در یک مدل مرمت شده به Apple.com ، Amazon.com یا Google مراجعه کنید. چند ساعت را صرف کاوش در ویژگی های آن کنید. مک تمایل دارد که بسیار بصری باشد ، اما می توانید یک آموزش YouTube در مورد نوار لمسی را برای کسب اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

این یک سرمایه گذاری جدی برای طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتال است که به دنبال بازی خود هستند.

9. iPad Pro + Apple Pencil

12.9 inch Ipad Pro + Apple Pencil

12. 9 اینچ iPad Pro + Apple Pencil ، از طریق Bgr. in.

به عنوان یکی دیگر از محصولات اپل ، این iPad Pro در ترکیب با مداد Apple ارزانترین نیست ، اما نمایشگر بزرگتر در این قلم و رایانه لوحی یک تغییر دهنده بازی است. شما می توانید رنگ های رنگ صفحه نمایش را تنظیم کنید ، رنگ های بیشتری نسبت به مدل های غیر PRO وجود دارد ، پیمایش نرم تر است و برای سکته های هنری دقیق ، قلم به دلیل اتصال محکم تر بین صفحه نمایش و شیشه بسیار دقیق است.

12. 9 iPad Pro ارائه می دهد:

 • صدای استریو و بلندگوهای چهارگانه که به ویژه نسبت به iPad های غیر حرفه ای برتر هستند
 • پردازنده 3. 9 گیگاهرتز
 • ظرفیت ذخیره سازی 512 گیگابایتی
 • دو ساعت عمر باتری بیشتر
 • از iPad سطح ورودی ، دوربین هایی که فیلم 4K را شلیک می کنند به روز شده است
 • یک کانکتور هوشمند که به شما امکان می دهد به جلد صفحه کلید هوشمند اپل متصل شوید ، بدون بلوتوث لازم نیست!

برای معاملات بهتر به Apple.com مراجعه کنید ، اما Costco ، Best Buy یا Amazon.com را بررسی کنید. یا Google "12. 9 اینچی iPad Pro + Apple Pencil" برای مدلهای قبلی متعلق به آن. مدتی را به آزمایش با آن اختصاص دهید و این آموزش YouTube را تماشا کنید:

طراحان گرافیک که می خواهند چیزی بسیار نازک داشته باشند ، به سختی آن را در کیف خود احساس می کنند ، همچنین عاشق سرعت با سرعت بالاتر هستند که باعث افزایش بیشتر عملکرد مداد سیب می شوند.

ابزارهای Wacom

Venamis star wars illustration

طراحی جنگ ستارگان توسط Venamis (الی حیدر) با استفاده از WACOM.

Wacom کلمه جادو در لب و قلب هنرمندان دیجیتال در دانستن است. این شرکتی است که در تولید تبلت های گرافیکی استاندارد صنعت و قلم ها تخصص دارد.

10. قلم بامبو Wacom

طراحی جلد کتاب توسط Satori. با استفاده از قلم Wacom Bamboo Tip ایجاد شده است.

یک قلم را تصور کنید که رایانه ها ، تبلت ها یا تلفن های هوشمند را جلب می کند. واقعی استهیچ برنامه یا بلوتوث لازم نیست ، بنابراین تقریباً در تمام دستگاه ها کار می کند. این اساساً یک مردمان جادویی است.

 • تلفن ، رایانه لوحی یا صفحه لمسی خود را به یک بوم دیجیتال تبدیل می کند
 • روی صفحه خود مانند نقاشی روی یک تکه کاغذ می کشید
 • به راحتی قابل شارژ است

Wacom.com را خریداری کنید ، اما برای معاملات بهتر Costco ، Best Buy یا Amazon.com را بررسی کنید. آن را آزمایش کنید ، سپس این آموزش YouTube را تماشا کنید:

هرکسی که کار خط خوب خط (نوشتن یا هنر) را به رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند منتقل می کند ، با تطبیق پذیری و حساسیت فشار این قلم تحت تأثیر قرار می گیرد.

11. تخته سنگ بامبو Wacom

Wacom Bamboo camera illustration

طراحی Netralica با استفاده از Wacom Bamboo.

بامبو Wacom یک تخته سنگ است که می تواند در زیر یک کاغذ واقعی ثابت شود. سکته های روی کاغذ در صفحه رایانه طراح نشان داده شده است. این اساساً یک تخته سحر و جادو است.

تخته سنگ بامبو:

 • صرفه جویی در یادداشت های بازنویسی در زمان
 • فوراً یادداشت ها را به ابر اضافه می کند یا آنها را به اشتراک می گذارد

Bamboo. wacom.com را خریداری کنید ، اما برای معاملات بهتر Costco ، Best Buy یا Amazon.com را بررسی کنید. وقت بگذارید تا روی آن احمق شوید و سپس این آموزش YouTube را تماشا کنید:

هرکسی که عاشق احساس لمسی قلم واقعی به کاغذ واقعی باشد ، اما مایل است واسطه یادداشت ها و تصاویر را مجدداً قطع کند ، باید این راه حل زیبا را امتحان کند.

12. Wacom Cintiq

Label and illustration for GIN

طراحی توسط Mila Katagarova با استفاده از Wacom Cintiq 13HD.

یک رایانه لوحی صفحه را وارد کنید که می توانید مستقیماً با یک قلم نشان دهید. قلم آن سبک است ، هیچ باتری لازم نیست و بافت صفحه نمایش ایده آل است. سرانجام ، شما برای نقاشی روی تلویزیون دچار مشکل نخواهید شد!

 • دارای صفحه نمایش LCD 1080p است
 • با قلم مستقیم روی صفحه کار می کند
 • دارای یک صفحه نمایش یکپارچه است
 • احساس می کنید روی کاغذ واقعی نقاشی می کنید
 • با چهار دکمه اکسپرس قابل تنظیم است

Wacom.com را خریداری کنید ، اما برای معاملات بهتر Costco ، Best Buy یا Amazon.com را بررسی کنید.

این یک واحد رویایی برای طراحان گرافیک حرفه ای و هنرمندان دیجیتالی است که به دنبال کارآمدتر با گردش کار خود هستند. گاهی اوقات یک ابزار قابل تنظیم مانند این شما را به فصل بعدی استعداد خود سوق می دهد.

13. قلم و لمس Wacom

Kindred academy owl logo

طراحی توسط فلفل دیوانه با استفاده از قلم wacom intuos و لمس کوچک.

در این رایانه لوحی میز و نتایج نشان داده شده در صفحه رایانه. اگر نگران این هستید که سطح نقاشی کافی نداشته باشید ، فقط بزرگنمایی کنید!

قلم و لمس Intuos:

 • عکس ها ، ترسیم یا ویرایش عکس ها با قلم
 • دارای قلم است که به درجات مختلف فشار پاسخ می دهد و می تواند مانند تعدادی از لوازم جانبی نوشتن یا نقاشی باشد
 • می تواند فتوشاپ و تصویرگر را با هم ترکیب کند
 • کمک می کند تا فرآیند طراحی صاف و سازمان یافته باشد

طراح گرافیک Ocelittle عاشق کار با رایانه لوحی Intuos است زیرا "بسیار پاسخگو است ، دارای حساسیت فشار زیادی به علاوه یک ویژگی چند لمسی است که به شما امکان می دهد تا به بزرگنمایی ، چرخش یا پیمایش ، به همراه چهار کلید اکسپرس اضافی که می توانند برنامه ریزی شوند ، به سمت کشیدن یا خرج کردن به شما می دهد. برای انجام هر عملکرد. "

از wacom.com خرید کنید، اما برای معاملات بهتر، Costco، Best Buy یا amazon.com را بررسی کنید. چند ساعت وقت بگذارید و آن را آزمایش کنید سپس این آموزش YouTube را تماشا کنید:

Intuos Pen & Touch برای طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتالی که نیازی به دیدن آنچه در صفحه‌ای که روی آن طراحی می‌کنند را ندارند و نمی‌خواهند روی تبلت‌های صفحه‌نمایش پرپر کنند، فوق‌العاده است.

Cheshire Success Index illustration

طراحی توسط YaseenArt با استفاده از Wacom Intuos Art.

14. Wacom Intuos Art

Wacom Intuos Art دارای یک منطقه فعال بزرگتر از Wacom Intuos Pen & Touch است به علاوه ویژگی چند لمسی به شما امکان می دهد از انگشتان خود و همچنین قلم استفاده کنید.

در اینجا یک آموزش YouTube برای Intuos Art آمده است:

یک بوم بزرگتر از Intuos Pen & Touch Small می خواهید؟آیا می خواهید از قلم و انگشتان خود استفاده کنید؟ترجیح می دهید روی صفحه نقاشی نکشید؟تبلت میز شما اینجاست!

ابزارهای دیگر

15. لوازم هنری

Color collage paper

ایده کلاژ، از طریق شادی خانگی است.

ابزارهایی که برای توسعه بهترین کار خود استفاده می کنید لازم نیست گران یا پیچیده باشند. آنها می توانند به سادگی مداد، کاغذ و هر وسیله هنری باشند که شما را صدا می کنند.

اتکای بیش از حد به آخرین فن آوری ها می تواند به راحتی منجر به گیر افتادن در یک مسیر خلاقانه شود. بازگشت به اصول اولیه با چیزهایی که در کودکی یاد گرفتیم ما را به ریشه های خلاقانه و صدای هنری اصلی خود بازمی گرداند. صفحه نمایش های خود را خاموش کنید و کاغذهای کلاژ رنگی، پلاستیکین و رنگ را برای الهام گرفتن فورا بشکنید.

بازی با لوازم هنری از هر نوعی مزایای بی شماری دارد:

 • به توسعه و آزمایش ایده ها کمک می کند
 • یک خروجی خلاقانه ارائه می دهد
 • به بازکردن بلوک هنرمند و الهام بخشیدن به کار جدید کمک می کند

16. محیط مناسب

calm environment

عکس توسط کاتالوگ فکر، از طریق Unsplash.

این ممکن است یک ابزار واقعی نباشد، اما صدای من را بشنوید. داشتن پناهگاهی برای کار کردن، روح را آرام می کند. هنگامی که روح آرام است، دنیای بیرونی نیز از این کار پیروی می کند و شما قرار است بهترین اثر خود را خلق کنید. محیط "درست" برای هر کسی کمی متفاوت است. معنی آن برای HeyEksa را بررسی کنید!

یک محیط آرام به موارد زیر کمک می کند:

 • از حواس پرتی های ناخواسته خودداری کنید
 • بهره وری را به حداکثر برسانید
 • روحیه و روحیه خود را برای خلاقیت بهینه بالا ببرید

17. راه اندازی با نمایشگرهای متعدد

Dual monitor set up

راه اندازی مانیتور دوگانه، از طریق YouTube.

داشتن دو (یا بیشتر) نمایشگر مجزا، امکان انجام چند وظیفه ای کارآمدتر را فراهم می کند. البته می توان روی یک صفحه کار کرد، اما به خصوص در هنگام استفاده از یک برنامه حالت تمام صفحه، کمی مودار می شود.

 • به شما کمک می کند از به هم ریختگی نمادها در صفحه نمایش با کیفیت بالا خودداری کنید
 • املاک و مستغلات صفحه نمایش را به حداکثر برسانید
 • به شما کمک می کند سریعتر و کارآمدتر کار کنید

طراحان گرافیک حرفه ای و هنرمندان دیجیتالی که مشتری ها را به حداکثر می رسانند و ساعات طولانی را صرف پروژه می کنند ، از این سازمان دو صفحه ارائه می دهند.

19. یک صندلی راحت

ST Racing Gaming Chair

صندلی بازی ST Racing ، از طریق ST Racing.

طراحان گرافیک غالباً باید ساعت ها در میز کار خود بنشینند ، بنابراین اهمیت داشتن یک صندلی خوب را دست کم نگیرید. تعداد زیادی صندلی عالی در آنجا وجود دارد ، شما فقط باید یکی را پیدا کنید که متناسب با شما باشد. طراح اندروز ، صندلی بازی ST Racing را توصیه می کند ، یک صندلی پشتی بسیار راحت و راحت که شبیه یک صندلی مسابقه است.

به پشت خود لطف کنید و خود را یک صندلی خوب پیدا کنید.

20. یک صفحه کلید و ماوس خوب

Keyboard Obins Anne Pro

صفحه کلید اوبینز آن طرفدار ، از طریق اوبینز.

یک صفحه کلید و ماوس عالی می تواند کار را بسیار لذت بخش تر کند. اگر به دنبال گزینه ای با کیفیت بالا هستید ، طراح Andrewzz به اوبینز آن پرو توصیه می کند ، یک صفحه کلید مکانیکی 60 ٪ بی سیم که می توانید در هر کجا که می خواهید قرار دهید. آنقدر خوب است که به سادگی نگاه کردن به آن رضایت بخش است ، چه رسد به فشار دادن کلیدها.

Mouse MX Master S2

ماوس MX Master S2 ، از طریق Logitech.

وقتی صحبت از موش شما می شود ، یکی را انتخاب کنید که در دست شما خوب باشد و از ویژگی های مناسب برای شما برخوردار است. به عنوان مثال ، نگاهی به Mouse MX Master 2s ، بهترین دوست انسان (و توصیه دیگری از اندروز) بیندازید.

اگر مایل به چلپ چلوپ روی ماوس و صفحه کلید هستید ، آنها می توانند به شما کمک کنند تا گردش کار خود را ساده تر کرده و از سایش و پارگی طولانی مدت بر روی مچ دست و دست جلوگیری کنید.

گرز جادویی شما

در آنجا شما آن را دارید ، داغترین ابزارهای طراحی گرافیک امروز ، توسط طراحانی که هر روز از آنها استفاده می کنند توصیه می شود! آیا برای ساختن آثار هنری خوب به گرانترین تجهیزات نیاز دارید؟قطعا نه. اگر مایل به وقت و تلاش هستید ، می توانید از ابزارهای طراحی گرافیکی اساسی (حتی مرمت شده) استفاده کنید و هنوز هم در سطح رقابتی آثار هنری ایجاد کنید. به یاد داشته باشید ، هری پاتر می تواند برخی از جادوها بدون گرگ را انجام دهد. اما ، دقیقاً مانند جادوی ققنوس هری ، هالی وود گرگ به او اجازه داد تا پتانسیل جادویی خود را افزایش دهد ، صرفه جویی در صرفه جویی و سرمایه گذاری در ابزارهای مناسب باعث تقویت جادوی بهره وری شما می شود.

شما نمی خواهید بدون کدام ابزار طراحی زندگی کنید؟در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 17 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:12