گسترش: بلوک های ساختمان تجارت گزینه ها

ساخت وبلاگ

دموکراتیک امور مالی برای همه. کار نویسندگان ما در وال استریت ژورنال ، فوربس ، شیکاگو تریبون ، کوارتز ، کرونیکل سانفرانسیسکو و موارد دیگر ظاهر شده است.

استراتژی های چند گزینه ای: نحوه پخش

اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً در مورد استراتژی های گزینه های منفرد مانند خرید تماس و قرار دادن یک چیز یا دو مورد را می دانید. این منطقی است که شما از آنجا شروع کرده اید زیرا آنها متداول ترین استراتژی های گزینه هستند. آنها ساده (برای گزینه ها) ، نسبتاً ارزان و معمولاً ساده ترین استراتژی برای درک هستند. خرید تماس و قرار دادن نمایشنامه های خالص در جهت سهام زیرین است. برای بسیاری از گزینه ها معامله گران ، سفر به همین جا ختم می شود ، و این خوب است.

اما برای دیگران ، کل دنیای امکانات برای کشف گزینه ها وجود دارد. آیا آرزو می کنید بدون خرید حق بیمه گزینه های جهت دار را بدست آورید و به این ترتیب پوسیدگی زمان را به نفع خود قرار دهید؟شاید فکر کنید نوسانات نسبت به میانگین تاریخی آن زیاد است و می خواهید آن را بفروشید. چه می شود اگر مهارت های نمودار شما منطقه ای را شناسایی کرده باشد که ممکن است سهام در آن حرکت کند و شما به دنبال سود از یک بازار جانبی هستید؟یا شاید شما می خواهید یک تماس بخرید یا قرار دهید اما آرزو می کنید آنقدر گران نباشد. اینجاست که گسترش می یابد.

گسترش چیست؟

گسترش ترکیبی از دو یا چند گزینه متفاوت است که شامل موقعیت های طولانی و کوتاه یا "پاها" است. گسترش را می توان برای بدهی خریداری کرد یا برای اعتبار فروخته شد. آنها به طور کلی در معرض خطر هستند و می توانند در ترتیب های مختلف ایجاد و ترکیب شوند. به گسترش هایی مانند Legos فکر کنید. برای ساختن چیزی منحصر به فرد می توانید آنها را به شکل و اندازه های مختلف تقسیم کنید. هر گزینه در گسترش دارای یک شغل است و در کنار هم ، هدف سودآوری ، به عنوان یک بسته است.

آنها "گسترش" نامیده می شوند زیرا گزینه های موجود در هر استراتژی می توانند در قیمت ، زمان یا نوسانات یا هر سه از طریق ترکیبات مختلف گزینه های طولانی و/یا کوتاه ، قیمت های مختلف اعتصاب و یکسان (یا حتی متفاوت) پخش شوند.) دوره های انقضا. که فقط یک روش طولانی برای گفتن گسترش است ، به شما امکان می دهد سطح تطبیق پذیری ، استراتژی و از بسیاری جهات به شما اجازه خلاقیت دهید.

رایج ترین گسترش هایی که در این مقاله مورد بحث قرار خواهیم داد ، گسترش بدهی ، گسترش اعتبار و کاندوم آهن است. همه آنها تاریخ انقضا یکسان دارند و هرکدام ترکیبی از گزینه های طولانی و کوتاه را شامل می شوند.

استراتژی ها

ابتدایی ترین سه گسترش معمولاً متداول ترین است - گسترش دبستان ، گسترش اعتباری و کاندورهای آهن (قول می دهیم این یک استراتژی است ، نه یک شخصیت کمیک بوک) ، و ارزش دانستن آنها را به عنوان بلوک های ساختمانی بسیاری از آنها می دانندگسترش های دیگردر حالی که گسترش بدهی و اعتباری برای حدس و گمان در جهت (بالا یا پایین) است ، کاندورهای آهن برای حدس و گمان در بازارهای کم جهت که در حال حرکت به پهلو هستند.

اول بالا: گسترش بدهی (با نام مستعار عمودی طولانی)

اگر در سهام صعودی یا نزولی هستید ، اما خرید تماس و قرار دادن خیلی گران می شود ، گسترش بدهی می تواند کمک کند. برای ایجاد گسترش بدهی (تماس یا قرار دادن) با یک گزینه طولانی شروع کنید و گزینه ای کوتاه را اضافه کنید که بیشتر از پول خارج شود.

گسترش بدهی های صعودی از تماس ها استفاده می کند در حالی که گسترش بدهی های نزولی استفاده می شود ، و گزینه ها با نسبت 1: 1 در همان انقضا معامله می شوند. با هم ، قیمت خالص این دو گزینه برابر با کل هزینه گسترش است. مقدار حداکثر گسترش که می تواند به آن برسد ، تفاوت بین اعتصاب ها است. اگر سهام جهت درست حرکت کند ، این گسترش هنوز هم می تواند سود داشته باشد ، اما از یک نوسانات ضمنی (با نام "IV") عایق بندی می شود تا فقط یک گزینه طولانی باشد.

بیایید به جزئیات این دو گسترش نگاه کنیم:

پخش بدهی (نام های دیگر: پخش طولانی یا تماس طولانی عمودی)

چرا تجارت کنید؟شما فکر می کنید یک سهام در یک بازه زمانی مشخص بالا می رود

شرایط بهینه: نوسانات ضمنی کم ، سهام صعودی ، بخش و بازار

تنظیم: تماس طولانی + تماس با اعتصاب کوتاه کوتاه در همان انقضا

مثال: خرید 50 آگوست با 5 دلار تماس بگیرید و 55 اوت تماس را با قیمت 2 دلار بفروشید. هزینه خالص = 3 دلار (x100 = 300 دلار در هر گسترش)

هزینه: هزینه تماس طولانی ، حق بیمه کمتری برای تماس کوتاه (در این مثال ، 3 دلار)

سود حداکثر نظری: محدود به فاصله بین اعتصاب منهای هزینه تجارت (5 دلار گسترش گسترده - 3 دلار هزینه خالص = 2 دلار سود)

ضرر حداکثر نظری: هزینه خالص (بدهی) تجارت (در این مثال ، 3 دلار)

Breakeven در انقضا: یک نقطه Breakeven (در زمان انقضا) در اعتصاب طولانی به علاوه بدهی پرداخت شده (50 +3 = 53 $ Breakeven) وجود دارد

بهترین مورد برای میخ آن: سهام بلافاصله بالاتر می رود و در نتیجه سود حاصل می شود. افزایش همزمان نوسانات ضمنی نیز می تواند کمک کند ، اما افزایش گزینه کوتاه تا حدودی افزایش گزینه طولانی را جبران می کند.

چه چیزی می تواند اشتباه شود؟سهام به اندازه کافی سریع افزایش نمی یابد ، یا سهام نزدیک به انقضا زیر نقطه Breakeven است.

افت در نوسانات ضمنی و پوسیدگی زمان می تواند حق بیمه گزینه را در حالی که تجارت روشن است ، کاهش دهد. گزینه طولانی احتمالاً در ارزش کاهش می یابد. با این حال ، از آنجا که یک گزینه کوتاه وجود دارد که از مقدار تخریب کننده سود می برد ، تأثیر کلی کمتر از آن است که فقط یک موقعیت تماس طولانی باشد.

بسته شدن تجارت: درست مانند خرید گزینه های منفرد ، هدف شما خرید بدهی تماس و فروش آن با قیمت بالاتر برای سودآوری است ، در حالت ایده آل به عنوان یک بسته. روش بهینه برای انجام این کار ، اجرای ساده معامله مخالف است - اعتصاب تماس پایین تر را انتخاب کرده و اعتصاب تماس بالاتر را به عنوان یک بسته برای اعتبار خریداری کنید.

اگر سهام بالاتر از هر دو اعتصاب باشد (به خاطر داشته باشید ، این بهترین سناریو است) ، شما نزدیک به سود نظری حداکثر خواهید بود. ممکن است قبل از اتمام ، تجارت را ببندید تا سود را قفل کنید. این می تواند به معنای فروش گسترش با کمی کمتر از مقدار حداکثر به منظور از بین بردن هرگونه خطر نزولی قبل از انقضا باشد.

اگر موقعیت در برابر شما حرکت کرده است ، در نظر بگیرید که قیمت را برای کاهش ضرر و زیان خود و بسته شدن موقعیت خود به فروش برسانید. اگر هیچ پیشنهادی (0 پیشنهاد به معنای خریدار مایل به خریدار وجود نداشته باشد) برای گسترش در انقضا ، به سادگی اجازه دهید هر دو پا بی ارزش باشند و پس از انقضا از حساب شما حذف شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، ضرر محدود به خالص بدهی پرداخت می شود.

مراقب باشید ... هرگز با یک گزینه کوتاه ، گسترش و فراموش نکنید. اگر اتفاقی می افتد که در تماس کوتاه قرار گرفته و با قیمت اعتصاب موقعیت سهام کوتاه دریافت کنید ، وحشت نکنید. به سادگی تماس طولانی خود را بلافاصله انجام دهید تا سهام را با قیمت پایین اعتصاب خریداری کنید.

همچنین ، مراقب زیربنایی باشید که به دلیل پرداخت سود سهام است. یکی از بزرگترین خطرات تماس های کوتاه ، خطر سود سهام است. ریسک سود سهام ریسکی است که شما قبل از تاریخ سابق سود سهام خود در گزینه تماس کوتاه خود قرار خواهید گرفت. این شامل تماس های کوتاه است که بخشی از گسترش است. وقتی این اتفاق بیفتد ، تاریخ سابق را با موقعیت کوتاه باز می کنید و در واقع مسئولیت پرداخت آن سود سهام خود را بر عهده خواهید داشت. شما می توانید با بستن گسترش خود قبل از پایان جلسه معاملات ساعتهای منظم شب قبل از تاریخ سابق ، از این امر جلوگیری کنید.

توجه: روز قبل از سود سهام سابق شما ممکن است در حساب شما اقدام کند تا هر موقعیتی را که خطر سود سهام دارد ، ببندد. خواندن و درک توافق نامه گزینه های کارگزار خاص خود مهم است تا بدانید که آیا این مورد است یا خیر.

پخش بدهی را پخش کنید (نامهای دیگر: طولانی قرار دادن پخش شده یا عمودی قرار داده شده طولانی)

چرا تجارت کنید؟شما فکر می کنید یک سهام نامتعارف پایین می رود

شرایط بهینه: نوسانات ضمنی کم ، سهام نزولی ، بخش و بازار

راه اندازی: بلند قرار دادن + اعتصاب کوتاه کوتاه (همان انقضا)

مثال: خرید 50 اوت با قیمت 5 دلار + فروش 45 آگوست را با قیمت 2 دلار خریداری کنید. هزینه خالص = 3 دلار (x100 = 300 دلار در هر گسترش)

هزینه: هزینه قرار دادن طولانی ، حق بیمه کمتری برای قرار دادن کوتاه (در این مثال ، 3 دلار)

سود حداکثر نظری: محدود به فاصله بین اعتصاب منهای هزینه تجارت (5 دلار گسترش گسترده - 3 دلار هزینه خالص = 2 دلار سود)

ضرر حداکثر نظری: هزینه خالص (بدهی) تجارت (در این مثال ، 3 دلار)

Breakeven در انقضا: یک نقطه Breakeven (در زمان انقضا) در اعتصاب طولانی کمتر بدهی پرداخت شده است (50 - 3 دلار = 47 دلار Breakeven)

بهترین مورد برای میخ آن: سهام بلافاصله پایین تر حرکت می کند و در نتیجه سود حاصل می شود. افزایش همزمان نوسانات ضمنی نیز می تواند کمک کند ، اما افزایش گزینه کوتاه تا حدودی افزایش گزینه طولانی را جبران می کند.

چه چیزی می تواند اشتباه شود؟سهام به اندازه کافی سریع سقوط نمی کند ، یا سهام با نزدیک شدن به انقضا بالاتر از Breakeven است

افت در نوسانات ضمنی و پوسیدگی زمان می تواند حق بیمه گزینه را در حالی که تجارت روشن است ، کاهش دهد. با این حال ، از آنجا که هر دو گزینه کوتاه (بهره مندی از ارزش انحراف) و یک گزینه طولانی (نه خیلی زیاد) وجود دارد ، تأثیر کلی کمتر از آن است که فقط یک موقعیت طولانی باشد.

بسته شدن تجارت: درست مانند خرید گزینه های منفرد ، هدف شما خرید یک بدهی قرار داده شده و فروش آن با قیمت بالاتر برای سودآوری است ، در حالت ایده آل به عنوان یک بسته. روش بهینه برای انجام این کار ، اجرای ساده معامله مخالف است - اعتصاب بالاتر را نشان دهید و اعتصاب پایین را به عنوان یک بسته برای اعتبار خریداری کنید.

اگر سهام زیر هر دو اعتصاب باشد (این بهترین سناریو است) ، شما نزدیک به سود نظری حداکثر خواهید بود. در نظر بگیرید که تجارت را قبل از انقضا برای قفل کردن سود ببندید. این می تواند به معنای فروش گسترش با کمی کمتر از مقدار حداکثر به منظور از بین بردن هرگونه خطر صعودی قبل از انقضا باشد.

اگر موقعیت در برابر شما حرکت کرده است ، در نظر بگیرید که قیمت را برای کاهش ضرر و زیان خود و بسته شدن موقعیت خود به فروش برسانید. اگر هیچ پیشنهادی (0 پیشنهاد به معنای خریدار مایل) برای گسترش در زمان انقضا وجود نداشته باشد ، به سادگی اجازه دهید هر دو پا بی ارزش منقضی شوند و پس از انقضا از حساب شما حذف شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، ضرر محدود به خالص بدهی پرداخت می شود.

مراقب باشید ... هرگز موقعیتی را با یک گزینه کوتاه تنظیم و فراموش نکنید. اگر اتفاق می افتد که در کوتاه قرار گرفته و موقعیت سهام طولانی را با قیمت اعتصاب بدست آورید ، وحشت نکنید. مدت طولانی خود را برای فروش سهام با قیمت اعتصاب بالاتر انجام دهید.

گسترش اعتبار (با نام مستعار کوتاه عمودی)

گسترش اعتباری معمولاً یک چشم باز کننده برای معامله گران گزینه ها است و از آنجا که اکثر معامله گران گزینه های جدید با گزینه های خرید یا گسترش آشنا هستند ، عادت می کنند. برای بیشتر ، گزینه های فروش به غیر از تماس های تحت پوشش یا نقدی که امنیت می شوند ، معادله را وارد نمی کنند. بنابراین در واقع یک اعتبار گسترش یافته است؟

گسترش اعتبار ، معامله گران را قادر می سازد "فروشندگان حق بیمه" شوند ، که این یک روش جالب برای گفتن است ، آنها اعتبار را برای باز کردن موقعیت جمع می کنند. بر خلاف "خریداران پریمیوم" که آنها امیدوارند که کم و فروش بالایی داشته باشند ، فروشندگان اعتباری امیدوارند که بتوانند زیاد بفروشند و کم خریداری کنند. این مزایای بالقوه زیادی دارد ، اما اصلی ترین زمان این است که وقتی یک فروشنده ممتاز هستید ، زمان شما در کنار شما است. هر روز که می گذرد ، گزینه ها مقداری از ارزش خود را از دست می دهند (همه موارد دیگر برابر هستند) ، این همان چیزی است که ما آن را پوسیدگی می نامیم. فروشندگان گسترش اعتبار از این سود به نظر می رسند و از آن به عنوان "جمع آوری تتا" یاد می کنند که این اصطلاح فانتزی برای پوسیدگی زمان است.

گسترش اعتبار نیز جهت دار است. به این معنی که اگر صعودی هستید می توانید اعتبار خود را گسترش دهید و اگر نزولی هستید می توانید اعتبار تماس را بفروشید. چرا ممکن است به جای خرید گسترش بدهی این کار را انجام دهید؟یک بار دیگر ، این به شما امکان می دهد در حالی که زمان پوسیدگی برای شما کار می کند ، نظر جهت دار داشته باشید.

یکی دیگر از دلایلی که بازرگانان به فروش اعتبار می پردازند ، استفاده از سهام دارای نوسانات ضمنی بالا است. به یاد داشته باشید ، هنگامی که نوسانات ضمنی زیاد است ، قیمت گزینه ها زیاد است ، نسبتاً صحبت می کند. همانطور که در نوسانات توضیح دادیم ، نوسانات مانند باند لاستیکی است و تمایل دارد به میانگین تاریخی خود برگردد. فروش اعتبارات گسترش تلاش برای استفاده از این امر با فروش گزینه ها با قیمت های نسبتاً بالا ، امیدوارند که نوسانات دلالت بر سطح عادی برگردد.

یک نکته بسیار مهم: پخش اعتبار تقریباً همیشه با استفاده از گزینه های پول انجام می شود. اگر اعتباری را با گزینه های عمیق در گزینه های پول به فروش می رسانید ، بلافاصله خود را در معرض خطر تساوی زود هنگام در پای کوتاه اعتبار خود قرار می دهید.

همانطور که مشاهده می کنید ، برای برخی از سرمایه گذاران ، فروش اعتباری می تواند یک پانچ قدرتمند 1-2-3 را بسته بندی کند-در حالی که از پوسیدگی زمان و نوسانات ضمنی بالا استفاده می کنند. این دلیل بزرگی است که چرا این استراتژی معمولاً توسط معامله گران حرفه ای و باتجربه به طور یکسان استفاده می شود.

در اینجا جزئیات مربوط به پخش اعتبار تماس و هم اعتبار اعتباری ارائه شده است.

پخش اعتبار (نام های دیگر: پخش تماس کوتاه یا تماس کوتاه عمودی)

چرا تجارت کنید؟شما فکر می کنید یک سهام در یک بازه زمانی مشخص کاهش می یابد

شرایط بهینه: نوسانات متوسط تا زیاد ، سهام نزولی ، بخش و بازار

تنظیم: تماس کوتاه + تماس با اعتصاب بالاتر در همان انقضا

مثال: فروش 50 اوت تماس با 5 دلار + خرید 55 آگوست با 2 دلار تماس بگیرید. اعتبار خالص = 3 دلار (x100 = 300 دلار در هر پخش)

اعتبار کل: اعتبار تماس کوتاه ، حق بیمه کمتری برای تماس طولانی پرداخت می شود (در این مثال ، 3 دلار)

سود حداکثر نظری: محدود به کل اعتبار دریافت شده (در این مثال 3 $ 100 ؛ 300 دلار)

ضرر حداکثر نظری: تفاوت بین اعتصاب ها منهای اعتبار (55 - 50 = 5 دلار - 3 دلار اعتبار = 2 دلار ضرر)

Breakeven در انقضا: یک نقطه Breakeven (در انقضا) در اعتصاب کوتاه به علاوه اعتبار (50 + 3 = 53 $ Breakeven) وجود دارد

بهترین مورد برای میخ آن: سهام پایین تر حرکت می کند. یک سهام محدود به دامنه می تواند به سود تجارت کمک کند ، اما این کار به زمان نیاز دارد. سهام حتی می تواند تا زمانی که زیر اعتصاب کوتاه بماند بالا برود. افت نوسانات نیز می تواند کمک کند.

چه چیزی می تواند اشتباه شود؟یک حرکت سریع و/یا بزرگ به سمت صعود. بدترین حالت این است که سهام از طریق اعتصاب هر دو گزینه شکسته می شود.

افزایش نوسانات ضمنی می تواند در حالی که تجارت تمام می شود ، حق بیمه گزینه را باد کند. گزینه کوتاه می تواند از افزایش قیمت رنج ببرد. با این حال ، از آنجا که یک گزینه طولانی وجود دارد (سود کمی از ارزش تورم) ، تأثیر کلی کمتر از آن است که فقط یک موقعیت تماس کوتاه باشد.

بستن تجارت: در حالت ایده آل ، سهام زیر اعتصاب تماس کوتاه شما باقی می ماند و هر دو گزینه ارزش خود را از دست می دهند و بی ارزش منقضی می شوند. در این حالت ، شما تمام اعتبار را که هنگام فروش آن جمع کرده اید ، جمع می کنید و گزینه ها از حساب شما حذف می شوند.

اگر قبل از انقضا سود خود را در تجارت دارید و نگران این هستید که سهام ممکن است دوباره برگردد و بالاتر حرکت کند ، می توانید با انجام یک معامله مخالف ، پیشنهاد را خریداری کنید - تماس با اعتصاب پایین و فروش اعتصاب بالاتر ، برای بدهی، به عنوان یک بسته

اگر تظاهرات سهام و اعتبار شما به ارزش ارزش خود را افزایش می دهد (در نتیجه ضرر در تجارت) ، می توانید با خرید بازپرداخت بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید ، ضررهای خود را کاهش دهید. اگر گسترش با حداکثر ارزش معامله می شود (عرض اعتصاب ها) ، ممکن است برای خارج شدن از موقعیت ، یک پیشنهاد را کمی بالاتر از مقدار حداکثر قرار دهید ، یا اجازه دهید هر دو پا از گسترش استفاده و تعیین شود.

مراقب باشید ... هرگز موقعیتی را با یک گزینه تماس کوتاه تنظیم نکنید و فراموش نکنید. شما می توانید به شما اختصاص داده شده و یک موقعیت کوتاه سهام دریافت کنید. اگر اختصاص داده اید ، وحشت نکنید. به سادگی تماس طولانی خود را بلافاصله انجام دهید تا دوباره بخرید و موقعیت سهام کوتاه را ببندید.

همچنین مراقب زیربنایی باشید که به دلیل پرداخت سود سهام است. یکی از بزرگترین خطرات تماس های کوتاه ، خطر سود سهام است. ریسک سود سهام ریسکی است که شما قبل از تاریخ سابق سود سهام خود در گزینه تماس کوتاه خود قرار خواهید گرفت. این شامل تماس های کوتاه است که بخشی از گسترش است. وقتی این اتفاق بیفتد ، تاریخ سابق را با موقعیت کوتاه باز می کنید و در واقع مسئولیت پرداخت آن سود سهام خود را بر عهده خواهید داشت. شما می توانید با بستن گسترش خود قبل از پایان جلسه معاملات ساعتهای منظم شب قبل از تاریخ سابق ، از این امر جلوگیری کنید.

توجه: روز قبل از سود سهام سابق شما ممکن است در حساب شما اقدام کند تا هر موقعیتی را که خطر سود سهام دارد ، ببندد. خواندن و درک توافق نامه گزینه های کارگزار خاص خود مهم است تا بدانید که آیا این مورد است یا خیر.

پخش اعتبار (نامهای دیگر: پخش کوتاه یا کوتاه قرار دادن عمودی)

چرا تجارت کنید؟شما فکر می کنید یک سهام یا در یک محدوده باقی مانده است یا در یک بازه زمانی خاص بالاتر می رود

شرایط بهینه: نوسانات متوسط تا زیاد ، سهام صعودی ، بخش و بازار

SETUP: کوتاه قرار دادن + Long Lower Strike در همان انقضا قرار داده شده است

مثال: فروش 50 اوت را با قیمت 5 دلار + خرید 45 اوت را با قیمت 2 دلار خریداری کنید. اعتبار خالص = 3 دلار (x100 = 300 دلار در هر پخش)

اعتبار کل: اعتبار کوتاه ، حق بیمه کمتری که برای مدت طولانی پرداخت می شود (در این مثال ، 3 دلار)

سود حداکثر نظری: محدود به کل اعتبار دریافت شده (در این مثال 3 دلار)

ضرر حداکثر نظری: تفاوت بین اعتصابات منهای اعتبار دریافت شده (50 - 45 = 5 دلار - 3 دلار اعتبار دریافت شده = 2 دلار ضرر)

Breakeven در انقضا: یک نقطه Breakeven (در زمان انقضا) در اعتصاب کوتاه کمتر اعتبار (50 دلار - 3 دلار = 47 دلار Breakeven) وجود دارد

بهترین مورد برای میخ آن: سهام بالاتر می رود. یک سهام محدوده محدود می تواند به سود تجارت کمک کند ، اما این کار به زمان نیاز دارد. سهام حتی می تواند پایین بیاید تا زمانی که بالاتر از اعتصاب کوتاه باشد. افت نوسانات نیز می تواند کمک کند.

چه چیزی می تواند اشتباه شود؟یک حرکت سریع و/یا بزرگ به سمت نزولی. بدترین حالت کاهش سهام زیر قیمت اعتصاب هر دو گزینه است.

افزایش نوسانات ضمنی می تواند در حالی که تجارت تمام می شود ، حق بیمه گزینه را باد کند. گزینه کوتاه می تواند از افزایش قیمت رنج ببرد. با این حال ، از آنجا که یک گزینه طولانی وجود دارد (که از ارزش تورم تا حدودی سود می برد) ، تأثیر کلی کمتر از آن است که فقط یک موقعیت کوتاه باشد.

بستن تجارت: در حالت ایده آل سهام بالاتر از اعتصاب کوتاه شما باقی می ماند و هر دو گزینه ارزش خود را از دست می دهند و بی ارزش هستند. در این حالت ، شما تمام اعتبار را که هنگام فروش آن جمع کرده اید ، جمع می کنید و گزینه ها از حساب شما حذف می شوند.

اگر قبل از انقضا سود تجارت دارید و نگران این هستید که سهام ممکن است شروع به ریزش کند ، می توانید با تأثیرگذاری یک معامله مخالف ، این پیشنهاد را خریداری کنید - اعتصاب بالاتر و اعتصاب پایین تر را برای بدهی ، مانند بدهی ، به عنوان بدهی خریداری کنید. یک بسته.

اگر سهام سقوط کند و اعتبار شما به ارزش ارزش خود را افزایش دهد (در نتیجه ضرر در تجارت) ، می توانید با خرید بیشتر از آنچه که پرداخت کرده اید ، ضررهای خود را کاهش دهید. اگر گسترش با حداکثر ارزش معامله می شود (عرض اعتصاب ها) ، ممکن است برای خارج شدن از موقعیت ، یک پیشنهاد را کمی بالاتر از مقدار حداکثر قرار دهید ، یا اجازه دهید هر دو پا از گسترش استفاده و تعیین شود.

مراقب باشید ... هرگز موقعیتی را با یک گزینه کوتاه تنظیم و فراموش نکنید. شما می توانید به شما اختصاص داده و موقعیت سهام طولانی دریافت کنید. اگر اختصاص داده اید ، وحشت نکنید. به سادگی ، بلافاصله خود را برای فروش و بستن موقعیت طولانی سهام استفاده کنید.

محوطه آهن

علیرغم نام به ظاهر مستقیم از یک کتاب طنز مارول ، Condor Iron به طور منحصر به فرد طراحی شده است تا از یک بازار جانبی استفاده کند ، یا نمونه ای که فکر می کنید نوسانات ضمنی ممکن است بدون حرکت عظیمی در سهام کاهش یابد.

ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، اما این فقط ترکیبی از پخش اعتبار تماس و گسترش اعتبار است (مانند ما در بالا صحبت کردیم) ، جایی که گزینه های هر دو گسترش همه از پول خارج است. اگر سهام زیاد حرکت نکند ، و تمام گزینه ها از پول خارج می شوند ، به مرور زمان ، همه آنها در نهایت با ارزش فرو می روند و شما سود را خواهید دید.

به همین ترتیب ، اگر نوسانات از بین برود ، هر دو گسترش کوتاه سود را نشان می دهند. حداکثر پاداش کل اعتبار از هر دو گسترش است ، اما حداکثر خطر عرض گسترش منهای کل اعتبار است. به یاد داشته باشید ، سهام فقط می تواند در برابر یکی از گسترش های کوتاه حرکت کند. بیایید نگاهی دقیق تر در زیر داشته باشیم.

نام: کاندور آهن

چرا تجارت کنید؟شما فکر می کنید یک سهام در یک بازه زمانی مشخص محدود خواهد شد

شرایط بهینه: نوسانات ضمنی بالا که به مرور زمان می افتد و بدون حرکت از سهام همراه است

تنظیم: پخش اعتبار (کوتاه قرار دادن + پایین تر) قرار داده شده در زیر قیمت سهام فعلی

پخش اعتبار تماس (تماس کوتاه + تماس با اعتصاب طولانی) بالاتر از قیمت سهام فعلی

مثال: فروش 55 آگوست با 3 دلار تماس بگیرید + خرید 60 آگوست با 2 دلار تماس بگیرید. اعتبار خالص = 1 دلار (x100 = 100 دلار در هر گسترش)

فروش 45 اوت را با قیمت 3 دلار + خرید 40 آگوست با قیمت 2 دلار. اعتبار خالص = 1 دلار (x100 = 100 دلار در هر گسترش)

اعتبار خالص کل 2 دلار (x100 = 200 دلار در هر گسترش)

اعتبار: اعتبار هر دو گزینه کوتاه ، حق بیمه کمتری برای هر دو گزینه طولانی پرداخت می شود (در این مثال ، 2 دلار)

حداکثر سود نظری: محدود به اعتبار دریافت شده برای پخش و پخش تماس (در این مثال 1 $ 1 + $ 1 = 2 x 100 = 200 $)

ضرر حداکثر نظری: تفاوت بین اعتصاب منهای کل اعتبار دریافت شده برای آهن (5 - 2 دلار = 3 $ 3 100 = 300 دلار)

Breakeven در انقضا: دو نقطه Breakeven (در انقضا) وجود دارد. در اعتصاب تماس کوتاه به علاوه اعتبار (55 + 2 = 57 دلار) ؛و در ضربات کوتاه اعتصاب منهای اعتبار (45 - 2 = 43 دلار).

بهترین مورد برای ناخن زدن به آن: سهام محدوده محدود و افت نوسانات ضمنی است. حتی اگر IV سقوط نکند ، اگر سهام زیاد حرکت نکند ، از زمان پوسیدگی سود خواهید برد. تا زمانی که سهام بین اعتصاب های کوتاه باقی بماند ، خوب هستید.

چه چیزی می تواند اشتباه شود؟یک حرکت سریع و/یا بزرگ در هر جهت. بدترین حالت این است که سهام از طریق اعتصاب هر دو گزینه از هر طرف شکسته می شود.

افزایش نوسانات ضمنی می تواند در حالی که تجارت تمام می شود ، حق بیمه گزینه را باد کند. گزینه کوتاه می تواند از افزایش قیمت رنج ببرد. با این حال ، از آنجا که یک گزینه طولانی وجود دارد (که از ارزش تورم تا حدودی سود می برد) ، تأثیر کلی کمتر از آن است که فقط یک تماس کوتاه و موقعیت کوتاه باشد.

بستن تجارت: دقیقاً همانطور که می توانید اعتبار تماس را ببندید یا اعتبار را گسترش دهید ، بسته به نحوه تجارت این تجارت چند گزینه دارید.

بهترین سناریو مورد - اگر سهام با انقضا بین اعتصاب های کوتاه شما باقی بماند ، هر چهار گزینه بی ارزش منقضی می شوند. شما کل اعتبار را برای کاندور آهن نگه دارید و گزینه ها پس از انقضا از حساب شما حذف می شوند.

اگر شاهد سود در کاندور آهن هستید (به این معنی که سهام محدوده محدودی باقی مانده است و زمان نزدیکتر به انقضاء شده است) ، می توانید کل کاندور آهن را برای بدهی پایین تر از آنچه که کاندور آهن را برای آن فروخته اید خریداری کنید. به یاد داشته باشید ، هنگام فروش گسترش ، می خواهید زیاد بفروشید و کم خریداری کنید.

اگر سهام به سمت بالا یا پایین حرکت کند و تجارت شروع به پیشروی شما کند ، می توانید سعی کنید بیش از آنچه که آن را برای آن فروخته اید ، با ضرر و زیان بخرید. اگر سهام از طریق هر دو پا یکی از اعتبارات اعتباری باشد ، می توانید یک طرف از کاندور آهن را نیز انجام دهید و به آن اختصاص دهید. در همین حال ، طرف مقابل تجارت باید بی ارزش منقضی شود. این امر حداکثر ضرر در تجارت را تحقق می بخشد.

مراقب باشید ... هرگز موقعیتی را با یک گزینه کوتاه تنظیم و فراموش نکنید. شما می توانید به شما اختصاص داده و موقعیت سهام دریافت کنید. اگر اختصاص داده اید ، وحشت نکنید. به سادگی گزینه طولانی خود را بلافاصله اعمال کنید تا موقعیت سهام را ببندید. به عنوان مثال ، اگر در قسمت کوتاه قرار گرفتید ، از Put Long استفاده کنید. و برعکس با تماس ها.

و خطر سود سهام را فراموش نکنید. این شامل تماس های کوتاه است که بخشی از یک کاندور آهن است. وقتی این اتفاق بیفتد ، تاریخ سابق را با موقعیت کوتاه باز می کنید و در واقع مسئولیت پرداخت آن سود سهام خود را بر عهده خواهید داشت. شما می توانید با بسته شدن حداقل اعتبار تماس خود قبل از پایان جلسه معاملات ساعت معمولی شب قبل از تاریخ سابق ، از این امر جلوگیری کنید.

توجه: روز قبل از سود سهام سابق شما ممکن است در حساب شما اقدام کند تا هر موقعیتی را که خطر سود سهام دارد ، ببندد. خواندن و درک توافق نامه گزینه های کارگزار خاص خود مهم است تا بدانید که آیا این مورد است یا خیر.

با تمام گسترش بدهی و اعتباری (گسترش عمودی) ، همیشه این خطر وجود دارد که سهام بین اعتصاب شما در زمان انقضا بسته شود. این می تواند خطر کاملاً جدیدی را در تصویر ایجاد کند. به طور خاص ، یک پا از گسترش شما می تواند اعمال شود یا به آن اختصاص داده شود ، در حالی که پای دیگر این گسترش بی ارزش است و شما را با سهام طولانی یا کوتاه ترک می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، حداکثر سود و از دست دادن نظری دیگر اعمال نمی شود و خطر شما اکنون سهام طولانی یا کوتاه است.

چگونه می توانید سعی کنید از این امر جلوگیری کنید؟ساده ترین و بهترین راه برای جلوگیری از این سناریو ، مدیریت موقعیت های خود با جدیت و جلوگیری از نگه داشتن موقعیت ها در هر زمان ممکن است. اتفاقات عجیب و غریب می تواند در پایان انقضا و موقعیت هایی که فکر می کردید از پول خارج شده است به پول و برعکس تبدیل شود. یک بار دیگر ، گزینه ها محصول "تنظیم و فراموش" نیستند.

ما اینجا چیزهای زیادی را پوشش داده ایم! نفس بکشید و به یاد داشته باشید ، رم در یک روز ساخته نشده است - نه یک معامله گر گزینه های خوبی نیست. برای درک کامل این استراتژی ها ، زمان ، تمرین و تجربه طول می کشد. اما وقتی تجربه خود را با گزینه ها ایجاد می کنید ، ابزارهای جدیدی را به صفحه ابزار خود اضافه می کنید و روشهای مختلفی را برای تجارت ، زمان و نوسانات ضمنی به شما می دهد. به یاد داشته باشید ، این بلوک های ساختمانی است که تقریباً سایر استراتژی های گزینه های دیگر ساخته شده است ، بنابراین این حس را دارد که شما زمان زیادی را برای یادگیری آنها صرف خواهید کرد.

آن را از یودا - صبر و شکیبایی که باید داشته باشید ، بگیرید.

هر نمونه فرضی فقط برای اهداف مصور ارائه شده است. نتایج واقعی متفاوت خواهد بود.

محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است ، مشاوره مالیاتی یا سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد ، و توصیه ای برای هیچ استراتژی امنیتی یا تجارت نیست. کلیه سرمایه گذاری ها شامل ریسک ، از جمله از دست دادن سرمایه احتمالی است. عملکرد گذشته نتایج آینده را تضمین نمی کند.

معاملات گزینه ها ریسک قابل توجهی را شامل می شود و برای همه مشتریان مناسب نیست. مشتریان باید قبل از شرکت در هرگونه استراتژی معاملاتی گزینه ها ، ویژگی ها و خطرات گزینه های استاندارد را بخوانند و درک کنند. معاملات گزینه ها اغلب پیچیده هستند و ممکن است پتانسیل از دست دادن کل سرمایه گذاری را در یک دوره زمانی نسبتاً کوتاه داشته باشد. برخی از استراتژی های گزینه های پیچیده ریسک اضافی را دارند ، از جمله پتانسیل ضرر و زیان که ممکن است از مبلغ اصلی سرمایه گذاری فراتر رود. استراتژی های گزینه های پیچیده می توانند هزینه های قابل توجه تر معاملات و کمیسیون ها را که ممکن است بر بازده احتمالی تأثیر بگذارد ، مستلزم باشد. شما باید قبل از قرار دادن هرگونه معاملات ، خود را با کمیسیون کارگزار و برنامه های هزینه خود آشنا کنید.

Robinhood Financial نتایج سرمایه گذاری مطلوب را تضمین نمی کند. عملکرد گذشته یک محصول امنیتی یا مالی ، نتایج آینده یا بازده را تضمین نمی کند. مشتریان باید قبل از سرمایه گذاری در گزینه ها ، اهداف و ریسک های سرمایه گذاری خود را با دقت در نظر بگیرند. به دلیل اهمیت ملاحظات مالیاتی در کلیه معاملات گزینه ها ، مشتری در نظر گرفته شده گزینه باید با مشاور مالیاتی خود مشورت کند که چگونه مالیات بر نتیجه هر استراتژی گزینه ها تأثیر می گذارد. در صورت درخواست ، مستندات پشتیبانی از هرگونه ادعاها ، در صورت درخواست ، مبدل می شود.

مشتریان جدید باید ثبت نام کنند ، تصویب شوند و حساب بانکی خود را پیوند دهند. ارزش نقدی پاداش سهام ممکن است به مدت 30 روز پس از ادعای پاداش پس گرفته نشود. پاداش سهام که طی 60 روز ادعا نشده است ممکن است منقضی شود. شرایط و ضوابط کامل را در rbnhd. co/freestock مشاهده کنید. تجارت اوراق بهادار از طریق Robinhood Financial LLC ارائه می شود.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:56