مزایا و مضرات داشتن یک خانه

ساخت وبلاگ

خرید خانه بزرگترین تصمیم مالی است که بسیاری از مردم می گیرند. مانند هر تصمیم عمده ، یک سؤال کلیدی برای پاسخ دادن به قبل از اقدام: چرا؟

شاید به همین دلیل شما یک خانه بزرگتر برای بزرگ کردن فرزندان ، یا داشتن حیاط باشد ، یا به یک سیستم مدرسه بهتر یا در زمان Covid-19 برای یافتن یک دفتر خانه بروید. هیچ پاسخی درست یا نادرست وجود ندارد ، صرفاً بهترین کسی که متناسب با هر شرایط فردی باشد.

تام فیگات ، رئیس مالی پورتولان در نیواورلئان گفت: "یک طرف عاطفی برای مالکیت خانه ، به ویژه در ایالات متحده وجود دارد - اغلب در دید مردم از آینده یا بخشی از رویای آمریکایی پخته می شود.""و این احساس خوب است که خانه خود را داشته باشید. شما می توانید احساس کنید که این یک خانه است و نه فقط یک مسکن موقت. "

مزایای مالکیت خانه بدون هزینه و محدودیت حاصل نمی شود. برای برخی ، اجاره ممکن است گزینه بهتری باشد. جوانب مثبت و منفی خرید خانه باید همانطور که فکر می کنید در طی روند و قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته شود ، در نظر گرفته شود.

نکته قابل توجه اخیر: همه گیر Covid-19 بازار مسکن را مانند موشک بطری روشن کرد. قیمت خانه در اوایل سال 2021 با سریعترین سرعت در 15 سال افزایش یافت. مقرون به صرفه ترین خانه ها نسبت به سال گذشته 16. 5 ٪ افزایش یافته است. بیش از حد ، خانه ها با سرعت مانند Usain Bolt ، که گاه بینایی دیده نمی شود ، از بازار خارج می شوند.

پیش بینی می شود رونق فروش و خرید حداقل برای چند ماه دیگر ادامه یابد. این برای فروشندگان بسیار عالی است ، به شرطی که خانه ای را پیدا کرده اند که می توانند از آن استفاده کنند. این برای کسانی که ممکن است نتوانند پیش پرداخت کنند ، یا کسی که نمی توانند سریع عمل کنند ، چندان عالی نیست. خریداران که به خوبی برای ارائه پیشنهاد ارائه شده اند می توانند خانه رویایی خود را پیدا کنند. آنها فقط باید سریع عمل کنند. در این بازار مسکن هیچ پاداش در تردید وجود ندارد.

»در مورد مالکیت خانه و روند خرید خانه بیشتر بدانید: دوره اول تولید خانه

مزایا و مضرات داشتن یک خانه

قبل از خرید خانه ، مهم است که در نظر بگیرید که این خرید چگونه بر امور مالی و سبک زندگی شما تأثیر خواهد گذاشت. قبل از تعهد ، بسیاری از مزایا و مضرات تبدیل شدن به صاحب خانه را بررسی کنید.

مزایای داشتن خانه چیست؟

 • یک سرمایه گذاری طولانی مدت خوب: خانه ها می توانند ارزش خود را از دست بدهند ، اما اغلب اتفاق نمی افتد. بانک مرکزی فدرال رزرو سنت لوئیس گزارش می دهد که میانگین قیمت خانه های فروخته شده در ایالات متحده در 10 سال 28 ٪ افزایش یافته است و از سال 2009 و 10 ٪ از سال 2014 تا 2019. در همان دهه ، بازار مسکن 11. 3 تریلیون دلار ارزش افزوده استبشربا رانندگی Covid-19 به بازار ، این افزایش ها حداقل در طول مدت کوتاه مدت ادامه خواهد یافت. اگر شما یکی از معدود ناگوار هستید که ارزش آنها کاهش می یابد ، زمینی که خانه در آن قرار دارد می تواند با ارزش تر شود. شما به جای یک شرکت مدیریت املاک یا صاحبخانه در حال سرمایه گذاری در یک دارایی برای خود هستید.
 • نرخ بهره پایین: به ندرت نرخ بهره را مانند اکنون می بینیم. نرخ ها بسته به نمره اعتباری و جایی که شما در حال خرید هستید می تواند متفاوت باشد ، اما با کمترین نرخ در 2. 75 ٪ یا نزدیک به زمان ممکن است زمان خرید بهتر نباشد. این همچنین یکی از دلایلی است که خانه ها خیلی سریع می فروشند. نرخ بهره زیر 3 ٪ نزدیک به وام گرفتن پول به صورت رایگان است. البته این رایگان نیست ، اما نزدیک است.
 • ایجاد حقوق صاحبان سهام: حقوق صاحبان سهام شما تفاوت بین آنچه می توانید خانه را برای فروش و آنچه مدیون هستید ، بفروشید. سهام عدالت در حالی که وام خود را پرداخت می کنید رشد می کند. با گذشت زمان ، بیشتر آنچه که شما هر ماه پرداخت می کنید ، به جای بهره ، به تعادل وام می رود و باعث می شود که سهام بیشتری ایجاد کند.
 • مزایای مالیاتی فدرال: بهره وام مسکن در 750،000 دلار اول قیمت خرید خانه کسر می شود ، همانطور که بهره وام های سهام در خانه ، مالیات بر دارایی تا 10،000 دلار در صورت ازدواج (5،000 دلار در صورت ازدواج جداگانه) و برخی هزینه های بسته شدن در زمان خرید. با این حال ، افزایش کسر استاندارد به 24800 دلار برای زوجین متاهل (12. 400 دلار در صورت تک) برای تعیین آن کسر علاقه ، کمی سخت تر می شود. محاسبه تمام این شماره ها قبل از خرید به نشان دادن مزایای مالیاتی که می توانید بدست آورید ، کمک می کند.
 • حریم خصوصی بیشتر: شما مالک این ملک هستید تا بتوانید آن را به دلخواه خود بازسازی کنید ، یک اجاره دهنده مزایایی از آن لذت نمی برند.
 • دفتر خانه: پدیده کار در خانه ممکن است پس از محو شدن همه گیر از بین نرود ، این بدان معنی است که بیشتر ما به یک دفتر خانه احتیاج داریم. تنظیم مناسب باعث ایجاد تفاوت در راحتی و بهره وری می شود. کسانی که به آن فضای کار در خانه نیاز دارند می توانند آن را در بازار پیدا کنند-اگر سریع عمل کنند.
 • پرداخت ماهانه پایدار: وام با نرخ ثابت به این معنی است که تا زمان پرداخت وام مسکن ، مبلغ ماهانه را برای مدیر و بهره پرداخت می کنید. اجاره می تواند در هر تجدید اجاره نامه سالانه افزایش یابد. نوسان مالیات بر دارایی یا بیمه صاحب خانه می تواند پرداخت ماهانه را تغییر دهد ، اما به طور معمول با افزایش اجاره بها اتفاق نمی افتد.
 • ثبات: مردم تمایل دارند که در خانه ای که خریداری می کنند طولانی تر بمانند ، فقط به این دلیل که خرید ، فروش و حرکت دشوار است. خرید یک خانه به اعتماد به نفس نیاز دارد که قصد دارید چندین سال در آنجا بمانید.

مضرات داشتن یک خانه چیست؟

 • هزینه های COVID: بازار مسکن دچار آب و هوا است و فروشندگان به طور معمول قیمت درخواست و موارد دیگر را دریافت می کنند و با عجله آن را می گیرند. این امر باعث می شود برای خریداران بار اول که ممکن است پول مورد نیاز پرداخت را پس انداز نکرده باشند ، سخت شود. همچنین برای کسانی که دوست دارند به تصمیمات بزرگ فکر کنند ، سخت می شود.
 • هزینه های بالایی بالا: هزینه های بسته شدن وام مسکن می تواند از 2 ٪ تا 5 ٪ قیمت خرید ، از جمله هزینه های متعدد ، مالیات بر دارایی ، بیمه وام مسکن ، بازرسی خانه ، حق بیمه صاحب خانه سال اول ، جستجوی عنوان ، بیمه عنوان و امتیازات اجرا شود.، که سود پیش پرداخت شده به وام است. برای بازیابی این هزینه ها می تواند حدود پنج سال طول بکشد.
 • تحرک کمتر: اگر یکی از مزایای مالکیت خانه ثبات باشد ، این بدان معنی است که ممکن است فکر بیشتری برای پذیرش یک پیشنهاد شغلی جذاب داشته باشد که شما را ملزم به انتخاب و حرکت به شهر دیگری می کند. جبران این نگرانی ، سرعتی است که خانه ها با آن می فروشند.
 • هزینه های نگهداری: خود را برای قرار دادن در زیر سینک آشپزخانه برای رفع نشت ، برای کسانی که بار اول آن را امتحان می کنند ، شادی (نه) است. اما وقتی صاحب خانه هستید ، اولین خط تعمیر هستید - به خصوص اگر می خواهید با انجام این کار خودتان ، Bob Vila Style پس انداز کنید. برخی از موارد نیاز به توجه حرفه ای دارند. اگر تهویه مطبوع از بین برود ، شما نه تنها تا زمانی که ثابت نشود ، عرق می کنید ، بلکه می خواهید یک چک را نیز بنویسید تا دوباره هوای خنک جریان یابد. برخی از افراد از چمن زنی چمن لذت می برند. دیگران نیستند. این ، و پیرایش بوته ها ، و تمیز کردن روده ها و بیل زدن برف همه بخشی از مالکیت خانه است.
 • حقوق صاحبان سهام بلافاصله رشد نمی کند: بیشتر پرداخت ها در سالهای اولیه وام مسکن به سمت علاقه می روند ، بنابراین شما به سرعت سهام خود را به دست نمی آورید مگر اینکه ارزش املاک در منطقه شما افزایش یابد-و این در بسیاری از مناطق در پس از ارزش گذاری اتفاق افتاده استبازار. کسانی که می خواهند سریعتر عدالت بسازند می توانند هر ماه مبلغ کمی اضافی را برای مدیر اصلی خود اعمال کنند ، مشروط بر اینکه این بودجه متناسب باشد. حتی هر ماه 20 تا 50 دلار اضافی هر ماه به طور خاص برای مدیر وام اعمال می شود می تواند کمک کند.
 • ارزش املاک می تواند سقوط کند: این اتفاق در بحران مسکن در سراسر کشور در سال 2008 رخ داده است و شرایط محلی بیشتر نیز می تواند باعث این امر شود. ساختمان شما به مرور زمان کاهش می یابد ، به خصوص اگر آن را حفظ نکنید.
 • هزینه های مداوم: همانطور که سعی می کنید خانه خود را بفروشید ، هنوز باید پرداخت وام را ادامه داده و آن را حفظ کنید. اگر قبل از فروش خانه خود خانه دیگری خریداری کرده اید ، این به معنای پرداخت دو خانه است. فروش پس از کاوید به فروشندگان کمک می کند تا املاک خود را سریعتر از بین ببرد.

مزایا و مضرات اجاره خانه

مالکیت خانه ممکن است برای همه نباشد ، حداقل در هر مرحله از زندگی. قبل از خرید ، در نظر بگیرید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

مزایای اجاره خانه

 • پرداخت اجاره ممکن است پایین تر باشد: مطمئناً اگر شما یک آپارتمان را اجاره می کنید ، می تواند صادق باشد ، و همچنین ممکن است در هنگام اجاره یک خانه یکسان اتفاق بیفتد. اگر وام مسکن بیش از آنچه شما می توانید هزینه کنید ، اجاره بیشتر از آن است که از نظر مالی بیش از حد نازک شود.
 • تعمیرات مسئولیت شما نیست: صاحب ملک مجبور است هزینه آن شیر آب نشتی و هر چیز دیگری را که می شکند یا از بین می رود بپردازد. بنابراین ، لازم نیست آن هزینه های غیرمترقبه را در بودجه خود تعیین کنید.
 • انعطاف پذیری: تعهد شما به مکانی که اجاره می کنید نمی تواند از طول اجاره نامه فراتر رود ، و اگر صاحب ملک بتواند به سرعت یک مستاجر جدید پیدا کند ، در صورت ترک قبل از اجاره نامه می تواند شما را از قلاب خارج کند.
 • هزینه های پیش رو: هیچ هزینه ای پیش پرداخت نشده است. به جز یک سپرده امنیتی - اغلب هزینه اجاره یک ماه - لازم نیست یک چک بزرگ بنویسید یا هزینه های لازم برای دریافت وام را تأمین کنید.
 • بدون پرداخت هزینه HOA: برخی از خانه ها با انجمن های صاحب خانه در حال تحولات هستند که در بالای هزینه های دیگر به هزینه های ماهانه نیاز دارند و اختیاری نیستند. با اجاره چنین نیست.

مضرات مالی اجاره

 • شما نمی توانید ملک را تغییر دهید: آیا می خواهید یک عرشه برای سرگرمی؟آیا حیاط حصار را ترجیح می دهید؟آیا می خواهید اتاق خواب را به رنگ آبی خاکستری رنگ کنید؟هیچ کاری نمی توانید در مورد هر یک از این موارد در اجاره انجام دهید ، به جز شکایت. ببینید کجا به شما می رسد.
 • شما در حال ساخت ارزش نیستید: وقتی اجاره خود را ترک می کنید ، تمام آنچه با خود می گیرید خودتان و مبلمان و غذاهای متعلق به شما هستند. این حقوق صاحبان ملک است که رشد می کند ، نه مال شما.
 • اجاره ممکن است افزایش یابد: شما ممکن است با آنچه هر ماه پرداخت می کنید راحت باشید ، اما وقتی اجاره نامه شما برای تجدید ، به طور معمول در شش ماه یا یک سال ، می تواند تغییر کند.
 • بدون بهبود نمره اعتباری: در حالی که پرداخت وام به موقع ، اعتبار شما را بهبود می بخشد ، از اجاره بها همان سود را نمی گیرید.
 • بدون پیشرفت های زیبایی: اگر خانه ای که اجاره می کنید به نظر می رسد تاریخ ، ممکن است فقط مجبور شوید به آن عادت کنید.

داشتن در مقابل اجاره

خود یا اجارهمزایایمعایب
مالکیت خانهحریم خصوصی

معمولاً یک سرمایه گذاری خوب

هزینه های مسکن با ثبات تر از سال به سال دیگر

غرور در مالکیت و روابط قوی جامعه

هزینه های نگهداری و تعمیر

عدم انعطاف پذیری

معمولاً گرانتر از اجاره

هزینه های بالای جلو

بدون هزینه مسکن ثابت

در ارزیابی جوانب مثبت و منفی ، فیگات پیشنهاد می کند سه سؤال از خود بپرسید.

وی گفت: "پیش پرداخت ، هزینه های بسته شدن و خطر هزینه های ناگهانی و بسیار بزرگ که در آن جمع می شوند تا آن را به یک پیشنهاد بسیار گران قیمت تبدیل کنند."وی گفت: "شما باید هزینه های بالاتر و فراتر از پرداخت وام خود را برای هزینه های نادر و در عین حال عمده خانوار پس انداز کنید تا آن را به درستی حفظ کنید. و پرداخت هزینه کمتری و پرداخت بیمه وام مسکن خصوصی (که در صورت پیش فرض در وام خود از وام دهنده محافظت می کند) فقط هزینه کل مالکیت را افزایش می دهد. "

 1. چه مدت انتظار دارید در خانه بمانید؟

وی گفت: "اگر سه سال یا کمتر در آن بمانید ، شکستن حتی در یک خانه دشوار است. هزینه های پایانی و کمیسیون ها قابل توجه است و انتظار داشتن خانه در طی سه سال به اندازه کافی از ارزش آن برای جبران این هزینه ها می تواند انتظارات شما را بسیار بالا ببرد. ""و به یاد داشته باشید که کل پرداخت وام مسکن شما به سمت سهام خانه نمی رود. در سال اول وام خود ، بسته به شرایط ، شاید فقط حدود 30 ٪ از پرداخت های اصلی و بهره در واقع به سمت اصلی خانه برود. "

وی گفت: "اگر به عنوان یک سرمایه گذاری به خرید می پردازید ، می تواند خیلی خوب عمل کند ، اما هزینه های ثابت بالا به معنای کوتاه تر مدت زمانی است که املاک را برای آن نگه می دارید ، کمتر احتمال دارد که نسبت به سایر سرمایه گذاری ها پیش برویدفرصت ها در آنجا وجود دارد. "وی گفت: "اگر به طور مکرر حرکت می کنید ، خرید و فروش مداوم خانه ها ممکن است در حال خوردن ثروت باشد ، نه اینکه آن را افزایش ندهید. و اگر قصد دارید محل را پس از حرکت اجاره دهید ، حتماً برنامه ای برای مدیریت ملک داشته باشید - آماده باشید تا هزینه آن را نیز بپردازید. "

مراحل بعدی

تصمیمات بزرگ مالی می تواند ترسناک باشد ، و شما نمی خواهید در عدم تحرک فلج شوید. راه حل های بدهی شارژ می تواند به شما کمک کند تا از طریق متغیرها فکر کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این یک تصمیم هوشمندانه در حال حاضر است یا خیر. اگر مسائل مربوط به اعتبار در راه شما قرار دارد ، شارژ می تواند به شما کمک کند کاندیدای بهتری برای وام باشید و در پرداخت هزینه های خود پس انداز کنید. اولین قدم را در اینجا بردارید.

یک ماشین حساب وام مسکن می تواند به مرتب سازی هزینه ها و بودجه ها کمک کند تا بفهمد چقدر خانه می توانید هزینه کنید. اگر اجاره دهنده هستید ، برای محاسبات بودجه بندی مشابه ، اجاره یا ماشین حساب را خریداری کنید.

دوره های آموزش آنلاین صاحب خانه همچنین می تواند یک پله عالی برای کسانی باشد که به مالکیت خانه می پردازند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه برای داشتن یک خانه آماده شوید و درک بهتری از روند خرید خانه از جمله نحوه تأمین مالی و تهیه خانه برای طولانی مدت داشته باشید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:14