تفکیک هزینه های مدیریت املاک

ساخت وبلاگ

Erin Eberlin یک متخصص املاک و مستغلات و صاحبخانه است که مدیریت اجاره ، مالکیت مستاجر و سرمایه گذاری در املاک را پوشش می دهد. او بیش از 16 سال تجربه در املاک و مستغلات دارد.

Khadija Khartit یک کارشناس استراتژی ، سرمایه گذاری و بودجه و مربی مالی Fintech و استراتژیک در دانشگاه های برتر است. وی بیش از 25 سال یک سرمایه گذار ، کارآفرین و مشاور بوده است. او یک دارنده مجوز FINRA سری 7 ، 63 و 66 است.

دیوید جی روبین یک واقعیت برای تعادل با بیش از 30 سال در ویرایش و انتشار است. بیشتر تجربه وی در فضاهای حقوقی و مالی نهفته است. در ناشر حقوقی Matthew Bender & Co./lexisnexis ، او مدیر تحقیق و توسعه ، تحلیلگر برنامه نویس و ویرایشگر ارشد کپی بود.

Picture of Tips for Selecting Property Management Strategy

یک شرکت مدیریت املاک به صاحبخانه ها کمک می کند تا املاک اجاره خود را با قیمت مدیریت کنند. هزینه های مدیریت املاک بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع املاک و خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود. در اینجا تفکیک هزینه هایی که مدیر املاک ممکن است شارژ کند ، آورده شده است.

غذای اصلی

  • مدیران املاک برای مدیریت ملک هزینه ماهانه ای را پرداخت می کنند که می تواند یک هزینه مسطح یا درصدی از درآمد اجاره ماهانه باشد.
  • مدیران املاک به طور معمول بین 4 ٪ تا 7 ٪ درآمد اجاره را شارژ می کنند ، اما املاک کوچکتر ممکن است 10 ٪ یا بیشتر هزینه داشته باشد.
  • هزینه های نگهداری نیز ممکن است برای خدمات از جمله زباله ، برف و برداشتن برگ هزینه شود.
  • اندازه و شرایط ملک می تواند عاملی برای رانندگی در مدیریت املاک بالاتر باشد.
  • همچنین ، نوع ملک بر هزینه مدیریت املاک مانند خانه های مجرد یا چند خانواده و دارایی های تجاری تأثیر می گذارد.

هزینه های استاندارد مدیریت املاک

هزینه راه اندازی اولیه

یک شرکت مدیریت املاک ممکن است هزینه راه اندازی اولیه را برای ایجاد حساب شما با شرکت خود پرداخت کند. با این حال ، همه شرکت ها هزینه راه اندازی اولیه را پرداخت نمی کنند ، اما اگر این کار را انجام دهند ، معمولاً 500 دلار یا کمتر است. این هزینه همچنین می تواند شامل هزینه هایی برای بازرسی از وضعیت ملک و همچنین هزینه هایی برای اطلاع رسانی به مستاجران مبنی بر مدیریت آنها در املاک باشد.

هزینه مدیریت ماهانه

تقریباً هر مدیر املاک هزینه ای را برای مدیریت ماهانه به شما هزینه می کند. قراردادی که با مدیر املاک امضا می کنید ، نحوه محاسبه این هزینه را مشخص می کند و هزینه شامل چه خدماتی نیز می شود. برخی از شرکت ها هزینه مدیریت ماهانه بالاتری را پرداخت می کنند ، اما ممکن است فراگیرتر باشد ، بنابراین تا زمانی که متوجه نشوید که چه چیزی را شامل می شود ، با هزینه اولیه بالاتر قرار نگیرید.

یک مدیر املاک ممکن است برای مدیریت ملک شما یا درصدی هزینه خود را پرداخت کند:

هزینه مسطح

هزینه مسطح مبلغ دلار خاصی است که هر ماه به مدیر ملک پرداخت می کنید. تعداد دقیق بر اساس اندازه یا فیلم مربع ملک و خدمات ارائه شده تعیین می شود. به عنوان مثال ، هزینه مسطح ممکن است 100 دلار در ماه برای یک خانه تک خانواده باشد.

درصد اجاره

به طور معمول ، یک مدیر املاک درصدی از اجاره ماهانه را به عنوان هزینه مدیریت املاک جمع می کند. درصد جمع آوری شده متفاوت خواهد بود اما به طور سنتی بین 8 ٪ تا 12 ٪ اجاره ماهانه ناخالص است. مدیران اغلب برای املاک با ده واحد یا بیشتر یا خاصیت تجاری ، درصد کمتری ، بین 4 ٪ تا 7 ٪ را شارژ می کنند. با این حال ، درصد بالاتر 10 ٪ یا بیشتر برای خواص کوچکتر یا مسکونی معمولی است.

به عنوان مثال ، هزینه ماهانه 5 ٪ برای یک ملک با اجاره ماهانه 2500 دلار خواهد بود ، در حالی که 5 ٪ هزینه برای یک ملک با 2،000 دلار اجاره ماهانه 100 دلار خواهد بود ، که حتی ممکن است هزینه تجارت برای شرکت مدیریت را پوشش دهدبشرهزینه 10 ٪ برای این ملک با 2،000 دلار اجاره ماهانه به آنها امکان جمع آوری 200 دلار را در عوض می دهد.

اجاره به علت در مقابل اجاره جمع آوری شده

اطمینان حاصل کنید که قرارداد شما با مدیر املاک اظهار می دارد که هزینه اجاره به دست جمع آوری شده و نه اجاره بها است. در غیر این صورت ، مدیر املاک حتی اگر مستاجرین اجاره خود را پرداخت نکنند ، پول جمع می کنند.

هزینه نگهداری

هزینه های نگهداری به طور کلی به عنوان بخشی از هزینه مدیریت ماهانه گنجانده شده است. این می تواند شامل تمیز نگه داشتن مناطق مشترک ، بیرون کشیدن زباله و برف و برداشتن برگ باشد.

در صورت انجام یک تعمیر خاص ، هزینه تعمیر از صندوق تعمیر ذخیره کسر می شود ، که یک حساب جداگانه است که در آن صاحبخانه برای تعمیر املاک پول دارد. چند روش برای مدیریت حساب و رسیدگی به روند تعمیر وجود دارد.

  • صاحبخانه می تواند مجوز هر کسر تعمیر را از حساب انتخاب کند.
  • صاحبخانه می تواند فقط برای تعمیرات بیش از مبلغ دلار مشخص شود.
  • صاحبخانه می تواند به مدیر ملک اجازه دهد از این حساب به صلاحدید خود استفاده کند.

حداقل مبلغ باید در این حساب مانند معادل اجاره یک ماهه نگه داشته شود.

هزینه های اضافی مدیریت املاک

هزینه قرار دادن مستاجر

یک مدیر املاک می تواند هزینه جداگانه ای را برای قرار دادن مستاجران در ملک شما شارژ کند. باز هم ، این می تواند یک هزینه مسطح یا درصدی از اجاره باشد. اجاره نیم ماه به اجاره کامل ماه متداول است.

هزینه قرار دادن مستاجر می تواند شامل هزینه های تبلیغاتی برای یافتن مستاجر ، غربالگری مستاجر ، مراحل حرکت و تهیه توافق نامه اجاره نامه باشد. بسته به شرایط قرارداد ، در صورتی که مستاجر اجاره نامه خود را زود یا اخراج می کند ، این هزینه ممکن است به مدیر املاک بازپرداخت شود.

هزینه جای خالی

یک قرارداد مدیریت املاک می تواند شامل هزینه ای برای جای خالی باشد. این می تواند یک بار هزینه اجاره یک ماهه یک ماهه باشد ، یا می تواند هزینه ای برای هر واحد خالی مانند 50 دلار برای هر واحد باشد.

هزینه اخراج

اگر می خواهید یک مدیر املاک برای اخراج مستاجران اداره کند ، باید هزینه آن را بپردازید. انتظار دارید برای هر اخراج چند صد دلار بپردازید ، به علاوه هزینه های مربوط به دادگاه.

هزینه خاتمه زودرس

اگر قرارداد مدیریت املاک را زود بشکنید ، اغلب مجبور خواهید بود هزینه خاتمه زودهنگام را بپردازید. این هزینه براساس شرایط قرارداد بسیار متفاوت خواهد بود. شما فقط ممکن است مسئولیت پرداخت یک ماه هزینه های مدیریتی اضافی را بر عهده داشته باشید یا می توانید برای نقض قرارداد به دادگاه منتقل شوید.

عواملی که بر هزینه مدیریت املاک تأثیر می گذارند

هیچ قیمت مشخصی وجود ندارد که یک شرکت مدیریت املاک برای مدیریت ملک شما هزینه کند. هزینه ها به عوامل مختلفی از جمله سطح خدماتی که از مدیر املاک مورد نیاز است بستگی دارد.

آنچه مدیران املاک انجام می دهند

مدیران املاک از آنجا که آنها املاک را مدیریت می کنند و مسائل مستاجر را به نمایندگی از صاحبخانه اداره می کنند ، مفید هستند. مسئولیت های یک مدیر املاک شامل رزرو اجاره جدید ، جمع آوری اجاره ، نگهداری و تعمیرات و همچنین اخراج مستاجران است. یک مدیر املاک مؤثر می تواند با پاسخ دادن سریع به مستاجران و رسیدگی به عملیات روزانه املاک ، به صرفه جویی در وقت و سردردها کمک کند.

اندازه املاک اجاره

یکی از مهمترین عواملی که بر هزینه یک مدیر املاک تأثیر می گذارد ، اندازه املاک اجاره است. مدیریت یک ملک بزرگتر شامل کار بیشتر از مدیریت یک ملک اجاره کوچکتر است ، بنابراین هزینه جمع آوری شده بزرگتر خواهد بود.

نوع خاصیت

مدیران املاک می توانند انواع املاک سرمایه گذاری ، از جمله خانه های تک خانواده ، املاک چند خانواده ، خواص تجاری و حتی املاک خالی را مدیریت کنند.

شرط

خواص جدیدتر ، یا خواص قدیمی تر که بازسازی شده اند ، ممکن است مشکلات نگهداری کمتری نسبت به خواص قدیمی داشته باشند.

محل اجاره اجاره

مدیران املاک ممکن است برای مدیریت املاک و مستغلات در مناطقی که اجاره بالاتر و هزینه های پایین تر را برای مدیریت خواص در مناطقی که فرمان اجاره پایین دارند ، هزینه بیشتری را شارژ کنند.

میزان خدمات

خدماتی که شرکت مدیریت املاک ارائه می دهد نقش بزرگی در میزان هزینه آنها دارد. اگر فقط یک مدیر املاک را برای جمع آوری اجاره استخدام می کنید ، بسیار کمتر از کسی که می خواهد یک مدیر را برای جمع آوری اجاره ، پر کردن جای خالی ، انجام تعمیرات ، رسیدگی به اخراج مستاجر و نگه داشتن سوابق مالی برای مالیات های خود بپردازید.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

آیا مدیر املاک ارزش آن را دارد؟

در تعیین اینکه آیا یک مدیر املاک ارزش آن را دارد ، در نظر بگیرید که چقدر زمان لازم برای اجرای ملک را دارید ، از جمله رزرو اجاره جدید ، جمع آوری اجاره ، تعمیرات ، تعمیر و نگهداری و مشکلات مستاجر در حال انجام. این ممکن است ارزش آن را برای املاک با چندین واحد داشته باشد ، در حالی که ممکن است هزینه برای یک خانه یک خانواده هزینه ندارد.

چگونه هزینه های مدیریتی را محاسبه می کنید؟

هزینه مدیریتی که براساس درصدی از درآمد اجاره هزینه می شود ، ممکن است یک صاحبخانه 2400 دلار در هر ماه برای یک ملک که 30،000 دلار درآمد ماهانه با 8 ٪ هزینه مدیریت املاک ماهانه (30،000 دلار * 0. 08) دارد ، هزینه کند.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:46