10 راه برای کسب درآمد در طول همه گیر

ساخت وبلاگ

اقتصاد تلاش کرده است تا از چنین سال سختی برگردد. در اینجا نحوه تهیه پول نقد اضافی برای کمک به شما در سال 2020 آورده شده است.

بیایید این را شکر نکنیم: چند ماه گذشته ویران کننده بوده است. حتی اگر شخصاً از دست دادن غم انگیز یک عزیز یا مشاغل خود را تجربه نکرده اید ، اکنون اقتصاد هنوز هم احتمالاً بر امور مالی شما تأثیر گذاشته است.

اسکار وونگ |گتی ایماژ

در نتیجه ، شما ممکن است در حال تلاش برای یافتن منابع جدید درآمد باشید. اگر به دنبال منابع درآمد هستید تا بتوانید شما را نگه دارید تا زمانی که چیزها انتخاب شوند ، شانس دارید. در این بیماری همه گیر فعلی روش های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد.

اگر شما یکی از افراد خوش شانس هستید که از این ناخوشایند بیرون آمده اید ، می توانید از پول اضافی برای پرداخت بدهی خود استفاده کنید یا کمی در یک حساب پس انداز اضطراری قرار دهید.

1. از مشاغل تقویت شده توسط آب و هوای فعلی سرمایه گذاری کنید.

در روزهای ابتدایی همه گیر ، صاحبان مشاغل زرنگ و دانا برای پاسخگویی به خواسته های جدید مشتری سازگار و محور هستند. نمونه های آن می تواند کارخانه های تولیدی و تقطیر فروش ضد عفونی کننده دستی یا تولید کنندگان پوشاک تولید ماسک باشد.

متأسفانه ، کشتی ممکن است به برخی از این سرمایه گذاری های تجاری جدید قایقرانی کند. مورد در مورد: بسیاری از تقطیر وجود دارد که اکنون با موجودی از ضد عفونی کننده فروخته نشده است. و ، بازار ماسک به شدت رقابتی شده است.

با این حال ، هنوز مشاغل تقاضا وجود دارد که می توانید راه اندازی کنید. این شامل:

  • خدمات نظافت. در طول قفل ، این ممکن است گزینه ای مناسب نبود. با این حال ، هرچه مکان های بیشتری در حال بازگشایی هستند ، خدمات سرپرستی بسیار تقاضا است.
  • یادگیری الکترونیکیموسسات آموزشی سنتی ویروسی شده اند. در حقیقت ، حتی اگر به هم نرسد ، پیش بینی می شود که تنها در هند 10 میلیون ثبت نام اضافی تا سال 2021 وجود داشته باشد. علاوه بر این ، این همه گیر همچنین علاقه خود را به دوره های گسترده آنلاین باز (MOOC) و وبینارها مجدداً جلب کرده است.
  • سرگرمی. حتی قبل از همه گیر ، بازی های همهجانبه ، VR و برنامه های دوست یابی به سمت بالا بودند. بنابراین ، اگر یک ایده برنامه سرگرم کننده دارید ، هنوز جایی برای ورود به این بازار وجود دارد.
  • دستگاه های دارویی و پزشکی. Coronavirus قطعاً مورد توجه این صنعت قرار گرفت. اما ، به دلیل فرصت پیری ، هنوز هم فرصت هایی برای شما وجود دارد که بتوانید یک تجارت پزشکی یا مراقبت های پزشکی را شروع کنید.
  • مراقبت های بهداشتی مجازی. صحبت از سلامت ، سال 2020 جبهه و مرکز مراقبت های بهداشتی مجازی را قرار داده است. در حقیقت ، انتظار می رود تا سال 2027 به 3. 44 میلیارد دلار برسد.
  • لجستیک. این شیوع بدون شک زنجیره تأمین را مختل کرده است. به همین ترتیب ، ممکن است فرصتی برای شما برای حل این مشکل وجود داشته باشد.
  • فناوری بدون تماس. نوآوری هایی مانند ضد عفونی کننده اتوماتیک به فعال شدن صدا ، فن آوری هایی به منظور جلوگیری از شیوع میکروب ها به طور فزاینده ای محبوب شده اند.
  • نقل و انتقالات الکترونیکی. سالهاست که من به پرداخت های بدون تماس مانند کیف پول دیجیتال قهرمان می شوم. علاوه بر انعطاف پذیری و راحتی ، آنها شامل میکروب هایی مانند نت و سکه نیستند.

2. کالاهای خود را بفروشید.

حتی قبل از وقوع شیوع ، من در حال ضرب و شتم بودم. چرا؟خوب ، من به دنبال موارد نابجا بودم. علاوه بر این ، وسایل روی میز من حواس پرت بود. و این تصمیم گیری من را بهبود بخشیده است-لباس کمتری در کمد من به معنای انتخاب کمتری در مورد آنچه باید بپوشم.

پرکی دیگر؟مقداری پول نقد اضافی در دست من قرار داده است.

برای جمله ، من توانسته ام تلفن های هوشمند و تبلت های قدیمی را در سایت هایی مانند Gazelle و Usell بفروشم. حتی اگر الکترونیک شما آسیب دیده باشد ، هنوز هم می توانید آنها را بفروشید. و از طریق کارت هدیه چک ، پی پال یا آمازون پرداخت می شوید.

اگر لباس کمی فرسوده دارید ، موارد خود را در poshmark یا thredup.com لیست کنید. مبلمان اضافی؟به سمت صندلی بروید. آیا کتاب یا کلکسیونی دارید که گرد و غبار جمع می کنید؟آنها را در bookscouter.com یا eBay خوب و قدیمی بفروشید.

3. یک مبهم پاره وقت پیدا کنید.

آیا این پر زرق و برق ترین راه برای کسب درآمد است؟نه دقیقا. با این حال ، اگر شما نیاز به پول اضافی دارید ، قطعاً ارزش در نظر گرفتن آن را دارد.

چه با یک فروشگاه مواد غذایی محلی و چه زنجیره ای ملی ، این فروشگاه ها هنوز هم به افراد نیاز دارند تا قفسه ها را مجدداً راه اندازی کنند. حتی ممکن است ثبت نام کنید یا مواردی را به مشتریان تحویل دهید. صرف نظر از مسئولیت های دقیق شما ، مشاغل پاره وقت انعطاف پذیر و یک روش تضمین شده برای کسب درآمد در طی دو هفته آینده است.

4- خدمات مراقبت از کودک را ارائه دهید.

والدین در حال حاضر در یک خفه کننده هستند. آنها باید به سر کار بروند ، اما فرزندانشان ممکن است هنوز در خانه باشند. این جایی است که می توانید با ارائه خدمات مراقبت از کودک وارد شوید و روز را نجات دهید. بهتر از همه؟شما چند گزینه مختلف برای این کار دارید.

اولین بار شما خانه شما را به مهدکودک تبدیل می کند. اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، اطمینان حاصل کنید که ابتدا نیازهای مناسب بیمه و مجوز را بدست می آورید. اما ، اگر فقط یک زن و شوهر بچه را تماشا می کنید ، ممکن است بتوانید از این امر دور شوید.

گزینه دوم شما رفتن به خانه شخص دیگری است. به عنوان مثال ، در حالی که والدین آنها در انتهای دیگر خانه کار می کنند ، می توانید کودکان را تماشا و معلم کنید. مزیت اصلی این امر این است که لازم نیست نگران هر نوار قرمز باشید. و این برای حفظ حباب اجتماعی بسیار ساده تر است.

5- مهارت ها و تخصص خود را به اشتراک بگذارید.

آیا شما یک متخصص تقاضا هستید؟من در مورد حسابداران ، وکلا ، مکانیک یا حتی ارزیابی کننده های عتیقه صحبت می کنم. در این صورت ، شما به طور بالقوه می توانید تا 60،000 دلار در JustAnswer درآمد کسب کنید.

اما اگر در آن دسته قرار نگرفتید ، نگران نباشید. هنوز طیف گسترده ای از مباحث مستقل از راه دور از طریق FlexJobs ، در واقع یا Peopleperhour وجود دارد. مثالها شامل نمایندگان خدمات مشتری ، دستیاران مجازی ، حسابداران ، طراحان گرافیک یا پشتیبانی IT است. در بیشتر موارد ، می توانید در هر ساعت بین 12 تا 20 دلار درآمد داشته باشید.

6. برای دیگران کارها را اجرا کنید.

اگر مثل من هستید ، احتمالاً این روزها از خانه خود می ترسید. میدونی. کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

اما ، شما هنوز هم به موارد ضروری مانند غذا احتیاج دارید. این زمانی است که افراد باهوش می توانند در خمیر سوار شوند. و به نظر من ، این ایده خوبی است که اگر طرف شما به عنوان یک راننده لیفت یا Uber کاهش یافته باشد ، کاهش یافته است.

شما می توانید پیتزا را تحویل داده یا به خدماتی مانند Doordash یا Instacart بپیوندید. شما حتی می توانید خدماتی مانند انتخاب و رها کردن تمیز کردن خشک یا تبدیل شدن به خریدار شخصی شخصی را ارائه دهید. اگر درست انجام شود ، می توانید هر ماه به راحتی یک زن و شوهر بزرگ درست کنید.

7. برای نظرات خود پرداخت کنید.

سایت هایی مانند Survey Junkie ، Swagbucks یا Vindale Research به شما می پردازند تا نظرسنجی را بصورت آنلاین انجام دهید. آنها معمولاً فقط چند دقیقه طول می کشد و بوت شدن آنها بسیار آسان است.

پایین دست؟این دستمزد همه چیز نیست ، معمولاً بین 3 تا 35 دلار در هر نظرسنجی. اما ، در حال حاضر ، هر درآمد اضافی باید پذیرفته شود.

8. امتیازات پاداش را بازخرید کنید.

من می خواهم اینجا صریح باشم: اگر به پاداش کارت اعتباری خود پول نمی گیرید ، پس پول را دور می زنید. اما ، چگونه می توانید در میان یک بیماری همه گیر جهانی ، این پاداش ها را بازخرید کنید؟

همانطور که احتمالاً می دانید ، بسیاری از جوایز مربوط به سفر هستند. این می تواند مایل یا تخفیف در هتل ها و اجاره ماشین باشد. از آنجا که شما به اندازه سفر نمی کنید ، احتمالاً این پاداش ها را بازخرید نمی کنید. خوشبختانه ، شما گزینه های دیگری مانند اشتراک روزنامه ها یا محافظت از هویت دارید.

من آن را دریافت می کنماینها به اندازه سفرهای شما هیجان انگیز نیستند. اما ، بهتر از این است که آنها را به هدر رفتن.

9. هزینه های مکرر خود را بهینه کنید.

احتمالاً این روزها وقت اضافی روی دستان خود دارید. به جای اینکه انگشت شست خود را بچرخانید یا یک سریال تلویزیونی را تماشا کنید ، از این به نفع خود استفاده کنید.

در این حالت ، من به دریافت بودجه شما به ترتیب مراجعه می کنم. در حالی که دقیقاً راهی برای کسب درآمد نیست ، اما درآمد منفعل است. از این گذشته ، می توانید ببینید که در کجا پول سخت درآمد خود را هدر می دهید. هنگامی که این کار را انجام دادید ، می توانید هرگونه اشتراک یا عضویت را که در حال حاضر لازم نیست ، لغو کنید.

10. عاقلانه سرمایه گذاری کنید.

ممکن است شما حتی در نظر گرفتن این موضوع مردد باشید. منظورم این است که بازار سهام بی ثبات بوده است. اما ، شما هنوز هم می توانید با خیال راحت سرمایه گذاری کنید: اوراق قرضه ، به عنوان نمونه ، یک کوسن در برابر سهام را برای شما فراهم می کند. آنها همچنین می توانند یک جریان درآمد اضافی ارائه دهند. در مورد CD ها و صندوق های متقابل نیز همین مسئله صادق است. در حال حاضر ، توصیه می شود که از اوراق قرضه بلند مدت برای کاهش خطر از دست دادن پول به دلیل تورم جلوگیری کنید.

شما هنوز هم می توانید در سهام نیز سرمایه گذاری کنید. به ویژه ، سهام محافظه کارانه که سود سهام قابل اعتماد را پرداخت می کنند.

انتخاب ویراستاران کارآفرین

این دوستان از یک استراتژی کم ارزش برای اجرای یک فشار جانبی Charcuterie استفاده می کنند که در ماه دسامبر حداقل 80،000 دلار درآمد دارد

جابجایی به یک هفته کار 4 روزه به نظر می رسد یک ایده عالی است. اما آیا واقعاً می تواند فرسودگی را بدتر کند؟

این هنرمند که بیش از 1 میلیون دلار تدریس کلاس های آنلاین را ایجاد کرده است ، نحوه کسب درآمد در سال 2023 را خراب می کند

مورد علاقه های منطقه ای و شرکت های ملی در رده بندی زنجیرهای برتر رستوران های آمریکا برای سال 2023 قرار گرفتند. آیا شما به این لیست پرداختید؟

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 20:11