kontofx. co

ساخت وبلاگ

Kontofx.co

Kontofx. co دارای رتبه مصرف کننده 2. 17 ستاره از 6 بررسی است که نشان می دهد بیشتر مشتریان از خریدهای خود ناراضی هستند.

"چه کسی دیگر توسط Konto FX تقلب شده است"

من اخیراً پول خود را از طریق کارگزار انتخاب جعلی در Konto FX سرمایه گذاری کردم. من ناامید شدم که پول خود را بدست آورم اما تا زمانی که با کلاهبرداری برای خدمات آنها تماس نگرفتم ناموفق بود و توانستم تمام سرمایه گذاری های اولیه من را از جمله 80 ٪ سودم بازیابی کنم. من به شدت توصیه می کنم از وب سایت آنها "scaminspect. c o m" بازدید کنید تا برای ادعاهای خود بازپرداخت کنید. همچنین می توانید پیام را از طریق ایمیل "پشتیبانی@ scaminspect. / c o / m" ارسال کنید

بررسی ها (6)

من اخیراً پول خود را از طریق کارگزار انتخاب جعلی در Konto FX سرمایه گذاری کردم. من ناامید شدم که پول خود را بدست آورم اما تا زمانی که با کلاهبرداری برای خدمات آنها تماس نگرفتم ناموفق بود و توانستم تمام سرمایه گذاری های اولیه من را از جمله 80 ٪ سودم بازیابی کنم. من به شدت توصیه می کنم از وب سایت آنها "scaminspect. c o m" بازدید کنید تا برای ادعاهای خود بازپرداخت کنید. همچنین می توانید پیام را از طریق ایمیل "پشتیبانی@ scaminspect. / c o / m" ارسال کنید

من یک تجربه نامطبوع با آنها داشتم. مجبور شدم با www.capitalrefunds مشورت کنم.org برای بازگرداندن پول من. آنها را به هر قیمتی به دلیل اینکه علاقه شما را به قلب ندارند ، avois کنید.

من برای سرمایه گذاری یک تن پول با این کارگزاران تحت فشار قرار گرفتم و این کار را کردم اما وقتی زمان آن بود که سود را پس بگیرم ، همیشه یک مسئله یا دیگری وجود داشت. تمام درخواست های انصراف من رد شد و آنها تمام تماس ها و شکایات من را نادیده گرفتند. راستش ، من خوشحالم که می توانم پول خود را پس بگیرم اما آرزو می کنم این بچه ها جهنمی را که باعث می شوند ما را طی کنند ، بدانند. آنها واقعاً از همه چیز از سلامتی من گرفته تا روابط من فشار می آورند. به هر حال ، درس آموخته شده! من فقط خوشحالم که می توانم حرکت کنم می توانم مرا در aleksandrabiel1@ Outlook Com PM کنید ، من فکر نمی کنم تجربه خود را با هیچ یک از قربانیان دیگر به اشتراک بگذارم.

من 2 هفته پیش با کایا FX تماس گرفتم که شخصی خود را کریستینا صدا کرد و به من گفت که آنها اکنون مسئولیت مشتری های Kaya FX را بر عهده دارند و می خواهند مشکلات را برطرف کنند ، او با استفاده از نام Vivian Pears از Konto FX برای من ایمیل نوشتبعداً او از حساب دیگری به عنوان کریستینا مسیح پاسخ داد ، من می خواستم بودجه سرمایه گذاری شده ام را به عقب برگردانم و او گفت خوب است و در روزهای بعدی در آنجا خواهد بود اما تاکنون هیچ چیز. در تماس دوم ، او بهانه هایی پیدا کرد که چرا من تاکنون چیزی دریافت نکردم و از من خواسته ام که هر میز را بارگیری کنم تا "آنچه را که برای حساب من اتفاق افتاده است توضیح دهم و در صورت نیاز به پول سریع بیشتر در حساب" "که دقیقاً همان طرح است که کایا استفاده می کندبرای سرقت مستقیم پول از سرمایه گذاران و همچنین گرفتن اطلاعات شخصی ، بنابراین این یک کار بزرگ است ، به کسی اجازه ندهید که از هر میز روی رایانه خود استفاده کند! از آن زمان او به من قول داد كه این پول در راه خواهد بود اما آنها حتی نمی توانند تأیید كنند كه ارسال شده است ، چه بدان معنی است كه آنها تحقیقاتی انجام ندادند و آنها حتی بخشی از همان آدرس صندوق پستی را استفاده می كنند كه كیا استاستفاده از استونی تنها تفاوت این است که آنها اکنون از برخی دفاتر مجارستان استفاده می کنند که من مطمئن هستم که این فقط یک صندوق پستی است. من شما را به روز خواهم کرد که اتفاقات بعدی با Konto FX اتفاق می افتد ، همچنین تماس های ضبط شده ای را که بعداً به آنها ارائه می دهم ، دریافت کردم. Recoveryex.com. آنها توانستند ظرف چند روز سرمایه کل من را پس بگیرند.

اگر پول خود را به دلیل خرابی سخت افزار ، فساد داده ، رمزهای عبور از دست رفته یا به هر دلیل دیگر ، به کلاهبرداری گزینه باینری یا دسترسی به حساب خود از دست داده اید ، برای اطمینان از بازیابی پرونده های شما و ایمن بودن باید با متخصصان قابل اعتماد همکاری کنید. به تازگی ، ارزهای رمزنگاری شده در بین سرمایه گذاران و مدافعان حریم خصوصی اینترنت علاقه زیادی به وجود آورده است ، و ارزهایی مانند بیت کوین ، اتریوم و Litecoin در طول سال گذشته به ارزش خود افزایش یافته است و آنها را به هدف کلاهبرداری ها تبدیل کرده است ، Parhda منجر به صنعت بازیابی داده ها در توسعه فن آوری شده است. بر خلاف رقبا ، نرخ ها براساس درصدی از وجوه بازیابی شده نیست ، بلکه پیچیدگی پرونده است. بازیابی به محض ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز ، شروع می شود ، بنابراین با پیشرفت پرونده خود ، آرامش کامل دارید. به آنها مراجعه کنید: https: // parhdaservice. WixSite.com /parhda ایمیل: parhdaservice@ Outlook. تلفن com: +1 ******* 783

بالاخره امروز پولم را پس گرفتم. من تصمیم گرفتم با Konto FX تجارت و سرمایه گذاری کنم و این بدترین کاری بود که من تا به حال انجام دادم ، نتوانستم قبل از خاموش شدن سرمایه گذاری خود را پس بگیرم. تمام تلاش برای بازپرداخت سرمایه گذاری اولیه من ناکام ماند و من تسلیم شدم ، بسیاری از شرکت های بهبودی را به صورت آنلاین دیدم اما به من توصیه کردم که از آنها استفاده نکنم زیرا اکثر آنها کلاهبرداری هستند که سعی می کنند از قربانیان مثل من پول اخاذ کنند. دو ماه پیش پستی را در مورد یک سینتیا دیدم و تصمیم گرفتم او را امتحان کنم. من با او تماس گرفتم و او مرا به آژانس بازپرداخت و بازیابی هدایت کرد ، داستان خود را برای آنها روایت کردم و اثبات ارائه دادم. مدتها همه چیز خسته کننده بود و فکر می کردم این اتلاف وقت است اما در کمال تعجب از من خواسته شد که جزئیات حساب خود را ارائه دهم و امروز فقط سرمایه گذاری خود را بازپرداخت کردم. من الان خیلی خوشحالم و به لطف همه کسانی که این کار را ممکن کردند.

آیا kontofx. co کلاهبرداری است یا یک شرکت قانونی؟آیا kontofx. co کلاهبرداری است یا یک شرکت قانونی؟

Kontofx یک شرکت کلاهبرداری است ، پس از سرمایه گذاری آنها من را از عقب نشینی و بدون اطلاع ما به سرمایه گذاران خودداری کردند ، آنها با سرمایه گذاری ما تعطیل شدند.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 31 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 22:53