نحوه شروع سرمایه گذاری در 18 (یا حتی زودتر)

ساخت وبلاگ

سرمایه گذاری در اوایل زندگی شما را برای موفقیت مالی آماده می کند. بیاموزید که چگونه به طور قانونی سرمایه گذاری را از 18 یا حتی زودتر شروع کنید و برخی از مزایا را ببینید.

Earlybird به والدین ، خانواده و دوستان کمک می کند تا در آینده مالی کودک سرمایه گذاری کنند. بیشتر بدانید.

اگر می خواهید در 18 سال سرمایه گذاری را شروع کنید ، در حال حاضر در مسیر صحیح قرار دارید. شروع زود هنگام زندگی شما را در اواخر زندگی پیش می برد زیرا بسیاری از مردم تا زمانی که به شغل خود خوب نباشند ، در مورد سرمایه گذاری فکر نمی کنند.

البته مسئله یادگیری نحوه شروع سرمایه گذاری در 18 (یا قبل از آن) است.

در زیر ، ما برخی از مزایای بسیاری از سرمایه گذار جوان و نحوه شروع کار را بررسی خواهیم کرد.

ما همچنین در مورد سد های جاده ای برای سرمایه گذاری بحث خواهیم کرد اگر زیر 18 سال داشته باشید و چگونه می توانید به طور قانونی به این موارد بپردازید تا بتوانید در آینده مالی خود شروع کنید.

چرا باید در 18 سال سرمایه گذاری را شروع کنید؟

حداقل سن برای شروع سرمایه گذاری 18 سال است ، اگرچه برخی از ایالت ها آن را به 21 نفر افزایش داده اند.

بنابراین می توانید در بیشتر موارد در 18 سالگی سرمایه گذاری کنید ، اما چرا باید؟

از این گذشته ، افراد 18 ساله به دلایل واضح تمایل به کسب درآمد کمتر از بزرگترها دارند.

بسیاری از آنها اهداف مالی بزرگی ندارند - گذشته از آموزش عالی - به زودی نیز به وجود می آیند.

به همین دلایل ، وسوسه انگیز است که تمام پولی را که در جوانی کسب می کنید خرج کنید. با این حال ، بهتر است سرمایه گذاری را در اسرع وقت شروع کنید. خود آینده شما از شما تشکر خواهد کرد ، و در اینجا چندین دلیل وجود دارد که چرا:

قدرت ترکیب

علاقه مرکب یا مرکب ، صرفاً زمانی است که درآمد سرمایه گذاری یا سود شما درآمد بیشتری کسب می کند.

به عنوان مثال ، بگویید که 100 دلار در سهام سرمایه گذاری می کنید که در یک سال به 110 دلار رشد می کند. این افزایش 10 درصدی نسبت به آن سال است.

حال ، بگویید سرمایه گذاری شما 10 ٪ دیگر رشد می کند. اکنون 121 دلار ارزش دارد ، به این معنی که شما به جای 10 دلار 11 دلار درآمد کسب کرده اید - از آنجا که اکنون 110 دلار سود کسب می کنید ، نه فقط 100 دلار اصلی.

این مانند یک گلوله برفی است که به سمت پایین می چرخد - با گذشت زمان از نظر ظاهری بزرگتر می شود.

هرچه زودتر سرمایه گذاری کنید ، زمان بیشتری برای جمع آوری پول شما وجود دارد ، به این معنی که سرمایه گذاری های شما می تواند بعداً ارزش بیشتری داشته باشد.

How compounding helps young adults who start investing early

در اینجا مثال دیگری برای نشان دادن چقدر قدرتمند است:

Pretend Investor A و Investor B - هر دو 18 ساله - با بازده سالانه 7 ٪ بیش از 40 سال در همان صندوق سرمایه گذاری می کنند.

سرمایه گذار A از 18 تا 28 سالگی 10،000 دلار در سال سرمایه گذاری می کند ، سپس تمام سرمایه گذاری ها را برای 30 سال آینده متوقف می کند.

در همین حال ، سرمایه گذار B از 18 تا 58 سالگی 2500 دلار در سال سرمایه گذاری می کند.

هر دو در سن 58 سالگی 100000 دلار سرمایه گذاری کردند.

با این حال ، به لطف جادوی ترکیب ، سرمایه گذار A با 1،182،470. 57 دلار به پایان می رسد در حالی که سرمایه گذار B با 551. 542. 64 دلار به پایان می رسد - سرمایه گذاری های سرمایه گذار A را بیش از دو بار سرمایه گذار B قرار می دهد.

ساختن عادتهای خوب

عادت ها برای ساخت زمان می برد ، اما هرچه آنها را بیشتر تمرین کنید ، بیشتر به طبیعت دوم تبدیل می شوند.

شروع تلاش های سرمایه گذاری خود را در اوایل چندین عادت خوب مالی شخصی در اوایل زندگی شروع کنید که بعداً پرداخت می کنند.

برخی از این عادت ها عبارتند از:

 • کنار گذاشتن پول-شما عادت دارید که قبل از هر چیز دیگری درآمد خود را به سرمایه گذاری بپردازید ، به خصوص اگر از یک ویژگی انتقال خودکار استفاده می کنید.
 • تماشای هزینه ها - کاهش هزینه های غیر ضروری پول بیشتری را برای سرمایه گذاری و ایجاد ثروت فراهم می کند.
 • به سرمایه گذاری های خود اجازه دهید - شما این عادت را ایجاد می کنید که دائماً نمونه کارها خود را بررسی نکنید و از افت قیمت نگران شوید ، به خصوص اگر برای ده ها سال به پول احتیاج ندارید.
 • نظارت بر سرمایه گذاری های خود - در همان زمان ، شما یاد می گیرید که هر چند وقت یکبار بررسی کنید تا نمونه کارها خود را تنظیم کنید تا با برنامه و اهداف سرمایه گذاری خود در مسیر خود قرار بگیرید.

فرصتهای یادگیری

پول تنها چیزی نیست که ترکیبات - دانش.

اگر از 18 سالگی شروع به سرمایه گذاری کنید ، تا حد امکان به خودتان زمان می دهید تا بازارها و سرمایه گذاری ها را بیاموزید.

اگر می خواهید پیچیدگی های بازار را درک کنید ، می توانید کتاب و وبلاگ بخوانید. اگرچه برای ایجاد ثروت اجباری نیست ، این می تواند به شما در ایجاد یک استراتژی سرمایه گذاری بهتر کمک کند.

شما همچنین وقت دارید که از اشتباهات خود بیاموزید و با نوسانات بازار سر و کار داشته باشید.

اگر اشتباه کنید که پول شما را از دست می دهد ، زمان بیشتری برای درآمدزایی دارید. هرچه پیرتر می شوید ، وقتی بازار افت می کند ، می توانید آن زمان هایی را معده کنید.

در نهایت ، شما احساس قدرت بیشتری خواهید کرد که امور مالی خود را به عنوان یک بزرگسال به دست خود ببرید.

تحمل ریسک و افق زمانی

هرچه پیرتر می شوید ، تعهدات مالی بیشتری تمایل به تجمع دارید.

به عنوان مثال ، از دست دادن پول در بازارها در 40 سالگی می تواند به معنای از دست دادن وام یا پرداخت ماشین باشد.

علاوه بر این ، بسیاری از بزرگسالان جوان به مدت طولانی دیگر نیازی به سرمایه گذاری خود ندارند. اگر یک حساب بازنشستگی مانند IRA دارید ، احتمالاً لازم نیست برای چندین دهه پول را لمس کنید.

بنابراین ، یک سرمایه گذار جوان تر تمایل به افق زمانی طولانی تر و تحمل ریسک دارد - به عبارت دیگر ، مدت زمان طولانی تری قبل از نیاز به پول و تمایل بیشتر به انتخاب سرمایه گذاری های خطرناک.

ریسک بیشتر به طور کلی به معنای پتانسیل بازده بالاتر نیز هست. جوانان می توانند در مورد سرمایه گذاری های بی ثبات تر که می توانند بازده بالقوه بالاتری را ارائه دهند ، خطرات محاسبه شده را در پیش بگیرند.

نحوه شروع سرمایه گذاری در 18 سالگی

مزایای سرمایه گذاری زود هنگام مشخص است.

سوال این است: چگونه شروع کنیم و چگونه سرمایه گذاری می کنید؟

هیچ کس برنده استراتژی سرمایه گذاری وجود ندارد - مهم این است که اهداف خود را بدانید و درک کنید که چه چیزی خریداری می کنید ،

گفته می شود ، در اینجا چند نکته برای شروع کار آورده شده است.

انواع سرمایه گذاری ها را بیاموزید

اول و مهمتر از همه ، شما باید درک اساسی از انواع مختلف سرمایه گذاری کسب کنید.

در اینجا برخی از انواع کلیدی برای دانستن وجود دارد:

 • سهام: شما سهام سهام سهام را که برش های کمی از یک شرکت هستند ، در بازار سهام خریداری می کنید. اینها گاهی اوقات سود سهام را پرداخت می کنند ، نوعی درآمد سرمایه گذاری.
 • اوراق قرضه: اوراق قرضه بدهی هایی است که توسط دولت های فدرال ، ایالتی و محلی و همچنین شرکت ها صادر می شود. آنها به طور کلی هر شش ماه به شما علاقه می دهند. در بسیاری از موارد آنها نسبت به سهام کمتر خطرناک تلقی می شوند اما به اندازه ارزش رشد نمی کنند.
 • صندوق های متقابل: یک صندوق متقابل شامل چندین سرمایه گذار انفرادی است که برای سرمایه گذاری در طیف وسیعی از سهام ، اوراق قرضه و یا دارایی های دیگر سرمایه گذاری می کنند. اینها توسط یک مدیر صندوق اداره می شود که دارایی را خریداری و می فروشد تا سعی کنید بازده شما را به حداکثر برساند.
 • صندوق های فهرست: صندوق شاخص یک صندوق متقابل است که مانند S& P 500 از یک فهرست پیروی می کند. آنها منفعل هستند - مدیر صندوق فقط دارایی را خریداری می کند و می فروشد تا با این فهرست مطابقت داشته باشد.
 • ETFS: شما می توانید سهام صندوق معاملاتی مبادله ای مانند سهام را خریداری و بفروشید. با این حال ، یک ETF نیز مانند یک صندوق متقابل است که از گروه های سهام ، اوراق قرضه یا دارایی های دیگر تشکیل می شود.

اگر پول زیادی برای سرمایه گذاری ندارید ، برخی از کارگزاران به شما امکان می دهند سهام کسری سهام و ETF را خریداری کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است به جای یک سهم کامل ، نصف سهم سهام را خریداری کنید.

همچنین سرمایه گذاری های جایگزین وجود دارد ، مانند:

 • مشاور املاک
 • فلزات گرانبها
 • رمز رمز
 • کالاها

شما احتمالاً تا اواخر زندگی به این موارد نرسیدید - آنها کمی پیچیده تر هستند و همیشه در یک سبد سرمایه گذاری قابل دسترسی نیستند.

خوب است بدانید که این گزینه های دیگر در آنجا وجود دارد ، اما ما توصیه نمی کنیم بدون انجام تحقیقات خود در ابتدا یا کار با یک مشاور مالی قابل اعتماد ، به آنها غواصی کنید.

در حالی که شما می توانید از نظر فنی حساب چک یا پس انداز را باز کنید تا پول خود را وارد کنید ، این واقعاً "سرمایه گذاری" در نظر گرفته نمی شود زیرا نرخ بهره آنقدر پایین است که حتی ممکن است تورم را جبران نکند.

نمونه کارها خود را متنوع کنید

تنوع به معنای گسترش سرمایه گذاری های خود در کلاس ها یا انواع دارایی های متعدد است.

این تئوری این است که اگر یک دارایی یا بخش در ارزش کاهش یابد ، سبد شما را از بین نمی برد.

برخی از بازارها در واقع وقتی دیگران کاهش می یابد ، به طور خاص افزایش می یابد. یک مثال کلاسیک رابطه بین سهام و بازارهای طلا است. هنگامی که سهام کاهش می یابد ، طلا تمایل به بالا رفتن دارد و برعکس.

شما می توانید در کلاس های دارایی مانند انتخاب سهام در صنایع مختلف یا اندازه های مختلف شرکت متنوع شوید.

شما می توانید در کلاس های دارایی نیز متنوع شوید. این ممکن است شامل نگه داشتن ترکیبی از سهام ، اوراق قرضه و صندوق های متقابل به جای فقط سهام باشد.

An example of a portfolio diversified within and across several asset classes

بسترهای نرم افزاری مانند Earlybird ، اوراق بهادار متنوع از پیش ساخته را متناسب با چندین هدف سرمایه گذاری ارائه می دهند.

وقتی تازه شروع می کنید ، سرمایه گذاری در این موارد بسیار ساده تر از انتخاب سرمایه گذاری به تنهایی است.

برای حفظ تخصیص نمونه کارها مورد نظر خود ، لازم نیست نگران خرید و فروش سرمایه گذاری های فردی باشید.

example of a diversified portfolio from EarlyBird

در مورد سرمایه گذاری های "hyped" احتیاط کنید

ممکن است اخبار مربوط به "سهام Meme" ، ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و Dogecoin و مشتقات مانند آینده یا گزینه ها را شنیده باشید.

این وسوسه انگیز است که به این دارایی ها بخشی از این روند وارد شوید ، اما این سرمایه گذاری ها تمایل به بی ثبات و خطرناک دارند.

برخی در نهایت کلاهبرداری کامل - به ویژه در دنیای رمزنگاری هستند.

همچنین مهم است که ، کلاهبرداری یا نه ، می توانید در بازارها پول خود را از دست دهید.

این به این معنی نیست که این نوع دارایی ها هرگز سرمایه گذاری خوبی نیستند.

با این حال ، همیشه تحقیقات خود را انجام دهید ، آنچه را که خریداری می کنید درک کنید و مطمئن شوید که متناسب با استراتژی و اهداف شما است. از خرید سرمایه گذاری فقط برای اعتیاد به مواد مخدره خودداری کنید یا به این دلیل که اخبار خبری راجع به مردم می شنوید که ناگهان پول زیادی می گیرند.

Dogecoin

آن را به یک عادت تبدیل کنید

پیش از این به یاد داشته باشید که چگونه ما گفتیم که سرمایه گذاری در حالی که جوان عادات خوبی را سیمان می کند؟

با تنظیم نقل و انتقالات خودکار به حساب سرمایه گذاری خود می توانید این کار را آسان تر کنید. این کار توسط اکثر کارگزاران ارائه می شود ، این به شما امکان می دهد به طور خودکار پول را به طور مرتب به حساب سرمایه گذاری خود منتقل کنید.

اینها به لطف ترکیب و زمان اضافه می شوند. شما عادت های بزرگی را ایجاد خواهید کرد و به طور بالقوه یک حساب سرمایه گذاری بزرگ از طریق نقل و انتقالات مداوم.

آیا می توانید قبل از 18 سالگی سرمایه گذاری را شروع کنید؟

افراد زیر 18 سال نمی توانند به تنهایی سرمایه گذاری کنند. این قانون مستلزم این است که سرمایه گذاران در برخی از ایالت ها حداقل 18 و 21 باشند.

با این حال ، یک راه ساده و کاملاً قانونی در مورد این قانون وجود دارد: باز کردن یک حساب حضانت.

حسابهای حضانت مانند مواردی که پیشنهادات اولیه ارائه می دهد ، حساب های سرمایه گذاری ویژه ای است که توسط والدین ، گاردین یا سایر بزرگسالان قابل اعتماد به نام کودک افتتاح می شود.

از نظر قانونی ، خردسال نمی توانند معاملات را انجام دهند یا برای انجام این کار با کارگزار تماس بگیرند. با این حال ، آنها می توانند با کمک مورد اعتماد بزرگسالان خود ، تخصیص دارایی و سرمایه گذاری را انتخاب کنند - بزرگسالی پس از آن پول را واریز می کند و تضمین می کند که به درستی اختصاص داده شود.

علاوه بر این ، والدین ، سرپرستان و نزدیکان می توانند برای سال 2020 به 15000 دلار به حساب بدون مالیات هدیه دهند.

هنگامی که یک خردسال 18 یا 21 ساله می شود - بسته به وضعیت آنها - حساب برای مدیریت آنها می شود. سپس آنها می توانند در اوقات فراغت خود سرمایه گذاری کنند و بفروشند.

با توجه به مزایای سرمایه گذاری در 18 سال ، از قبل شروع می شود می تواند حتی بیشتر به نفع شما باشد.

شروع به سرمایه گذاری هرگز خیلی زود نیست

خرج کردن هر سکه ای که در جوانی کسب می کنید وسوسه انگیز است ، اما سرمایه گذاری در 18 یا حتی زودتر شما را از بازی بعداً در زندگی جلوه می دهد.

شما به طور بالقوه می توانید سرمایه گذاری های خود را بسیار بیشتر رشد دهید ، و درک بهتری از سیستم مالی خواهید داشت.

اگر زیر 18 سال دارید اما می خواهید برای ایجاد ثروت شروع کنید (یا شما عزیز هستید که می خواهد فرزند خود را با پای راست شروع کند) ، Early Bird می تواند کمک کند.

ما حساب های حضانت را برای کمک به خردسالان در آینده مالی خود ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، امروز برنامه اولیه پرنده را بارگیری کنید.

این صفحه حاوی اطلاعات کلی است و شامل مشاوره مالی نیست. همه سرمایه گذاری ها شامل ریسک هستند. هر عملکرد فرضی نشان داده شده فقط برای اهداف مصور است. عملکرد واقعی سرمایه گذاری به دلایل مختلف ممکن است متفاوت باشد ، از جمله ، اما محدود به نوسانات بازار ، افق زمانی ، مالیات و هزینه ها نیست. لطفاً برای راهنمایی سرمایه گذاری با یک مشاور مالی واجد شرایط و/یا متخصص مالیات مشورت کنید.

نویسنده

تیم اولیه

این مفید بود؟

شما همچنین ممکن است لذت ببرید

نحوه شروع صندوق کالج

چگونه شروع به سرمایه گذاری در دهه 30 خود کنیم

سرمایه گذاری در cryptocurrency در مقابل سهام

نه اصلی به یک حساب و نه درآمد آن کمک نکرده است ، توسط شرکت Earlybird Central ، شرکت بیمه سپرده فدرال یا هر یک از نهادهای دیگر تضمین یا بیمه نمی شود. صاحبان حساب تمام ریسک سرمایه گذاری ، از جمله از دست دادن بالقوه اصلی را فرض می کنند. عملکرد گذشته نتایج آینده را تضمین یا نشان نمی دهد. بازده سرمایه گذاری و ارزش اصلی در نوسان خواهد بود به گونه ای که حساب شما ممکن است ارزش کمتر از مجموع کمک های شما باشد. لطفاً قبل از سرمایه گذاری ، از جمله سایر عوامل مهم ، اهداف سرمایه گذاری خود ، تحمل ریسک و قیمت گذاری اولیه را در نظر بگیرید. تنوع و تخصیص دارایی ، سود را تضمین نمی کند و خطر از دست دادن مدیر را از بین نمی برد. سرمایه گذاری مستقیم در یک فهرست امکان پذیر نیست.

‍ شرکت EarlyBird Central وابسته به هیچ سازمان دیگری با نام مشابهی مانند سرمایه گذاری اولیه Earlybird نیست.

‍ شما نتایج متفاوتی را از بازده های فرضی نشان داده شده در بالا تجربه خواهید کرد ، که صرفاً برای نشان دادن بصری محصول ما ارائه می شود و نتایج سرمایه گذاری هیچ یک از مشتریان ما را منعکس نمی کند. حساب شما بر اساس عواملی از جمله شرایط اقتصادی عمومی و عملکرد بازارهای مالی که در آن سرمایه گذاری می کنید ، به نتایج متفاوتی می رسد ، که ممکن است بهتر یا بدتر باشد.

‍ توصیفات منعکس شده در بالا توسط مشتریان فعلی شرکت Central Central ارائه شده است. این مشتری ها برای تهیه توصیفات توسط شرکت Earlybird Central جبران نشده اند. در حالی که ما از هیچ تضاد منافع بین شرکت Earlybird Central و پوسترهای توصیفات آگاه نیستیم ، باید فرض کنید که آنها نماینده سرمایه گذاران هستند که با استفاده از محصول اولیه موفق بوده اند و نماینده همه سرمایه گذاران نیستند (برخی از آنها خواهند داشتپول گمشده).

‍ شرکت Earlybird Central یک مشاور حقوقی یا مالیاتی نیست و توضیحات فوق در مورد مزایای نسبی Ugmas ، 529 ، حساب های حضانت مشمول مالیات و غیره فقط برای اهداف اطلاعاتی است و مبتنی بر اطلاعات عمومی در دسترس است که توسط Earlybird Central Inc به آن اعتقاد دارنددرست باشد همانطور که به طور کلی از تاریخ این کار صدق می کند. با این حال ، این توضیحات کامل نیست ، صحت این اظهارات نمی تواند صحیح باشد و اطلاعاتی که مورد تغییر قرار می گیرد ، بنابراین نباید به آنها اعتماد کنید. شما باید در مورد وضعیت شخصی خود با مشاوران حقوقی و مالیاتی خود مشورت کنید. این توضیحات به عنوان جایگزینی برای مشاوره حقوقی و مالیاتی از یک مشاور حرفه ای واجد شرایط بر اساس شرایط خاص شما در نظر گرفته نشده است.

[نام شریک] برای هر کاربر اولیه که ثبت نام کرده و یک حساب سرمایه گذاری را ثبت می کند ، [xx] دریافت می کند.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:55