بررسی Litecoin (LTC) ، مزایا ، مضرات و نحوه ایجاد کیف پول Litecoin؟

ساخت وبلاگ

Litecoin یک رمزنگاری است ، مبتنی بر فناوری blockchain است ، کاملاً غیر متمرکز است ، هیچ واسطه ای ، موسسات یا فایروال مرکزی برای عملکرد آن لازم نیست ، عملکرد سیستم توسط همه اعضای جامعه ارائه می شود که هر یک از آنها وجود داردحقوق کاملاً برابر ، هر یک از اعضای جامعه هم به عنوان کاربر و هم به عنوان یک سرور عمل می کنند ، این شبیه به شبکه همتا به همتا است که برای بارگیری و توزیع پرونده ها (UTORRENT) استفاده می شود.

Litecoin - LTC

Litecoin یکی دیگر از رمزنگاری ها است که با هدف ساده سازی و تسهیل پرداخت های مرزی با هزینه کمی تنظیم شده است ، Litecoin زمان تأیید و پردازش سریعتر از بیت کوین را ارائه می دهد اگرچه به گونه ای طراحی شده است که در مقادیر بیشتری برای معدن سخت تر باشد ، Litecoin بسیار شبیه به آن استبیت کوین در نحوه استخراج ، بهره برداری و اجرای آن اگرچه اجماع گسترده ای وجود دارد که ممکن است کارآمدتر باشد.

Litecoin اولین Altcoin در جهان است ، مدتی است که حضور خود را در بازار رمزنگاری احساس می کند ، این یک ارز دیجیتالی است که به عنوان چنگال مشتری اصلی بیت کوین به وجود آمده است تا به عنوان یک مکمل سریعتر ، سبک تر و ارزان تر خدمت کندسکه به BTC اصلی ، معرفی شده توسط کارمند سابق Google ، آقای چارلی لی ، در سال 2011 ، Litecoin موفق شده است در هر ملاحظات سرمایه گذاران رمزنگاری ، جای غرور پیدا کند.

Litecoin به گونه ای طراحی شده است که به پرداختهای همسالان اجازه می دهد که فوری و بسیار کم هزینه باشند. این یکی از 5 بزرگترین ارز رمزنگاری از نظر سرمایه گذاری در بازار است ، فراوانی سکه ها در بازار cryptocurrency باعث می شود که آن را چند وجهی و متنوع داشته باشد ، سکه ها و نشانه های مختلفی وجود دارد که عملکردهای کاملاً متفاوتی را انجام می دهند.

Litecoin

لیتکین

هرکسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند پول خود را در Litecoin (و همچنین در هر سکه دیگر) ذخیره کند ، کاربران می توانند بدون نظارت بر بانک ها و سایر ساختارهای مالی ، وجوه خود را به طور مستقل کنترل کنند ، Litecoin یک ارز دیجیتالی است که می تواند به شما کمک کنددریافت و ارسال معاملات فوراً و با حداقل کمیسیون.

Litecoin در الگوریتم اثبات کار خود از Scrypts استفاده می کند ، یک بلوک هر 2. 5 دقیقه با شبکه Litecoin در مقایسه با بیت کوین پردازش می شود که 10 دقیقه طول می کشد ، بنابراین ، این امکان را برای تأیید سریع تر در مقایسه با بیت کوین فراهم می کند ، شبکه Litecoin 84 میلیون تولید می کندLitecoins که 4 برابر توسط بیت کوین تولید می شود.

چگونه می توان یک کیف پول Litecoin ایجاد کرد؟

این سکه قدیمی ترین altcoin است که در سال 2011 شکل گرفت ، Litecoin یک سکه محبوب است ، آن را "نقره دیجیتال" می نامند ، بنابراین تعداد قریب به اتفاق کیف پول از آن پشتیبانی می کند ، چندین نوع کیف پول cryptocurrency وجود دارد:

شما باید تعیین کنید که با کمک این سکه برای انتخاب کیف پول که نیازهای شما را برآورده می کند ، چه اقداماتی انجام می دهید ، اگر تصمیم گرفتید یک سرمایه گذاری طولانی مدت در Litecoin انجام دهید ، یک کیف پول سرد برای چنین اهداف مناسب است ، امااگر تعامل شما با سکه چندین بار در روز رخ دهد ، یک کیف پول آنلاین یا یک داغ برای شما مناسب خواهد بود.

مزایای Litecoin (LTC)

Litecoin یک ارز شبکه ای است که مبتنی بر فناوری "همتا به همتا" و یک پروژه نرم افزاری منبع باز تحت مجوز MIT/X11 است ، می تواند به کاربران کمک کند تا فوراً به هر کسی در جهان بپردازند ، ایجاد و انتقال Litecoin مبتنی بر این استیک پروتکل رمزگذاری منبع باز و توسط هیچ آژانس مرکزی اداره نمی شود.

فضیلت اصلی Cryptocurrency Litecoin سرعت کار آن است (اگر آن را با بیت کوین مقایسه کنید ، سرعت بسته شدن بلوک ها چهار برابر سریعتر است (10 دقیقه برای BTC ، 2. 5 دقیقه برای LTC) ، LTC دارای کد منبع باز است ، پایه و اساساز کار خود الگوریتم پیچیده ، معاملات دارای حداقل کمیسیون هستند.

Litecoin بر روی Scrypt ساخته شده است ، این باعث می شود در مقایسه با سایر ارزهای ALL قوی باشد ، برای کل اکوسیستم Cryptocurrency مفید است ، همه چیز به صورت الکترونیکی انجام می شود و شخص نیازی به استفاده از پول فیزیکی یا کارت اعتباری برای خرید آنلاین ندارددر عوض می توانید از ارز الکترونیکی خود استفاده کنید ، بنابراین می توانید اطلاعات مالی خود را ایمن و ایمن نگه دارید.

Litecoin هزینه معامله کمی دارد که باعث می شود تا با اتخاذ و کار با آن یک cryptocurrency عالی باشد ، پردازش سریع تر معامله باعث می شود سیستم نسبت به حملات کمتر مستعد شود زیرا هکرها یک پنجره زمان بسیار کمی برای تلاش برای حمله مضاعف دریافت می کنند.

مانند همه ارزهای رمزپایه ، معاملات Litecoin بدون هیچ واسطه ای می تواند انجام شود ، در نتیجه کاهش هزینه های معامله ، معاملات Litecoin ارزان تر از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر مانند بیت کوین است ، می توان با استفاده از "تغییر اتمی" به طور مستقیم برای سایر ارزهای رمزنگاری شده در blockchain رد و بدل شد.

معایب Litecoin (LTC)

اشکال اصلی Litecoin ناشناس بودن مطلق آن است که یک تصویر بد برای سکه ایجاد می کند ، زیرا برای چیزهای غیرقانونی در Darknet استفاده می شود ، معدن بیش از حد متمرکز است ، زیرا معرفی دستگاه معدن حرفه ای Litecoin در ابتدای سال گذشتهگزارش شده است که در حضور مین ها ، قدرت محاسبات یک بار از 50 ٪ از کل قدرت محاسبات شبکه فراتر رفته و در نتیجه توزیع ناهموار است.

Litecoins توسط هیچ مقام مرکزی مدیریت نمی شود ، بنابراین ، شما هنگام انتخاب آن احساس خطر می کنید ، اگر این اتفاق بیفتد که سکه شما به سرقت رفته یا گم شده است ، پول از بین رفته است و شما نمی توانید در مورد آن کاری انجام دهید ، کد مشتری به درستی حفظ نمی شود و هستبر اساس نسخه بیت کوین منسوخ ، قیمت آن حدس و گمان خالص است و تقریباً کاربردهای ناچیز برای Litecoins وجود دارد.

Litecoin یک پروژه نرم افزاری با منبع باز است که یک رمزنگاری همسالان برای همسالان است زیرا این یک پروژه منبع باز است بلکه به اقتدار منبع باز مدیریت نمی شود ، Litecoins هنوز در مقایسه با بیت کوین ها ناشناخته است ، این عمدتا به دلیل وجود Litecoin مرکزی است. اقتدار ، بزرگترین وب سایت های تجارت ارز مجازی هنوز از Litecoins پشتیبانی نمی کنند.

Litecoins هنوز هم از نظر بهره وری و سرعت در حال نگه داشتن است ، به روزرسانی Segwit توسط بیت کوین نیز مورد استقبال قرار گرفته است ، و بدین ترتیب در یکی از USP های خود ، برداشت سرویس Litepay (مشابه BitPay) که قبلاً اعلام شده بود و از بین رفته بود ، از بین می رود. با شور و شوق فراوان روبرو شده است ، همچنین بر اعتبار Litecoin تأثیر گذاشت.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 106 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:53