بیشتر رمزنگارها در میان تصویر بازار بسیار آرام ، سبز ملایم را مشاهده می کنند

ساخت وبلاگ

تقریباً همه 20 سکه برتر توسط کلاه بازار شاهد نوسانات در 2 درصد در هر دو جهت در روز هستند.

Most Cryptos See Gentle Green Amid Exceedingly Calm Market Picture

شنبه ، 16 فوریه: Cryptocurrencies شاهد عملکرد قیمت خفیف هستند و تقریباً همه 20 سکه برتر توسط کلاه بازار مشاهده می کنند که در هر دو جهت در روز ، در هر دو جهت در روز ، همانطور که داده های COIN360 نشان می دهد.

Market visualization by Coin360

تجسم بازار توسط COIN360

Bitcoin 7-day price chart. Source: CoinMarketCap

براساس داده های CoinmarkEtCap ، بیت کوین برتر Cryptocurrency (BTC) در روز شاهد رشد 0. 37 درصد کسری است و برای فشار دادن زمان 3،631 دلار معامله می شود. در نمودار 7 روزه خود ، این سکه از یک قله داخلی تقریباً 6،700 دلار در تاریخ 11 فوریه به پایین 3،610 دلار در 14 فوریه معامله کرد-متعاقباً برخی از ضررهای خود را بازیابی کرد. در ماه ، این سکه تقریباً هیچ حرکتی را ندیده است که با ارزش 0. 8 درصد از آن معامله می شود. نمودار قیمت 7 روزه بیت کوین. منبع: CoinmarketCap

Ethereum (ETH)-با توجه به موقعیت تازه مورد توجه خود به عنوان بزرگترین آلتوین توسط کلاه بازار-در روز تجارت تقریباً 123 دلار برای فشار آوردن به زمان ، حدود 1 درصد افزایش یافته است. Altcoin طی هفت روز گذشته شاهد رشد متوسط و مداوم بوده است و سودهای هفتگی خود را بیش از 4 درصد به ارمغان می آورد.

Ethereum 1-month price chart. Source: CoinMarketCap

در ماه ، اتریوم نیز به همین ترتیب پایدار است و تقریباً در همان قیمت (0. 4 درصد پایین آمدن) مانند اواسط ژانویه معامله می شود.

نمودار قیمت 1 ماهه Ethereum. منبع: CoinmarketCap

در آخرین تماس Core Ethereum Core ، بنیانگذار ETH ویتالیک باترین و دیگران ادعاهایی را مبنی بر انتشار یک ویژگی جدید ایجاد قرارداد هوشمند در Fork Hard Fork Constantinople منتشر کرده اند که پیامدهای امنیتی منفی دارند.

همچنین در این هفته ، Exchange Crypto Exchange Erisx مستقر در شیکاگو نظرات خود را به کمیسیون معاملات معاملات آتی کالاهای ایالات متحده ارائه داد و به نفع قراردادهای آتی تنظیم شده ETH استدلال کرد.

Ripple (XRP) - مانند همتایان بزرگتر بازار در بازار - تقریباً هیچ تغییر قیمت را در روز مشاهده نمی کند و در زمان مطبوعات در حدود 0. 301 دلار معامله می شود. در طی 24 ساعت گذشته 0. 5 درصد کسری ، دارایی در هفته 2 درصد خفیف کاهش یافته است. ضررهای ماهانه نزدیک به 9 درصد است.

Ripple 7-day price chart. Source: CoinMarketCap

نمودار قیمت 7 روزه را ریپ کنید. منبع: CoinmarketCap

مفسران صنعت این هفته بحث کرده اند که آیا غول بانکی ایالات متحده JPMorgan Chase است که به تازگی اعلام شده است که استابلوین می تواند تهدیدی مستقیم برای آینده XRP ایجاد کند. مدیرعامل ریپل ، برد گارلینگهاوس ، این نگرانی ها را رد کرد و اظهار داشت که سکه JMP به اصطلاح "نقطه" از cryptocurrency را از دست نمی دهد.

یک استثناء عمده در بین 20 سکه برتر باقی مانده Litecoin (LTC) است که در روز تجارت 43. 83 دلار نزدیک به 4 درصد رشد بوده است. بدین ترتیب Altcoin دوباره EOS و Bitcoin Cash (BCH) را به عنوان چهارمین رمزنگاری بزرگ توسط CAP بازار ، که با کلاه بازار حدود 990 میلیون دلار در اختیار دارد ، جدا کرده است.

EOS که اکنون در رده پنجم قرار دارد ، امروز شاهد رشد جامد است و در روز برای تجارت 2. 85 دلار 2. 4 درصد است. Crypto Monero با محوریت حریم خصوصی (XMR) ، که در رده سیزدهم قرار دارد ، تنها Altcoin مهم دیگری است که شاهد رشد قابل تشخیص است-در روز برای تجارت با 48. 16 دلار حدود 2 درصد به دست می آورد.

سنگین ترین بیست بازنده برتر در عین حال Maker (MKR) است که در رده 17 قرار دارد که 1. 6 درصد به تجارت 509. 65 دلار کاهش یافته است.

کل سرمایه در بازار کلیه ارزهای رمزنگاری شده در حدود 121 میلیارد دلار از زمان مطبوعات است که در هفته 0. 25 درصد کسری است.

7-day chart of the total market capitalization of all cryptocurrencies from CoinMarketCap

نمودار 7 روزه کل سرمایه گذاری در بازار کلیه ارزهای رمزنگاری شده از CoinmarketCap

در سایر اخبار Cryptocurrency ، کارگزاری اصلی Crypto Coinmama - که به کاربران امکان می دهد بیت کوین و اتریوم را با استفاده از کارت اعتباری خریداری کنند - نشان داده است که دچار نقض عمده داده ای شده است که بر 450،000 از کاربران خود تأثیر می گذارد.

و در اخبار مربوط به فرزندخواندگی ، Liberstad-یک شهر خصوصی و آنارکو سرمایه داری در نروژ-یک بومی رمزنگاری شده در سکوی شهر هوشمند با قدرت بلوک خود را اتخاذ کرده است. رمزنگاری جدید واسطه رسمی مبادله شهر خواهد بود و ارزهای ملی فیات ممنوع است.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:45