Kucoin to Exodus: قدم به قدم

ساخت وبلاگ

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه رمزنگاری خود را از Kucoin به Exodus منتقل کنید ، به جای مناسب آمده اید!

در این مقاله:

چگونه می توانم بگویم دارایی من از کدام شبکه استفاده می کند؟

چندین دارایی می تواند در چندین شبکه اجرا شود. با این حال ، خروج ممکن است از هر نشانه در هر شبکه پشتیبانی نکند. به همین ترتیب ، مهم است که بدانید دارایی شما قبل از دریافت در خروج ، کدام شبکه را اجرا می کند. برای آسانتر کردن این کار ، می توانید به نشان شبکه در کیف پول دارایی خود نگاه کنید.

در اینجا نمونه هایی از نشان های شبکه در هر دو دسک تاپ و موبایل آورده شده است:

دسکتاپ

لطفاً هنگام واریز رمزنگاری ، شبکه نشان داده شده در نشان شبکه را انتخاب کنید.

سیار

لطفاً هنگام واریز رمزنگاری از شبکه نشان داده شده در نشان شبکه استفاده کنید.

کدام شبکه را انتخاب کنم؟

به طور کلی ، شما باید شبکه را با انتخاب نام Cryptocurrency (به عنوان مثال بیت کوین) یا تیک (به عنوان مثال BTC) انتخاب کنید.

با این حال ، اگر یک دارایی از بیش از یک شبکه استفاده کند ، می توانید از شبکه ای که در کیف پول خروج شما پشتیبانی می شود استفاده کنید (نشان شبکه در کیف پول شبکه پشتیبانی شده را نشان می دهد). همچنین ، برای کمک به انتخاب شبکه مناسب برای دریافت دارایی ، در زیر بررسی کنید.

BNB (BNB)

BNB (BNB) - زنجیره چراغ BNB - BEP2

BNB (BNB) - زنجیره هوشمند BNB - BEP20

بیت کوین (BTC)

شما می توانید بیت کوین را به آدرس SEGWIT بومی Exodus خود دریافت کنید (با BC1 آغاز می شود) یا آدرس میراث خود (با 1 آغاز می شود).

بیت کوین (BTC) - آدرس میراث

بیت کوین (BTC) - آدرس SEGWIT بومی

BitTorrent (BTT)

Cardano (ADA)

زنجیره لینک (پیوند)

اتریوم (ETH)

Polkadot (DOT)

چند ضلعی (ماتیک)

چند ضلعی (Matic) - ERC20 (ETH) شبکه

چند ضلعی (matic) - شبکه ماتیک

XRP (XRP)

Shiba Inu (Shib) - نشانه های ERC20

Tether (USDT) |ERC20 - نشانه های TRC20

Tether (USDT) - شبکه ERC20 Ethereum (ETH)

شبکه Tether (USDT) - شبکه TRC20 TRON (TRX)

Tezos (XTZ)

چگونه می توانم از Kucoin به Exodus منتقل کنم؟

دسکتاپ

1 Kucoin را در https://www.kucoin.com باز کنید و وارد شوید. 2 پس از ورود به سیستم ، صفحه نمای کلی دارایی ها باز می شوند. روی برداشت کلیک کنید.

اگر از قبل وارد سیستم شده اید ، به منوی کشویی دارایی در سمت چپ بالا بروید و روی نمای کلی کلیک کنید. این کار شما را به صفحه نمای کلی دارایی می برد و سپس می توانید همانطور که در بالا نشان داده شده بر روی دکمه برداشت کلیک کنید.

3 دارایی را که می خواهید از منوی کشویی ارسال کنید انتخاب کنید.

  1. آدرس دریافت کیف پول خروج خود را که می توانید با دنبال کردن این راهنما پیدا کنید ، قرار دهید: چگونه Crypto را دریافت می کنم؟
  2. شبکه صحیحی را که Exodus از آن پشتیبانی می کند انتخاب کنید. می توانید در مورد شبکه صحیح در بالا را بررسی کنید ، و اگر این کمکی نمی کند ، لطفاً برای ما ایمیل بفرستید و ما خوشحال خواهیم شد که شما را راهنمایی کنیم.
  3. مبلغی را که می خواهید از Kucoin به کیف پول Exodus خود برگردانید وارد کنید.
  4. برای اطمینان از صحیح بودن همه چیز ، و در هنگام آماده شدن ، روی تأیید کلیک کنید.

5 میزان برداشت و آدرس دریافت را در صفحه تأیید ضد Tamper-Proofing تأیید کنید و روی تأیید برداشت کلیک کنید.

6 اگر احراز هویت دو عاملی (2FA) و یک رمز عبور معاملاتی را فعال کرده اید ، اکنون باید این کدها را به همراه یک کد تأیید ایمیل وارد کنید. پس از اتمام ، روی ارسال کلیک کنید.

و شما تمام شد!

برنامه Kucoin

1 برنامه Kucoin را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. 2 پس از ورود به سیستم ، روی نماد دارایی در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

3 بعد ، روی برداشت کلیک کنید.

4 دارایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید.

  1. آدرس دریافت کیف پول خروج خود را که می توانید با دنبال کردن این راهنما پیدا کنید ، قرار دهید: چگونه Crypto را دریافت می کنم؟
  2. شبکه صحیحی را که Exodus از آن پشتیبانی می کند انتخاب کنید. می توانید در مورد شبکه صحیح در بالا را بررسی کنید ، و اگر این کمکی نمی کند ، لطفاً برای ما ایمیل بفرستید و ما خوشحال خواهیم شد که شما را راهنمایی کنیم.
  3. مبلغی را که می خواهید از Kucoin به کیف پول Exodus خود برگردانید وارد کنید.
  4. برای اطمینان از صحیح بودن همه چیز ، و در هنگام آماده شدن ، روی تأیید کلیک کنید.

6 میزان برداشت و آدرس دریافت را در صفحه تأیید ضد Tamper-Proofing تأیید کنید و روی تأیید کلیک کنید.

7 اگر احراز هویت دو عاملی (2FA) و یک رمز عبور معاملاتی را فعال کرده اید ، اکنون باید این کدها را به همراه یک کد تأیید ایمیل وارد کنید. پس از اتمام ، روی تأیید کلیک کنید.

و شما تمام شد!

چگونه می توانم شناسه معامله خود را از Kucoin پیدا کنم؟

دسکتاپ

اگر می خواهید وضعیت خروج خود را به Exodus بررسی کنید ، از راهنمای زیر استفاده کنید.

1 Kucoin را در https://www.kucoin.com باز کنید و وارد شوید. 2 پس از ورود به سیستم ، صفحه نمای کلی دارایی ها باز می شوند. روی برگه تاریخ واریز و برداشت کلیک کنید.

اگر از قبل وارد سیستم شده اید ، می توانید به منوی کشویی Assets در سمت چپ بالا بروید و روی نمای کلی کلیک کنید. این کار شما را به صفحه نمای کلی دارایی می برد و سپس می توانید همانطور که در بالا نشان داده شده بر روی برگه تاریخچه سپرده و برداشت کلیک کنید.

3 اکنون ، روی برگه تاریخچه برداشت کلیک کنید و در اینجا جزئیات برداشت های خود را به همراه وضعیت فعلی آنها مشاهده خواهید کرد.

4 برای بررسی جزئیات معامله خود در blockchain ، روی پیوند مشاهده مشاهده کلیک کنید. از آنجا ، می توانید شناسه هش/معامله معامله را برای معامله خود بگیرید.

5 You can also click on the >دکمه در سمت راست مشاهده جزئیات برداشت همانطور که در زیر نشان داده شده است و از اینجا ، می توانید TXHASH را نیز کپی کرده یا برای مشاهده وضعیت معامله و جزئیات موجود در blockchain روی آن کلیک کنید.

برنامه Kucoin

1 برنامه Kucoin را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. 2 پس از ورود به سیستم ، روی نماد پروفایل در بالا سمت چپ کلیک کنید.

3 بعدی ، روی تاریخ کلیک کنید.

4 بر روی برگه برداشت کلیک کنید و لیستی از برداشت های خود را مشاهده خواهید کرد. بر روی معامله ای که می خواهید جزئیات آن را بررسی کنید کلیک کنید و جزئیات برداشت ظاهر می شود.

5 در صفحه جزئیات برداشت ، می توانید وضعیت فعلی معامله را بررسی کنید و همچنین می توانید TXHASH را کپی کنید. همچنین می توانید برای مشاهده وضعیت معامله و جزئیات موجود در blockchain روی TXHASH کلیک کنید.

با تشکر از بازخورد مشکلی برای ارسال بازخورد شما وجود داشت. لطفا بعداً دوباره امتحان کنید. دکمه

پلن سرمایه گذاری...
ما را در سایت پلن سرمایه گذاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : لیلا اوتادی بازدید : 17 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:57