تجارت رمزنگاری: 5 ابزار فنی من

ساخت وبلاگ

تحلیلگر فنی در اختیار آنها قرار دارد و کاتالوگ گسترده ای از ابزارها را در اختیار دارد. همه آنها نوعی اطلاعات را ارائه می دهند ، اعم از جهت قیمت ، قدرت روند ، بازپرداخت ، سرعت روند و هزار چیز دیگر.

بعد از سالها مطالعه صدها نفر از آنها ، من در مورد دو شاخص اصلی ، دو میانگین ساده و یک نمونه نمایی تصمیم گرفتم.

Crypto trading: My 5 technical tools

علاوه بر این شاخص ها و میانگین های متحرک ، من از خطوط روند استفاده می کنم که به من کمک می کند سناریوها و سطح پشتیبانی و مقاومت را که برای تعریف سطح هدف در سناریوهای خود تعریف می کنم ، تعریف کنم

محتوای مرتبط

داده های اقتصاد مختلط سهام های بی ثبات ، نفت و طلا را نگه می دارد ، لبه های رمزنگاری بالاتر

فرصت های معاملاتی: فارکس ، کالاها ، شاخص ها و رمزنگاری [فیلم]

خداحافظ سانتا رالی ، Grinch Selloff برای ماندن در اینجا است

بینش کلیدی بازار امروز

سهام در آغوش داده ها و درآمد اعتماد به نفس ، تظاهرات نفتی ، موج طلا ، لبه های رمزنگاری پایین تر

فرصت های معاملاتی: فارکس ، کالاها ، شاخص ها و رمزنگاری [فیلم]

بینش کلیدی بازار امروز

ابتدا MACD (در حال حرکت همگرایی/ واگرایی متوسط). این شاخصی است که دو اقدامات را روی قیمت ترکیب می کند و آنها را در یک محدوده باز (نوسان ساز) با یک نقطه مرجع متوسط قطع می کند. فضیلت این نوسان ساز سادگی و در عین حال وفاداری آن در پیروی از الگوهای رفتاری خاص است.

به عنوان شاخص دوم ، انتخاب من DMI (شاخص حرکت جهت) بود. این شاخص سه خط مختلف را ترسیم می کند. D+ سطح فعالیت گاوها را در یک دوره زمانی معین نشان می دهد. D- سطح فعالیت خرس ها را در یک دوره زمانی مشخص نشان می دهد. ADX شاخصی است که ما را در مورد سطح قدرت روند در بازار آگاه می کند. همانطور که در مورد MACD ، DMI شاخصی با الگوهای بسیار مشخص و آمار بسیار قابل اعتماد است.

SP 500

مجموعه میانگین های متحرک ، که SMA100 ، SMA200 و EMA50 است ، من آنها را به عنوان یک کل تجزیه و تحلیل می کنم. علاوه بر اینکه نقاط پشتیبانی و مقاومت است ، مجموعه میانگین های متحرک در صورت تجزیه و تحلیل آنها به عنوان یک کل ، اطلاعات زیادی به ما می دهد. آیا میانگین سریع بالا یا پایین میانگین های آهسته است؟قیمت بالاتر از این میانگین ها است؟

پاسخ این دو سؤال به ما کمک می کند تا در هر زمان معین ، محیط بازار را درک کنیم.

سرانجام ، و به عنوان ابزاری معتبر برای تجزیه و تحلیل فنی و تجارت ، خطوط روند اعتبار سنجی معتبر هر سناریویی هستند که ممکن است ما مطرح کنیم. در مورد خطوط پشتیبانی و مقاومت ، اثربخشی و ظرفیت اعتبارسنجی آنها مشابه است.

فقط شکست تأیید شده یک خط روند یا پشتیبانی یا مقاومت افقی ، درک همانطور که تأیید شده است که شکست با شمع بسته است ، به ما امکان می دهد تا یک سناریو را معتبر بگیریم.

بهترین کارگزاران/مبادلات رمزنگاری

MACD

MACD یا میانگین واگرایی/همگرایی در حال حرکت یکی از کلاسیک ترین شاخص های دنیای تجزیه و تحلیل فنی است. این یک شاخص بسیار مورد استفاده به لطف الگوهای رفتاری بسیار مجزا و قابلیت اطمینان بسیار بالا است.

الگوهای رفتاری MACD عبارتند از:

- "شکست MACD" یا الگوی رفتاری که از نظر آماری ، اولین تلاش برای کاهش اندازه آهسته با اندازه گیری سریع معمولاً تلاش را انجام می دهد و رد می شود. بنابراین ، از نظر آماری ، گرفتن مواضع پس از اولین تلاش رد شده شانس بسیار بهتری برای ورود در زمان مناسب دارد.

BTCUSD fallo de macd

- "واگرایی MACD" یا الگوی رفتاری که در آن حداکثر یا حداقل نسبی ، هم در قیمت و هم در سطح دستیابی به MACD ، حداکثر یا حداقل نسبی جدید در قیمتی که MACD همراه آن نیست رخ می دهد. این الگوی معمولاً از نظر آماری ، کف بازار یا سقف قبل از آن است ، اگرچه وضعیت واگرایی می تواند برای مدت طولانی دوام داشته باشد.

ETH USD convergence macd

DMI

شاخص حرکتی DMI یا جهت دار با نقاشی در همان فضا ، شاخص جهت گیری Di+ یا مثبت ، شاخص جهت یا منفی منفی برای ساخت از این مؤلفه سوم که ADX یا شاخص جهت متوسط است ، ساخته می شود.

الگوهای رفتاری DMI عبارتند از:

- عبور از D+ D-: عبور از هر دو مؤلفه شاخص از الگویی پیروی می کند که از نظر آماری ، پس از یک سری طولانی از دوره ها بدون عبور ، اولین مورد به سرعت برعکس می شود. پس از این رد اول ، برش دوم از نظر آماری قابل اطمینان تر خواهد بود.

Education

- عبور از D با ADX: این صلیب هنگامی اتفاق می افتد که یکی از دو مؤلفه (D+ یا D-) در بالا یا زیر خط ADX باشد و از این نشانگر عبور می کند و بالاتر است (از پایین) یا پایین (از بالا). نقطه ای که در آن مؤلفه (D+ یا D-) از خط ADX به سمت پایین یا رو به بالا عبور می کند ، باید به عنوان یک سیگنال باز کردن موقعیت مورد بررسی قرار گیرد که باید با شکست در خط روند ، پشتیبانی یا مقاومت تأیید شود.

BTCUSD DMI rotura de ADX

-آزمون مجدد ADX: هنگامی که برش به پایین خط ADX وجود دارد ، الگوی رفتاری به ما می گوید که مؤلفه (D+ یا D-) دوباره سعی خواهد کرد تا خط ADX را منتقل کند و از نظر آماری ، شکست خواهد خورد. نقطه ای که در آن مؤلفه (D+ یا D-) با خط ADX در زیر لمس می کند ، سیگنال باز کردن موقعیت را نشان می دهد.

Retestadx crypto

سطح پشتیبانی و مقاومت

تشخیص صحیح سطح قیمت که در آن قیمت نقطه ، جابجایی دشوار است ، هنگام ایجاد یک استراتژی معاملاتی ، یک مزیت مهم را نشان می دهد.

برای اینکه بتوانم این سطح قیمت ویژه را تعریف کنم ، من از یک گرافیک با نمایش شمع های ژاپنی استفاده می کنم. همه انواع دوره معتبر هستند ، اما در مورد من ، من روی قاب های سه بار تمرکز می کنم: هفتگی ، روزانه و 4 ساعت. من تجزیه و تحلیل را با تمام عمق زمان موجود انجام می دهم زیرا فکر می کنم این سطح قیمت آزمون زمان را دوام می آورد.

با شروع با وسیع ترین بازه زمانی ، که هفتگی است ، سطح قیمت را علامت گذاری می کنم که در آن می بینم بسته های بیشتر یا دهانه های شمع را می بینم. من صف های قیمت ، حداکثر و حداقل را در نظر می گیرم. پس از اتمام جستجو در محدوده هفتگی ، این روند را در محدوده روزانه و 4H تکرار می کنم.

BTCUSD support resistance

خطوط روند

مطمئناً توافق در مورد کجا و چگونه می توان یک خط روند را ترسیم کرد. برخی از متخصصان تصمیم می گیرند خطوط را از حداقل های مطلق بکشند ، برخی دیگر مانند من ، ما ترجیح می دهیم خطوط خود را همیشه از اجساد شمع بکشید ، یعنی از نقاط باز یا بسته شدن.

هنگام ترسیم از این نقاط ، خط روند بسیار نزدیک به قیمت است ، بنابراین استراحت های دروغین رایج تر است. در مورد خاص من ، اعتبار شکستگی ها را با سایر مؤلفه های سیستم خود ارزیابی می کنم.

Tendencies

گزینه سوم ، معتبر برای تجزیه و تحلیل اما برای تجارت مناسب نیست ، ترسیم خطوط روند در جایی است که بیشتر شمع ها و باز شدن شمع جمع می شوند. به این ترتیب ، ما خطوط گرایش را می یابیم ، که قیمت آن محور است و جایی که به پایان می رسد تا زمانی که سناریویی که توجیه آنها را توجیه می کند ، معتبر است.

آنچه شما باید در مورد ارزهای رمزنگاری بدانید

نحوه انتخاب کیف پول cryptocurrency

اگر علاقه مند به استفاده از سکه های مجازی مانند بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin یا هر چیز دیگری هستید که بیش از 1500 سکه و نشانه های موجود در بازار موجود است ، به کیف پول احتیاج دارید. اگر تازه وارد Cryptos هستید ، این راهنما میانبر شما برای فهمیدن کیف پول cryptocurrency ، نحوه کار آنها و کدام یک مناسب شما است.

27 دقیقه مبتدی مبتدی

بهترین مبادلات رمزنگاری در سال 2018

عواملی که باید هنگام انتخاب یک cryptocurrency در نظر بگیرند ، رونق ارزهای رمزپایه منجر به رونق مبادلات رمزنگاری شد. اگر Google را برای این اصطلاح جستجو می کنید ، ممکن است در پیشنهادات غرق شوید و امکانات بی پایان به نظر می رسد. بنابراین چگونه یک مسابقه عالی را پیدا می کنید؟هنگام انتخاب تبادل رمزنگاری ، عوامل زیادی در نظر گرفته شده است ، عواملی که به شما در محدود کردن گزینه ها کمک می کنند و بهترین گزینه را پیدا می کنند.

16 دقیقه مبتدی مبتدی

نحوه خرید ارزهای رمزپایه: 4 عامل اصلی برای خرید بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و Litecoin

نحوه انتخاب کیف پول cryptocurrency

چنگال در cryptocurrency چیست؟خطرات ، فرصت ها و تقویم برای همه چنگال های 2018

Coinbase ، Binance یا Coincheck برای نگهداری؟4 سناریو برتر و نحوه مقابله با مشکلات تبادل رمزنگاری

cryptocurrency در مقابل ارز فیات: فیات به چه معنی است و سه تفاوت اصلی در نظر گرفتن

چگونه یک کارگزار cryptocurrency را انتخاب کنیم؟کارگزارانی که cryptos ارائه می دهند

نحوه خرید ارزهای رمزپایه: Coinbase ، Coinbase Pro ، Kraken ، Bitstamp vs Brokers

بهترین مبادلات cryptocurrency برای خرید بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و Litecoin در سال 2018

آینده بیت کوین چیست: تجارت در یک بازار تنظیم شده

نحوه شروع تجارت ارزهای رمزنگاری: بازیگران و بازیکنان قبل از تجارت بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Ripple می دانند

کاش نهنگ بودم: غواصی به نهنگ های رمزنگاری

hodling cryptocur ارز: غواصی به Hodlers Crypto

با سازندگان پول ملاقات کنید: نژاد جدید رمزنگاری

اطلاعات ارائه شده توسط FXSTREET به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا معاملات نیست و باید فقط برای اهداف اطلاعاتی رفتار شود. محتوای ما همچنین ممکن است شامل پیوندهای وابسته یا تبلیغات از وب سایت های دیگر باشد ، اما ما مسئولیت یا مسئولیت هرگونه اقدامات وب سایت های دیگر را بر عهده نداریم. سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه شامل ریسک زیادی از جمله از دست دادن تمام سرمایه گذاری های شما و همچنین پریشانی عاطفی است.

 • درباره ما
  • درباره ما
  • دستورالعمل های تحریریه
  • رمز اخلاقی
  • هویت سازمانی
  • نسخه

  توجه: کلیه اطلاعات موجود در این صفحه در معرض تغییر است. استفاده از این وب سایت پذیرش توافق نامه کاربر ما است. لطفاً سیاست حفظ حریم خصوصی و سلب مسئولیت قانونی ما را بخوانید.

  تجارت ارزی در حاشیه دارای ریسک بالایی است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالایی از اهرم می تواند علیه شما و همچنین برای شما کار کند. قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت ارز ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتها را با دقت در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که شما می توانید از دست دادن برخی یا تمام سرمایه گذاری های اولیه خود پایدار باشید و بنابراین نباید سرمایه گذاری کنید که نمی توانید از دست بدهید. شما باید از همه خطرات مرتبط با تجارت ارز آگاه باشید و در صورت شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید.

  نظرات بیان شده در fxstreet نظرات نویسندگان فردی است و لزوماً نمایانگر نظر fxstreet یا مدیریت آن نیست. FxStreet صحت یا مبنای اصلی هرگونه ادعای یا بیانیه ای را که توسط هر نویسنده مستقلی مطرح شده است ، تأیید نکرده است: ممکن است خطاها و حذفیات رخ دهد. هرگونه نظر ، اخبار ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، قیمت یا سایر اطلاعات موجود در این وب سایت ، توسط FxStreet ، کارمندان ، مشتریان یا مشارکت کنندگان ، به عنوان تفسیر بازار عمومی ارائه شده است و مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد. FxStreet مسئولیت هرگونه ضرر و زیان ، از جمله بدون محدودیت در هرگونه از دست دادن سود را که ممکن است مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از استفاده یا اتکا به چنین اطلاعاتی باشد ، نمی پذیرد.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 36 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:27