13 نوع شمع برای تنظیم روحیه و محیط عالی

ساخت وبلاگ

types of candles

مردم در ایالات متحده به تنهایی حدود 3 میلیارد دلار فقط برای انواع مختلف شمع ها با 7 در هر 10 خانوار که حداقل یک مورد خریداری می کنند ، هزینه می کنند. شمع ها از جمله متنوع ترین اشیاء روی کره زمین هستند که نقش بخشنده نور ، تنظیم کننده خلق و خوی ، سازنده محیط و دکوراسیون را بازی می کنند.

در مورد آن فکر کنید - می توانید شمع را در بیشتر مواقع قرار دهید و روز را نجات دهید. به طور خلاصه ، شمع ها احساس ویژه ای را به هر فضایی می بخشند و ظاهر خود را بالا می برند ، به همین دلیل برق هرگز نمی تواند شمع ها را جایگزین کند.

13 نوع شمع

با این حال ، اگر فکر می کردید شمع فقط به یک شکل و شکل وجود داشته است ، چیز دیگری دارید! در اینجا 101 در مورد انواع شمع هایی که برای برخی از روشنگری ها وجود دارد (کاملاً در نظر گرفته شده) وجود دارد!

در حالی که در آن هستید ، چرا لیست گزینه های شمع ما را که ممکن است متناسب با نیاز شما باشد ، بررسی نکنید؟شما چیزی پیدا خواهید کرد که فانتزی شما را مهار می کند.

چراغ چای

tea lights are the most common candle types

بیایید با محبوب ترین انواع شمع در آنجا شروع کنیم - چراغ های TEA! این شمع ها به دکوراسیون ارزان ، مؤثر و تنظیم خلق و خوی تبدیل شده اند که در بسته های مقرون به صرفه که می توانند در هر نقطه ، از فروشگاه های محلی تا آمازون پیدا شوند ، فروخته می شوند.

به دلیل ساختار کوچک و گرد آنها و محفظه فلزی می توانید چراغ های چای را به راحتی تشخیص دهید. این شکل های شمع ریز مورد علاقه همه است.

به طور طبیعی ، از آنجا که آنها کوچک هستند ، چراغ های چای خیلی طولانی شما دوام نخواهند داشت ، اما همانطور که در ابتدا گفته شد ، هدف اصلی این شمع ها فراهم آوردن نور نیست ، بلکه ایجاد یک محیط صمیمی و ایجاد روحیه است ، که آنها را عالی می کندبرای مهمانی ها ، شام ها ، تاریخ های عاشقانه یا حتی فقط برای کمک به شما در استراحت و لذت بردن از مدتی از تعطیلات.

اگر می خواهید این نوع شمع ها فضا را روشن کنند ، آنها را با هم گروه بندی کنید - به این ترتیب ، شما بدون به خطر انداختن در محیط ، نور کافی دارید.

شمع

one of the biggest kinds of candles are pillar candles

شمع های ستون ، همانطور که از نام آن پیداست ، مانند ستون ها هستند - نه تنها به آنها شباهت دارند ، بلکه می توانند بدون نگهدارنده نیز روی خود بایستند ، اگرچه ممکن است بی قطره نباشند.

با توجه به اندازه نسبتاً عظیم آنها ، این سبک های شمع می توانند ساعت ها سوزانده شوند (3-4 ، بسته به تردید آنها) ، در حالی که به دنبال انواع باشکوه و زیبا در جایی که قرار داده شده است.

شمع های ستون می توانند به اندازه 3 اینچ یا به اندازه 16 اینچ کوتاه باشند و گاهی اوقات می توانند تا 3 فتیله داشته باشند و به شما امکان می دهد شدت نور مورد نظر خود را کنترل کنید. به طور کلی از موم نخل ساخته شده است ، این شمع ها نیز به دلیل توانایی سوزاندن دود کم ، محبوب هستند.

با این حال ، این سبک های شمع ها به راحتی قابل کوبیدن هستند ، بنابراین ممکن است عاقلانه ترین گزینه روشنایی برای یک مهمانی یا شام شلوغ نباشند. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که این شمع ها را بر روی سطوح مقاوم در برابر گرما قرار می دهید تا با پایین آمدن شمع ، هیچ گونه آسیب به سطح وارد نشود.

شمع های رأی دهنده

votive candles are slightly different candles than tea lights; they are a bit bigger than tea lights and they bu for long periods

این شمع ها بسیار شبیه به چراغ های چای هستند ، در حالی که بسیاری از افراد اغلب این دو را گیج می کنند. با این حال ، شمع های رأی دهنده از چراغ های چای بزرگتر هستند ، به طور کلی حدود 2 اینچ عرض و ارتفاع 2. 5 اینچ.

این انواع شمع های کوتاه و چمباتمه منابع بسیار خوبی از نور و مانند شمع های ستون هستند ، دود سوزاندن را تولید نمی کنند. آنها همچنین با توجه به اندازه های کوچکشان ، برای مدت های شگفت آور طولانی می سوزند.

با این حال ، سبک های رأی دهنده شمع ها به یک ظرف نیاز دارند تا شعله به راحتی و با خیال راحت کنترل شود.

شمع های رأی دهنده ، برخلاف شمع های چای ، با خانه های خود همراه نشوید ، بنابراین وقتی آنها تمام راه را می سوزانند ، خود را می سوزانند ، بنابراین لازم نیست نگران بیرون آمدن آنها یا سطح شما آسیب دیده یا خانه شما نباشیدبه آتش کشیدن!

شمع های بی شعور

if you have pets or kids, the safest candle types would be flameless candle

اگر شعله واقعی برای شما در خانه بسیار خطرناک است (قابل درک است ، اگر حیوانات خانگی ، بچه ها و بزرگسالان دست و پا چلفتی را در خانه دارید!) ، ممکن است بخواهید انواع بی نظیر شمع را در نظر بگیرید.

اگرچه شعله الکترونیکی است ، اما این شمع ها مانند معامله واقعی به نظر می رسند ، حتی گاهی اوقات به گونه ای طراحی شده اند که گاه به گاه سوسو می زنند و حرکت می کنند تا از شعله های واقعی تقلید کنند و تا حد امکان طبیعی به نظر برسند.

برخی حتی برای خاموش کردن آسان یا کنترل شدت نور با کنترل های از راه دور همراه هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند برنامه ریزی شوند تا در زمان های خاص روشن شوند.

انواع شمع های بی شعور به دلیل توانایی آنها در مخلوط کردن عملکرد و ایمنی بدون به خطر انداختن هر یک از مزایا یا زیبایی که شمع های سنتی به وجود می آورند ، بسیار محبوب شده اند.

شما هنوز هم می توانید آن محیط گرم و صمیمی را که نگرانی خانه را در حال سوختن یا کسی است که فراموش می کند شعله را در پایان شب خاموش کند ، فراموش کنید. خطرات آتش سوزی پیشگیری شده و جذابیت زیبایی شناسی به دست آمد-برنده!

علاوه بر این ، این شمع ها دود و گرما تولید نمی کنند ، اما منابع بسیار خوبی برای نور هستند. انواع شمع های بدون شعله به طور معمول باتری هستند.

لامپ های شمع

candle lamps

لامپ های شمع سبک های جالب شمع هستند. بعضی اوقات یک پایه گرمتر وجود خواهد داشت ، اما واقعاً هدف این است که موم گرم و ذوب شود و عطرها را از روی حرارت یک لامپ برقی به داخل هوا آزاد کنید.

در حقیقت ، آنها مانند انواع لامپ های دارای لامپ و همه چیز به نظر می رسند ، فقط روی صفحه ای که شمع در آن نشسته است واقع شده است. این شمع های مختلف برای حتی ذوب باید در زیر لامپ قرار داشته باشند. می توانید فتیله را در آنها نیز بگذارید.

انواع لامپ های کف و لامپ های میز را فراموش کنید. اینها این کار را انجام می دهند به علاوه رایحه ای فوق العاده به اتاق می آورند.

گلدان های شمع

candle pots

گلدان های شمع (همچنین شمع های کانتینر) برای استرس و ایجاد یک محیط آرامش بخش ساخته شده اند ، انواع زیبایی ، کاربردی و کاربردی هستند.

این شمع ها ، که در کوزه های شیشه ای یا گلدان قرار دارند ، به شما اجازه می دهند بدون نگرانی در مورد کنترل شعله یا موم داغ ، شمع سوزانده شود-این بدان معنی است که حتی می توانید یکی از آنها را روی میز دفتر خود داشته باشید ، بدون نگرانی!

علاوه بر این ، با توجه به این واقعیت که موم به طور مستقیم درون شیشه شیشه ای یا گلدان مایل به قرمز ریخته می شود ، در حالی که مخالف جداگانه ساخته شده و سپس درون ظرف قرار می گیرد ، لازم نیست نگران این باشید که شمع گشاد شود یا از ظرف بیرون بیایدبشر

شما نیازی به شمع قدیمی ندارید ، به طور خلاصه ، این شمع ها آماده نور هستند. ویژگی دیگری که گلدان های شمع را محبوب می کند این است که علاوه بر طیف وسیعی از رنگ ها ، اندازه ها و شکل ها ، آنها در طیف وسیعی از رایحه های دوست داشتنی قرار می گیرند.

بسیاری از آنها ، به ویژه معطر ، همچنین در هنگام استفاده از شمع از عطر و بوی محافظت می کنند. این همچنین ذخیره سازی را آسان می کند.

این انواع زیبا از شمع ها علاوه بر این تقریباً در هر مکانی هستند! من بسیاری از آنها را روشن نمی کنم و از آنها به عنوان قسمت هایی از دکوراسیون استفاده می کنم. می توانید روبان یا ریسمان را به اطراف خود ببندید ، پوتپورری را از آنها آویزان کنید و موارد دیگر. خلاق باش!

شمع های کمرنگ

one of the most traditional candle styles are nothing else than taper candles, you can see them in almost every house

سبک های تندتر شمع ها متعلق به خانواده قدیمی مدرسه هستند ، که به ظاهر برای همیشه در آنجا بوده است. با وجود این ، این سبک های شمع کلاسیک در زیبایی و عملکرد خود بی انتها هستند.

شمع های بلند ، باریک و ظریف و ظریف ، می توانند فوراً سطح زیبایی را برای مهمانی به ارمغان بیاورند و آنها را در شام های عاشقانه و اجتماعات رسمی و صمیمی به آنها تبدیل کند.

علاوه بر این ، اجازه ندهید که شکل بلند و نازک شما را فریب دهد - این شمع ها به نظر می رسد که آنها فراتر از چند ساعت دوام نخواهند داشت ، اما می توانند تا 10 ساعت بسوزند. به عبارت دیگر ، مناسب برای وعده های غذایی طولانی یا مهمانی هایی که نمی خواهید وضعیت شمع های خود را بررسی کنید.

با این حال ، یک اشکال این است که شمع های تندتر نمی توانند به تنهایی بایستند ، که باعث می شود شمع یا یک شمع لازم باشد.

شمع های شناور

one of the most unique styles of candles is floating candles; they are designed to float on water

شمع های شناور روشی دوست داشتنی برای روشن کردن فضا به روشی نوآورانه ، جذاب و غیر منتظره است. این نوع شمع ها به سادگی جادویی و یک روش عالی برای دنج اتاق نشیمن شما هستند.

شمع های شناور ، همانطور که از نام آن آمده است ، به گونه ای طراحی شده اند که روی آب شناور شوند و وقتی نور را انجام می دهید و آنها را شناور می کنید ، نتیجه آن نورپردازی بسیار زیبایی است - حتی اگر ظرف بزرگ و به اندازه کافی عمیق باشد تا شمع ها با آب حرکت کنند.

علاوه بر این ، لازم نیست نگران ریختن موم داغ بر روی سطح افرادی باشید که شمع ها را می کوبند و به طور تصادفی آتش سوزی را شروع می کنند ، و این شمع ها را گزینه های بسیار ایمن می کند. اگر احساس نمی کنید که آنها را شناور کنید ، می توانید آنها را نیز تنظیم کرده و از آنها به عنوان شمع های معمولی استفاده کنید.

با این حال ، از آنجا که این شمع ها بسیار کوچک هستند ، آنها خیلی سریع می سوزند - مگر اینکه شما با تعویض آنها در صورت نیاز در مهمانی خوب باشید ، ممکن است بخواهید این موارد را برای رویدادهای طولانی پرش کنید (نتیجه نهایی کاملاً ارزش آن را دارد ، بنابراین ، بنابراین ، بنابراین ،ما به هیچ وجه شما را مقصر نمی دانیم که هنوز هم می خواهید این انواع شمع را بخاطر زمان سوختگی کوتاه بخواهید!).

شمع های تولد

birthday candles

البته ، لیستی از شمع های بدون شمع تولد چیست؟تقریباً همه می توانند این شمع های فوق العاده کوچک ، نازک و سبک را که در طیف وسیعی از اشکال سرگرم کننده ، رنگ ها ، اندازه ها و طرح ها قرار دارند ، بشناسند.

این شمع ها به گونه ای طراحی شده اند که به سرعت روشن و سوزانده می شوند ، به اندازه کافی طولانی برای پسر یا دختر تولد ماندگار می شوند تا آرزو کنند اما قبل از انجام این کار کیک را نمی سوزانند!

شمع های تولد در طول سالها تکامل یافته اند و امروز ، آنها با ویژگی های بسیاری و در اندازه ها و شکل های مختلف - دست ، نامه ها و حتی شمع های فریب خورده که منفجر نمی شوند ، ارائه می شوند.

حتی شمع های تولد وجود دارد که به کیک تبدیل می شوند تا پیچ و تاب های فوق العاده سرگرم کننده را به کیک های تولد معمولی و مهمانی ها اضافه کنند.

شمع های ژل

even though gel candles resemble classic candle shapes, the material used to fuel the fire is different.

یک نوآوری اخیر در صنعت شمع ، شمع های ژل به جای موم ، از ژل با چگالی بالا یا کم استفاده می کنند تا آتش سوزی کنند.

اینها به طور کلی در کوزه های شیشه ای قرار می گیرند و می توانند به اندازه 3 میلی متر یا به اندازه 9 میلی متر بلند باشند - ارتفاع این ظرف ارتفاع شمع را تعیین می کند. آنها واقعاً می توانند در صورت قرار دادن در مناطق مناسب اتاق ، اتاق خواب شما فنگ شویی را برطرف کنند.

سبک های شمع ژل به دلیل رایحه طبیعی ژل نسبت به هر عطر و بوی عمدی به آرامی معطر می شوند. اینها گزینه های بسیار خوبی برای دکوراسیون کنار استخر یا میز شام هستند.

با این حال ، ظرفی که این شمع ها در آن قرار دارند تمایل به گرم شدن سریع دارند. بنابراین ، توصیه می شود که این شمع ها را بیش از 2 ساعت بسوزانید.

شمع های کارتریج

cartridge candles

شمع های کارتریج فوق العاده اقتصادی هستند و به طور خاص برای شرایط اضطراری و هوشیاری طراحی شده اند. اگرچه در اندازه و رنگ های مختلف موجود است ، این شمع ها می توانند تا 90 ساعت بسوزند ، که توسط پارافین مایع یکبار مصرف ایجاد می شود.

شمع های مایع

liquid candles are types of candles that are using oil to fuel the fire

ساخته شده با استفاده از پارافین مایع نرم و خالص ، این نوع شمع ها می توانند بین 8 تا 100 ساعت دوام داشته باشند ، بر اساس میزان پارافین.

آنها به طور کلی شفاف و در حدود 2. 5 اینچ ضخامت دارند. این شمع ها برای استفاده ایمن هستند و برای مقابله با آنها ، لباس های کثیف را پشت سر نمی گذارند.

شمع های دافع حشرات

insect repellent candles

ممکن است شما از شمع های دفع حشرات به عنوان انواع شمع فکر نکنید اما آنها حساب می کنند! آنها غالباً در قلعهای کوچک و حتی سطل های بزرگ قرار می گیرند.

هنگامی که آنها را روشن می کنید ، همان مواد شیمیایی را به هوا پراکنده می کنید ، در غیر این صورت روی پوست خود اسپری می کنید و به همان اندازه مؤثر هستند.

معمولاً آنها معطر هستند اگرچه می توانید نوع بی نظیر را نیز بدست آورید. تنها زمانی که اینها به همان اندازه که انتظار دارید کار نمی کند ، در یک دوره بسیار بادی از روز است.

اما در غیر این صورت ، آنها عالی هستند. اگر می توانید چندین قسمت از صندلی خود را قرار دهید تا واقعاً اثربخشی را افزایش دهد. آنها شمع داشتند ، اما من شرط می بندم که آرزو می کنند از گذشته در انواع مختلف قلعه ها مواد دفع کننده حشرات داشته باشند.

سبک های شمع

candle styles

ذکر سریع از سبک های مختلف شمع ها برای در نظر گرفتن جوش به ویکس ، نوع موم و یک زن و شوهر دیگر.

وقتی صحبت از فتیله ها می شود ، شما در اصل چهار گزینه دارید ، که اینک های پنبه ای استاندارد شما هستند ، ویک های اصلی کاغذ که ممکن است کمی سریع سوزانده شود ، ویک های هسته فلزی که روند کار را کند می کنند ، و سپس فتیله های چوبی جدیدتر و بسیار محبوب که حتی ممکن استترک و پاپ برای اضافه کردن برخی از عاشقانه ها به جو.

علاوه بر این ممکن است بخواهید نوع مومی را که استفاده می کنید در نظر بگیرید. من واقعاً اهمیتی نمی دهم ، اگرچه به نظر می رسد برخی از آنها عطر و بوی بیشتری نسبت به دیگران دارند اگر این چیزی است که شما می خواهید. شما به طور کلی پنج گزینه خواهید داشت: موم پارافین ، موم نخل ، موم سویا ، موم Bayberry و موم زنبور عسل. اکنون حتی انواع جدید شمع ژل نیز وجود دارد.

ملاحظات دیگر این است که اگر شما فقط می خواهید نور را باید به دنبال انواع شمع های بدون فشار بروید ، اگرچه من هیچ دلیلی نمی بینم که در برخی از عطرهای دلپذیر مخلوط نشوند. همچنین جنبه هایی از جمله اینکه آیا سبک شمع های مورد نظر شما بدون قطره هستند ، وجود دارد ، بنابراین می توانید آنها را کمتر در آن شرکت کنید.

انواع شمع برای هر مناسبت

کسی فکر می کند که با ظهور برق ، شمع ها محبوبیت و سودمندی خود را از دست می دادند و تاکنون منسوخ می شوند ، اما این اشیاء فروتنانه خانگی همیشه برای ماندن بوده اند.

همانطور که مشاهده می کنید ، مگر اینکه خوشحال باشید که انواع شمع های تزئینی را به چراغ های چای محدود می کنید یا فقط بسته هایی از شمع را برای اهداف اضطراری ، شمع ها جمع می کنید ، در طیف وسیعی از شکل ها ، اندازه ها و رنگ ها قرار می گیرند. شمع شما می تواند به همان اندازه یک قطعه دکوراسیون باشد که منبع نور است.

امیدوارم که با راهنمای مفید ما ، اکنون به اندازه کافی مجهز باشید که به جای اینکه فقط به بسته های بدون نسخه متوسل شوید ، انواع شمع را برای هر یک از نیازهای خود انتخاب کنید. بگذارید نور باشد ، اما بگذارید زیبایی و محیط کامل نیز وجود داشته باشد!

شما همچنین لذت خواهید برد:

نویسنده: ریک بدترین

ریک یک مشاور و علاقه مندان به طراحی خانه است که زندگی او توسط همه چیز در خانه و باغ مصرف می شود. به عنوان یک سرگرمی شروع شده است ، بدترین اتاق به یک ویلچر اطلاعات و الهام بخش برای متخصصان و صاحبان خانه تبدیل شده است. ریک به عنوان مالک و نویسنده برای تیم تحریریه ما فعالیت می کند. در مورد ریک و بدترین عملکرد اتاق در اینجا بیشتر بدانید.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:36