"کارمندان آگاه"

ساخت وبلاگ

کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده اخیراً راهنمایی هایی را در مورد دو موضوع شامل "کارمندان آگاه" و ثبت نام کارگزاری دلاری که مربوط به بسیاری از مدیران صندوق های خصوصی است ، منتشر کرد. این ارتباطات بیانگر پاسخ های SEC به درخواست های راهنمایی و رهایی از تعدادی از حوزه های انتخابیه ، از جمله جامعه مدیر صندوق خصوصی است.

نامه کارمندان آگاه بسیاری از صندوق های خصوصی ادعا می کنند که تحت بند 3 (ج) (1) یا 3 (ج) (7) قانون شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 که آنها را از تعهد ثبت نام به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری تخلیه می کنداین محرومیت ها "شرکت های تحت پوشش" یا "صندوق های تحت پوشش" نامیده می شوند). 1 قانون 3C-5 طبق قانون شرکت سرمایه گذاری ، "کارمند آگاه" یک صندوق تحت پوشش ، مشاور سرمایه گذاری صندوق تحت پوشش یا برخی دیگر از افراد وابسته را برای سرمایه گذاری مجاز می کند:

 • در یک صندوق تحت پوشش که تحت بند 3 (c) (1) حذف شده است بدون اینکه به منظور محدودیت 100 نفره شمارش شود. یا
 • در یک صندوق تحت پوشش که تحت بند 3 (c) (7) محروم شده است بدون اینکه به عنوان "خریدار واجد شرایط" واجد شرایط شوید.

در 6 فوریه 2014 ، بخش مدیریت سرمایه گذاری SEC ، که از طریق دفتر مقررات مشاور سرمایه گذاری و دفتر ارشد مشاور فعالیت می کند ، "نامه کارمندان" را به انجمن صندوق های مدیریت شده ارائه داد. 2 این نامه کارمندان طولانی مدت حاوی راهنمایی هایی در مورد بخش های مختلف تعریف "کارمند آگاه" در قانون 3C-5 طبق قانون شرکت سرمایه گذاری و برخی تفسیرهای مرتبط با بخش 7 قانون شرکت سرمایه گذاری بود.

مأموران اجرایی قانون 3C-5 (الف) (4) (i) شامل "مأمور اجرایی ... یا شخصی است که در یک ظرفیت مشابه خدمت می کند" در تعریف "کارمند آگاه". مدیر اجرایی در قانون 3C-5 (الف) (3) به عنوان "رئیس جمهور ، هر معاون رئیس جمهور مسئول واحد اصلی تجارت ، بخش یا عملکرد (مانند فروش ، مدیریت یا امور مالی) تعریف شده است ، هر افسر دیگری که انجام می دهدعملکرد سیاست گذاری یا هر شخص دیگری که عملکردهای مشابه سیاست گذاری را انجام می دهد "(تأکید اضافه شده است). این زبان به طور سنتی برای محدود کردن شدید تعداد افراد در یک مدیر سرمایه گذاری که می توانند به عنوان کارمندان دانشمند واجد شرایط باشند ، با وجود این واقعیت که بسیاری از این افراد مستثنی غالباً کاملاً باتجربه یا انجام شده بودند ، یا این که آنها تحقیقات یا مسئولیت های مدیریتی کاملاً قابل توجهی داشتند.

وضعیت اصلینامه کارمندان راهنمایی در مورد زمان واحد ، تقسیم یا عملکرد دارای وضعیت "اصلی" ارائه می دهد ، تأیید می کند:

 • وضعیت اصلی به حقایق و شرایط مربوط به عملیات تجاری یک مدیر سرمایه گذاری خاص بستگی دارد.
 • یک مدیر سرمایه گذاری ممکن است چندین واحد اصلی ، بخش یا کارکرد داشته باشد. وت
 • فناوری اطلاعات ، روابط سرمایه گذار و سایر واحدهای غیر سرمایه گذاری ، بخش ها یا توابع ممکن است وضعیت اصلی داشته باشد.

در حالی که این راهنمایی ها تا حدودی غیر اختصاصی بوده و از یک استاندارد کلاسیک "حقایق و شرایط" استفاده می کند ، واضح است که در SEC به رسمیت شناخته شده است که مسئولیت های مدیریت سرمایه گذاری امروز متنوع و چند رشته ای است و مفهوم کارکنان آگاه باید با آن تکامل یابدتمرین بازار

عملکرد سیاست گذاری. نامه کارکنان همچنین به "عملکرد سیاست گذاری" از تعریف مدیر اجرایی پرداخته و تأیید می کند که یک کارمند می تواند بدون توجه به عنوان کارمند ، عملکرد سیاست گذاری داشته باشد ، "اگر او از طریق روز به روز سیاست گذاری کندمشارکت در توسعه و اتخاذ سیاست های مدیر سرمایه گذاری. "نامه کارمندان همچنین اظهار داشت که کارمندان می توانند این شرط را به عنوان بخشی از کمیته یا گروه برآورده کنند.

کارمندی که در فعالیت های سرمایه گذاری شرکت می کند قانون 3C-5 (الف) (4) (ب) شامل دسته دوم کارمند آگاه است که به عنوان کارمند یک صندوق تحت پوشش ، مشاور سرمایه گذاری صندوق تحت پوشش یا برخی دیگر از افراد وابسته بیان می شود. افرادی که مرتباً در فعالیتهای سرمایه گذاری صندوق تحت پوشش شرکت می کنند و حداقل 12 ماه است که این فعالیت ها را انجام می دهند.

شاید خوش آمدید ترین عنصر نامه کارکنان ، تعیین این بود که تحلیلگران و محققانی که فقط مسئولیت بخشی از نمونه کارها را بر عهده دارند می توانند کارمندان آگاه باشند. در نامه کارمندان آمده است که:

ما معتقدیم که یک تحلیلگر تحقیق که تنها بخشی از نمونه کارها یک صندوق تحت پوشش را تحقیق می کند و با توجه به چنین بخشی از نمونه کارها صندوق تحت پوشش ، تجزیه و تحلیل یا مشاوره ای را به مدیر نمونه کارها ارائه می دهد. قانون. بر این اساس ، ما معتقدیم که چنین تحلیلگر تحقیق می تواند طبق قانون 3C-5 (الف) (4) (ii) کارمند آگاه باشد.

البته، راهنمایی کارکنان به «می‌تواند» محدود می‌شود. یک مدیر موظف است تأیید کند که چنین تحلیلگر یا محققی، تحت شرایط و شرایط استاندارد و بر اساس مورد به مورد، به طور منظم در مدیریت سرمایه گذاری های صندوق تحت پوشش (یا بخشی از آن) شرکت می کند واین کار را برای حداقل 12 ماه انجام دهید.

سایر موارد نامه کارکنان همچنین حاوی راهنمایی‌های به‌روزرسانی مشابه در مورد مواردی مانند رسیدگی به حساب‌های جداگانه‌ای که وجوه تحت پوشش نیستند و شامل کارکنان مشاوران مرتبط است.

نامه کارکنان با یادآوری احتیاطی در مورد نیاز به انجام هر تجزیه و تحلیل با حسن نیت و به شیوه ای قابل بازرسی به پایان می رسد:

مدیران سرمایه گذاری ملزم خواهند بود که بر اساس حقایق و شرایط مربوط به کسب و کار خود، تصمیم بگیرند که کدام یک از کارکنانشان واجد شرایط به عنوان کارمندان آگاه تحت این قانون هستند. در این راستا، مدیران سرمایه‌گذاری باید در دفاتر و سوابق خود سوابق کتبی کارکنانی را که مدیر سرمایه‌گذاری اجازه سرمایه‌گذاری در صندوق تحت پوشش را به‌عنوان کارکنان آگاه داده است، حفظ کنند و باید بتوانند مبنایی را در قاعده‌ای که بر اساس آن کارمند واجد شرایط است، توضیح دهند. یک کارمند آگاه

بر اساس آن زبان، مدیران باید آماده باشند تا دلایل هر تصمیم را در چارچوب یک بررسی SEC توضیح دهند.

نامه کارگزاری M& A تعیین وضعیت ثبت نام اشخاص ثالث ارائه دهنده خدمات کارگزاری یا شبه کارگزاری به صندوق های خصوصی یا مشاوران سرمایه گذاری آنها بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. در ماه‌های اخیر، SEC و کارکنان SEC - از طریق ترکیبی از بیانیه‌های عمومی و ابتکارات اجرایی - روشن کرده‌اند که همه طرف‌های درگیر در تعامل با یک کارگزار ثبت‌نشده می‌توانند با مسئولیت مواجه شوند. ملموس‌ترین نمونه‌های این تلاش، موارد شرکای رانیری و سخنرانی مربوط به سال 2013 توسط مشاور ارشد بخش بازرگانی و بازار است.(این موارد در SRZ’s Alert از 9 آوریل 2013 مورد بحث قرار گرفته است). 3

در 31 ژانویه 2014، بخش بازرگانی و بازارهای SEC نامه‌ای بدون اقدام صادر کرد که تسکین محدود، اما خوشایند را در یک منطقه اغلب مشکل‌ساز ارائه می‌دهد. در نامه ژانویه، کارکنان بر روی "کارگزاران M& A" تمرکز کردند که به شرح زیر بود:

اشخاصی که در تجارت انجام معاملات اوراق بهادار صرفاً در ارتباط با انتقال مالکیت و کنترل یک شرکت خصوصی ... به خریداری که شرکت را فعالانه اداره می کند[.]

با توجه به صلاحیت های بی شماری ، این نامه می تواند به برخی از مدیران صندوق های خصوصی (به طور کلی مدیران صندوق سهام خصوصی) اجازه دهد پرداخت یا اجازه پرداخت پرداخت را به شخصی که انتقال کنترل را تسهیل می کند ، پرداخت کند اما ثبت نام کارگزار را ندارد.

تعداد زیادی محدودیت و الزامات وجود دارد که باید برای یک شخص ادعا شود که وضعیت کارگزار M& A (و بنابراین ، از ثبت نام-از ثبت نام) را مطالبه کند. آنها موارد زیر را شامل می شوند:

 1. آن شخص نباید توانایی اتصال یک طرف را به یک معامله تحت پوشش داشته باشد.
 2. این شخص ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم تأمین اعتبار برای یک معامله تحت پوشش (و به حدی که به خریداران کمک می کند تا تأمین مالی شخص ثالث کمک کند ، باید تمام الزامات قانونی قابل اجرا را رعایت کند و هرگونه جبران خسارت را به صورت کتبی افشا کند).
 3. این شخص ممکن است حضانت ، کنترل یا در اختیار داشته باشد و یا در غیر این صورت با یک معامله تحت پوشش یا سایر معاملات اوراق بهادار برای حساب دیگران ، وجوه یا اوراق بهادار صادر شده یا رد و بدل شده باشد.
 4. یک معامله تحت پوشش ممکن است شامل یک پیشنهاد عمومی نباشد ، باید مطابق با معافیت قابل استفاده از ثبت نام طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 انجام شود و ممکن است شامل یک شرکت پوسته (با استثنائات محدود) نباشد. هر اوراق بهادار دریافت شده توسط خریدار یا آن شخص در یک معامله تحت پوشش باید به معنای قانون 144 (الف) (3) طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 "اوراق بهادار محدود" باشد.
 5. اگر آن شخص هم خریداران و هم فروشندگان را نمایندگی کند ، کلیه مشتری ها باید افشای کتبی واضح از وضعیت را دریافت کرده و رضایت کتبی را به نمایندگی مشترک ارائه دهند.
 6. اگر این گروه بدون کمک آن شخص تشکیل شود ، این شخص فقط می تواند معامله ای را که شامل گروهی از خریداران است ، تسهیل کند.
 7. خریدار یا خریداران باید با بسته شدن معامله تحت پوشش ، شرکت یا مشاغل انجام شده با دارایی های تجارت را کنترل و فعالیت کنند.
 8. آن شخص (و اگر یک نهاد ، هر یک از افسران ، مدیران یا کارمندان خود): (i) نمی تواند از ارتباط با یک دلال دلال توسط SEC ، هر ایالت یا هر سازمان خود نظارتی منع شود. و (ب) نمی توان از ارتباط با یک دلال دلال به حالت تعلیق درآید.

نامه بدون اقدام همچنین خاطرنشان كرد كه این امر به تعهد ثبت نام محدود شده است و سایر مقررات قوانین اوراق بهادار فدرال ، از جمله اما محدود به مقررات ضد کلاهبرداری ، اعمال نمی شود.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 35 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:51