با 5 زن موفق در بخش مالی و تجارت ملاقات کنید

ساخت وبلاگ

women-in-finance

فشار بیشتر زنان در رهبری در صنایع خاص فقط مربوط به برخی از وظیفه های برابری خوب نیست. وقتی به آن رسید ، در مورد پول است. مطالعه ای از سال 2014 که توسط اعتبار سوئیس انجام شده است ، بررسی کرد که چگونه یک هیئت مدیره و تیم رهبری با هم مخلوط شده و منجر به بازده سودآورتر می شود. این جامع ترین مطالعه در مورد فرزندان خود نامیده می شود ، زیرا به ترکیب جنسیتی حدود 28000 مدیر در 3000 شرکت در 40 کشور جهان نگاه می کند.

مهم نیست که از چه راهی به داده ها و آرایش تابلوها نگاه می کنند ، بازده همیشه در هنگام حضور زنان به طور قابل توجهی بهتر بود ، و این مطالعه را به نتیجه می رساند که حضور تنوع جنسیتی فقط در طولانی مدت می تواند برای تجارت خوب باشد. البته ، این فقط مربوط به تیک زدن یک جعبه و قرار دادن هر زن روی صندلی نیست ، او باید واجد شرایط ترین نامزد باشد. این مسئله از این واقعیت ناشی می شود که با امور مالی و تجارت چنین بخش هایی تحت سلطه مردان ، حتی می توان در وهله اول این فرصت را برای زنان دشوار کرد ، به همین دلیل مطالعاتی از این دست مهم هستند.

با این حال ، زنانی هستند که از سقف شیشه ای هل داده اند و در صنایع فوق الذکر به نام نیروگاه تبدیل می شوند ، نه فقط در شرکت های بزرگ ، بلکه به صورت جداگانه ، با این تصور که تجارت فقط یک "بازی مرد" است ، انجام می دهند. در حقیقت ، تجارت در فارکس و سایر بازارها اکنون در دسترس تر از گذشته است. هرکسی که تمایل داشته باشد می تواند بلافاصله ، در یکی از سیستم عامل های آنلاین ، تجارت فارکس را شروع کند.

این امر تجارت و امور مالی را برای سرمایه گذاران زن باز کرده است. صنعت سنتی مرد دیگر با مردان مسدود نشده است و جهان می فهمد که زنان می توانند و به صدر می روند. در حال حاضر برخی از سرمایه گذاران و بازرگانان زن بسیار موفق هستند که ثابت کرده اند که به همان اندازه که بسیاری از افراد موفق هستند ، می توانند نوار را بالا ببرند و پول خود را برای آنها کار کنند. این 5 نفر از موفق ترین زنان در تجارت و امور مالی امروز هستند.

Ingeborg-Mootz

1. Ingeborg Mootz - هرگز برای شروع خیلی دیر نیست

Ingeborg Mootz یک میلیونر است ، اما او همیشه نبوده است. در حقیقت ، تا حدود 15 سال پیش ، او یک بیوه قدیمی غیرقابل توصیف بود. اکنون او یکی از مشهورترین افراد آلمان است.

داستان دیوانه وار در مورد اینگبورگ موتز این است که او فقط از 83 سالگی تجارت را آغاز کرد! طی 8 سال 500000 یورو در بورس اوراق بهادار ساخت. اکنون ، در سن 93 سالگی ، او نسبت به اکثر معامله گران موفق تر بوده است ، حتی کسانی که جوان را شروع کرده اند. او کتابی نوشت که جزئیات موفقیت خود را نشان می دهد ، که در آن تجربه و دانش خود را به اشتراک می گذارد تا به دیگران کمک کند درست مانند او موفق شوند.

او ثابت می کند که زنان می توانند معامله گران درخشان باشند ، و شروع به تجارت هرگز دیر نیست.

kathy-lien

2. کتی لیین

کتی لیین یکی از موفق ترین معامله گران فارکس در اطراف است. او نه تنها پول زیادی کسب کرده است ، بلکه او همچنین یکی از نویسندگان و نویسندگان محترم در مورد تجارت فارکس است.

او برای بسیاری از وب سایت های دارای پروفایل عالی می نویسد ، و کتاب "سود بالا در پاشنه بلند: اسرار از معامله گران برتر امروز" را منتشر کرده است. بسیاری از زنان و مردان اکنون برای مشاوره در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک معامله گر موفق فارکس به دنبال او هستند.

Geraldine-Weiss

3. جرالدین ویس

جرالدین ویس به دلیل ایجاد چلپ چلوپ در صنعت مالی مدتها قبل از دسترسی به روز مدرن ما قابل توجه است. هیچ شرکت سرمایه گذاری با وجود اینکه در مورد سرمایه گذاری از جوانان آموخته بود ، علاقه مند به استخدام وی به عنوان بیش از یک دبیر بود. او قبل از تحصیل در زمینه تجارت و امور مالی در کالج ، به مکالمات والدینش گوش داده و کتاب خوانده بود.

او به جای تسلیم شدن ، او یک خبرنامه سرمایه گذاری را در سال 1966 ، در سن 40 سالگی آغاز کرد. او فاش نکرد که او تا زمان دستیابی به موفقیت مداوم ، زن بوده و از سد جنسیت شکستن است.

abigail-johnson

4. ابیگیل جانسون

ابیگیل جانسون در خانواده ای با یک مکان محکم در صنعت سرمایه گذاری متولد شد ، اکنون یک میلیاردر است. پدربزرگش سرمایه گذاری وفاداری را تأسیس کرد و پدرش به عنوان رئیس خدمت کرد. اما ابیگیل راه خود را انجام داد و مسئولیت یکی از بزرگترین شرکتهای صندوق متقابل را بر عهده گرفت.

ابیگیل این افتخار را به دست آورد - علی رغم شهرت خانواده اش ، هیچ کس کسی را به جز بهترین مسئولیت یک شرکت با نزدیک به 3. 5 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت و 1. 5 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت قرار نمی دهد.

linda-bradford-raschke

5. لیندا بردفورد راشکه

لیندا راشکه کار تجاری خود را در اوایل دهه 1980 آغاز کرد. باز هم ، این قبل از این بود که هر کسی بتواند از راحتی خانه های خود تجارت کند. او مجبور شد صنعت بسیار مرد و غالباً نادرست را شجاع کند و به عنوان یکی از معتبرترین بازرگانان حرفه ای موفق شد. او رئیس دو شرکت مالی است که دارایی های اولیه خود را تحمل می کند: LBRGROUP ، Inc. و مدیریت دارایی LBR.

راشکه همچنین کتابی در مورد استراتژی های تجارت با احتمال بالا تألیف کرده است و در مورد تجارت برای انجمن آینده های مدیریت شده و بلومبرگ سخنرانی کرده است.

زنان در مورد داشتن برخی از بهترین بازرگانان و متخصصان دارایی ، سابقه اثبات شده ای دارند. اکنون که به راحتی در دسترس است ، هر کسی می تواند اکنون تجارت فارکس را شروع کند ، مهم نیست که چه کسانی هستند. این صنعت نسبت به گذشته برای تنوع بازتر است. و با داده های پشتیبان گیری از آن ، امیدواریم که شاهد ترک های بیشتری در سقف شیشه ای باشیم ، زنان بیشتر شروع به "لاغر شدن" به سمت های رهبری در بخش مالی می کنند.< SPAN> راشکه همچنین کتابی در مورد استراتژی های تجارت با احتمال بالا تألیف کرده است و در مورد تجارت برای انجمن آینده مدیریت شده و بلومبرگ سخنرانی کرده است.

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 16 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:32