خرید و نگه داشتن در مقابل تجارت فعال

ساخت وبلاگ

برای هر سبک سرمایه گذاری جوانب مثبت و منفی وجود دارد.

Stock Market Strategy

افشای تبلیغات این مقاله/پست حاوی اشاراتی به محصولات یا خدمات از یک یا چند نفر از تبلیغ کنندگان یا شرکای ما است. ما ممکن است هنگام کلیک بر روی پیوندها به آن محصولات یا خدمات ، جبران خسارت دریافت کنیم

هنگام شروع کار با بازار سهام ، احتمالاً متوجه خواهید شد که بیشتر سرمایه گذاران در یکی از دو اردوگاه قرار می گیرند. یک طرف می گوید شما بهتر است سهام خود را بخرید و آنها را برای مدت زمان طولانی بدون نگرانی در مورد کوتاه مدت نگه دارید. اما برخی دیگر ترجیح می دهند رویکرد فعال نسبت به اوراق بهادار خود داشته باشند. این سرمایه گذاران به طور مرتب سهام های مختلفی را با تمرکز بر درآمد بیشتر بدون انتظار در اطراف خریداری و می فروشند.

احتمالاً ترکیبی از این دو اثر را برای اهداف سرمایه گذاری خود بهترین پیدا خواهید کرد. اما قبل از کلیک بر روی آن دکمه برای وارد کردن سفارش ، باید وقت خود را برای یادگیری در مورد هر دو رویکرد اختصاص دهید. هنگامی که درک کردید که چگونه "خرید و نگه داشتن" و "تجارت فعال" چگونه کار می کنید ، می توانید استراتژی ایجاد کنید که با تحمل ریسک و اهداف سرمایه گذاری شما هماهنگ باشد.

استراتژی خرید و نگه داشتن چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست ، یک رویکرد "خرید و نگه داشتن" برای سرمایه گذاری شما کار می کند. سرمایه گذاران با این اولویت تمایل به خرید سهام (یا سرمایه گذاری های دیگر) برای سالها دارند. بعضی اوقات این سرمایه گذاران برای ده ها سال سرمایه گذاری می کنند.

استراتژی های خرید و نگه داشتن براساس این فرض است که بازارها در دراز مدت افزایش می یابد. اگر یک سبد خوب از سهام یا بودجه خریداری می کنید و فقط آنها را تنها می گذارید ، ارزش باید به طور پیوسته افزایش یابد.

تحقیقات نشان می دهد که زمان بندی بازارها در صورت امکان بسیار دشوار است. اگر سرمایه گذاران تجزیه و تحلیل اساسی مناسب از هر سرمایه گذاری را انجام دهند و تجارت اساسی همچنان به عملکرد خوبی ادامه می دهد ، باید یک راهپیمایی آهسته و پایدار برای سود سرمایه باشد.

اما شما نمی توانید هر سهام را بخرید و نگه دارید و انتظار دارید که عملکرد خوبی داشته باشد. شما هنوز هم باید یک نکته را بیان کنید تا در مورد هر سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل خوبی انجام دهید و درک کنید که چرا صاحب آن هستید. مهم نیست که از چه استراتژی برای سرمایه گذاری استفاده می کنید ، هرگز در سهام یا سرمایه گذاری دیگری که نمی فهمید سرمایه گذاری نکنید.

در طی هر دوره طولانی ، S& P 500 حدود 10 ٪ بازده سالانه را ارائه داده است. به همین دلیل وارن بافت یک بشارت دهنده این نوع از سرمایه گذاری های بلند مدت است. برای شواهدی مبنی بر اینکه چند نفر به این سبک سرمایه گذاری اعتقاد دارند ، فقط به ارزش تورم صندوق های بزرگ و کم هزینه از ارائه دهندگان مانند E*Trade ، Merrill Edge ، Ishares و دیگران نگاه کنید.

استراتژی معاملاتی فعال چیست؟

اما برخی از افراد هیجان بیشتری را در اوراق بهادار خود ترجیح می دهند. تعداد زیادی از شرکت کنندگان در بازار علاقه مند به گرفتن ارزش از تغییرات کوتاه مدت در قیمت سهام هستند. این سرمایه گذاران فعال به اصول شرکت نگاه می کنند اما تأکید زیادی بر تجزیه و تحلیل فنی می کنند.

تجزیه و تحلیل فنی استفاده از نمودارها و نوسانات اخیر بازار برای یافتن الگوهای است. این الگوهای می تواند نشانگر این باشد که سهام در حال بالا یا پایین آمدن است. در حالی که برخی از افراد موفقیت بالایی در این زمینه پیدا می کنند ، توسط بسیاری از سرمایه گذاران بسیار خطرناک تلقی می شود.

در حقیقت ، بنیامین گراهام ، نویسنده سرمایه گذار هوشمند ، می گوید که این در واقع سرمایه گذاری نیست. او می گوید این حدس و گمان است. و کتاب او یکی از محبوب ترین کتاب های سرمایه گذاری در تمام دوران است.

معاملات فعال در مقابل معاملات روز

مهم است که بین تجارت فعال و تجارت روزانه تمایز قائل شوید. معاملات فعال به معنای خرید و فروش سهام برای کسب درآمد کوتاه مدت است. معاملات روز این کار را با سرعت بیش از حد سریع انجام می دهد ، به طور معمول خرید سهام و فروش دوباره در طی چند دقیقه یا ساعت. معاملات روزانه فوق العاده خطرناک تلقی می شود ، حتی بیشتر از سایر اشکال تجارت فعال.

در حالی که سرمایه گذاری فعال طرفداران زیادی دارد ، این تعداد می گویند که حتی بیشتر مدیران فعال صندوق فعال نمی توانند بازارها را به طور مداوم ضرب و شتم کنند. اگر کسی که برای زندگی برای زندگی خود پرداخت می کند ، نمی تواند بازارها را شکست دهد ، می توانید؟

اگر به تجارت فعال علاقه دارید ، می توانید این کار را از طریق Discount Broker Public.com انجام دهید. شما می توانید بدون پرداخت هیچ کمیسیون ، سهام را خریداری و بفروشید. استفاده از پلتفرم آنها بسیار آسان است ، و این باعث می شود اگر تازه با تجارت فعال شروع کرده اید و سایر سیستم عامل ها را ارعاب می کنید ، گزینه بسیار خوبی است.

وزن جوان و منفی

این اعداد به وضوح از یک رویکرد خرید و نگهدارنده نسبت به یک رویکرد معاملاتی فعال حمایت می کنند. حتی اگر از یکی از بهترین دانشگاه های ایالات متحده آموزش مالی داشته باشید و کل روز کاری خود را صرف تجزیه و تحلیل سهام کنید ، احتمالاً بازار را شکست نخواهید داد. بیشتر ما آن آموزش یا زمان زیادی را نداریم. به همین دلیل خرید و نگه داشتن اغلب بهترین انتخاب است.

اما در واقعیت ، بیشتر سرمایه گذاران در جایی در وسط قرار می گیرند. من سهام را با برنامه هایی برای نگه داشتن آنها سالها خریداری کرده ام اما بر اساس تغییر در بازارها یا شرکت اساسی - یا حتی برنامه های مالی خودم - زودتر فروخته شده است. و در موارد دیگر ، برخی از سهام برای بخش بهتر یک دهه در حساب من بوده اند و من هیچ برنامه ای برای فروش ندارم.

اما حتی سرمایه گذاران منفعل نیز باید زبانه ها را روی نمونه کارها خود نگه دارند. اگر تصمیم به خرید و فروش سهام جداگانه گرفتید ، وقت خود را برای خواندن گزارش های سالانه اختصاص دهید ، نسخه های سه ماهه درآمدهای خود را دنبال کنید و با نمونه کارها خود هماهنگ باشید.

تصمیم گیری در مورد بهترین استراتژی برای شما

اگر ریسک پذیر هستید و نگرانی اصلی شما حفظ سرمایه و سود بلند مدت است ، یک استراتژی خرید و نگه داشتن احتمالاً بهترین انتخاب شماست. اگر با ریسک و نوسانات بیشتر خوب نیستید و مایل به مدیریت هر روز برای مدیریت سرمایه گذاری های خود هستید ، یک استراتژی معاملاتی فعال می تواند کار کند.

بیشتر افراد بهتر است از تجارت فعال خودداری کنند ، اما این کار برای برخی از افراد کار می کند. با درک اهداف خود ، تحمل ریسک ، توانایی ها و محدودیت ها می توانید در مورد ترکیب مناسب برای امور مالی خود تصمیم بگیرید. آیا شما آماده ورود به بازار سهام هستید؟راهنمای ما را بخوانید.< Span> اما حتی سرمایه گذاران منفعل باید زبانه ها را روی نمونه کارها خود نگه دارند. اگر تصمیم به خرید و فروش سهام جداگانه گرفتید ، وقت خود را برای خواندن گزارش های سالانه اختصاص دهید ، نسخه های سه ماهه درآمدهای خود را دنبال کنید و با نمونه کارها خود هماهنگ باشید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 23 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 0:09